>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

II liga - [Sezon 2017/2018]

Status
Zamknięty.
A 30,4K

atr

Użytkownik
Uważam że 2 typy w najbliższej kolejce są bardzo ciekawe. Dla Radomiaka i Garbarni wszystko układało się znakomicie do momentu kiedy Drutex ogłosił wycofanie z Bytovii:eek:. Oczywiście jeszcze nie wiadomo jak będzie ostatecznie ale istnieje z pewnością szansa na to że wycofają się po sezonie a to oznacza że 4 drużyna 2 ligi wchodzi bez baraży. Zakładając że i Radomiak i Garbarnia chcą uniknąć awansu (oczywiście to nie jest pewność ale uważam że jest to prawdopodobne) muszą za wszelką cenę uniknąć 4 miejsca.
Dlatego Radomiak-Wisła Puławy typ:2 @4.2⛔ Totolotek (dziś Gram Grubo więc powyżej 100 zł i &gt;@2 bez podatku) - idealnie po tabelę pasuję bo Wisłą tuż nad strefą spadkową a do tego Radomiak w większości meczów zawodzi...
Garbarnia - Warta typ:2 @2.8⛔ Totolotek (dziś Gram Grubo więc powyżej 100 zł i &gt;@2 bez podatku)
Do tego gram to w dublu @11.76⛔ Totolotek
 
M 741

michaju84

Użytkownik
No tylko, że Radomiak (4 miejsce) jak przegra dwa razy i Garbarnia (5 miejsce) przegra dwa razy to i tak Radom na 4 miejscu. Siarka (6 miejsce) traci do Radomiaka i Garbarnii w tym momencie 7 oczek, zostały 2 mecze.
Ja w 33. kolejce, jeśli miałbym szukać jakiegoś spotkania to obstawiłbym na Siarkę zwycięstwo, gra z Olimpią, w której stawiają na pro junior i wystawią juniorów, którzy ostatnio robią dużo błędów i tu ewidentnie widać brak chęci awansu. A szkoda.
Siarka Tarnobrzeg - Olimpia Elbląg typ:1 @2.0 efortuna ⛔
plus drugie spotkanie to
Legionovia Legionowo - Znicz Pruszków typ: 2 @1.7 efortuna ✅
Znicz, jeśli che utrzymać się w lidze, a myślę, że zależy im na pozostaniu (jak spadną niżej to ciężko będzie im z niej się wydostać, za dużo tam chętnych), musi po prostu wygrać z Legionovią, która już spadła z ligi.
 
A 30,4K

atr

Użytkownik
No tylko, że Radomiak (4 miejsce) jak przegra dwa razy i Garbarnia (5 miejsce) przegra dwa razy to i tak Radom na 4 miejscu. Siarka (6 miejsce) traci do Radomiaka i Garbarnii w tym momencie 7 oczek, zostały 2 mecze..
Dokładnie dlatego Garbarnia jeśli nie chce awansować nie może zdobyć nawet punktu w ostatnich 2 kolejkach. Podobnie Radomiak - jeśli nie chce awansować - powinien przegrać oba mecze i liczyć na jakieś punkty Garbarni....

Skąd założenia, że Radomiak nie chce awansować?
To nie jest pewne, napisałem że wg mnie prawdopodobne. Sytuacja jest niemal identyczna jak w poprzednim sezonie - wtedy roztrwoniono nawet większą przewagę...
 
kibic-zwierze 42,5K

kibic-zwierze

Użytkownik
Dokładnie dlatego Garbarnia jeśli nie chce awansować nie może zdobyć nawet punktu w ostatnich 2 kolejkach. Podobnie Radomiak - jeśli nie chce awansować - powinien przegrać oba mecze i liczyć na jakieś punkty Garbarni....


To nie jest pewne, napisałem że wg mnie prawdopodobne. Sytuacja jest niemal identyczna jak w poprzednim sezonie - wtedy roztrwoniono nawet większą przewagę...
No ok ale przez rok też się sporo zmieniło. To że dwa lata czy rok temu nie chcieli awansować to nie znaczy, że teraz sytuacja ma być podobna. Doszła chociażby współpraca z Legią, która ma się opierać m.in. na wypożyczaniu do Radomiaka piłkarzy, którzy mają się ogrywać - watpie aby w tej sytuacji obu klubom zależało na 2 lidze zamiast na 1. Nie twierdzę, że nie masz racji ale Radom ma spokojnie wszystko aby bez problemu grać w pierwszej lidze. Miasto, stadion, kibiców, szansę na młodych z Legii.
 
M 741

michaju84

Użytkownik
Koszty są większe jeśli chodzi o płace piłkarzy (dla mnie są przepłacani, spójrzmy na ekstraklasę taki badziew biega za takie pieniądze). Ale wizerunkowo 1 liga na pewno lepsza, więc do mnie nie przemawia że nie chcą awansować. Garbarnia jakby nie chciała to wcześniej by pogubiła, ja ich widzę właśnie na 4 miejscu. Najwyżej nie pójdą wyżej ????
 
A 30,4K

atr

Użytkownik
No ok ale przez rok też się sporo zmieniło. To że dwa lata czy rok temu nie chcieli awansować to nie znaczy, że teraz sytuacja ma być podobna. Doszła chociażby współpraca z Legią, która ma się opierać m.in. na wypożyczaniu do Radomiaka piłkarzy, którzy mają się ogrywać - watpie aby w tej sytuacji obu klubom zależało na 2 lidze zamiast na 1. Nie twierdzę, że nie masz racji ale Radom ma spokojnie wszystko aby bez problemu grać w pierwszej lidze. Miasto, stadion, kibiców, szansę na młodych z Legii.
Zmieniło się nic. Przede wszystkim właściwie nigdy w Radomiu nie było pieniędzy. Miasto, stadion (w budowie), kibiców tak ale nawet jak miasto i kibice chcą to niekoniecznie ten pogląd podzielają kopacze (kilku z nich warunki ma znakomite a ligę wyżej będzie lepszy poziom a niektórzy z nich mogą się nie załapać do kadry). Co do umowy z Legią - to jest powtórka umowy sprzed około 10-15 lat ( nie mogę na szybko znaleźć żadnego linka z tym). Tamta umowa była tak ważna że już prawie nikt o niej nie pamięta. Ktoś tam pojedzie na staż, dzieciaki na wycieczkę do Warszawy a tak naprawdę chodzi tylko o PR. Konferencja prasowa, trochę fotek się strzeli dla prasy i internetu że coś robimy....
Potem podobna umowa z Bronią http://www.90minut.pl/news/167/news1679755-Bron-Radom-klubem-partnerskim-Legii.html i pewnie z wieloma innymi klubami z innych regionów Polski.
 
A 30,4K

atr

Użytkownik
To są moje przypuszczenia. Trudno żeby ktoś przyznał publicznie tuż przed końcem sezonu że odpuszcza awans :blush:
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Co do Garbarni to nie wiem jakie są plany z awansem jednak dla Radomiaka najwygodniejsze miejsce będzie pierwsze za barażami. Wiosna pokazuje, że melodia ta sama co rok temu. Wtedy też mówiono, że nie będzie barażu, że Drutex się wycofa. Żeby klub z Radomia nie okrył się hańbą jak rok w barażu trzeba dać się wyprzedzić.
Czemu Radomiak nie chce awansować? Po pierwsze brak kasy w ostatnim czasie, a przede wszystkim budowa stadionu. Ten na którym teraz grają nie nadaje się na I ligę i mogliby nie dostać pozwolenia. Już w poprzednim sezonie była skarga na zbyt słabe oświetlenie i kolejne mecze rozgrywano za dnia. To stwarza kolejne kłopoty, bo wynajmować i grać będzie trzeba w innym mieście, a kibice już tak licznie nie przyjadą jak na mecze w II lidze. Tym samym zamyka się to o czym powiedziałem na początku czyli kasa. Radomiak czeka na swój stadion i wtedy zaczną na całego walczyć o I ligę na którą potencjał jest już teraz.
Puławy nadal walczą o pozostanie w tej lidze więc przyjadą z konkretnymi celami, które moim zdaniem będą się spajać z tym co Radomiak chce osiągnąć. Do tego zawsze dobrze im się grało z piłkarzami w Radomiu.
Ja proponuje zagrać troszkę ostrożniej bo jeśli pójdzie info z Krakowa, że Garbarnia wygrywa to Radomiakowi remis będzie pasował.
Wisła lub remis 2.00 forbet ✅ 2-2
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
Dziwi mnie to co piszecie, że Garbarnia nie chce awansować.
Jeśli nie chce to dlaczego wygrywa mecz za meczem?
Podopieczni trenera Mirosława Hajdo wygrali ostatnie pięć spotkań u siebie (na 6 w rundzie wiosennej!)
Nie chce mi się wierzyć, że nie odpuścili by wcześniej tylko czekali na ostatnie dwie kolejki, Warta Poznań jak wiemy już awansowała i jutro grać będzie na totalnym luzie.

Kurs @2,35 (totolotek) na zwycięstwo Garbarni uważam za mocno atrakcyjny. ⛔⛔⛔
Kolejnym ciekawym meczem jest spotkanie spadkowicza Legionovii z drużyną która walczy o ligowy byt czyli Zniczem Pruszków.
Aż ciężko uwierzyć, że Znicz może pożegnać się z II ligą, szanse na utrzymanie jeszcze są spore ale przede wszystkim trzeba jutro wygrać ze spadkowiczem, nastawienie bojowe, rywal idealny, trudno uwierzyć, żeby Znicz jutro nie zgarnął kompletu punktów. @1,75 (totolotek) ✅✅✅
 
G 67

gownowtrawie

Użytkownik
Ja w 33. kolejce, jeśli miałbym szukać jakiegoś spotkania to obstawiłbym na Siarkę zwycięstwo, gra z Olimpią, w której stawiają na pro junior i wystawią juniorów, którzy ostatnio robią dużo błędów i tu ewidentnie widać brak chęci awansu. A szkoda.
Siarka w poprzedniej kolejce grając w Jastrzębiu wystawiła dziesięciu! młodzieżowców.
 
R 110

radek9513

Użytkownik
Radomiak i Garbarnia raczej nie mają finansów na I ligę aktualnie, no i obydwa kluby nie mają obecnie infrastruktury. Swoją drogą może 2-3 kluby stać na I ligę obecnie, reszta nic z tego. Co do Siarki i Olimpii, obie drużyny mają zapewnione utrzymanie i teraz eksperymentują aby ugrać sporo w PJS, nie zdziwię się jak dziś będzie to mecz juniorów a nie mecz seniorski ????
 
kaszpir88 1K

kaszpir88

"Król Ekstraklasy"
Jaka jest różnica finansowa między II i I ligą?
Odkąd jest jedna II liga organizacja meczów wynosi dokładnie tyle samo w tych dwóch ligach. Kluby jeżdżą po całej Polsce. Jedyna różnica może wynosić w płacach zawodników, ale drużyny awansujące mogą grać przecież dokładnie takim samym składem. Czy między najlepszymi drużynami z II ligi i średniakami z I ligi jest tak duża różnica? Raków, Puszcza i Odra pokazują że nie.
W I lidze dochodzą także pieniądze z praw telewizyjnych.
Z problemami z infrastrukturą nie ma co wyjeżdżać, bo dobrze wiemy jak to wygląda w ekstraklasie, a co dopiero w I lidze.
Garbarnia 1
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Jeśli chodzi o ostatnią kolejkę to warto zagrać już dziś to co ma się rozstrzygnąć w najbliższy weekend.
Na początek podrzucam fragment konferencji po meczu Radomiak - Wisła. Trener Radomiaka dosadnie zwraca uwagę na podłożenie się Wisły w kolejnym meczu. Czemu? Wisła już na pewno spada więc im jest obojętne, a do tego oba zespoły nie przepadają za sobą.


Jeśli Garbarnię interesuje awans, a przynajmniej baraż to w moim przekonaniu nie powinni mieć w weekend żadnych problemów.
Garbarnia wygra 1,75 forbet ✅
Zajmijmy się jeszcze Radomiakiem krótko, bo już przed meczem z Wisłą sporo pisałem na ich temat. Ten typ wydaje mi się jeszcze bardziej pewny. Radomiaka awans nie interesuje. Teksty z którymi wyjeżdża trener nie są po to by zmusić rywali do gry fair. On już buduje sobie wytłumaczenie na przyszły tydzień, a przecież wszystko ma w swoich rękach (wygrana daje mu baraż) i dobrze wie, że to jego ostatni mecz w tym klubie. W Radomiu już powstaje lista zawodników którzy mają odejść, a wśród nich największa gwiazda czyli Leandro, który przez ostatnie lata był oszukiwany świetlistą przyszłością klubu. Podobno interesuje się nim Raków. Nic takiego by się nie pojawiło jeśli klub liczyłby na awans.
Bełchatów lub remis 1,75 forbet ✅
edit/ wszystko zgodnie z planem, teraz tylko czekam na info od trenera Radomiaka, że Wisła dała awans Garbarnii, a Radomiak odda serce na boisku - druga połowa 0 cennych strzałów na bramkę.:facepalm:
 
A 30,4K

atr

Użytkownik
Jak zwykle wszystko na głowie postawione i kompulsywne marnowanie pieniędzy (szczególnie jeśli pojawiające się komentarze tu i ówdzie o sporych długach są prawdziwe). Jeśli jest brak chęci awansu Leandro(zasłużył sobie już dawno) powinien zostać sprzedany najpóźniej w zimie (wydaję mi się że powinien poradzić sobie nawet w Ekstraklapie - szczególnie jako drybler nie licząc Carlitosa, Merebashvilego nie widzę podobnych w Ekstraklapie - nawet Frankowski przede wszystkim bazuje na szybkości a nie dryblingu). Za te pieniądze uregulować długi i nie sprowadzać kolejnych pozorantów typu Mikita (swoją drogą wolałbym losowego piłkarza Siarki bo przynajmniej byłaby szansa że zrobi postępy) i dograć kadrą z jesieni sezon (dając więcej szans młodym).
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Bytovia bez sponsora spadnie prawdopodobnie do 3 ligi. A więc weekendowy mecz zdecyduje o awansie, a nie barażu.
1001503881266900993
1001499116051017728
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Panowie Wisła Puławy gra z Garbarnia w przypadku wygranej maja szanse na utrzymanie sie przy zalozeniu porażki Znicza i Kluczborka??
 
Psychosocial 809,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
POLSKA: II Liga 1 czerwiec 2018.
ŁKS Łódź-Legionowo TYP -1,5 ŁKS Łódź kurs 1,83 4/10 g.18.00 2:0 WIN
PS: Ostatnia kolejka. Po 5 latach Łodzianie wracają do 1 ligi. Jutro przy okazji spotkania z ostatnim zespołem z tabeli na stadionie będzie piłkarska feta i podziękowanie piłkarzom za awans na zaplecze Ekstraklasy. Potem przemarsz kibiców na Pl. Wolności. Gospodarze awans przypieczętowali 19 maja zwycięstwem u siebie z Siarką Tarnobrzeg 4:2. Potem pojechali do Rozwoju w Katowicach a że zagrali perfekcyjny mecz wygrali 2:0. Wydaje mi się że gdy z piłkarzy ŁKS-u spadło wszelakie ciśnienie i zagrali na sportowym luzie pokazali w końcu kompletną jakość w grze. I mam nadzieje że zobaczę to również jutro gdyż wybieram się na mecz chociaż zawsze istnieje mała obawa że pokażą jednak za dużo luzu :cwl:. Wszystkie bilety do wczoraj były już wykupione.
Reasumując pełny stadion, skład i w końcu brak stresu u piłkarzy a do tego spotkanie z ostatnią drużyną w tabeli która już dawno spadła z 2 ligi (w listopadzie ŁKS wygrał 2:0) spowoduje że gospodarze wcisną minimum dwa gole więcej od przyjezdnych..
PS: Przypominam jeszcze że w sobotę Znicz Pruszków wygrywa z ROW Rybnik i utrzymuje się w 2 lidze..
 
Otrzymane punkty reputacji: +98
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom