>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012 - Typy Długoterminowe

cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Chińczycy rzeczywiście zaczęli mocna, ale spokojnie, w łącznej ilości medali jest raptem 6 -5 .... Tak jak już wczesniej pisałem, jeżeli mogę przyjąc argumentację, że więcej złotych szarpną azjaci ( chociaż nie wierzę ) to już totalnie nie wierzę w to, że łącznie zrobią więcej medali niż Amerykanie. Kluczowy będzie drugi tydzień, ja kwjedzie lekkoatletyka, tam Chińczycy mają może z 3 szanse a Amerykanie z 20 i to wyjaśni sprawę.
 
U 0

Usunięty użytkownik 86554

Gość
Do medalu, Stawiasz na: Polska
Bukmacher: Betsson
Kurs: 1,50

Takiej drużyny nie mieliśmy od lat. Wiadomo, że trzeba być powściągliwym i nie gloryfikować od razu naszego zespołu, ale moim zdaniem prezentujemy aktualnie najlepszy poziom na świecie, o czym świadczy chociażby wygrana w Lidze Światowej. Według mnie TOP3 na IO to minimum.
 
oki 270

oki

Użytkownik
Jak widzicie w tym momencie zaklad kto najwiecej zlotych medali?
Amerykance wiadomo zdobeda jeszcze kilka w plywaniu i pozniej lekkaatletyka. A oprocz tego?
Chinole badmington, gimnastyka(?), tennis stolowy(?), skoki do wody? jakies strzelania? Cos jeszcze?
Wydaje sie ze wiecej szans na zloto maja Azjaci
1,72 na Chiny w ladbrokes, 2,0 na USA
 
C 9

czaron1991

Użytkownik
50/50 absolutnie nie do ruszania, Chińczycy po dwóch dniach zdobyli więcej medali niż się spodziewano a Amerykanie robią swoje. Jeżeli tak dalej pójdzie to Azjaci zdecydowanie zdominują igrzyska i skończy się 110 medali dla Chin i tylko koło 95 dla Amerykanów. Ale pod warunkiem że dalej Chińczycy będą pozytywnie zaskakiwać... no i oczywiście faworyci nie będą zawodzić.
 
dawtom91 1,2K

dawtom91

Użytkownik
50/50 absolutnie nie do ruszania, Chińczycy po dwóch dniach zdobyli więcej medali niż się spodziewano a Amerykanie robią swoje. Jeżeli tak dalej pójdzie to Azjaci zdecydowanie zdominują igrzyska i skończy się 110 medali dla Chin i tylko koło 95 dla Amerykanów. Ale pod warunkiem że dalej Chińczycy będą pozytywnie zaskakiwać... no i oczywiście faworyci nie będą zawodzić.
Absolutnie się z tym nie zgadzam. Po dwóch dniach jest 12-11 dla Chińczyków. Azjaci mają swoje silne sporty: podnoszenie ciężarów, strzelectwo, gimnastyka, w których aktualnie koszą medale, natomiast USA odrabia wieczorami na pływalni.
Wszystko dla Chińczyków fajnie, ale za kilka dni rusza lekkoatletyka - w Pekinie Amerykanie wygrali rywalizację z Chinami 26-2.
Poza tym pamiętajmy o drużynówkach. Oczywiście pojedyńcze medale np. amerykańskich koszykarzy to skala mikro, ale ogółem liczę na 3-5 medali w drużynach.
Ja uważam, że Amerykanie wygrają ilość medali w Londynie. Narazie celem jest trzymanie się blisko Chin i odskoczenie im gdy przyjdzie czas na lekkoatletykę.
 
K 0

kaziu23

Użytkownik
czaron 1991 czytajac twoje wypowiedzi zastanawiam się czy nie pochodzisz z chin i nie faworyzujesz swojego kraju ???? ......jak pisalem wczesniej nie ma takiej mozliwosci zeby chiny zdobyly wiecej medali ilosciowo niz Usa !! zacznie sie lekka peknie worek z medalami
 
D 224

dboniem

Użytkownik
a jak przewidujecie, jeśli chodzi o złote medale, lekkoatletyka rozpoczyna sie dopiero w piątek, narazie są fajne kursy na najwięcej złotych medali USA około 2,5, więc warto było zagrać.
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Powtórzmy raz jeszcze bo zdaje się , że większość z nas ma podobne zdanie. Całkowita ilość medali - zdecydowanie USA, klasyfikacja medalowa... dla mnie no/bet , osobiście 60-40 dla USA. Amerykanie odpalą w LA , Chińczycy mają jeszcze ping-pong, skoki do wody i gimnastykę. Bedzie ciasno do końca, jak chcesz grać, poczekaj do czwartku, kurs pewnie jezcze pójdzie w górę, bo teraz Chińczycy mogą odjechać, a po czwartku bedą już tylko tracic.
 
C 9

czaron1991

Użytkownik
Wiadomo że w lekkiejatletyce Amerykanie zdobędą penwie 23-25medali a Chińczycy max 5. Ale zapominacie że na igrzyskach jest 300konkunrencji... Kursy to potwierdzają. Jeżeli ktoś zrobił taką lokatę to proponuję kupić proszki na uspokojenie, nie łamcie sie po igrzyskach - pieniądze to nie wszystko ???? &lt;haha&gt;
 
X 0

xen

Użytkownik
Witam wszystkich.
Co myślicie o aktualnej sytuacji w tabeli medalowej? Kto będzie miał więcej złotych?
Obecnie USA jest +1 jeśli chodzi o złota. Świetna dyspozycja na pływalni (16 złotych) i kilka nieudanych występów Chińczyków (m.in. judo kobiet w najwyższej kategorii, trampolina kobiet, etc.) i wynik jest jaki jest. Wydaje mi się jednak, że kurs ~3.0 na zwycięstwo Chin jest trochę za mały. Przecież to jest raptem różnica jednego medalu, a pamiętajmy, że Chiny mają jeszcze wiele niemal stuprocentowych szans na wygrane. W skokach do wody jeszcze 4 konkurencje (i 4 złota bardzo prawdopodobne), w tenisie stołowym 2 drużynówki (złoto kobiet jest pewne, natomiast u mężczyzn może będzie walka w finale z Niemcami, ale każde rozwiązanie bez złota Chin, to byłaby sensacja), w badmintonie 2 finały (złoto w deblu dość pewne, w singlu będzie walka). Poza tym sporo szans w taekwondo, gimnastyce (chociaż tutaj USA wcale nie musi być gorsze), etc.
USA po zakończeniu pływania liczy na królową sportu. Jednak nie przypuszczam, że będą tutaj zdobywać seriami medale, tak jak na pływalni. Sprinty mężczyzn i sztafeta 4x100 raczej dla Jamajki, w 400m Merritt się wycofał z kontuzją, w długich dystansach bez szans na wygrane. Oczywiście mają kilka swoich konkurencji, ale nie tak dużo jak w pływaniu. U kobiet z USA też nie będzie lekko, chociaż zdecydowanie więcej jest szans na wygranie kilku konkurencji. Równie dobrze mogą je nieznacznie przegrywać, tak jak chociażby 100m wczorajsze.
Oczywiście USA też ma kilka pewnych złotych medali, jak chociażby koszykówka kobiet i mężczyzn. Wygrają też pewnie siostry Williams w finale debla.
Zostało jeszcze sporo konkurencji, więc długo by opisywać i pewnie o czymś zapomniałem wspomnieć.
Mnie się wydaje, że 3.0 na Chiny jest przeszacowanym kursem. Sam zagrałem wcześniej wygraną USA@1.78 (wolałbym osobiście żeby wygrali), ale teraz przymierzam się do przerzucenia na Chiny. Wydaje mi się, że Amerykanie nie odskoczą w tabeli medalowej, a wtedy kursy się zrównają po koniec i będzie można ładną kontrę zagrać.
Co o tym myślicie?
@czaron1991: jak obecna sytuacja ma się do Twoich przewidywań? Czy mógłbyś jakoś udostępnić tabelkę z szansami medalowymi, o której wspominałeś?
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
W mojej ocenie ciągle jestem spokojny o sukces amerykanów, chociaż milinów bym nie stawiał. W samcyh drużynówkach masz 2 złota pewne ( kosz ) a dwa wielce prawdopodobne ( siatka )- to już wyrównuje pingpong chińczyków. Do tego Lekkoatletyka gdzie USA pociągnie do góry. Osobiście mam pograne już przed olimpiadą zarówno najwięcej medali jak i najwięcej złotych medali i śpię spokojnie - nie kontruję, w mojej ocenie wejdzie.
 
S 13

spiskowiec

Użytkownik
Postawiłem na Niemców jeśli chodzi o medale i na Onecie jest że maja 21 a na Interia, że 20. Ha ha ha ciekawe czy doliczą się do końca olimpiady.To są dane po wczorajszym dniu nie w trakcie dnia.
 
dawtom91 1,2K

dawtom91

Użytkownik
Witam,
ja mam zagrane USA najwięcej medali i przyznam, że jestem przerażony.
Amerykanie po dzisiejszym dniu (nd. 5 sierpnia) prawdopodobnie będą przegrywać i widzę wiele konkurencji gdzie chiny nadal będą zdobywać medale.
USA przegrało wiele meczy o brąz i w ogóle wygląda to coraz gorzej ????
 
M 0

mecios

Użytkownik
Też mam zagraną większą ilość medali przez USA i też jak kolega wyżej jestem przerażony. Posiada ktoś statystykę albo jakieś realne prognozy ile szans medalowych mają jeszcze USA i Chiny ?
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Aktualnie jest:
Chiny - 30 17 14 (61)
USA - 27 14 15 (56)

Stany mają jeszcze raczej pewne medale w:
Koszykówka kobiet/mężczyzn +2 Stany
USA w Pekinie zdobyło 14 medali w lekkoatletyce i około 8-10 w gimnastyce, przy bardzo dużej ilości złotych medali Chin.
Chiny jeszcze miały dużo w podnoszeniu ciężarów.
Hehe. Widzę, że humor niektórych nie opuszcza
Oto mi chodziło:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Stany_Zjednoczone_na_Letnich_Igrzyskach_Olimpijskich_2008
 
dawtom91 1,2K

dawtom91

Użytkownik
USA w Pekinie zdobyło 14 medali w lekkoatletyce
Hehe. Widzę, że humor niektórych nie opuszcza ????
http://pl.wikipedia.org/wiki/Lekkoatletyka_na_Letnich_Igrzyskach_Olimpijskich_2008

23-2 dla USA!!!
Na 7 dni przed zakończeniem IO Amerykanie przegrywają 1 medalem (60-61).
Stawiam, że mamy 60 % szans by USA wygrało w ilości medali. Dlaczego?
No cóż skończył się badminton, 2 medale uzyskają jeszcze Chiny w tenisie stołowym, za nami szermierka, we wtorek kończy się podnoszenie ciężarów gdzie Chińczycy katują nas od początku igrzysk. Jutro też ostatnie konkurencje strzeleckie.
Musimy przycisnąć w lekkoatletyce! Chociaż odpadł Meritt to jednak wciąż można wygrać na bieżni worek medali.
I nie zapominajmy o drużynówkach. Oczywiście pojedyńcze konkurencje to skala mikro, ale licze na co najmniej 5-6 medali w sportach drużynowych dla USA.
Zostało wiele konkurencji w kajakach, zapasach, gimnastyce, boksie.
Ogólnie trzymajmy kciuki, może się uda!
Jak Wy to widzicie?
 
X 0

xen

Użytkownik
Dzisiaj Chińczycy wygrali to co mieli wygrać. USA straciło pechowo jeden z przewidywanych złotych medali (gimnastyka kobiet i upadek przy skoku). Póki co Chiny +2 w złotych.
Jak będzie dalej? Ciężko powiedzieć. Ja, tak jak pisałem, przerzuciłem zysk z USA@1.78 na Chiny@3.00. Można już ładnie kontrować.
Jeżeli chodzi o klasyfikację medalową, to walka rozegra się, według mnie, w gimnastyce. Tam są dyscypliny, gdzie i Chiny i USA mogą zdobywać złota. Chiny mają jeszcze 5 ,,pewnych&#39;&#39; złotych - 2 w drużynówce tenisa stołowego i 3 w skokach do wody. Może dołożą coś w taekwondo, boksie. Pamiętajmy też, że wśród faworytów 110m przez płotki są lekkoatleci z obu krajów. USA na pewno kilka złotych dołoży na bieżni, wygrają w koszykówkę. Będzie jednym słowem zacięta walka, przy czym twierdzę, że kluczowa będzie gimnastyka.
Jeżeli natomiast chodzi o liczbę medali, to jednak zdecydowanym faworytem jest USA. Tutaj nie widzę możliwości wygranej Chin, chociaż tego zakładu nie grałem i nie zamierzam.
 
S 13

spiskowiec

Użytkownik
Ja co prawda bardziej jestem zainteresowany Niemcami i Polakami bo mam spore zakłady na nich ale coś tam obstawiłem na USA i ja bym się nie martwił bo i tak wszystko wyjdzie na koniec ale przewiduje że będzie niewielka różnica na korzyść USA ale w granicach 5 medali. Mam nadzieję, że Niemcy dziś i jutro zdobędą 8 medali a Australia tylko 1. Co do Polaków obstawiłem że nie zdobędą więcej niż 12,5 medali i patrząc realnie na nasze szanse przewiduje, że do tych 4 może dojść jeszcze 5 i zamkniemy się w 9
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Dziś Amerykanie ruszają do kontrofensywy - 7 medali do podniesienia na bieżni ( 5 powinni spokojnie zdobyć ), do tego 2 już pewne w finale plażówki, 2 bokserki w półfinałach plus oczywiście jakieś stałe niespodzianki. Chińczycy mają złoto w ping-ponga, pólfinal w boksie ( z amerykanką ) i mecz o 3 w plażówce. na starcie więc już 11 - 3 w samych nazwijmy to pewniakach. I tak już będzie do końca, Chińczycy już będą tylko tracić. Ruszą pewnie też Niemcy - zaczynają się kajaki i odjadą Australii. Good Luck !
 
Do góry Bottom