>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Igrzyska Olimpijskie Rio 2016 - Reprezentacja Polski

Status
Zamknięty.
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
Jestescie slepo zapatrzeni, owszem ma szanse ale bez przesady. Gdy biegi sa prowadzone mocno to zawsze Kszczot zajmowal dalsze lokaty. Jedyna szansa dla niego to to ze Rudisha nie bedzie szarzowal i wtedy na finishu medal bardzo bardzo mozliwy. Jednak gdy bedzie mocny bieg na ponizej 1 43 to wierzy ktos ze Kszczot to wytrzyma? prosze was
 
S 277

stepinski

Użytkownik
Medal w maratonie zdobędzie Yared Shegumo
Poważnie Shegumo jest kandydatem do medalu? Wiem że zdobył srebro na ME ale na Igrzyskach? Pamietam go jak biegał na 3000m i w życiu bym nie pomyślał że przerzuci się na maratony;p
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Poważnie Shegumo jest kandydatem do medalu? Wiem że zdobył srebro na ME ale na Igrzyskach? Pamietam go jak biegał na 3000m i w życiu bym nie pomyślał że przerzuci się na maratony;p
Ja tam liczę na niespodziankę, wierzę że da radę. Maratony i chody w ostatnich czasach w Europie są zdominowane przez farbowanych lisów gdzie w pierwszej dziesiątce średnio jest 8 z Afryki. Może choć raz Polska tez na tym skorzysta ????

A kończąc temat Kszczota to igrzyska są idealnym czasem na pobicie życiówki. Zejście poniżej 1.43 to bankowy medal. W innych okolicznościach, bieg musiałby być bardzo wolny na co też są duże szanse. Rudisha to inna liga, on se pobiegnie lekko ponad 1.41 i złoto pewne, druga grupka, w której myślę że będzie ze 4 zawodników powalczy o srebro i brąz i w tej grupce będzie Kszczot
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
Mysle ze kursy na ilosc medali dla Polski sa zle oszacowane, smialo polecam wchodzic w undery. Tak naprawde pewniaki do medalu to Wlodarczyk Fajdek Malachowski i Myszka. A mysle ze przynajmniej jedna z tych osob spali. Jest jeszcze kilka osob z szansami powiedzmy 50/50 np Bialecka czy kajakarze. Reszta tych internetowych/telewizyjnych &quot;pewniakow&quot; to sa osoby ktore moga powalczyc ale czolowka jest tak szeroka ze ciezko te szanse nazywac 50/50.(Przykladowo Kszczot, Czerniak). Poprzednie olimpiady powinny was czegos nauczyc.
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Nie rozumiem takiego podejścia. Głupotą jest obstawianie meczów piłkarskich lub tenisowych na podstawie spotkań sprzed kilku lat lub miesięcy a co dopiero ocenianie szans Polaków na podstawie ostatnich 16 lat...
Forma u wielu jest, więc wiadomka, że są faworytami do medalu. Wszystko się okaże na samych igrzyskach bo na razie to wróżenie z fusów, ale taki sceptycyzm nie poparty niczym jest po prostu niezrozumiały
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
Nie rozumiem takiego podejścia. Głupotą jest obstawianie meczów piłkarskich lub tenisowych na podstawie spotkań sprzed kilku lat lub miesięcy a co dopiero ocenianie szans Polaków na podstawie ostatnich 16 lat...
Forma u wielu jest, więc wiadomka, że są faworytami do medalu. Wszystko się okaże na samych igrzyskach bo na razie to wróżenie z fusów, ale taki sceptycyzm nie poparty niczym jest po prostu niezrozumiały
Jasne ze zrozumialy bo to jest pewna prawidlowosc. Ilu faworytow spalilo 4 lata temu? ile 8 lat temu? Nie wiem czego to jest kwestia, moze Polskiej mentalnosci, moze za duzej presji? moze minimalizm? Przykladowo jak grali nasi siatkarze przed ostatnimi igrzyskami a co sie stalo na igrzyskach? podobnie 8 lat temu. Inny przyklad Dołęga, rowniez 2 razy zawalil,w Londynie byl do medalu pewniakiem, a walczyc mial o zloto. albo kolejny przyklad w Kajakach najbardziej rażący Walczykiewicz, byla nie oszukujmy sie pewniakiem do nawet zlotego medalu (co potwierdzaly rowniez kursy) co się stalo przypominać nie musze, podobnie Siemionowski rowiez w kajakach pewniak do zlota- wyszlo odlegle miejsce w finale B. Szermierka- mielismy podstawy sądzic ze powalczymy o medale , w efekcie porazka z Senegalczykami. Rogowska zlota w mistrzostwach europy, na igrzyskach wszystkie proby spalone. Radwanska jedna z faworytek, dlugo to wszystko nie potrwalo. A przyklad minimalizmu-Zofia Klepacka , byla murowaną faworytka do zlota, a brąz okrzyknieto wielkim sukcesem aczkolwiek do niej pretensji miec zadnych nie mozemy.
Nie pisze tego zeby oczerniac naszych sportowcow, a jedynie z bukmacherskiego punktu widzenia, zycze naszym sportowcom jak najlepiej ale zarowno 4 lata temu jak i 8 lat temu granie underow bylo bardzo oplacalne, taka juz prawidlowosc, stawiam ze przywieziemy moze te 10 medali (obstawiam Wlodarczyk , Fajdek , Myszka, Malachowski, Bialecka, dwa medale w kajakach czyli Walczykiewicz i nasza dwojka Fularczyk Madaj, Kawęcki tez mysle ze ugra jakis brąz, no i jeszcze ze 2 niespodziewane medale, moze siatkarze/reczni? ) Nie podzielam za to zupelnie optymizmu co do takich nazwisk jak Kszczot(Rudisha podyktuje tempo na tyle wysokie ze wygraja osoby z lepszym rekordem zyciowym), Lićwinko (bardzo dobra zawodniczka jednak jeszcze nie na medal), Czerniak (wracajacy Phelps, i jeszcze kilku innych zawodnikow plywajacych znacznie szybciej, miejsce w finale owszem ale bardziej miejsca okolo 6) , a juz kompletnie nie podzielam ludzi wieszajacych medale Kwiatkowskiemu lub Niewiadomej. Przeciez w kolarstwie na igrzyskach moze zdarzyc sie praktycznie wszystko.
Tak jak mowilem zycze sukcesow ale kursy na UNDER 14,5 medala w okolicach 1,5 to jest ogromne value. Oczywiscie zagralem tez nizsze undery za mniejsza stawke ;)
 
retoox 414

retoox

Użytkownik
Wg moich przewidywań będzie 14/15 medali. Widzę je mniej więcej tak:
Kajakarstwo 2/3 medale
bardzo duże szanse
Marta Walczykiewicz/Beata Mikołajczyk/Karolina Naja/Edyta Dzieniszewska – Kierkla (K4 500m)
Polki wiecznie czwarte -na IO w Pekinie i Londynie podobnie też było na ostatnich MŚ -te wygrały Białorusinki których jednak na IO nie będzie. Węgry - Polska - Niemcy tak widzę podium, bez niespodzianek.
średnie szane
Marta Walczykiewicz (K1 200m)
Dyscyplina dośc loteryjna wg mnie, ale Polka bardzo utytułowana i w sumie jest główna kandydatką do srebra.
małe szanse
Ewelina Wojnarowska (K1 500m)
Beata Mikołajczyk/Karolina Naja (K2 500m)
Nie powinno być problemów z wejściem do finału, tam realnie Nasze Panie stać na miejsca 3-5. Szanse na medal małe ale jednak są.
Kajakarstwo górskie 0/1 medal

małe szanse
Natalia Pacierpnik - wygrała półfinały podczas IO w Londynie, potem Nasza młoda zawodniczka się spaliła i skończyła na 7 miejscu. Marcin Pochwała i Piotr Szczepański od lat w światowej czołówce, spore doświadczenie i regularne dobre wyniki. Jest też młody Maciej Okręglak który może wszystkich zaskoczyć jak Pacierpnik 4 lata temu. Szanse na medal wg mnie są małe, ale są.
Kolarstwo górskie 0/1 medal
średnie szanse
Maja Włoszczowska
Cross-country (K)- pechowa kontuzja podczas treningów wyeliminowała ją ze startu na IO w Londynie a była ona wówczas jadną z głownych kandydatek do medalu. Minęły 4 lata, zdrowie dopisuje, wyniki przed IO są bardzo optymistyczne jest też spory niedosyt po ostatnich IO, Wg mnie wielu o niej zapomniało a to wciąż mocna kandydatka do podium. Konkurencja jest troche losowa, może być jakiś upadek guma itp. ale jeśli tylko tegu uda się uniknąć to wg mnie będzie podium.

Kolarstwo szosowe + torowe 0 medali
Na szosie tak na prawdę będą liczyć się tylko sprinterzy. U Nas więc największe szanse na medal ma więc
Bodnar (wg mnie w czasówce to on osiągnie najlepsze miejsce w czasówce z Naszych reprezentantów) i Niewiadoma - konkurencja jest jednak na tyle szeroka, że nie wierzę tu w medal dla Polski. Podobnie jest w torowym Zieliński i Wojtyra sąpoprostu za słabi, żeby powalczyć o medal.
Lekkoatletyka 4/5 medali
bardzo duże szanse
Piotr Małachowski - o złoto może być ciężej niż się wielu wydaje, bo są Hartingovie, ostatnio też błysnął Milanov, ale poza nimi nie ma kto mu zagrozić więc o podium jestem spokojny.
Paweł Fajdek - widziałem w nim medalistę już w Londynie, ale skończyło się na spalonych 3 próbach (obawiałem się tego) i szybkim powrotem do domu. W tamtym okresie jednak to był zupełnie inny zawodnik. Teraz tego błędu nie powtórzy, spokojnie awansuje a potem zdobędzie złoto.
Anita Włodarczyk - będzie złoto.
średnie szane
tyczkarze - jest jeden faworyt do złota i szeroka czołówka (8-9 tyczkarzy w tym 3 Polaków) do pozostałych 2 medali.
800m - jak Afryka w finale nie narzuci szalonego tempa to stać naszych panów o powalczenie o medal
małe szanse

chodziarze
obsadziliśmy wszystkie konkurencje w komplecie, brak Rosjan którzy regularnie zdobywali tu medale to jakaś szansa dla Naszych doświadczonych zawodników -licze gównie na Augustyna.
kula, maraton, skok wzwyż, dzięsięciobój - tu teoretycznie mamy jeszcze szanse na medale, ale ja osobiście w to nie wierze.
Pływanie 0/1 medali
mała szansaTeoretycznie mamy kilka szans na medal w praktyce od 12 lat jesteśmy bez medalu, konkurencja jest ogromna i po za Czerniakiem i Kawęckim cięzko będzie nawet pomyśleć o podium.

Podnoszenie ciężarów 0/1 medal

mała/średnia szansa
Bracia Zielińscy są w stanie tutaj dać nam medal. Tomasz ma za sobą dobry sezon i ME na koncie, Adrian z kolei zaimponował wszystkim na zawodach w Mroczy.
Za polska-sztanga.pl:
&quot;
Wśród uczestników turnieju olimpijskiego widnieją też, póki co, nazwiska zawodniczek i zawodników z Białorusi, Kazachstanu i Rosji, którym IWF „zagroził” ostatnio uruchomie- niem procedury rocznej dyskwalifikacji za liczne przypadki dopingu reprezentantów tych państw (*). Przypomnijmy też, że podczas posiedzenia Komitetu Wykonawczego IWF w Houston (USA) z olimpiady w Brazylii wykluczono już wcześniej reprezentantów Bułgarii. Jak zatem będą wyglądały ostateczne listy startowe turnieju olimpijskiego przekonamy się najpewniej dopiero po ich weryfikacji w przeddzień zawodów.&quot;
&quot;Najgroźniejszymi rywalami w walce o olimpijskie medale 94kg będą zapewne: Białorusin (Straltsou*), Irańczyk (Moradi), Litwin (Didzbalis), Rosjanin (Maligov*) i dwóch Ukraińców (Chumak, Hoza).&quot;
Wioślarstwo 1 medal
średnie szanseMagdalena Fularczyk-Kozłowska i Natalia MadajByła kontuzja po której już nie ma śladu a potem PŚ w poznaniu i wygrana z MŚ z Nowej Zelandii. Ten start pokazał, że przygotowana idą w bdb kierunku.O medal powalczy 5 osad ale Polki powinny być w top3.
Zapasy 1 medal
małe/średnie szanse
65 kg styl wolny (M) – Magomedmurad Gadzhiev
Było zamieszanie związane z meldonium, ale pomijając to Gadzhiev ma za sobą dobre szybko zrobione (co warto podkreślić, ale o tym jeszcze kiedyś napisze) kwalifikacje. Nie ma w tej kategori jakichś wielkich faworytów, sporo będzie zależało od drabinki. potencjał jednak jest spory.
małe szanse
kobiety: Matkowska i Michalik - w kwalifikacjach nie błyszczały,mają jednak na koncie kilka sukcesów i przy sporej dawce szczęścia/gorszym dniu rywalek stać je na niespodzianki.
Żeglarstwo 1/2 medale
duże szanse
W RS:X wysyłamy aktualnych Mistrzów Świata! O ile Myszka regularnie ląduje na podium i jeśli tu nie zdobędzie medalu to bedzie nie miła niespodzianka to z Białecka jest różnie. Szkoda, że może startować tylko 1 zawodnik z Polski, bo moglibyśmy wysłać też Klepacką i znacząco zwiększyć swoje szanse na medal, ale jest jak jest. Białecka nie jest zbyt regularna i to jest problem, ale jest realną kandydatka do medalu.

Dodatkowo: 0/1 medal
małe szanse
Judo (kontuzje najsilniejszych w Naszej kadrze), siatkówka plażowa (sezon bez &quot;błyskotliwych wyników&quot;), siatkówka (ciężki ćwierćfinał), strzelectwo (słaba wyniki w całym sezonie), teakwondo (średnio dobra drabinka), tenis (duża konkurencja).
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
Widzialem na Fortunie kursy
Kszczot nie zdobedzie medalu 2,15 - tak jak mowilem ogromne value, kandydatow jest mnostwo, a jak Afryka narzuci mocne tempo Kszczot nie wytrzyma.

Walczykiewicz nie zdobedzie medalu- 1.7 Wiadomo co bylo 4 lata temu , i do tego konkurencja bardzo loteryjna.

Siatkarze nie zdobeda medalu- 1,6 W cwiercfinale trafiamy na ktoregos z potentatow i raczej tego nie przejdziemy.

No i szalenczo Anita Wlodarczyk nie zdobedzie medalu, wiadomo jak to jest w kwalifikacjach stres itp czesto sie zdarza palic proby a przy kursie 20 to grzech nie sprobowac.


Mam tylko pytanie czy widzial ktos podobne zaklady w innych bukach? bo przez podatki to watpie ze zagram.
 
S 277

stepinski

Użytkownik
No i szalenczo Anita Wlodarczyk nie zdobedzie medalu, wiadomo jak to jest w kwalifikacjach stres itp czesto sie zdarza palic proby a przy kursie 20 to grzech nie sprobowac.
Z tą Włodarczyk to wydaje mi się trochę bez sensu. Ona zawsze rzuca spokojnie pierwsze rzuty i z każdym kolejnym się rozkręca. Nie wiem czy ona kiedyś w kwalifikacjach spaliła pierwszy rzut. Już prędzej Fajdka tak grać. Niby historia lubi się powtarzać (oby tu się nie powtórzyła !) No ale rozumiem że to za niską stawkę proponujesz
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Kolarstwo szosowe + torowe 0 medali Na szosie tak na prawdę będą liczyć się tylko sprinterzy.
BZDURA ! Bardzo wymagająca trasa jak na taką imprezę, górale i inne Kwiatki powinni się liczyć
&quot;To naprawdę długa i ciężka trasa. W końcówce jest ośmiokilometrowy podjazd z 14-15-procentowym nachyleniem, potem krótki zjazd, znów dwa i pół kilometra wspinaczki na podjeździe o nachyleniu 4-5 procent. To nie będzie taktyczna rozgrywka, wygra najsilniejszy - powiedział Michał Kwiatkowski w wywiadzie dla stacji Sky Sport. &quot;
 
L 0

luki2942

Użytkownik
Widzialem na Fortunie kursy
Kszczot nie zdobedzie medalu 2,15 - tak jak mowilem ogromne value, kandydatow jest mnostwo, a jak Afryka narzuci mocne tempo Kszczot nie wytrzyma.

Walczykiewicz nie zdobedzie medalu- 1.7 Wiadomo co bylo 4 lata temu , i do tego konkurencja bardzo loteryjna.

Siatkarze nie zdobeda medalu- 1,6 W cwiercfinale trafiamy na ktoregos z potentatow i raczej tego nie przejdziemy.

No i szalenczo Anita Wlodarczyk nie zdobedzie medalu, wiadomo jak to jest w kwalifikacjach stres itp czesto sie zdarza palic proby a przy kursie 20 to grzech nie sprobowac.


Mam tylko pytanie czy widzial ktos podobne zaklady w innych bukach? bo przez podatki to watpie ze zagram.

Akurat Włodarczyk to największy pewniak do złota na tych igrzyskach, jakim cudem miałaby się nie znaleźć na podium regularnie rzucając po 80 m?, już bardziej opłaca się grać siatkarze nie wyjdą z grupy po kursie 100.
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
Akurat Włodarczyk to największy pewniak do złota na tych igrzyskach, jakim cudem miałaby się nie znaleźć na podium regularnie rzucając po 80 m?, już bardziej opłaca się grać siatkarze nie wyjdą z grupy po kursie 100.
Wiem ze pewniak do zlota ale mozna spalic 3 rzuty. Siatkarze nie wyjda z grupy? kosztem kogo? Egiptu? W mlocie mozna miec pecha i spalic 3 rzuty w siatkowce nie mozna przegrac z kims o kilka klas gorszym.
 
retoox 414

retoox

Użytkownik
BZDURA ! Bardzo wymagająca trasa jak na taką imprezę, górale i inne Kwiatki powinni się liczyć
&quot;To naprawdę długa i ciężka trasa. W końcówce jest ośmiokilometrowy podjazd z 14-15-procentowym nachyleniem, potem krótki zjazd, znów dwa i pół kilometra wspinaczki na podjeździe o nachyleniu 4-5 procent. To nie będzie taktyczna rozgrywka, wygra najsilniejszy - powiedział Michał Kwiatkowski w wywiadzie dla stacji Sky Sport. &quot;
Obym się mylił i złoto zdobył Majka (wykorzystując te wszystkie mordercze podjazdy) przed Kwiatkiem :grin:. Obserwator, fajnie, że włączyłeś się do dyskusji, szkoda tylko, że własnego zdania jeszcze nie wyraziłeś. Kto faworytem i gdzie widzisz Polaków?
Ja przyznaje się do błędu, bo pisząc o sprinterach (miałem na myśli czasówców) odnosiłem się do Bodnara i jazdy indywidualnej na czas gdzie wg mnie medal (chociaż wciąż mało prawdopodobny) jest bardziej realny niż w wyścigu ze startu wspólnego a z mojej wcześniejszej wypowiedzi niekoniecznie to wynikało.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Obym się mylił i złoto zdobył Majka (wykorzystując te wszystkie mordercze podjazdy) przed Kwiatkiem . Obserwator, fajnie, że włączyłeś się do dyskusji, szkoda tylko, że własnego zdania jeszcze nie wyraziłeś. Kto faworytem i gdzie widzisz Polaków?
Ja tam się nie znam ;) tak tylko rzuciło mi się to w oczy, bo kilka dni temu czytałem właśnie o tej trasie.
Szanse Polaków ?
Drużynowo 0-2 medale i to że ktoś pisze, że zero szans, tzn. tylko tyle, że nie ma pojęcia (zapomniałeś o ręcznej? zdecydowanie medal musi być celem)...
w rzutach LA powinny być 3medale, choć Fajdkowi nie zapomnę medalu na poprzednich IO i tak :p jakieś spalanie Anity można między bajki włożyć.
Kajaki są szanse na więcej niż 0/1, szkoda obsady kajaków górskich, choć skoro młody wygrał el.to tak być musiało...
Isia też może...
Będzie oferta, będziemy myśleć ;)
 
retoox 414

retoox

Użytkownik
Nie zapomniałem o ręcznych, ale tam widzę niestety koniec Naszej przygody na ćwierćfinałach. W mojej ocenie niestety Nasza kadra najlepszy czas ma za sobą i następuje powolny regres w wynikach. W ostatnich latach poza Syprzakiem z &quot;młodych&quot; nikt się nie pokazał a niestety trzon drużyny mamy juz bardzo doświadczony, żeby nie powiedzieć stary.
Wracając jednak do IO, po meczach grupowych wg mnie wpadamy na Francję albo Chorwację - i tu nie widzę dla Nas najmniejszych szans albo przy odrobinie szczęścia na Danie bądź Katar i tu też będąc optymistą można powiedzieć, że mamy te 50% szans na przejście dalej. Dla mnie jednak na tym etapie kończymy zawody.
E.
Macko18 - Wyszomirski nie jest jest stary ale na bramce to akurat my problemu nie mamy. A jeżeli chodzi o pole powiedz mi kto się poza Syprzakiem ostatnio jakoś wypromował? W kadrach juniorskich jedna wielka padaka. Talant to wg mnie też genialny trener i najlepszy wybór jaki jaki mogliśmy dokonać, ale sam trener to za mało. Za chwile kilku naszych podstawowych zakończy gre w kadrze i kim ich zastąpisz?
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
A Wyszo to stary jest? Ciągły postęp tego zawodnika, teraz idzie do Bundes, na razie Lemgo, ale jestem przekonany, że Piotrek specjalnie idzie do słabszej ekipy, żeby zapoznać się z ligą. Jeszcze nieraz ujrzymy go w Lidze Mistrzów. Idąc dalej, Daszek, może w reprze często zawodzi, ale pamiętajmy, że w Wiśle potrafił ciągnąć grę, grając w Świętych Wojnach nawet na środku rozegrania. Kus, młody nie jest, ale pokazał się szerszej publiczności dopiero w tym sezonie. O reprezentację w kwestii przyszłości możemy być spokojni. Lepszego fachowca niż Talant praktycznie nie da się znaleźć. Nie bez przyczyny włodarze najpierw Ciudad Real, a później Atletico powierzyli mu trenowanie tej galaktycznej ekipy. Przybecki też zrobi robotę w Płocku i jeszcze o polskim szczypiorniaku usłyszymy. Tutaj na IO też nie jesteśmy bez szans. Ostatnie Mistrzostwa Europy pokazały, że często decyduje dyspozycja dnia, bądź turnieju. Jakie były szanse osłabionych Niemców na tytuł? Bliskie zeru. Wiem, że nasza reprezentacja może wygrać z każdym tutaj, tak jak zrobili to właśnie nasi zachodni sąsiedzi. W teorii Francuzi powinni zniszczyć każdego, a czy tak będzie? Medale z ręcznej są tutaj bardzo otwartą kwestią.
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Kszczo dobrze wypada jak bieg toczy sie w tempie 1,44-1,45 a przynajmniej trzydziestka zawodnikow jest w stanie podyktowac 1,42 i wtedy pozostaje mu zalapanie sie na listy wyborcze jakiejs partii, bo chyba to jedyne co moze sobie ugrac. Zobaczcie sobie czasy finalu w Londynie. Zyciowy rekord o 3 sekundy gorszy od zwyciezcy ( a i osiagniety jeszcze przed Londynejm!) dawalby mu 7-8 miejsce. A jeszcze trzeba awansowac do finalu, co tez nie musi byc takie proste. Z jego czasem w Londynie w finale zajalby ostatnie miejsce ze strat prawie trzech sekund do przedostatniego. Jesli pierwszy zawodnik zlamie noge, drugi przewroci trzeciego, czwarrty dostanie zawalu, piaty zapatrzy sie na kibicke to podsumowujac pojawia sie szansa na medal, o ile sie zalapie do finalu tak mozna podsumowac jego szanse
Z czym do ludzi
Jest pare kwiatkow w kadrze jakby sie przyjrzec. Co robi np toto
https://pl.wikipedia.org/wiki/Aleksandra_Socha
Tyle startow i nawet nie ma wspomnienia o osiagnieciach olimpijskich, skoro taka dobra to niech jezdzi tylko na te zawody, w ktorych ma wyniki. JEsli by tak bylo conajmniej raz powinna sie otrzec o medal olimpijski z rozpedu a tu nic. A tam wiecej takich panius bylo, cale ekipy sie wozily z towarzystwem, wiekszosc juz dala sobie spokoj a ta nie popuszcza. JEdziemy na uniwersjade, mistrzostwa wojskowe, byle stypendium zalapac i zyjemy
Janowicz dopiero co odpadl w pierwszej rundzie czelendzera, powinien np miec powiedziane &#39;ok jedz ale kompromittacja i na olimpiadzie juz nie wystartujesz chocbys wygral szlema&#39;. Takie cos podzialaloby na zawodnika i sponsorow, ktorzy nie pozwoliliby mu olac zawodow i kompromitowac kraju bo jest duze prawdopodobienstwo zenady
Wiecej kwiatko pewnie wyplynie po olimpiadzie, dowiemy sie ze jestkonflikt w federacji, ktos nie dostal biletow, trenuje w szopie itp jak ktos ma info to pisac chetnie przeanalizuje sobie
 
S 277

stepinski

Użytkownik
Kszczo dobrze wypada jak bieg toczy sie w tempie 1,44-1,45 a przynajmniej trzydziestka zawodnikow jest w stanie podyktowac 1,42

Z czym do ludzi
Sorry Viren ale w historii lekkoatletyki tylko 34 ludzi zeszło poniżej 1.43 w tym Joaquim Cruz w 85 roku Steve Cram w 85r więc trochę to niepoważne z tymi 30 zawodnikami. A tempo na 1.42 w stanie jest podyktować tylko 1 człowiek moim zdaniem
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
Fakt z 30 osobami przesadzil, ale fakt jest faktem ze okolo 6 zawodnikow bez zadnego problemu jest w stanie wytrzymac tempo ponizej 1,43 i bynajmniej w tym gronie Kszczota nie ma
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Ale to nie jest mityng tylko IO. Może się mylę, ale w tego typu imprezach biega się raczej wolniej troszkę. Nie spodziewam się by na 800m zeszli poniżej 1,43.
W sumie Londyn się trochę nie wpisuje w tą teorię ;) Musiałbym poszukać dalej jak to wyglądało.
Jeżeli ktoś spełnił wymagania kwalifikacyjne to czemu miałby nie pojechać ? Nie rozumiem Twojego toku rozumowania. To nie oni ustalają zasady kwalifikacji tylko związki i PKOl.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom