>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Igrzyska Europejskie Kraków-Małopolska 2023 (21.06-2.07.2023)

malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
kursy z STS

Kopeć top3 na 100m? Tak 1.57

Poprzedni weekend Kopeć, który na fajnym poziomie jest już długo osiągał w warunkach zwyczajnych 10.06 i 10.05 a chwilę wcześniej pod wiatr też świetny bieg

Jest forma, startuje w 🇵🇱 a 4 zawodnik na listach sezonu ma czas zaledwie 10.12 - to wszytko powoduje, że nasz powinien podium zrobić a pewnie myśli o czymś więcej.

inne ciekawe zakłady:

przede wszystkim Świderski top8? Nie 1.94

Szacunek za to co robił dla dyscypliny przez lata ale zjazd już jest wyraźny i obecnie powoływanie go na zawody pokazuje przede wszystkim w jaki dołek ta dyscyplina wpadła w 🇵🇱

Analizując skład niby aż tal daleko ósemki nie jest ale tu nie ma zasadniczo z czego zrobić coś pro - zapewne będzie to bardzo przeciętny wynik.
 
Otrzymane punkty reputacji: +635
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Piłka nożna plażowa

Typy długoterminowe Fortuna:

Portugalia 1-3
1,50
Szkoda ale na własne życzenie nie zdobyli tego 3 miejsca, jak się tak strzela rzuty karne w półfinale i w meczu o 3 miejsce to raczej nie ma czego szukać.
Szwajcaria 1-3 2,25

AKO: 3,38

Uważam, że jest to genialne AKO!
Portugalia, Hiszpania, Szwajcaria potem są Włosi i Ukraińcy, którzy według mnie mają największe szanse.
Szwajcaria jest w grupie z Włochami, Ukrainą i Mołdawią - Mołdawię skreślam na dzień dobry. Pozostaje 3ójka jednak według mnie to Szwajcaria spokojnie wyjdzie z tej grupy najprawopodobnie z 1 miejsca ale nawet jeśli z 2 to i tak nie ma źle. Po grupowych meczach mamy od razu półfinały i w razie wu mecz o 3 miejsce.
Portugalia i Hiszpania z tej grupy powinna wyjść - jest jeszcze Polska i trzymam za nich kciuki jednak nie uważam aby zagrozić mogła.
Portugalia według mnie i Szwajcaria mają najlepsze kadry na tym turnieju.

Na 1 kolejkę:

Portugalia - Hiszpania 7:5

Portugalia
1,66
powyżej 6,5 1,70
Hiszpania powyżej 2,5 1,65 STS

Przed nami bardzo fajny turniej na tych Europejskich Igrzyskach, Piłka nożna plażowa. W 1 kolejce mecz, 2óch "faworytów" bukmacherskich do wygrania całego turnieju.
Według mnie to Portugalia na tym turnieju jest dużo mocniejsza jednak nie przekreślam Hiszpanów, którzy potrafią grać.
W Portugalii zobaczymy takie gwiazdy jak Leo Martins, Be Martins czyli 2óch bliźniaków, którzy na ten moment są jednymi z lepszych piłkarzy na świecie na plaży Jordan, Andrade, Bruno Torres - w sumie można by tak wymienić cały skład Portugalii. Hiszpania również ma swoje gwiazdy jak Dona, Antonio, Chicky, David czy Mejias.
Osobiście uważam, że bukmacherzy w 1 kolejce dali zdecydowanie za niskie overy, co najmniej o 1 może o 2 gole. 7 bramek w meczu na plaży jest bardzo łatwo strzelić a kurs mamy bardzo fajny - polecam.

Włochy - Ukraina 5:6

Kurs na Włochów strasznie zaniżony, nie przekreślam Ukrainy, która jest bardzo solidna na plaży i często sprawia niespodzianki. Włosi często mecze kończą z dużą ilością bramek, Ukraina znowu jest mocna w obronie jednak z tymi drużynami słabszymi.
Mecze bezpośrednie pokazują, że w ich meczach często pada 8 lub więcej bramek.

powyżej 6,5 1,85
Ukraina powyżej 3,5 2,10 STS

Mołdawia - Szwajcaria 4:9

Tutaj faworyt jest tylko 1 i jest nim Szwajcaria widać to po kursach, dlatego idę w over meczowy. Szwajcarzy to dal mnie drużyna najbardziej overowa strzelają bardzo dużo bramek ale także i bardzo często tracą te gole. Mołdawia jest zespołem bardzo słabym, który potrafi przegrać nawet 3:13 z Portugalią w 2019 roku.
Sama Szwajcaria może tutaj dobić do 10 bramek nie zdziwię się ale liczę, że i Mołdawia swoje dorzuci - wiadomo, że na plaży często padają bramki "z dupy" nawet te słabsze ekipy.

powyżej 7,5 1,60
Szwajcaria powyżej 6,5 1,95 STS

Azerbejdżan - Polska 2:7

Tutaj także uważam, że kurs na Polaków jest strasznie zaniżony, Azerbejdżan potrafi grać i nie zdziwi mnie tutaj wyrównany mecz a nawet jeśli by Azerowie wygrali tutaj. Ostatni ich mecz to porażka Polaków aż 2:6 z kolei wcześniejszy mecz to wygrana aż 13:3 ale to było 4 lata temu. Tutaj również over jest strasznie niski a Polacy grają wesoły piłkę plażową i często te ich wyniki są bardzo wysokie.

powyżej 6,5 1,85
Azerbejdżan powyżej 3,5 2,00 STS
Wszystkie kursy na over są z Betfan
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1449
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
1 dzień za nami świetny! Lecimy z 2gim dniem ale już gdzie nie gdzie bukmacherzy się zrehabilitowali ale nadal możemy wyszukać bardzo fajnych opcji.

Włochy - Mołdawia 6:4

Włosi po porażce z Ukrainą 5:6 mocno utrudnili sobie awans z tej grupy, dziś trzeba po prostu wygrać i czekać już na mecz ze Szwajcarią. Mecz Włochów z Ukrainą był dość wyrównany i tam spokojnie mogli wygrać, zremisować no ale na koniec jednak przegrali.
Mołdawia została rozbita 4:9 przez Szwajcarię ale oglądając ten mecz uważam, że Szwajcaria rozluźniona była w tym meczu dlatego stracili te 4 gole jednak mocny plus dla Mołdawii właśnie za te bramki. Włosi są tutaj zdecydowanym faworytem i liczę, że Włosi do tego meczu podejdą w pełni skoncentrowani.

Włochy -3,5 1,70
powyżej 10,5 2,70
można lekko spróbować

Portugalia - Azerbejdżan 5:2

Tutaj mamy spore value w Betfan! Portugalia jest faworytem całego turnieju, zagrali mecz z Hiszpanią gdzie wygrali 7:5, początek mieli piorunujący ale już przy prowadzeniu 3:0 4:1 odpuścili i Hiszpanie to wykorzystali. Azerbejdżan przegrał aż 2:7 z Polską a bukmacher daje nam linię -2,5 ?!?! Według mnie jest to mocna promocja - oby nie spartolili tego bo przed meczem wygląda to doskonale - piłkarsko są o 3 półki wyżej (dla porównania STS daje nam linię -5,5 po 1,85).

Portugalia -2,5 1,70 !
powyżej 7,5 1,70
Portugalia + powyżej 7,5 1,95

Szwajcaria - Ukraina 4:2

W pierwszej kolejce Szwajcaria zgodnie z planem rozbiła Mołdawię 9:4. Szwajcarzy z przebiegu meczu nieco rozluźnili się gdy już prowadzili 3:0 i Mołdawia to wykorzystała jednak nie było żadnego zagrożenia w ciągu całego spotkania. Ukraina wygrała z Włochami 6:5 czym bardzo zbliżyła się do półfinałów bo przed nimi jeszcze mecz z Mołdawią. Dziś mecz ze Szwajcarią gdzie na pewno nie są faworytami jednak liczę na dobrą grę z obu stron.
Szwajcarzy mają swojego kapitalnego Stankovica, który strzelił az 7 bramek w meczu z Mołdawią ale prócz niego są jeszcze Hodel, Ott świetny bramkarz Eliot i ogólnie Szwajcaria jest mocną drużyną. Ukraina na pewno jest solidna ale po takim kursie aż żal nie spróbować! Bramki powinny wpaść a Betfan znowu proponuje nam niską linię jak na plażówkę.
Kurs na sam over także jest genialny!

powyżej 7,5 1,85 !
Szwajcaria + powyżej 7,5 2,75

Polska - Hiszpania 1:6

Hiszpania na pewno nie jest tutaj najlepszym składem i w najlepszej formie co jest dla nas dużą szansą bo umówmy się nie często mamy szansę grać w półfinale na takich turniejach a dziś wystarczy wygrać i mamy to no ale nie będzie łatwo w końcu jest to Hiszpania, która co by nie mówić coś tam pokazała z Portugalią i nie wyglądało to tak słabo cały mecz jak kiepski mieli początek. Polacy mimo, że jako pierwsi stracili gola to wygrali bardzo pewnie aż 7:2 co było dla mnie lekkim zaskoczeniem.

Polska +2,5 2,03
powyżej 7,5 1,60

 
Ostatnia edycja:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Polska - Mołdawia 6:8

Przed nami "półfinał" o mecz o 5 miejsce. Mołdawia to najsłabsza drużyna na całym turnieju ale pokazuje pazur i na pewno mogą być zadowoleni z gry, może nie z wyników bo w końcu przegrali 3 mecze ale ambitnie grali i strzelili sporo bramek. Nawet strzelili więcej bramek niż Polacy.
Mecz już bez emocji więc teoretycznie łatwiej o bramki, over jest moim zdaniem za niski patrząc na wyniki przede wszystkim Mołdawii ale i Polacy także grać potrafią i strzelać również, może nie pokazali tego w meczu z Portugalią i Hiszpanią ale już mecz z Azerbejdżanem strzelili aż 7 bramek.
Reasumując uważam, że obie drużyny strzelą co najmniej 8 bramek.

Ukraina - Azerbejdżan 6:6

Ukraina może czuć duży zawód i sami sobie są winni, że nie grają dziś w późniejszej godzinie w półfinale. Reasumując ta grupa była tak wyrównana, że 1 gola zaważył o rozmieszczeniu pierwszej trójki. Mimo wszystko poziom gry jest ich wysoki dużo wyższy niż Azerbejdżanu ale... tak jak wspomniałem nie jest to mecz półfinałowy tylko mecz o 5 miejsce i wydaje mi się, że obie drużyny zagrają luźniej przede wszystkim Ukraina bo Azerbejdżan jako drużyna słabsza na pewno będzie chciała wygrać. Liczę na gole w tym meczu. W meczach Ukrainy padało bardzo dużo goli.

Polska - Mołdawia powyżej 7,5 1,71 (już spadł lekko kurs)
Ukraina - Azerbejdżan powyżej 7,5 1,81

totalbet

Polska strzeli powyżej 4,5 1,70
Ukraina - Azerbejdżan powyżej 6,5 1,42

STS

Portugalia - Szwajcaria 4:4

Mecz półfinałowy gdzie osobiście uważam, że obie drużyny znajdą się ale w finale i taki właśnie finał zobaczymy niestety Szwajcarzy z Włochami przegrali - trzeba powiedzieć jasno zagrali słabo i dziś jeśli chcą powalczyć to muszą zagrać dużo lepiej. Mecze bezpośrednie pokazują, że w ich meczach bardzo często pada mnóstwo bramek i według mnie nie zmieni to nawet fakt, że to jest półfinał. Liczę na kapitalne widowisko - faworytem jest Portugalia ale Szwajcarii nie przekreślam jeśli zagrają na swoim najwyższym poziomie to mogą nawet wygrać ten mecz.

Hiszpania Włochy 5:5

Jedno można powiedzieć obie drużyny na pewno nie grają na tym turnieju wszystkimi swoimi najlepszymi zawodnikami. Włosi zagrali świetnie ze Szwajcarią i wygrali słusznie jednak ich poprzednie mecze z Mołdawią i Ukrainą pokazały, że ich poziom nie zawsze jest wysoki. Hiszpania zaczęła odp porażki z Portugalią ale już w 2óch następnych meczach przejechali się po swoich rywalach. Lekkim faworytem jest teoretycznie Hiszpania na pewno ich przewaga to bramkarz, mają świetnego bramkarza Done.

Portugalia - Szwajcaria powyżej 7,5 1,70
Hiszpania - Włochy Hiszpania lub remis 1,35

Betfan

Szwajcaria strzeli powyżej 2,5 1,60
Polska - Mołdawia Polska 1,35

STS
Na dziś takie mam kupony - stawki różne.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +767
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dziś ostatni dzień tego turnieju więc wchodzimy mocniej oby znowu z Fartem!

Polska - Ukraina 2:3

Mecz o 7 miejsce a przegrany zajmie ostatnie miejsce na tym turnieju kto by nie zajął będzie to duże rozczarowanie ponieważ na tym turnieju teoretycznie Mołdawia jak i Azerbejdżan to drużyny słabsze od tych zespołów.
Mimo wszystko mecz o nic tak naprawdę dlatego wchodzę w bramki, teoretycznie Ukraina jest faworytem i fajny jest kurs na nich dlatego spróbuję.

Ukraina 1,80
powyżej 7,5 1,50
powyżej 8,5 1,85

Mołdawia - Azerbejdżan 2:4

Mecz o 5 miejsce dla obu zespołów będzie to jakiś tam sukces.
W meczach Mołdawii padało na tym turnieju najwięcej bramek a spotykają się ze sobą drużyny, które nie mają obrony.
Kursy są bardzo rozbieżne i zastanawiam się czy nie zagrać singla na Mołdawię dla emocji.
Jednak główny typ to bramki.
Nie ma aż takiej różnicy poziomu, żeby dawać taki kurs a widać, że Mołdawia gra ambitnie ale czy to wystarczy? Każdy niech sobie sam oceni :)

Mołdawia 3,45
powyżej 7,5 1,42
powyżej 8,5 1,72

Hiszpania - Portugalia 5:5

Mecz o 3 miejsce, ja osobiście w meczach o 3 miejsce wchodzę w overy nie ważne jaka dyscyplina oczywiście nie zawsze to wchodzi ale często. Na początku turnieju zagrałem kupon, że na podium będą Szwajcaria i Portugalia. Szwajcaria wejdzie i pozostała mi Portugalia więc nie gram na zwycięstwo Portugalii bo już ich mam.
Portugalia jest zespołem lepszym i to pokazali w 1 meczu ale także padło aż 12 bramek.

powyżej 7,5 1,40
powyżej 8,5 1,70


Niech każdy sobie wybierze co chce i co mu bardziej pasuje :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +913
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Szwajcaria - Włochy 5:2

Przed nami finał, o ile Szwajcarów widziałem w finale natomiast Włochów już nie. W grupie Włosi wygrali ze Szwajcarią więc idę, że dziś Szwajcaria zrewanżuje się. Musi tylko zagrać dużo lepiej. Teoretycznie dla mnie Szwajcaria ma mocniejszy skład a kurs na nich jest wysoki. Czy padnie sporo bramek w finale? Uważam, że z 8 może paść bo obie drużyny potrafią strzelać.
Przed turniejem Szwajcaria była większym faworytem do złota aniżeli Włosi a i w grupie i teraz to Włosi są faworytem, dlaczego? Nie za bardzo rozumiem. Okey Włosi to mocna drużyna na plaży jednak Szwajcaria nie jest gorsza na pewno. Mają w swoim składzie świetnego bramkarza Eliota a w polu jest Stankovic jeden z lepszych piłkarzy na świecie, Ott, Hodel a reszta zawodników to bardzo dobrzy gracze. W półfinale Szwajcaria mimo, że kilka krotnie przegrywała z Portugalią to potrafiła wyrównać a w rzutach karnych okazali się lepsi.
Jeśli chodzi o Włochy to na pewno warto zwrócić uwagę na kapitana zespołu Zurlo - na pewno jest to gracz każdemu znany, kto choć trochę interesuje się plażówką. W półfinale pokonali Hiszpanię mimo, że tam też większość meczu przegrywali, nawet już przegrywali 2:5 a mimo to zdołali wyrównać, w dogrywce już okazali się lepsi ale tam grali 4 na 3 bo Hiszpański gracz dostał czerwoną kartkę na 15 sekund przed końcem meczu i 1:45 dogrywki grali w przewadze i wykorzystali to.
Reasumując uważam, że mecz może pójść na stronę Szwajcarów, którzy mają według mnie szerszą kadrę i lepszych graczy.

Szwajcaria 2,50 Fortuna

po za typem dnia dodaję inne typy do tego spotkania:
Szwajcaria powyżej 3,5 1,70
powyżej 6,5 1,35
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1246
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
1. Szwajcaria
2. Włochy
3. Hiszpania
4. Portugalia
5. Azerbejdżan
6. Mołdawia
7. Ukraina
8. Polska

No i mamy zwycięzcę Szwajcarów! Mocno wierzyłem w nich jeszcze przed rozpoczęciem turnieju jak wspominałem od początku. Szkoda, że Portugalia nie zdobyła medalu no ale fatalnie wykonane rzuty karne w półfinale i jeszcze gorzej w meczu o 3 miejsce gdzie nie strzelili nawet bramki z rzutu karnego, prowadzili w meczu z Hiszpanią ale niefartowny gol sprawił, że Hiszpania wyrównała tuż przed końcem meczu - trudno taka jest piłka na plaży za to ją tak naprawdę kochamy :)
Dzięki za w miarę udany turniej, szkoda dzisiejszego początku dnia ale już końcówka była świetna.
Powodzenia w innych dyscyplinach i widzimy się tutaj w grudniu bo chyba w grudniu będą odbywać się Mistrzostwa Świata.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +1246
Do góry Bottom