>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

II kolejka PGE Ekstraligi (13-15.04)

N 192

nikodem331

Użytkownik
No to dzisiaj się nam szykuje piękne spotkanie z wieloma mam nadzieję emocjami ... Moim zdaniem będzie to spotkanie na styku, z lekkim wskazaniem na Toruń. Jednak są u siebie... Ciekam jestem tylko o starszego Holdera, bo Doyle myślę, że będzie wiózł &quot;trójki&quot;, ma coś do udowodnienia po ostatnim meczu, który spędził w szpitalu.
Ja na ten mecz na razie wybieram jeden typ. Później pewnie jeszcze coś dorzucę, ale może spaść kurs więc :
M. Drabik mniej niż 7,5 pkt @ 1,95 STS ✅✅✅

Kiedy jechał u siebie była linia 9,5 oczywiście też wtedy skorzystałem z undera i pięknie weszło. Dzisiaj będzie miał trudniej stąd też i linia niższa. Okej w juniorskim powinna być spokojna trójka, ale później ? W biegu nr 7 max 1 pkt, w biegu nr 12 max 1 pkt, myślę że przynajmniej 8 pkt tutaj nie będzie ze strony Maksa. Powodzenia !
 
A 534

agent-buk

Użytkownik
Woofinden +9.5 pkt fortuna 1.60
Jeśli Wrocław chce powalczyć w Toruniu to Brytyjczyk musi zrobić wynik dwucyfrowy. Na pewno go na to stać i myślę że linia ustawiona jest dość nisko, więc korzystam.
Jonasson +8.5 pkt sts 1.8
Nie spodziewam się by Pilanie w tym sezonie mogli walczyć o wysokie lokaty w 1 lidze bo osłabienia są widoczne. Trudno będzie zastąpić choćby Kościucha. W dzisiejszym spotkaniu z Gdańskiem stawiałbym raczej na gości. Idę jednak w kierunku overa Jonassona, który jako jeden z niewielu prezentuje niezły poziom na początku sezonu w szeregach Polonii. Myślę że u siebie przekroczy wystawioną przez buka linię.
 
G 12

gruby9510

Użytkownik
Toruń - Wrocław
Według mojej opini dzisiejszy mecz będzie oscylował w okolicy remisu. Toruń z poczatkiem sezonu nie zachwyca formą. Przeciwnie do Wrocławia, który bardzo dobrze radził sobie z Lesznem. Wracają do Torunian, Holta kompletna klapa, jeden udany bieg w Gorzowie i koniec, tak samo Walasek, moim zdaniem obaj nie pojadą dziś na wysokim poziomie max 7pkt. Doyle ma jechac, ale po dzwonie z niedzieli myślę, że dziś nie bedzie mocnym punktem. Wrocław będzie miał dużą szanse na wygranie tego spotkania.
Zauważyłem dobry typ na liczbę punktów, dokladnie mówiąc na Janowskiego. Linia wystawiona na +9,5, patrząc na mecz sprzed roku gdzie Magic zdobyl 13pkt (3,3,3,3,1), w zeszły weekend u siebie 12pkt. Widać, że mocno wjechał w sezon, dodatkowo jedzie w parze z Lebiediewe, który nie błyszczy.
Ilość punktów (5 startów)
Maciej Janowski
+9,5 kurs: 1,70 (sts) ---
Niestety 6pkt. Początek obiecujący niestety dwa ostatnie starty pech i notuje minus.
 
A 9

adikson

Użytkownik
Toruń - Wrocław - bieg juniorski 1 - STS @2,50
Troszkę nie rozumiem tego kursu. Kaczmarek pokazał, że w tym sezonie będzie jeździł znacznie lepiej niż w poprzednim. W awizowanym składzie widnieje nazwisko Marcina Kościelskiego, jednak spodziewam się, że pojedzie Igor Kopeć-Sobczyński, który na swoim torze, zwłaszcza w biegu juniorskim może pokazać się z dobrej strony. W ekipie wrocławskiej wystartuje Maksym Drabik, który w 1 meczu na swoim torze szału nie zrobił, a jego partnerem będzie Patryk Wojdyło. Prawdopodobny jest remis, bo obaj torunianie powinni poradzić sobie z Wojdyło, a kto wie, czy Kaczmarek nie będzie lepszy od Drabika. W najgorszym wypadku przewiduje remis, czyli zwrot, a po takim kursie warto zaryzykować.
W meczu pojedzie jednak Marcin Kościelski, który w trakcie czwartkowego sparingu podobno pokonywał liderów Orła Łódź
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Toruń @ 1,58 Forbet ✅ 47-43 Mimo, że Toruń wygrał to mam mieszane uczucia po 12 biegu...
Bez wątpienia najciekawsze spotkanie 2. kolejki Extraligii. Wg buków faworytem są Torunianie i ja podzielam to zdanie. Do składu wraca Holder, który wskoczył w miejsce Walaska. W czwartek gospodarze objechali trening i zapewne po nim Frątczak podjął decyzję, iż Walasek może iść na wypożyczenie. Tak więc Torunianie powinni mieć solidną parę Doyle-Holder. Holta i Iversen powinni dorzucić sporo ważnych punktów - stać ich na zdobycze dwu-cyfrowe. Przedpełski miał przebłyski w Gorzowie i eliminacjach ZK, tak więc może coś pokazać. W razie czego w obwodzie jest młodszy Holder. Jeśli chodzi o juniorów to Kaczmarek pokazał się z dobrej strony. Wg mnie pod nr 14 powinien jechać Kopeć-Sobczyński. Wrocławianie w tym sezonie nie są zbyt objeżdżeni w sparingach - głównie trenowali na swoim torze. Odzwierciedlenie miało to w meczu z osłabioną leszczyńską Unią. Swoje powinni zrobić Woffinden oraz Janowski, którzy zakręcą ok wyniku dwu-cyfrowego. Vaszka również pokazał się z dobrej strony w pierwszym meczu, ale dla mnie to zawodnik nieprzewidywalny. Na pozycjach 2 i 4 widać dziury. Dróżdż nie dostał nawet szansy w spotkaniu z Unią o co miał pretensje. Lebedevs na razie słabiutki, co pokazał m.in. w SBP czy poprzednim ligowym meczu. Trener Dobrucki będzie próbował łatać dziury rezerwami, czyli Drabikiem oraz Fricke. Jednak oni ostatnio też nie zachwycili. Swoją drogą sporo będzie od nich zależało, jeśli pojadą na podobnym poziomie jak ostatnio, to nie wróże sukcesów. Sądzę, iż Torunianie mają bardziej wyrównany skład i wygrają to spotkanie.
Doyle over 10 pkt @ 1,7 Forbet ⛔ 7 pkt
Co prawda Kangur zaliczył &quot;dzwona&quot; w poprzedniej kolejce, ale skończyło się tylko na potłuczeniach. W parze dzisiaj z Przedpełskim, na którym nie powinien tracić punktów. Do tego w 12. biegu jedzie z juniorami. Fakt jest tam Drabik oraz Woffinden, ale jest w stanie ich spokojnie objechać. Swoją drogą sądzę, iż Tajski czy Milik są wstanie Australijczykowi odebrać punkty. De facto wystarczy jeden wygrany bieg i reszta dwójek, co jest całkiem możliwe, bo nie sądzę by druga linia Wrocławia odbierała mu punkty. Wg mnie ten typ to spore value, bo w przypadku 10 punktów mamy zwrot.
Podzielam również zdanie na granie Torunia w biegu juniorskim pod warunkiem, iż w tym biegu pojedzie IKS za Kościelskiego.
 
funias 691

funias

Użytkownik
Chciałbym poznać wasze opinie na temat takiego zakładu:
M.Drabik under 1.5 wygranych biegów @2.05 fortuna
Okej, młodzieżówka to spora szansa na trójkę Maksyma (choć i to nie jest pewne, bo Kaczmarek wygląda obiecująco) ale później ma ciężko. Po młodzieżówce jedzie dopiero w 7 wyścigu i ma Iversena, Milika i Przedpełskiego, w 12 wyścigu oprócz juniora ze strony Torunian ma Woffindena i Doyle&#39;a. Rezerw nie jestem w stanie przewidzieć, ale tydzień temu jedna trójka na swoim torze, rok temu na motoarenie w wygranym przez Spartę meczu to też tylko trójka w biegu juniorskim.
Kurs kuszący ????

✅✅✅ tak jak myślałem, tylko juniorka, chociaż szczęście trochę dopisało, bo przed upadkiem Kościelskiego wieźli Doyle&#39;a na 5-1 i trójka mogła wpaść.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Vacek Milik ov 9 pkt forbet 1,70

Vaclav zawsze fajnie radził sobie na torze w Toruniu, czy to podczas zawodów indywidualnych czy zmagan PGE ekstraliga. Sezon rozpoczął z przytupem i wierzę że dziś pokaże to że z sezonu na sezon jest coraz pewniejszym zawodnikiem. Czech jeździ w parze z juniorem co może być i plusem i minusem. Wydaje się że Maks tu powalczy ale forma Wojdyły daleka od doskonałości. Wynik myślę na styku a Vaclav to jeden z Liderów Sparty koło 10 pkt powinien się zakręcić.
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Doyle over 10,5 liczy sie 5 startów fortuna 1,90
Doyle będzie liderem swojego zespołu, w 1 meczu niefortunny upadek w GW więc tak naprawdę jeszcze w Ekstralidze nie jeździł. W parze jedzie z Walaskiem ,który formą nie błyszczy. Kto ja nie Doyle ? Wrocław to nie są chłopcy do bicia więc Doyle musi swoje punkty zrobić. Robiąc 2x po 3 punkty dowiezie jeszcze przynajmniej 2x po 2 pkt to w ostatnim biegu musi zdobyć tylko 1 punkt. Ta opcja jest naprawdę założona pesymsitycznie. Jak dla mnie 3x po 3 punkty to będzie minimum ,potem to formalność.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Wczoraj kilka niezłych przemyśleń (Nicki, Zagar, Jamróg), ale w efekcie ⛔, dziś liczę że będzie lepiej.

Wrocław @2,89 STS ⛔
Ech, znowu wystarczyło handicap grać... zabrakło punktów Milika

Przede wszystkim zacznijmy od tego, że jest to valuebet - dla porównania Milenium czy LVBet mają kursy około @2,5 i moim zdaniem są one dużo bliżej prawdy. A teraz pora na argumenty.
Przede wszystkim Wrocław już od kilku lat bardzo dobrze czuje się w Toruniu, z Milikiem na czele. Nie zgodzę się do końca z Powerem, że Vacek Milik to nieprzewidywalny zawodnik - moim zdaniem w zeszłym sezonie już ustabilizował formę i z każdym kolejnym powinno być tylko lepiej. Patrząc historie można zauważyć wpadki liderów Wrocławia, ale jak dla mnie tor w Toruniu przynajmniej Tajskiemu powinien odpowiadać. Nie wiem czy na Motoarenie coś się zmieniło, ale patrząc po SBP chyba nie. I choć są spore niewiadome w osobach Lebiediewa, Dróżdża czy Drabika, to równie dużo widać ich po stronie Toruńskiej. Nikt mnie nie przekona, że Doyle, który padł ofiarą klątwy Miedzińskiego i zaliczył dwa mocne dzwony w przeciągu dwóch tygodni nie ma w tyle głowy myśli o obronie tytułu mistrzowskiego w GP. Nie mówię, że zaraz zacznie wozić 0, ale pamiętamy dobrze, jak wyglądało to w Zielonej. Do tego najsłabszy lider zespołu w kraju czyli Chris Holder, który w końcu będzie doparowym. Wszyscy w Toruniu oczekiwali go jak zbawienia, a ja tu nie czuję jakichś wielkich zdobyczy punktowych. PUK też zwykle jako zawodnik Gorzowa jakoś nie błyszczał na Motoarenie. Paradoksalnie uważam, że najlepszy zawodnikiem Torunia może być Holta, który nieźle zaprezentował się w Gorzowie. Podsumowując mój wywód - Vaszka z Tajskim będą trzymać wynik, wystarczy że obudzi się ktoś z trójki Drabik/Lebiediew/Dróżdż i Toruń będzie miał problem.
Najlepszy punktujący meczu: Milik @6,5 iforbet ⛔ po pierwszym biegu wydawało się, że są szanse, ale potem dramat, niepotrzebnie grzebał w motocyklu
Troszkę przesadzony kurs biorąc pod uwagi dotychczasowe występy Vaszki w Toruniu. Liczę na jakiegoś taktyka i jeśli wtedy Czech nawet nie dorzuci niczego &quot;ekstra&quot; to na oko koło 14 punktów powinien się zakręcić. Zagrozić może ewentualnie Tajski, jeśli obędzie się bez RT to Doyle albo Holta.
Milik over 9 @1,75 iforbet ⛔
Najmocniejszy bet ze wszystkich.
Woffinden over 10,5 @1,83 iforbet ✅ izi
Inne buki wystawiły 9,5 (w 5 startach) po @1,5, więc tutaj licząc na jakieś RT powinien typ wejść. A jeśli RT ma nie być, to Tajski i tak musi te 11 przywieźć.
Holta over 9,5 @2,03 iforbet ✅ Tak jak mówiłem, Holta drugi najlepszy w zespole
Wyżej już napisałem - dla mnie Holta może być dziś najmocniejszym punktem Torunia. Patrząc w program powinien mieć po fazie zasadniczej przynajmniej 9 punktów. Oby tylko nie zawiódł w nominowanych.
Milik &gt; Iversen @1,83 milenium ✅
Kurs wyższy niż u innych.
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Protasiewicz over 9,5 pkt @ 1,75 Fortuna ✅ 12 pkt
Jeśli Zielonogórzanie chcą wygrać ten mecz to nie może zabraknąć punktów kapitana. O ile Pepe zawiódł w Tarnowie, to ostatnio w sparingu pokazał się z bardzo dobrej strony. W parze jedzie z juniorami, tak więc nie powinien tracić punktów. Później ma dość łatwy bieg z Gomólskim, Buczkowskim oraz Huckenbeck /Pieszczkiem. Teoretycznie wystarczą same dwójki, aczkolwiek zdziwię się jeśli Protas nie wygra 1-2 biegów. Wg mnie jego punkty będą niezwykle potrzebne do zwycięstwa w tym spotkaniu.
Grudziądz (+8,5) @ 1,95 etoto ⛔ 53-37 No to Grudziądzowi pozostał tylko Tarnów na przełamanie wyjazdowe ????
Sądzę, iż Grudziądz postawi się w tym spotkaniu. Goście m.in. po to ściągali Pawlickiego, aby wzmocnić siłę ognia na wyjazdach. Wg mnie kluczem do obrony tej linii będzie zneutralizowanie pary Dudek-Zengota. Jensenowi czy Gomólskiemu mogą się zdarzyć słabsze biegi, tak więc są spokojnie do objechania. Juniorzy gospodarzy również nie powinni stanowić zagrożenia. Kluczem będą na pewno punkty Tiomki, Buczka, Pawlickiego i Lindbaecka. Na Pieszczka jakoś nie liczę, bo pomimo znajomości tego toru wykręcał dość przeciętne wyniki. Wg mnie goście są w stanie sporo odrobić ew. rezerwami taktycznymi.
Walasek over 3,5 pkt @ 2,05 etoto ✅ 5 pkt Wcześniej już mógł zrobić, tylko Linus pięknie go przyblokował...
Grzegorz dość w niespodziewanych okolicznościach wylądował w Gorzowie i od razu został rzucony na głęboką wodę. W parze pojedzie z Sundstroemem, z którym nie powinien tracić punktów. Swoją drogą zdarzało się, iż Greg na leszczyńskim torze wykręcał bardzo dobre wyniki. Wg mnie Szwed będzie pierwszym zawodnikiem zmienianym jako RT. Sądzę, iż Greg jest w stanie powalczyć z leszczyńskimi juniorami czy też z Kurtzem. W 12. biegu pojedzie z juniorami. Typ może ryzykowny, ale wg mnie warty rozważenia.
Sajfutdinov over 1,5 wygranego biegu @ 1,75 sts ✅ 2
Emil cztery pierwsze starty pojedzie z juniorami, tak więc o zwycięstwa może walczyć z liderami Gorzowian. Rosjanin jest w stanie spokojnie wygrać na leszczyńskim torze ze Zmarzlikiem czy Kasprzakiem. Resztę powinien obowiązkowo objechać. Teoretycznie spokojnie powinien wygrać ósmy bieg, o ile ze strony gości nie będzie jakiś rezerw. Dwukrotnie pojedzie przeciwko Kasprzakowi, który pokazał się ze świetnej strony. Wg mnie gospodarze powinni wygrać dość pewnie to spotkanie, zwłaszcza iż w szeregach gości zabraknie Martina, za którego pojedzie Walasek. Tak więc Emil jest w stanie spokojnie wygrać te 2 biegi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Kolega wyżej już podał to co ja chcę również dodać więc mam 3 typy na dzisiaj :
Protasiewicz over 9,5 pkt fortuna liczy się 5 startów. W parze z juniorkami więc nie powinnien mieć żadnych kłopotów zeby pokryć ta linie. Wczoraj w turnieju u siebie w parze z rudym zrobił 3 trójki @ 1,75 ✅ ( w 4 startach już okrył izzzii)
-14,5 pkt leszno - gorzow tutka bedzie teksańska masakra piłą mechaniczną oprócz Zmarzlika i Kasprzaka ktorzy zrobia minimum 20 punktów razem nie widzę nikogo innego kto może punktować po stronie gości , po tym jak uznał urazu Vaculik stal jedzie tylko 2 zawodnikami ,reszta na wyjeździe to kelnerzy . @ 1,85 ⛔⛔
Sajutdinov ilość wygranych biegów over 1,5 @ 1,70 m Emil jedzie w parze również z juniorkami tak samo jak Pepe w ZG. Nie widzę innej opcji jak 2 wygrane w 5 startach ruska. Jest w gazie jedzie u siebie i to nie pierwszy sezon .✅✅
Wszystko z fortuny
2/3 trafione
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
funias 691

funias

Użytkownik
Hampel over 11.5 @1.83 forbet
⛔
Jarek świetnie przygotowany do sezonu, duży spokój od niego bije. W zeszłym tygodniu 12 oczek w Grudziądzu, w pierwszym biegu objechał Woffindena. Dzisiaj na tle osłabionej jakby nie patrzeć Stali Gorzów sądzę, że zakręci się w okolicach kompletu. Pierwsze dwa biegi ma dość łatwe bo Vaculik (Walasek), Sundstroem, Lidsey (pewnie będzie zmiana), a w kolejnym Zmarzlik, Lidsey, Karczmarz. Spokojnie 5,6 punktów od początku powinien zdobyć, a później już wiadomo co raz lepsze spasowanie sprzętu. Wierzę w starego, dobrego Jarka. Prócz Zmarzlika i ewentualnie KK nie widzę w drużynie gości faworytów do odbierania trójek liderom Unii.​
 
N 192

nikodem331

Użytkownik
Najlepiej punktujący w meczu : Jarosłam Hampel @ 3,50 forBET
Wczoraj znowu na plus, a dzisiaj wpadł mi w oko całkiem sympatyczny kurs ???? Ostatnio byłem na meczu Wrocław-Leszno i jazdę Jarosława Hampela oglądało się z przyjemnością...widać, że od początku sezonu jest w niesamowitej formie. Stąd też mój typ .. Liczę tu nawet na komplet,a z takiego kursu grzech nie skorzystać ????
Myślę, że Sajfutdinov też może wykręcić ładny wynik, ale Jarek będzie górą ????
 
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
Pieszczek under 4,5 @1,9 STS ✅✅✅
Pieszczek za pewno dziś z numerem 8 i pewnie nie będzie zastepował Kaia od pierwszego biegu, bo gdzie on ma dostać szansę jak nie na wyjeździe? A jak wiadomo z rezerwy ciężej wejść w mecz, tym bardziej ze nie jest to ulubiony tor Krychy.
Jak przedmówcy Unia L. -14,5 @ 1,86 STS
Dodatkowo z 1 ligi
ROW win @2,17 STS⛔⛔⛔ Nie liczyłem na taki dobry wynik młodego Łotysza ????
Faworyt 1 ligi zmierza ku ekstralidze, nie powinien miec problemów ze zwyciestwem stawiam 43:47
2 liga
Brzozowski under 6,5 @1.9 STS✅✅✅
Kamil w parze z Renatą,który moze mu odebrac punkty,a cięzko mu będzie robic punkty na seniorach Rzeszowa.
 
T 0

tomek8802

Użytkownik
P. Dudek - A. Łaguta 2 kurs 2.22 @ STS

Stawiam na Łagute. Jedzie pod numerem 5 na początku z juniorami także latwiejsze biegi niż Patryk który z numerem 11 w parze z Zengotą, który jest w formie od początku sezonu i też może zabrać mu punkty. Do tego Patryk początek sezonu jak narazie bez rewelacji.
 
B 32,6K

bosky

Użytkownik
A. Łaguta powyżej 10,5 1,60
K. Kasprzak powyżej 11,5 2,03
Powiem tak - niepokojący występ Łaguty w debiucie i jeśli świadczy to o jego średniej formie, to pewnie zakręci się w okolicach 11, natomiast w normalnej formie pewnie zrobi z 15. Identycznie z Kasprzakiem, tylko tutaj wiadomo że forma jest super. 6 startów zanotują dzisiaj obaj, nie mam co do tego wątpliwości. Szczerze mówiąc bardziej przekonany jestem o formie Kasprzaka niż Łaguty
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Hampel over 10 pkt @ 1,90 bet365
jak dla mnie prezent, kto ma konto to polecam z czystym sumieniem
Mały jest w formie co pokazał już we Wrocku w 1 kolejce bedąc liderem swojego zespołu, wygrać na wyjeździe z Woffindenem to sztuka, a Hampel to zrobił. Nasuwa sie jedno pytanie co zrobi w takim razie u siebie , myśle komplet 15 punktów jest mocno zagrożony przez JH który wspominał w wywiadze , że jest gotów wrócić do SGP
Tą linie powinnien pokryć w 4 startach
⛔ jak tak ma wyglądać lider to ja mu serdecznie dziekuje ????????
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Leszno -16,5 @2 iforbet ⛔ niestety beznadziejny mecz obu juniorów Leszna
Brać i się nie zastanawiać. Nawet jak pojadą juniorzy w 14 to powinno Leszno to pokryć. Zmarzlik i KK zakręcą się pewnie łącznie w okolicach 28-30 punktów, ale dalej to naprawdę nie ma kto przywozić cokolwiek. Obawiam się trochę, żeby Szymek nie pojechał jakichś super zawodów, bo on lubi czasem wyskoczyć jak królik z kapelusza, ale chyba w Lesznie nie powinno mieć to miejsca.
Kasprzak over 11,5 @2 iforbet ✅ Jest forma u KK
Ciężki mecz, ale jakby nie patrzeć KK &quot;u siebie&quot;. Toruń co prawda może nie jest dobrym wyznacznikiem, ale wydaje się, że w sprzęcie wszystko gra, powinno być dobrze.
Jepsen Jensen over 9,5 @2,03 iforbet ✅ Na początku mocno średnio, ale jak już się spasował było nieźle
Dobre zawody w Tarnowie, doparowy Gomólski nie powinien zabierać punktów. Jeśli utrzyma formę z zeszłego tygodnia to powinien pokryć linię.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Do góry Bottom