>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

II kolejka PGE Ekstraligi (13-15.04)

Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Włókniarz Częstochowa - Grupa Azoty Unia Tarnów (13 kwietnia)
Get Well Toruń - Betard Sparta Wrocław (14 kwietnia)
Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - MRGARDEN GKM Grudziądz (15 kwietnia)
Fogo Unia Leszno - Cash Broker Stal Gorzów (15 kwietnia)
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów
Typ: Unia Tarnów +20.5 @ 1.92 - Forbet ✅✅✅
Już jutro zaczynamy 2. kolejkę Ekstraligi. Świetny pomysł z tym podziałem meczów na 2-3 dni. Można wszystko zobaczyć live, a w piątkowy wieczór, po tygodniu wyluzować się przy meczyku. Jutro odwiedzamy Jaskinię Lwa czyli Częstochowę. Włókniarz podejmie Unię Tarnów. Forbet ma handicap +20.5 na gości i zamierzam z niego skorzystać. Buki od początku skreślały Unię twierdząc, że to oni spadną w tym sezonie. Ja twierdzę, że będzie to Falubaz, ale to tak &quot;by the way&quot;. W pierwszych meczach Czewa wyrwała remis w Grudziądzu a Tarnów u siebie pokonał Motomyszy. Oba spotkania zacięte, gdzie wszystko wyjaśniło się w 15. biegu. No, ale dobra, jakie są moje wrażenia i czemu twierdzę, że Tarnów obroni ten całkiem spory handicap. Nicki Pedersen - mógł już właściwie siedzieć sobie gdzieś tam w Skandynawii i korzystać z zarobionych w karierze pieniędzy. Ale mimo, że poważna kraksa może posadzić go na wózek (odpukać), to zdecydował, że nie zawiesza kevlaru na kołek i walczy dalej. Wielu, także buki, wątpiły w to czy Nicki po kontuzji wróci choćby do poziomu jaki prezentował przed nią. A jeździł wtedy średnio. Tymczasem teraz, jeździ jeszcze lepiej. Oczywiście, to dopiero pierwszy mecz, ale 13 punktów to świetny wynik. Zaintrygowała mnie jeszcze jedna rzecz. Oglądałem taki filmik pokazujący kulisy tego meczu i było widać jak Nicki cieszył się z kibicami po wygranej. Nie było to wymuszone machanie ręką jak robią to rodziny w Familiadzie ???? lecz naprawdę był szczęśliwy. Jemu znów się chce, znów chce być wielki. Tor w Częstochowie zna jak własną kieszeń, jeździł przecież w tym klubie więc sekrety i ścieżki zna. To samo Kildemand. W wielkiej trójce mamy też Bjerre, który również nie zawiódł i tylko w jednym biegu został pokonany. Mamy więc Pedersena, Kildemanda i Bjerre. W 1. kolejce jechali 5 biegów bo nie było taktycznych. Tutaj zapewne będą, więc możemy liczyć na 6 biegów nawet każdego z nich. W niedzielę razem, jadąc każdy po 5 biegów zrobili łącznie 33 punkty. Jeśli tutaj dostaną dodatkowe biegi to ta liczba może przekroczyć 35, a wtedy handicap wchodzi. A mówimy przecież tylko o 3 zawodnikach. Skład uzupełniają Jamróg, Mroczka i juniorzy. Tutaj szczerze przyznaję, słabizna. Mroczka to pajac z przerośniętym ego, cwaniaczek poza torem, a na torze w niedzielę zrobił 2 punkty. Siedzi więc na gorącym krześle, bo drugi taki występ może wysłać go na ławę. Kuba Jamróg. Super gość. Jeździł sobie w tej I lidze, nazwisko niezbyt głośne, ale jednak jest w końcu w tej Ekstralidze. I ostatnio zrobił 8+2! Piękny debiut. Junior Konieczny jak samo nazwisko wskazuje, jedzie, bo koniecznie potrzeba kogoś na juniorkę, ale tutaj ciężko spodziewać się choćby punktu, chyba, że na &quot;trupie&quot;. Rolnicki może natomiast powalczyć z Woźniakiem, ale najlepszym juniorem w meczu prawie na pewno będzie Gruchalski. Teraz o Włókniarzu. Też mają swoją Wielką Trójkę. Lindgren pozamiatał w niedzielę robiąc komplet 18 punktów. Madsen to też gwarancja punktów. Zagar też zrobi swoje. Ale Musielak, Miedziak? Nadal uważam, że to &quot;odpady&quot; i nie będą mieć szans z trójką Duńczyków z Tarnowa, a może i nawet Jamrogiem. Włókniarz w Grudziądzu mógł zrobić taktyczne i doskonale je wykorzystał stąd korzystny wynik końcowy. Tutaj taktyczne będą siłą gości, więc Nicki, &quot;Pająk&quot; i Bjerre będą mogli pojechać te 6 biegów jeśli Mroczka czy Jamróg nie będą dawali rady. Obawiam się trochę o tor, że Cieślak kombinator coś zamiesza, ale już we Wrocławiu w zeszłej kolejce widzieliśmy, że nie ma miejsca na jakieś kombinacje i komisarz toru rzeczywiście coś robi, a nie tylko ładnie wygląda w swoim garniaku. Podsumowując, Nicki, Kildermand i Bjerre sami mogą zrobić te 35 punktów wymagane żeby zakład wszedł, pod warunkiem, że cała trójka pojedzie na przynajmniej na ocenę 4 w szkolnej skali. Jeśli Jamróg, Mroczka, może Rolnicki dołożą jakieś 2,3, 4 oczka, to handicap na gości wjedzie. Stawiam już teraz bo wiadomo jak z tym żużlowym rynkiem u buków, jeden większy zakład i zaraz może się mocno sprawa zmienić jeśli chodzi o kursy.
Puściłem za 4 cyfry i już spadło do 1.83... Ale może ktoś akurat chce grać na Włókniarz i mu tym pomogłem ;) Screen kursu żeby nie było, że zawyżam czy coś.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
stanior 1,7K

stanior

Użytkownik
Dodam od siebie ze Włókniarz całą ekipą wczoraj w godzinie meczu trenował na dosyć przyczepnym torze bo jak wiadomo w piątek w dzień bedzie padać. Dziś z tego co wiem to zaraz kolejny trening. Handicap wysoki ale Czewa może wygrać to bardzo wysoko bo jak wiadomo Tarnów only beton.
 
leon21 205

leon21

Użytkownik
Uważajcie na mecz Leszno - Gorzów, przed chwilką Vaculik upadł w angielskiej lidze i założyli mu szynę czyli.... prawdopodobnie złamana noga
 
C 407

cekaem

Użytkownik
Taki zakładzik wpadł mi w oko:
Tarnów wygra bieg juniorski 2.9 sts (przy remisie zwrot)

Ze strony Włókniarza pojedzie Gruchalski plus kevlar ( kto by nie pojechał , to może mieć problem z płynnym pokonywaniem łuków, w programie jest niby Woźniak ale nie ma to znaczenia). Ze strony Tarnowa Rolnicki plus Konieczny. No jak dla mnie to bardzo możliwe , że skończy się 3:3 bo Grucha wygra , a Woźniak będzie ostatni. Wtedy mamy jednak zwrot więc żadna strata. Ja jednak wierzę , że Rolnicki jest w stanie objechać Gruchę na jego rodzimym torze. W pierwszej kolejce u siebie bo u siebie ale pojechał bardzo obiecująco , ma chłopak potencjał. Remis najbardziej realny w tym wyścigu ale jeśli miałbym grać w którąś stronę to własnie w kierunku Tarnowa. Kursy uważam , że nieadekwatnie są wystawione , więc taki na Tarnów pobieram bez wahania.
 
swietlik 148

swietlik

Użytkownik
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnow
Typ: Włókniarz Czestochowa -20.5 @2.24 forBet
Szczerze? To jak dla mnie Tarnów będzie miał bardzo ciężko u nas. Nasi zawodnicy bardzo dużo trenowało na naszym owalu , w dodatku wreszcie mamy świetnego trenera i speca od różnorakich nawierzchni Pana Cieślaka. Piszę to bo jedyna nadzieją Tarnowian jest deszcz który jest przewidziany wraz z burzą w godzinach popołudniowych. Na szczęście mecz dopiero późnym wieczorem i wątpię by to miało jakikolwiek wpływ na wynik. Co do zawodników Tarnowskiej Unii to nie jestem przekonany. Kildemand w zeszłym roku 4+1 ale to już niestety ten sam zawodnik odbijający się od płotu z czasów gdy jeździł u nas czy chociażby w Rzeszowie. Bjerre może być dzisiaj liderem ale jest to zawodnik bardzo nie pewny. Pamiętam któreś zawody już dobre kilka lat temu gdy bo fenomalnym początku zaczął przywozić śliwki do końca zawodów. Nicki też będzie miał ciężko bo on lubi wygrać start o pomknąć do mety pierwszy ,a na torze do walki będzie miał ciężko . Mroczka to jest zawodnik ekstraligowy i tu temat zamknę. Czarnym koniem może być Kuba Jamrog który lubi takie tory do walki. W juniorów waszych nie wierzę , nawet mam nadzieję że Woźniak jakiś pkt w biegu juniorskim przywiezie. Obstawiam 56-34
 
N 192

nikodem331

Użytkownik
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnow
Typ: Włókniarz Czestochowa -20.5 @2.24 forBet
Szczerze? To jak dla mnie Tarnów będzie miał bardzo ciężko u nas. Nasi zawodnicy bardzo dużo trenowało na naszym owalu , w dodatku wreszcie mamy świetnego trenera i speca od różnorakich nawierzchni Pana Cieślaka. Piszę to bo jedyna nadzieją Tarnowian jest deszcz który jest przewidziany wraz z burzą w godzinach popołudniowych. Na szczęście mecz dopiero późnym wieczorem i wątpię by to miało jakikolwiek wpływ na wynik. Co do zawodników Tarnowskiej Unii to nie jestem przekonany. Kildemand w zeszłym roku 4+1 ale to już niestety ten sam zawodnik odbijający się od płotu z czasów gdy jeździł u nas czy chociażby w Rzeszowie. Bjerre może być dzisiaj liderem ale jest to zawodnik bardzo nie pewny. Pamiętam któreś zawody już dobre kilka lat temu gdy bo fenomalnym początku zaczął przywozić śliwki do końca zawodów. Nicki też będzie miał ciężko bo on lubi wygrać start o pomknąć do mety pierwszy ,a na torze do walki będzie miał ciężko . Mroczka to jest zawodnik ekstraligowy i tu temat zamknę. Czarnym koniem może być Kuba Jamrog który lubi takie tory do walki. W juniorów waszych nie wierzę , nawet mam nadzieję że Woźniak jakiś pkt w biegu juniorskim przywiezie. Obstawiam 56-34
Bjerre niepewny ? Ciekawe ... ;d Pedersen nie walczy na trasie ? To chyba nie oglądałeś niedzielnego meczu ???? Kildemand też lubi tor w czewie ???? Wcale tak gładko nie będzie ... oczywiście Fredka i Madsen zrobią różnicę i czewa wygra ale nie tak dużą przewagą ???? Typy zaraz jakieś podam ????
A tak w ogóle to ciekawy kurs na Madsen over 12,5 pkt po kursie 2,02 w STS . Co sądzicie ?
 
M 6,2K

mirrar

Użytkownik
Bjerre (-1) - Kildemand 1 1.85 Fortuna ⛔
Tydzień temu Bjerre jeden z liderów drużyny 12 punktów. Kildemand nie rozczarował ale oczekiwania chyba były większe i przywiózł 8 punktów, czyli aż cztery mniej. Na wyspach jego jazda również nie powalała. Na wyjeździe bardziej wierzę w Kennetha, tym bardziej że pojedzie z juniorami i z nie do końca pewnym Zagarem, pewnie porobi trochę punktów (według mnie blisko dyszki). Kildemand u siebie nie może się wpasować a co dopiero na wyjazdach, tym bardziej że moim zdaniem Bjerre bardziej waleczny od pająka i tutaj będzie miał pole do popisu. Obstawiam punktowo coś koło 9-5 +/-1 po obu stornach.
Jamróg powyżej 4.5 pkt 1.8 STS ⛔ bardzo slabo ale aie przejechalem
Tydzień temu pojechał bardzo fajnie przywożąc 8 punktów, dzisiaj również może trochę porobić na niepewnych Miedzińskim i Kildemandzie. Wiadomo, że Z Lindgrenem czy Zagarem będzie ciężko, ale w biegach 3, 6 czy 9 spokojnie stać go na 2 punkty, a przy sprzyjających wiatrach nawet zwycięstwo w którymś biegu i już blisko pokrycia linii.
Lindgren (-1) - Madsen 1 1.80 Fortuna ✅
Dwaj liderzy w Częstochowie w mocnej formie. Mimo wszystko Lindgren nie z tego świata w chwili obecnej pewnie najszybszy w lidze chociaż po jednej kolejce to ciężko uznać to za pewnik. Dzisiaj z przeciwników nikt mu pewnie nie zagrozi, Madsen również powinien być tuż za nim, pewnie przyjedzie za Fredką w nominowanym, może straci gdzieś punkt z Pedersenem lub Bjerre. Zdziwię się jak Lindgren przywiezie mniej niż 14 punktów.
Bieg juniorski: Tarnów wygra 2.90 STS ⛔ szkoda bylo 3-3 ale W dla Koniecznego. Chlopak ladnie zaklął w parku maszyn :p
Również zagram typ jak kolega wyżej. Głównie dlatego, że każdy wynik jest tu możliwy, nie zdziwię się nawet jak któraś z ekip przywiezie 5-1 ale najbardziej prawdopodobne wyniki to 3-3 lub 2-4 gdzie wygrywa Rolnicki a Konieczny przyjeżdża na 3 miejscu. Walka o typ rozegra się pewnie między Rolnickim a Gruchalskim. Nie wierzę, że któryś z drugiej pary Włókniarza przywiezie choć punkt, chyba, że w grę wejdą jakieś defekty, wykluczenia itp. Typ 50-50 więc pobieram atrakcyjny kurs.
Powodzenia.
 
M 55

matik93

Użytkownik
ForBET
K. Bjerre poniżej/powyżej 9.5 punktów
TYP: Powyżej 9.5
Kurs 2.00
Krótki opis po pierwsze Bjerre jedzie z nr 13 czyli w pierwszym starcie z juniorami powinien mieć pewne 2 punkty
w biegu 7 i 10 również jedzie ze swoimi juniorami. kolejny plus tego typu to prawdopodobnie 6 startów bo kto inny jak nie Bjerre czy Pedersen ma trzymać wynik Unii. na koniec minimum 2 razy pojedzie z A.Miedzińskim który lubi zbierać W . 10 punktów w 6 startach to naprawdę realna sprawa.
 
C 407

cekaem

Użytkownik
Gruchalski - Jamróg 1.92 forbet
Kim jest Grucha, żeby go stawiać jako faworyta z doświadczonym Jamrogiem? Kogo on takiego przywiózł? Gość w zeszłym sezonie był jednym z najgorszych juniorów ekstraligi a teraz jest faworytem w parze z doświadczonym Jamrogiem? No ja tego nie kupuje. Jamróg dobrze wszedł w sezon. Widać , że jest forma u niego. Nie zdziwię się wcale gdy okaże się , że będzie dzisiaj jednym z liderów Tarnowa. Grucha niby w sparingach u siebie coś tam przed sezonem jeździł i widać poprawę w stosunku do zeszłego sezonu, no ale właśnie to są tylko sparingi plus rywale byli jednak z I ligi. Poza tym Grucha pojedzie maks 3 razy. Wynik Gruchy dzisiaj tak realistycznie to około 4-5 pkt. 5 to raczej górna granica. Jamroga cenie jednak trochę wyżej , dlatego taki kurs chętnie pobieram.
 
M 6,2K

mirrar

Użytkownik
Gruchalski - Jamróg 1.92 forbet
Kim jest Grucha, żeby go stawiać jako faworyta z doświadczonym Jamrogiem? Kogo on takiego przywiózł? Gość w zeszłym sezonie był jednym z najgorszych juniorów ekstraligi a teraz jest faworytem w parze z doświadczonym Jamrogiem? No ja tego nie kupuje. Jamróg dobrze wszedł w sezon. Widać , że jest forma u niego. Nie zdziwię się wcale gdy okaże się , że będzie dzisiaj jednym z liderów Tarnowa. Grucha niby w sparingach u siebie coś tam przed sezonem jeździł i widać poprawę w stosunku do zeszłego sezonu, no ale właśnie to są tylko sparingi plus rywale byli jednak z I ligi. Poza tym Grucha pojedzie maks 3 razy. Wynik Gruchy dzisiaj tak realistycznie to około 4-5 pkt. 5 to raczej górna granica. Jamroga cenie jednak trochę wyżej , dlatego taki kurs chętnie pobieram.
Dokładnie, też pobrałem ten typ w STS. Gruchalski pewnie zrobi 2-3 punkty zależnie od biegu juniorskiego bo gdzieś tam później jeden punkt może zdobyć. Jamróg w chwili obecnej jest w stanie powalczyć z Kildemandem, Miedzińskim i Musielakiem, spokojnie stać go na 6-7 punktów. Tym bardziej liczę u niego na 4 lub nawet 5 startów bo może dostać szanse w awizowanym bo pewniaki to Pedersen i Bjerre a dalej różnie może być. Gruchalski max 3 starty.
 
N 192

nikodem331

Użytkownik
No to kilka propozycji ode mnie...ostatnio też były na mecz tarnowskiej Uni wszystkie weszły (mimo wątpliwości użytkowników), więc i może dzisiaj się uda, chociaż może być trudniej ...
Madsen - Zagar H(0-0,5) @ 1 1,80 TOTOLOTEK
Hmmmm ... to chyba prezent od totolotka ? Madsen ostatnio na wyjeździe 15 pkt, robił z Fredką co chcieli .. u siebie Madsen jest jeszcze silniejszy. W speedway best pairs też pięknie jechał .. myślę, że dzisiaj zakręci się koło kompletu. Zagar ? Zagar jest na pewno daleko od optymalnej formy ... za pewne dobre biegi będzie przeplatał ze słąbymi a i jakaś &quot;śliwka&quot; może mu się przytrafić ..niby jedzie z juniorami ale ja tu idę zdecydowanie w stronę Madsena ????
Bjerre - Miedziński H(0-1,5) @ 1 1,70 TOTOLOTEK
Tutaj podobna sytuacja. Bjerre będzie dzisiaj na pewno jednym z najlepszych zawodników Uni Tarnów o ile nie najlepszym . Bodajże rekord toru też należy do niego, co pokazuje, że dobrze się na nim czuje. Miedziński zapewne zaliczy 0, upadek czy taśmę (jak to miedziak). Typ jak najbardziej do pobrania.

Gruchalski - Jamróg @ 2 1,85 TOTOLOTEK
Tak jak kolega powyżej napisał, nie rozumiem faworyzowania tutaj juniora z Częstochowy ... może i w juniorskim powalczy o 3 o ile nie gwizdnie mu trójki Rolnicki (ale raczej nie) ale później ? Jamróg jest od początku sezonu w dobrej formie, cieszy się jazdą i będzie walczył, bo może okazać się dzisiaj bardzo potrzebnym ogniwem.
Miedziński - Kildemand @ 2 1,80 TOTOLOTEK
Znowu przeciwko Miedzińskiemu bo nie przemawia do mnie ten zawodnik ... Kildemand lubi tor w czewie .. ktoś powie, że jest poza formą ? Zobaczymy ... w Tarnowie ostatnio całkiem ładny wynik gdyby jeszcze nie ten pierwszy bieg i 0 .. , ale odrazu po tym biegu zmienił motor i już było bardzo dobrze. Ja ten typ też pobieram ????
Zagar - Pedersen @ 2 2,77 TOTOLOTEK
(piękny kurs, grzech się nie skusić). Zagar to tak naprawdę wielka niewiadoma , a Nicki chyba znowu cieszy się jazdą...byłem na ostatnim meczu oczywiście w Tarnowie i Nicki niesamowicie cieszył się razem z kibicami.. i nie była to wymuszona radość a taka szczera. Chce mu się jeździć, walczyć, tor w Częstochowie zna dobrze (o ile pan Cieślak znowu nie będzie kombinował z torem). Myślę, ze będzie tu na styku z minimalną rpzewagą na Pedersena.

Podsumowując Częstochowa wygra ten mecz, ale nie sądzę żeby było to takie pożarcie jak wszyscy (więszkosć ludzi) typuje ... mi tu nawet trochę śmierdzi remisem. Wszystko zależy od postawy Jamroga, może i Mroczka coś dorzuci... zobaczymy . Z fartem !
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
power30 18K

power30

Forum VIP
Bjerre niepewny ? Ciekawe ... ;d Pedersen nie walczy na trasie ? To chyba nie oglądałeś niedzielnego meczu ???? Kildemand też lubi tor w czewie ???? Wcale tak gładko nie będzie ... oczywiście Fredka i Madsen zrobią różnicę i czewa wygra ale nie tak dużą przewagą ???? Typy zaraz jakieś podam ????
A tak w ogóle to ciekawy kurs na Madsen over 12,5 pkt po kursie 2,02 w STS . Co sądzicie ?
No akurat na Mościcach Bjerre zawsze był pewnym punktem tarnowskiego zespołu. Na wyjazdach i to na tle pierwszoligowych przeciwników bywało różnie. Osobiście uważam, iż Pedersen czy Bjerre wyjazdach będą spisywali się wiele słabiej. Bardziej spodziewał bym się progresu u Pająka.
Miedziński - Musielak 2 @ 2,0 Forbet :minus 8-6 Toffek miał więcej bonusów i powinien jechać w 14 biegu
Miedziński po dwóch ostatnich upadkach dostał zalecenie od Cieślaka, aby zbyt ambitnie nie podchodził do jazdy i dowoził to co ma dowozić. Widać to było zwłaszcza w eliminacjach Złotego Kasku. Tam również Musielak wypadł o wiele lepiej. Miedziak pojedzie w parze z Fredką, który jest w niesamowitym gazie, tak więc będzie dowoził 1-2 punkty w biegach. Musielak ma teoretycznie łatwiejszy układ biegów, bo pojedzie dwukrotnie z Kildemandem oraz Mroczką. Oczywiście tam mogą pójść tam jakieś rezerwy taktyczne, ale wg mnie Tarnowianie mogą się z nich wystrzelać wcześniej. Wg mnie po takim kursie warto spróbować, bo obaj zawodnicy lubią częstochowski tor.
Miedziński under 7,5 @ Fortuna ⛔ 8 pkt - pokłosie decyzji trenera
Tutaj pewna konsekwencja tego co napisałem powyżej. Miedziak ma dowozić punkty, a z Bjerre czy Pedersenem może przegrać swoje biegi.
Pedersen under 1,5 wygranego biegu @ 1,7 Fortuna ⛔ kolejny świetny mecz Nickiego. Forma sprzed lat wraca
Typ nieco może kontrowersyjny, jeżeli weźmiemy pod uwagę jego ostatni występ w Tarnowie. Warto jednak sobie prześledzić, jakie wyniki Nicki wykręcał na Mościcach. Zazwyczaj nie schodził z pewnego poziomu i wykręcał wyniki dwu-cyfrowe. Ciekawi mnie jak spisze się na bardziej wymagającym torze. Sądzę, iż Pedesen może wygrać jedynie bieg z Zagarem.
Gruchalski over 4 pkt @ 1,62 Forbet zwrot 4 pkt
Przed tygodniem grałem odwrotnie, ale wówczas Misiek jechał na specyficznym grudziądzkim torze. Jednak pokazał się z dobrej strony. Błąd sędziego spowodował, iż nie poprawił swojego dorobku punktowego. W tym sezonie na częstochowskim torze pokazał się z dobrej strony na tle pierwszoligowych zespołów. W pierwszym biegu zagrożeniem dla niego powinien być tylko Rolnicki. Reszta stawki będzie statystami. W 4. biegu możliwy ponowny start z Rolnickim (jako RT). O ile Rolnicki pokazywał się z bardzo dobrej stronie na tarnowskim torze w zeszłym sezonie, to z Falubazem szału nie było. Pokazuje to przepaść między ligami. W ósmym biegu spokojnie jest w stanie objechać Mroczkę, który pojechał dość słabo. Sądzę, iż w najgorszym wypadku Misiek zdobędzie cztery punkty, co daje nam zwrot.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
kiszki 132

kiszki

Użytkownik
Witam, pierwszy mój typ w tym sezonie bo pierwsza kolejka do oglądania więc zobaczymy co będzie ???? piszę z telefonu więc z góry przepraszam za niedociągnięcia.
Lindgren poniżej 12,5 kurs 1,68 w fortunie. ⛔ edit. 13 (3,2,3,2,3), nie miał z kim przegrać dziś, Unia Tarnów poza Nickim nie miała nikogo. Szkoda jedynie biegu z chyba piątego gdzie Miedziak jadąc przed Lindgrenem zaliczył upadek.
Nie mamy póki co za dużo startów w tym sezonie więc typy są póki co bardziej w ciemno i na podstawie zeszłorocznych rozgrywek. Lindgren idealny mecz w Grudziądzu, był nie do zatrzymania i od razu dzisiaj na niego linia najwyższa z możliwych (przynajmniej jakie ja widziałem w meczu Ekstraligi). Takie linie w zeszłym sezonie mieli przeważnie Bartek Zmarzlik czy Artiom Laguta odpowiednio w Gorzowie i Grudziądzu gdzie jak dobrze każdy wie byli nie do zatrzymania. Według mnie to Fredka nie jest aż takim pewnym zawodnikiem. W mojej pamięci zapisał się jako zawodnik himeryczny z wachaniami formy, który potrafi przeplatac lepsze mecze z gorszymi. W tym typie jeden defekt czy jakieś wykluczenie (czego nie życzę) i o trzynastu punktach można zapomnieć. W zeszłym sezonie Lindgren w barwach Rybnika wykręcił w Częstochowie 12pkt w 6 startach więc wynik bardzo przyzwoity. Z tego co słyszałem to potrenowali zawodnicy z Czewy ostatnie dwa dni ale spodziewane sa więc tor może się różnić co byłoby plusem dla typu. Reasumując nie zdziwię się jak Lindgren machnie znowu komplet ale wydaję mi się, że dwucyfrowke osiągnie ale max 12 ????
W tym meczu popieram jeszcze typ kolegów co grają Unia Tarnów +20,5 ✅ . Linia trochę zawyzona. Goście rezerwami taktycznymi 35 punktów powinni zrobić. Wyżej typ opisany bardzo dobrze przez Gucci więc nie będę powtarzał.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Zanim przejdę do typów to kilka słów komentarza, bo jak zwykle w dziale kilka osób mija się z faktami.
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnow
Nicki też będzie miał ciężko bo on lubi wygrać start o pomknąć do mety pierwszy ,a na torze do walki będzie miał ciężko.
Jak już koledzy wyżej napisali - bzdura. Fakty jednak są takie, że Nicki to przede wszystkim walka przy kredzie, a jeśli w Czewie nic się nie zmieniło, to Nicki rzeczywiście może nie mieć dziś łatwo.
Madsen - Zagar H(0-0,5) @ 1 1,80 Totolotek
Hmmmm ... to chyba prezent od totolotka ? Madsen ostatnio na wyjeździe 15 pkt, robił z Fredką co chcieli .. u siebie Madsen jest jeszcze silniejszy. W speedway best pairs też pięknie jechał .. myślę, że dzisiaj zakręci się koło kompletu. Zagar ? Zagar jest na pewno daleko od optymalnej formy ... za pewne dobre biegi będzie przeplatał ze słąbymi a i jakaś &quot;śliwka&quot; może mu się przytrafić ..niby jedzie z juniorami ale ja tu idę zdecydowanie w stronę Madsena ????
Zagar - Pedersen @ 2 2,77 TOTOLOTEK
(piękny kurs, grzech się nie skusić). Zagar to tak naprawdę wielka niewiadoma
Nie zgodzę się - od końcówki zeszłego sezonu w mega gazie, o czym świadczy fakt, że na betonie w Grudziądzu przywiózł 8+1 (dla porównania - w zeszłym sezonie 2 punkty, dwa lata temu 5+1, ale tylko z racji na 3 w pierwszym starcie). Na kopie w Czewie to on się może koło kompletu zakręcić.
Dziwi mnie też ten hurraoptymizm w stawianiu na Jamróga w parze z Gruchalskim. Tak jak nie jestem fanem talentu juniora Czewy, tak w Grudziądzy było widać, że w pewnych warunkach jest w stanie nawiązać walkę z rywalami. Tu, na swoim torze na juniorach pewnie zrobi 4, kogoś wyprzedzi (Mroczka?), jakiś trup i robi się nieco niebezpiecznie. Nie neguję typu, bo rzeczywiście wygląda nieźle, ale po prostu przestrzegam. ????
Przechodząc do meritum - Częstochowa tu nie powinna mieć najmniejszych problemów, a handicap zależy tylko i wyłącznie od postawy dwójki Musielak - Miedziński. Ciężko tu moim zdaniem cokolwiek wyrokować, bo w Grudziądzu chłopaki się nie najeździli za bardzo. Tak swoją drogą, czy pod 16 dziś Kudriaszow? Jeśli tak, to może być ciekawe wzmocnienie pod względem zastępowania M&amp;M.
Fajnie wygląda ten typ od matika w forbecie na over Bjerre, ale nie wiem czy się zdecyduje, bo ostatnio forumek podpowiedział mi under Pedersena. No nie jest to chyba zawodnik, za którego dałbym sobie rękę uciąć.
Najlepszy punktujący meczu - Lindgren @2,15 iforbet ⛔ // ale może niektórzy na Pedersenie zarobili :p
Na podstawie Grudziądza. Tu może zagrozić mu Madsen, ale sądzę, że to Duńczyk potraci punkty na swoich rodakach, a Szwed zrobi komplet.
Jak ktoś uważa, że Nicki tu powozi gospodarzy, to @7 na najlepiej punktującego Powera fajna opcja, bo 6 biegów + objeżdżanie liderów Czewy powinno dać wygraną.
Gruchalski over 4 @1,62 iforbet zwrot
Tak jak napisałem, 4 właściwie z urzędu, czyli zwrot, liczę że przywiezie coś ekstra. Oby tylko szprychy wytrzymały (i baniak ???? ).
Jak ktoś wierzy w Jamróga (ja nie do końca) lvbet wystawił linię 3,5 @1,8
Wynik po 8. biegu: Częstochowa -9,5 @1,8 totolotek ⛔ niestety początek bardzo słaby w wykonaniu Czewy
Spodziewam się taktyków w drugiej części meczu, do tej pory właściwie w każdym biegu widzę przynajmniej +2 dla Częstochowy, a jeszcze dodajmy, że Tarnowianie wcale na początku nie muszą się spasować z torem.
EDIT: Jeśli spadnie deszcz, to nie biorę odpowiedzialności za swoje typy. ????
 
cokano 18

cokano

Użytkownik
Tak swoją drogą, czy pod 16 dziś Kudriaszow? Jeśli tak, to może być ciekawe wzmocnienie pod względem zastępowania M&amp;M.
Lyager pewnie pod 8, bo Kudriaszow trochę za stary ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów
Typ: Najlepiej punktujący w meczu Nicki Pedersen @ 7.00 - iForbet ✅✅✅
Trochę o Nickim napisałem w analizie wyżej mojego typu +20.5. Na czacie powiedzieli mi, że wszystkie biegi się liczą. Na 99% Dzik pojedzie z taktycznej więc ma ewentualnie 6 biegów. Lindgren ostatnio 18 punktów i dziś jest faworytem na najlepiej punktującego, ale przy takim kursie i 6 biegach Nickiego, wchodzę w to.
edit - spadło na @6.00 po moim zakładzie
izi ???? http://prntscr.com/j4xcp4
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
B 31,5K

bosky

Użytkownik
Madsen - Bjerre 1 (-2,5) 1,83 etoto.pl ✅ 11-4
Sam pograłem co prawda trochę inaczej, bo mogę korzystać z całorocznego, ale na potrzeby forum ten typ jest zasadniczo kalką, tylko nie dodającą szóstego startu Kenia. Nie za bardzo przekonują mnie argumenty o 12 punktach w pierwszym meczu, bo po pierwsze widać gdzie są w tej chwili liderzy zieloonogórzan, a po drugie tor robi ogromną różnicę. Bjerre pojechał super zawody, ale nadal był to mecz na własnym obiekcie, a że Mościce są charakterystyczne przekonujemy się chociażby co rok w Gorzowie ;-) Bjerre to nadal jednak super półka na 1-ligowym froncie i średniak na ekstraligę. Jedzie z juniorem i tu kilka punktów uklepie, ale myślę, że w pojedynkach z liderami Włókniarza jest bez szans. Dodatkowo nawet jeśli jednak tych punktów kilka uciuła,to czeka go 15 bieg i tutaj już zbyt dużych szans na zdobycz nie widzę. Madsen na drugim biegunie, super prędkość w pierwszych zawodach sezonu i z żadnej strony nie widzę powodów do obaw o jego zdobycz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Ludzie przypominam, że w tym temacie podajemy typy, analizujemy, można nawet na poziomie dyskutować, ale jednozdaniowe posty nie będą tolerowane. Na nie jest osobny temat. I właśnie przeniosłem 6 postów do tamtego tematu KLIK
 
Do góry Bottom