>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

II liga Polska (25 kolejka)

Status
Zamknięty.
K 0

kacap

Użytkownik
Jak myślicie czy w tej kolejce też dojdzie do niespodzianek jak w poprzedniej? Czy czołówka tabeli znowu straci pkt? Przedstawiam tu Wam pary tych kolejek i oceniajcie szanse danej drużyny w następujących pojedynkach:
Górnik Polkowice - Ruch Chorzów Tutaj wydaje mi się że padnie remis lub wygrana Ruchu, myśle tak ponieważ Polkowice odskoczyły z miejsca barażowego na 6 pkt, a zespołowi z Chorzowa bardzo potrzebne są pkt.. więc myśle że w tym meczu nie przegra. I w tym pojedynku się nie myliłem wynik 0-1 dla zespołu z Chorzowa.
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Tutaj stawiam na remis, ponieważ Świt gra u siebie bardzo dobrze mimo że grają prawie samymi juniorami radzą sobie dobrze.. natomiast Kszo po kompromitującej porażce ze Szczakowianką pokazało że ich awans w tym sezonie nie intersuje. Tu zaskoczenie widocznie się myliłem co do ostatniego meczu Kszo. Wynik 0-2
Szczakowianka Jaworzno - Zawisza Bydgoszcz (2) W tym meczu Szczakowianka powinna zabrać pkt Kujawiakowi.. myśle tak ponieważ ostatnio ku zaskoczeniu wszystkich wygrała na bardzo trudnym terenie jakim niewątpliwie jest Ostrowiec
Łódzki KS - Jagiellonia Białystok Hm.. Tutaj stawiam na ŁKS, mimo że nie wygrał od 3 meczy to powinien sobie spokojnie poradzić ze słabiutką Jagą, która skompromitowała się w ostatniej kolejce przed własną publicznością przegrywając 0:1 z Polonią Bytom. Tutaj kolejna niesodzianka 4 remis z rzędu ŁKS-u
Polonia Bytom - Podbeskidzie Bielsko-Biała Myśle że tutaj wygra Polonia bo tylko wygrana daje Poloni szanse na utrzymanie a do Podbeskidzia dzieli ich tylko 3 pkt więc po wygranej w Białymstoku w drużynie Poloni nastroje są optymistyczne. Wynik 0-0
Piast Gliwice - Widzew Łódź Tutaj chyba lider straci pkt ponieważ Piast gra bardzo dobrze i gdyby nie odjęcie 10 pkt przez PZPN Piast by był naprawde wysoko i myśle że tu albo remis albo wygrana zespołu z Gliwic. I w tym meczu się nie myliłem zespół z Gliwic zabrał 3 pkt liderowi. Wynik 1-0
Radomiak Radom - Zagłębie Sosnowiec Wygrana Radomiaka, po pierwsze debiut trenera przed własną publicznością, po za tym Radomiak musi wygrać bo na chwile obecna jest na miejscu spadkowym i nic nie pozostaje innego jak zainkasowanie w tym mecz 3pkt, jak Radomiak tego nie wygra to już piłkarze będą mieli obniżone pensje.. Zagłębie nie intersuje awans nie grozi im spadek więc grają o pietruszkę czysta 1 !
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Lechia Gdańsk Tutaj powinna wygrać Lechia bez problemów ponieważ Drwęca okupuje ostatnie miejsce w tabeli i jest najsłabszą drużyna w II lidze. Czysta 2
Heko Czermno - Śląsk Wrocław Remis Śląska Heko to drużyna której trudno strzelić bramkę ponieważ oni przez całe spotkania się bronią i walczą o remis, A Śląsk ostatni wygrał ze słabiutkim Ruchem, ale myśle że w Czermnie nie da rady.
 
xxl 0

xxl

Użytkownik
twoje typy z tego co widze są bardzo dobre. Może napiszę jeszcze o paru z nich kilka słów:

Radomiak Radom - Zagłębie Sosnowiec

Kursy z sts : (1) 2.20 - (X) 3.05 - (2) 2.75 - (1X) 1.28 - (X2) 1.45

analiza: Radomiak potrzubuje punktów ponieważ zajmuje miejsce zagrożone bezpośrednim spadkiem z ligi jednak nie dużo brakuje aby awansować o kilka pozycji wyżej bo mają tylko 3 punkty straty do miejsca które daje utrzymanie nawet bez potrzeby rozgrywania barażów. Zespół z Radomia niespodziewanie wywiózł w ostatnim meczu z Łodzi jeden punkt który może się okazać bardzo potrzebny w walce o utrzymanie bo jak już wcześniej wspomniałem różnice punktowe są bardzo małe. Zagłębie walczy jeszcze o awans ale w tym sezonie szanse mają już bardzo małe bo Widzew i ŁKS grają narazie najlepiej i w pełni zasługują na ten awans. Miejsce barażowe o Orange Ekstraklasę też raczej nie przypadnie sosnowieckej drużynie. Mogą jeszcze powalczyć ale Radomiak będzie w tym meczu bardziej zdeterminowany i powinien zdobyć w tym meczu 3 punkty. Mój typ tutaj to 1 lub ewentualnie 1X ale to już pewniak 95,5 % :wink:


Drwęca NML - Lechia Gdańsk

Kursy z sts: (1) 2.50 - (X) 3.05 - (2) 2.40 - (1X) 1.37 - (X2) 1.34

analiza: Lechia ostatnio się przebudziła i zaczyna zbierać punkty - niedawno wygrali na boisku Jagiellonii zremisowali ze Śląskiem i Heko chociaż mogli ten mecz spokojnie wygrać. Bramki strzelać zaczął dobrze znany z pierwszoligowych boisk Grzegorz Król i coś się w Lechii ruszyło. Uciekają od miejsc barażowych narazie skutecznie - mają 4 punkty przewagi nad drużyną z 11. miejsca które gra w barażach. Drwęca gra już praktycznie o nic ich spadek do III ligi jest prawie przesądzony więc piłkarze nie będą mieli motywacji. W dotychczasowych 24 meczach zespoł Drwęcy uzbierał 13 punktów a do utrzymania musieliby zbobyć w dziesięciu kolejkach ponad drugie tyle co jest oczywiście bardzo mało realne. Jeśli nie wydarzy się tu nic złego Lechia powinna odnieść zwycięstwo w Nowym Mieście Lubawskim - mój typ to 2.

Wieczorem lub jutro rano jak będę miał więcej czasu to jeszcze coś napisze. Pzdr
 
xxl 0

xxl

Użytkownik
ŁKS Łódź - Jagiellonia Białystok

kursy z sts: (1) 1.80 - (X) 3.15 - (2) 3.60 - (1X) 1.15 - (X2) 1.68

analiza: ŁKS zremisował ostatnie cztery mecze jednak dalej utrzymuje się na pozycji wicelidera drugiej ligi. Mają szansę odrobić trochę strat do Widzewa który prawdopodobnie straci punkty w Gliwicach i uciec przed Śląskiem Wrocław i KSZO Ostrowiec które siedzą tuż za plecami ŁKSu. Jagiellonia po niespodziewanych porażkach u siebie najpierw z Lechią a potem Polonią Bytom przekreśliła swoje szanse na awans w tym sezonie. Zmiana nastąpiła na stanowisku trenera - Andrzeja Nawałkę zastąpił Jurij Szatałow do dotychczasowy szkoleniowiec trzecioligowej Kanii Gostyń która jest liderem w swojej lidze (III liga gr.II). Być może nowy trener wstrząśnie zespołem ale ŁKS też musi przerwać tą serię meczy bez zwycięstwa i mają według mnie na to większe szanse niż Jaga. Mój typ to 1.

Szczakowianka Jaworzno - Kujawiak/Zawisza

kursy z sts: (1) 2.45 - (X) 3.05 - (2) 2.45 - (1X) 1.36 - (X2) 1.36

analiza: Szczakowianka walczy o pozostanie w lidze bez baraży i aby wyjść ze strefy barażowej wystarczy im tylko jeden punkt. Ostatnio sprawili niespodziankę wygrwając w Ostrwowcu z Kszo 1:0. Mimo że pseudotwór skład ma dużo mocniejszy to dla mnie faworytem tego meczu jest Szczakowianka. Kujawiak zremisował ostatnie 2 spotkania a już od kilku kolejek nie zaliczył porażki więc nadszedł na nią czas. Chociaż w ich zespole grają zawodnicy znani z pierwszoligowych boisk np. bramkarz Mioduszewski (ostatnio Górnik Łęczna) , Tarnowski (Amica Wronki) , Benjamin Imeh (Arka Gdynia) , Krzysztof Michalski(Pogoń Szczecin) i paru innych znanych zawodników nie potrafią wygrywać ze słabą Polonią Bytom. Mam nadzieję że Szczakowianka urwie punkty sztucznemu tworowi z Bydgoszczy i dzięki temu zamknie im drogę do Orange Ekstraklasy. Mój typ: 1X
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom