>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

I runda - SEC w Gnieźnie (23.06)

Status
Zamknięty.
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Hampel - Milik
Gała - Huckenbeck
AKO 2,39 STS ⛔
W pierwszych zmaganiach SEC 2018 próbuję takiego zestawu na podwojenie stawki.
W pierwszej parze gram głównie przeciwko zawodnikowi. Milik w tym sezonie jakoś nie zachwyca. Potrafi wygrać wyścig by później przywieźć zero nie podejmując walki. W ekstralidze w tym sezonie zera nie przywiózł tylko w meczu z Grudziądzem u siebie gdy Sparta rozgromiła przyjezdnych. Turniej rządzi się swoimi prawami i przeplatanie wygranych ze zdobywaniem śliwek nie musi gwarantować udziału w barażu o finał.
W Top 6 widzę za to Jarka. Może nie awansuje bezpośrednio do finału, ale solidne punktowanie bez wpadek powinno dać mu zwycięstwo w tej parze.
Wiele w wątku Nice I lidze pisałem o torze w Gnieźnie i spasowaniu się miejscowych do tego owalu. Nie będę się powtarzał. Organizatorzy zapewne będą próbowali tor przygotować po swojemu, ale nie oczekuję tam cudów. Z tego asfaltu nie da się zrobić bezpiecznego toru do ścigania więc zapewne nadal będzie beton, a to woda na młyn Adriana, który wg statystyk jest jednym z lepiej punktujących zawodników Nice ligi. Przeciwko niemu bezbarwny Niemiec. Punkty jakieś pewnie będzie zdobywał. Czy będzie wyżej w klasyfikacji od Adriana - wątpię.
Powodzenia
 
kobello88 432

kobello88

Użytkownik
Niemiec jest bezbarwny tylko w Polskiej lidze, bo w turniejach kwalifikacyjnych do gp w terrenzano i pardubicach przywiózł kolejno 10 i 14 pkt.
 
kobello88 432

kobello88

Użytkownik
ja gram dzisiaj h2h:
Madsen - Kasprzak 1 @1.70
Madsen prawie same trójki na Tarnowskim betonie. Krzysiek nie lubi twardych torów jak Gniezno co z resztą nie jest istotne, bo ten sezon nie jest udany dla niego na żadnej nawierzchni.
Jonsson - Lindbaeck 1 @1.60
Jonsson komplet w Polsce i 12 w Szwecji przy rozsypce 0/1/d Antonio w ostatnich występach. Nie ma o czym mówić.
 
J 185

jkj

Użytkownik
Gala Kudriaszow 1 @1,7 sts✅
Gala w tej parze zdecydowany faworyt bo Kudriaszow to zagadka nie jezdzi w Polsce i nikt nie spodziewa sie po nim jakis super wyników dzis.Mysle, ze Gala spokojnie to ogarnie kurs max tutaj to @1,5
Piotr Pawlicki - Lambert R 1 @1,5 sts✅
Ja tam stawiam dzis na Piotrka nie wiem dla mnie zawodnik lepszy wiadomo Lambert talent dobrze jezdzi jednak jeszcze nie ta polka i mysle Piotrek doświadczeniem tutaj osiągnie lepszy wynik.
Antonio - Milik 2 @1,7 sts⛔
Stawiam na Milika bo w takich turniejach to on potrafi i lubi jezdzic a Antonio ost czasy bardzo przeciętny zawodnik
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
B 39

bagadyr

Użytkownik
ja gram dzisiaj h2h:
Madsen - Kasprzak 1 @1.70
Madsen prawie same trójki na Tarnowskim betonie. Krzysiek nie lubi twardych torów jak Gniezno co z resztą nie jest istotne, bo ten sezon nie jest udany dla niego na żadnej nawierzchni.
Jonsson - Lindbaeck 1 @1.60
Jonsson komplet w Polsce i 12 w Szwecji przy rozsypce 0/1/d Antonio w ostatnich występach. Nie ma o czym mówić.
Co w przypadku takiej samej ilości PTK Madsena i Kasprzaka? Kto wygrywa czy zwrot?
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Nie jest jeszcze założony temat więc piszę tutaj. Dziś czeka nas druga odsłona walki o mistrzostwo Europy, zawody odbędą się w niemieckim Gustrow na bardzo ciężkim i wymagającym torze. Jakimś wyznacznikiem mogą być wyniki z poprzedniego roku. Ja wybrałem dwie pary, które proponuje STS:
K. Huckenbeck - A. Jonnson 1 @ 1,55 - Niemiec czuje się na tym torze jak ryba w wodzie, rok temu bardzo dobry występ. Tegoroczne zmagania zaczął w Gnieźnie świetnie i dziś ma szansę by po dwóch turniejach być w znakomitej pozycji wyjściowej w walce o medale. Myślę, że ja wykorzysta.
E. Sajfutdionow - L. Madsen 1 @ 1,65 - w tej parze głównym argumentem jest zeszłoroczny fatalny występ Madsena, który zdobył w Gustrow zaledwie 3 punkty. Liczę również na sportowa złość Emila, który po niezbyt udanych zawodach w Gnieźnie musi zacząć gonić czołówkę, jeśli chce się włączyć w walkę o medale.
Tyle ode mnie póki co. A wy jakie macie propozycje???
 
ferdekkiepski 195

ferdekkiepski

Użytkownik
Ja pogralem:
Kasprzak - Pawlicki 1 - 1,80 ✅
Krzychu chyba chce bardziej sie tu pokazac w tym cyklu SEC niz mlodszy z braci Pawlickich. Forma tez chyba przemawia bardziej za Krzyskiem, Piotrek jakby sie gdzies pogubil po tym dobrym poczatku sezonu, po kontuzji.
Huckenbeck - Milik 1 - 1,60 ✅
Kai u siebie, rok temu dobry wynik. Milik w tym sezonie nie przekonuje.
Jonsson - Michelsen 1 - 1,75 ⛔
Dunczyk niby wygral puchar NICE PLŻ, pokonujac m.in Jonssona ale to jest SEC, rywale sa lepsi i uwazam ze doswiadczenie szweda zaprocentuje.
Madsen - Lindbaeck 1 - 1,55 ✅
Typ zdecydowanie przeciwko Antonio, ktory dla mnie jest slabym zuzlowcem. Nigdy za nim nie przepadalem. Niby Leon rok temu slaby wynik na tym torze... ale to nowy rok, nowy turniej i nowe rozdanie. Na szweda powinno wystarczyc.
Wszystko z sts.pl
Pozdrawiam i z fartem!
@edit
Szkoda, ze sie polasilem na tego Szweda...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom