>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - Zakłady specjalne

Status
Zamknięty.
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Co do tego artykułu i
Według analityków zajmiemy w Pekinie 19. miejsce w klasyfikacji medalowej i 14 razy będziemy stawać na podium.
Myślę, że to dość prawdopodobny wynik. W Atenach wiele miejsc na podium uciekło Nam przez głupotę Naszych działaczy albo samych zawodników.
Tutaj będzie także ciężko o medale. Kilka osób już fajnie opisało szanse medalowe Naszych więc nie będę tutaj się rozwodził. Myślę, że można szukać buka i linii w granicach 10,11 po jakimś sensownym kursie. Buków jest dużo i ofert do wyboru do koloru.
Ja chcę pokazać tendencje na bukach jeśli chodzi o złote medale Polaków.
Zagrałem taki bet &quot;średnio z lekkim naciskiem na mocniej&quot; ;)
22 lipca zagrałem under 4,5 medali złotych Polski.

Tutaj tendencja jak to zmieniało się. W nocy po mogę się domyślać przyjęciu w granicach 1000-1500€ na to zdarzenie buk zmienił linię na 3.5 ???? zostawiając kursy na tym samym poziomie.
Dziś linia jest 3,5 a kurs @1,72 na under. Zerkając po innych bukach widać, że ludzie nie wierzą w wiecej niż 3 złote medale. Expekt teraz daje @1,50 na under ( śmieszny kurs) a na over aż (@2.40!!!).
Dziś mógłbym zrobić już user beta grajac over 3,5 po @2.40 i under mam zagrany po @1,83, z tego wychodzi +3.83 % zysku. Ale nawet dziś można poszperać i zrobić sure beta na tym zakładzie. A mi mogłoby się poszczęścić i zrobić middla ????
Ja osobiście czekam i nie gram overa. Bo jak inni nie bardzo widzę aby Polska zdobyła aż 5 medali złotych. Nie mamy dużo faworytów do złota. Tym bardziej nie ma co za wiele liczyć na przebłyski i niespodzianki w stylu K. Skolimowskiej, czy SZ. Ziółkowskiego w Sydney. Nie chcę wdawać się w szczegóły. Bo i tak dużo było pisane.
Reasumując polecam poszukać sure beta na zakładzie złote medale Polaków. Poza tym jeśli widzę kurs @2.40 w expie na over 3,5 to jednak trzeba mocni przemyśleć ( jeśli ktoś wcale nie grał tego betu) czy nie zagrać.
To tyle ;)
Pozdr.
Vader
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom