>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

II Liga 33. kolejki (sobota, godz. 17)

Status
Zamknięty.
J 0

jedrek

Użytkownik
33. kolejki (sobota, godz. 17)

ŁKS Łódź - Radomiak Radom

Śląsk Wrocław - Górnik Polkowice

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Ruch Chorzów

Jagiellonia Białystok - Widzew Łódź

Zawisza Bydgoszcz - Zagłębie Sosnowiec

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Lechia Gdańsk

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Heko Czermno

Szczakowianka Jaworzno - Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie

Polonia Bytom - Piast Gliwice

prosze o komentowanie

a oto moje zdanie na temat 2 spotkan::

ŁKS Łódź - Radomiak Radom dla mnie x2 ⛔ :zy3ou: :zy3ou: niestety radomiak został pokonany 1:0
jestem kibicem Radomskiego zespołu i miedzy innymi dlatego przewiduje taki wynik. wprawdzie ŁKS jest silniejsza ekipa lecz Radomiak jest dobrze zmotywowany po pierwsze walczy o utrzymanie sie w lidze (miejsce w barazach) a w dole tabeli jest silna rywalizacja po drugie radomiak w poprzedniej kolejce odniosł pierwsze zwycięstwo w tej rundzie i idac za ciosem zremisuje lub nawet wygra z Łódzkim zespołem (takie jest moje zdanie) a przypominam ze remisujac na wyjazdach z silnymi zespołami nie jedna niespodzianke juz sprawił Dla mnie x2

Śląsk Wrocław - Górnik Polkowice czysta 1 hehe ta liga jest nieprzewidywalna ⛔ ⛔ 0:1
Ślask gra o ekstraklase na drodze tym razem staje mu Gornik Polkowice bez problemu powinni sobie poradzic i odniesc zwyciestwo przyblizajace ich do awansu
 
K 0

kacap

Użytkownik
ŁKS Łódź - Radomiak Radom 2x. Wszyscy piłkarze Radomiaka są dziwnie spokojni o to że z Łodzi wywiozą jakąś zdobycz pkt. Po ostatnich dobrych meczach z Piastem na wyjezdzie 2-2, u siebie z Polonia 2-0 teraz przyszla pora na remisik w Łodzi.
Śląsk Wrocław - Górnik Polkowice 1. Gospodarze grają o awans do OE i liczą na strate pkt przez ŁKS, jeżeli wygrają i ŁKS straci pkt to awansują na drugie miejsce.
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Ruch Chorzów 1. Stawiam tu na wygraną gospodarzy ponieważ tylko 3 pkt ich dzieli od miejsca gwarantowanego spokojne utrzymanie w lidze. Ruch już o nic nie walczy więc pewnie Podbe$skidziu dzisiaj beda potrzebne 3pkt.

Reszty meczy nie typuje bo wiadomo co sie dzieje w tej lidze a te chyba sa najpewniejsze ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom