>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Idą złe czasy

cock 756

cock

Użytkownik
Tak postanowiłem zatytułować ten post. Może na wyrost. Izby Celne...

Niech sobie ta ustawa przejdzie. Polska z UE nie wyjdzie, chyba że UE się posypie.

Mamy konta MB. Mamy konta w internetowych bankach. Posługiwania się portfelami internetowymi chyba nie zabronią się posługiwać. &quot;Obetnę ręce każdemu...&quot;. Do rzeczy:

MB ma limity. MB ma kartę. Karta ma limity, ma czasami prowizje. U jednego buka się spłukam, u innego przeciwnie. Nie chcę stracić z puli limitu transakcji. Pytanie:

Czy przelewał ktoś z konta jednego buka, do drugiego bezpośrednio?
Wszystkie transakcje wpłat i wypłat muszą odbywać się via portfel/konto?
Tani, bezpieczny zagraniczny bank dla cudzoziemców? Prowadzenie 0, przelewy 0, minimalne opłaty za kartę Visa itp, szybka internetowa obsługa, intuicyjny interfejs, multilanguage?

Ustawa wchodzi/założenie. Co z polskimi kontami w bankach zagranicznych e-firm? Co z polskim kontem MB (myślę, że ich obroty generują właśnie gracze)...

Macie inne ciekawe pomysły?
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Póki co nie ma o czym dyskutować. Jeśli nowelizacja nie wejdzie w życie lub będzie kolejnym bublem to utrzyma się status quo. Jeśli nowelizacja będzie skuteczna i znajdą się pieniądze na walkę z bukmacherką internetową to większość Polaków straci możliwość gry. Zbadaj najpierw sytuację, a później zabieraj się za tworzenie nowych tematów.

Nie pomoże tu żadne MB, bo MB nie działa na dzikim zachodzie. Poczytaj regulamin. Jest w nim stanowczo napisane, że w wypadku popełnienia przestępstwa MB przekaże dane konta oraz historię przelewów odpowiednim organom. Netteler ma podobne zapisy w regulaminie. Wtopa.

Konto bankowe z dostępem do internetu również nic nie pomoże. Dobrze napisana ustawa szybko pozwoli sprawdzić historię przelewów. Wtopa.



Żaden bukmacher nie przeleje pieniędzy do swojego konkurenta, bo i po co? Jak sobie to wyobrażasz? To na kilometr śmierdzi praniem pieniędzy. Bukmacherzy wypłacają pieniądze osobie, która założyła u nich konto. Czy to konto bankowe, czy to portfel internetowy, czy nawet czek. Nie zawsze przykładają wielką uwagę do sprawdzenia tego, ale jeśli prosto w oczy oznajmisz im, że chcesz wypłatę na nie swoje konto to na pewno nie dostaniesz pieniędzy.

Tani zagraniczny bank? Prowadzenie 0 zł? Przelewy 0 zł? Minimalne opłaty za kartę Visa? Znajdzie się sporo... POD WARUNKIEM, ŻE BĘDZIESZ Z NIEGO KORZYSTAŁ W KRAJU W KTÓRYM JE ZAŁOŻYŁEŚ!
Prowadzenie 0 zł - OK.
Przelewy do Polski - Opłata jak za przelewy międzynarodowe.
Opłaty za kartę - Jeśli będziesz pobierał pieniądze z zagranicznego banku w Polskich bankomatach to się zdziwisz.

Mbank oferuje darmowe konto bankowe. Zobacz sobie jakie oni mają opłaty za korzystanie z karty za granicą i za przelewy międzynarodowe. I za wszystko ponad minimum. O obsłudze w języku polskim możesz zapomnieć. O ile jeszcze strona internetowa może być przetłumaczona to o obsługę w języku polskim będzie bardzo trudno. Odbiór kart w Polsce i jakakolwiek korespondencja z bankiem? Zapewne skomplikowana. Założenie konta w zagranicznym banku bez meldunku? Mocno utrudnione.

Tak jak napisałem na początku - jeśli ustawa będzie skuteczna to drobni gracze będą mieli ogromny problem. Więksi dadzą sobie radę. Oczywiście do wejścia w życie solidnie napisanej ustawy daleka droga. Do dyskusji może się również włączyć zarówno EU jak i TK. W każdym razie ja sypiam spokojnie.
 
K 0

kefir92

Użytkownik
mam pytanie... Czy jeżeli założę sobie konto MB, to będę mógł korzystać z bukmacherki internetowej w Polsce bez możliwości namierzenia? Bo przecież pieniądze z mojego konta normalnego kąta będę przelewał na MB, a z MB do bukmachera i odwrotnie... W tym wypadku MB, ani mój bank nie będzie miał powodu, by na mnie donieść, prawda?
Możliwe, że zadaję głupie pytania, ale PR i propaganda PO robi niezłe zamieszanie. Wracam do bukmacherów internetowych po dłuższym czasie i chcę się zorientować, co jest teraz bezpieczne, co nie.
 
Do góry Bottom