>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

II Liga 26. kolejka (6. maja)

Status
Zamknięty.
J 0

jedrek

Użytkownik
Lechia Gdańsk - Radomiak Radom
Zagłębie Sosnowiec - Piast Gliwice
Podbeskidzie Bielsko-Biała - ŁKS Łódź
Jagiellonia Białystok - Szczakowianka Jaworzno
Kujawiak Włocławek - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Ruch Chorzów - HEKO Czermno
Widzew Łódź - Polonia Bytom
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Górnik Polkowice

obstawiajcie (moze ktos sie pokusi o analizy?)
 
V 0

vka

Użytkownik
trudno jest analizowac naszą 2 lige ,bo ja naprzykładd nie wiem o co tu już chodzi, zespoły będące w czubie jesienią przewalają wszystko
Lechia Gdańsk - Radomiak Radom x chyba mecz o nic
Zagłębie Sosnowiec - Piast Gliwice 1
Podbeskidzie Bielsko-Biała - ŁKS Łódź 1x ŁKS chyba boi się wejsc do 1 ligi
Jagiellonia Białystok - Szczakowianka Jaworzno 1 to bardziej wygrana dla kibicó niż dla awansu do tego nowy trener
Kujawiak Włocławek - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 świt nie ma już żadnej motywacji
Ruch Chorzów - HEKO Czermno x i to bezbramkowy
Widzew Łódź - Polonia Bytom 1 bo to kandydat do awansu choc nie zawsze konsekwentny
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Górnik Polkowice x jak dla mnie kszo jest zapleczem korony więc 2liga dla ostrowca
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Widzew Łódź - Polonia Bytom

Tutaj widze czysta 1, poniewaz Widzew chce sobie zapewnic awans szybko i bez stresowo patrzec jak graja rywale. Polonia jest w slabej formie wiec nie zagroza liderowi drugiej ligi, a kibice Widzewa domagaja sie wygranej, poniewaz ostatnio mieli wpadke u siebie i ze slaba druzyna zremisowali 2-2. ;)
 
el_fenomeno 0

el_fenomeno

Użytkownik
Lechia Gdańsk - Radomiak Radom x chyba mecz o nic
Co?! W dolnej czesci tabeli zaplecza naszej ekstraklasy nie ma meczy o nic. Lechia walczy o utrzymanie bez barazy z kolei zespol z Radomia chce jak najszybciej opuscic pozycje spadkową. Mecz odbędzie się w Gdansku przy pełnych trybunach, Lechia jest mocniejsza kadrowo dlatego proponuje zagrać mocną 1.
 
J 0

jedrek

Użytkownik
Lechia Gdańsk - Radomiak Radom x chyba mecz o nic

tutaj bym sie nie zgodził ze mecz o nic w dole tabeli zawsze jest mecz o cos dla radomiaka bedzie to mecz o wyjscie ze strefy bezposredniego spadku do tego jak mi wiadomo Radomiak lepiej gra na wyjazdach niz w meczach przed własna publicznoscia (u siebie chyba juz 5 porazek w rundzie wiosennej) za to z Widzewm radził sobie całkiem dobrze w Łodzi tak wiec stawiam x2 2 bo radomiak jest bardziej zdeterminowany x dlatego ze radomiak na wyjezdzie duzo remisuje

dla mnie X2

Widzew Łódź - Polonia Bytom

uwazam ze nie wejdzie czysta 1 Widzew gra dobrze ale zdarzaja mu sie wpadki jak chodzby ostatnio z Piastem Gliwice czy wyzej wymienionym Radomiakiem dlatego moj typ to 1X
 
K 0

kacap

Użytkownik
Lechia Gdańsk - Radomiak Radom 2x! Myśle tak ponieważdla Radomiaka jest to mecz o wszystko i ewentualny powrót Radomiaka do Radomia bez pkt praktycznie przekraśla jego szanse na utrzymanie. Piłkarze już wiedzą że gdy w tym meczu muszą zdobyć przynajmniej 1 pkt w innym wypadku mają o 50% obniożone pensje, więc to jest dla nich kolejna motywacja, druga sprawa to taka że do Gdańska wybiera się grupa ok. 250 kibiców Radomiaka którzy swoim dopingiem poprowadzą drużyne do sprawienia niespodzianki.

Zagłębie Sosnowiec - Piast Gliwice X Myśle tak ponieważ Piast to jest bardzo dobra drużyna Zagłębie jest dobre z kontry.. Ostatnio zespół z Gliwic pokonał na własnym stadionie Widzewa i już nie jedną niespodzianke zrobił. W tym meczy stawiam wynik 1-1


Ruch Chorzów - HEKO Czermno Tak samo X, Ruch już odzyskał pkt 6 pkt więc jemu krzywda się już w II lidze nie stanie. Natomiast Heko jest to drużyna remisów. Wynik 0-0

Innych meczy nie analizuje ponieważ w tej lidze niewiadomo kto chce awansować, i w każdej kolejce jest jakaś &quot;niespodzianka&quot; typu wiceldier przegrywa u siebie z ostatnim miejsem 0-3
Pozdrawiam
 
J 0

jedrek

Użytkownik
qrcze wiedziałem ze widzew moze sprawic niespodzianke ale nie az tak zeby u siebie przegrac? hmmm to mi pachnie jakims wałkiem i to sporym
Radomiak po raz kolejny zremisował zaznaczam ze grał w 10 chyba od 2 połowy
ehhh II liga to pole nie do przewidzenia tam chyba rzadza pieniadze :p
pozdrawiam wszystkich kibicow II ekstraklasy :p
 
siwy24 0

siwy24

Użytkownik
Nie ma co. To sie nazywa &quot;czyściutka&quot; kolejka zaplecza ekstraklasy ;)

Na takich wynikach zarobili tylko prezesi co niektórych klubów. I te dzisiejsze przekonanie kierownika Polkowic :

– Nasz rywal jest w czołówce, ale mecze w tym sezonie pokazały, że każdy może wygrać z każdym. Jestem przekonany, że stać nas na zdobycie co najmniej punktu – mówi Mariusz Jurak, kierownik Górnika.
 
K 0

kacap

Użytkownik
Apropo meczu Radomiaka kończył w 8 bo dwóch kontuzjowanych a mimo to dotrzymał wynik do końca wielkie brawa za to! PozdRRo ???? )
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom