>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

II runda kwalifikacji Ligi Europejskiej (13.07.2017)

Status
Zamknięty.
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP


Kelnerzy pożegnani w 1 rundzie, także wkraczamy w bardziej wyrównane spotkania. Witamy w tej fazie takie firmy jak Galatasaray, Hajduk czy Brondby.
Zapraszamy do analizowania II rundy. Wszystkie przemyślenia po 1 rundzie i wszelakie propozycje mile widziane ;)
*Później zamienię obrazek jak jakiś bukmacher wjedzie z ofertą.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
nazgul 94

nazgul

Użytkownik
Skhendija - HJK 1 @1.95

Buki bardzo nie doceniają Skhendiji. Napisałem o nich kilka słów odnośnie 1 rundy, kto chcę niech się cofnie. Poza różnicą czysto sportową za Skhendiją przeważa to że w Macedoni jest pogoda w granicach 30-35 stopni a w Finlandii rzadko przekracza 20. Dlatego też nie rozumiem takiego kursu na gospodarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
maer 210,7K

maer

Typer A-League
Moim zdaniem ciekawie zapowiadają mecze ekip duńskich w Bratysławie oraz Budapescie i jak Lyngby oraz Midtjylland zlekceważą swoich rywali na ich terenie to mogą mieć duży problem do tego może dochodzić magia stadionów we wschodniej Europie.
Tak po za tym Luzern jedzie na teren Osijek i może się spotkań z naprawdę fanatycznym dopingiem ich grupy Kohorta, może być tam gorąco i gospodarze na pewno postarają się godnie przyjąć szwajcarów.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Buki bardzo nie doceniają Skhendiji.
Oj zdecydowanie tak. Już same kursy na mecze z Dacią to był niezły kabaret. 1,9 na pierwszy mecz u siebie czy na sam awans 1,75. A prawda jest taka, że ta drużyna wygląda może nie kozacko, ale bardzo bardzo przyzwoicie i kolejny plus, że po zeszłorocznym udanym występie nikt nie wykupił choćby jednego zawodnika, co mnie w sumie mocno dziwi. W zeszłym roku mecze grali w Skopje, gdzie z Mladą było już +11 koła ludzi. W zeszłym tygodniu jednak miejscem rozgrywania było Strumorica a to już koło 200 kilometrów do pokonania dla kibiców. Fanatycy dojechali, ale na stadionie generalnie pustki z 1,5 tysiąca wg licznika. Też nie ma co się dziwić, bo rywal jakim była Dacia to raczej średnio kogo podnieca.
Te 7-0 w dwumeczu dla Shkendji w pełni zasłużone. Dacia nic nie grała, środek pola tam nie istniał. Ilość strat nie do zliczenia. To co już wyprawiali w defensywie to już naprawdę mega patola. Shkendija jak na podwórku za małolata po prostu dopychała te bramki z paru metrów kilkakrotnie i tak nie wykorzystując. Statystyki też fajne, koło 40 strzałów w dwóch meczach oddali. ???? To chyba mówi wszystko o poziomie Kiszyniowa. W rewanżu jeszcze czerwona kartka i dalej było dobijanie dziadów. Generalnie, to mieli idealne przetarcie na dalszą grę.
Teraz może pokrótce o Finach. Jeśli już HJK nie potrafi na własnym podwórku obronić mistrzostwa a co za tym idzie, grać o tej porze jeszcze w eLM to tam też musi się odbywać już ładna patola, może nie tak wielka jak w Mołdawii ale jednak. Uporali się jakoś z amatorami z Walii, ale też błysnęli tą porażką na wyjeździe. Żeby takim pasterzom nie wcisnąć choć bramki to naprawdę wyczyn sporego kalibru. W rewanżu już jakoś poszło, choć te bramki wpadały nad wyraz łatwo, ale tak miało być. Bo w końcu jakby odpadali to by nic ciekawego ze Skhandji nie było. Daliby 1,1 i tyle z grania. A tak mamy ponad @2 na samo zwycięstwo.
Pogoda też ma dopisać, bo w tej chwili przewidują 36-38 stopni. Ale podobnie było w pierwszym meczu z Dacią i ja tam nie widziałem specjalnie by byli z biegiem minut zajechani.
Pakować się w wygraną Skhendji w pierwszym. Kursy w tej chwili takie same jak na awans (a nawet teraz jest mniejszy) a wiadomo, że HJK największy syf gra na wyjazdach. Już nawet samą wartością kadry Macedończycy biorą Finów bo tu mowa o ponad 7 milionach do niecałych 4,5 na korzyść Skhendji. Nawet taki suchy argument jest przeciwko Helsinkom. Tak naprawdę ciężko znaleźć jakiekolwiek atuty dla nich na ten dwumecz, może sztuczna murawa w rewanżu?
1,9 to dla mnie max jeśli chodzi o kurs na win, a w tej chwili mamy prwaie wszędzie ponad 2. Unibet jako jeden z pierwszych wyszedł z kursami i te ich 1,9 jest w sam raz. Ja mam 2,1 złapane ale to co teraz daje rusek to jakiś kosmos.
Shkendja - HJK 1 @2,23 1xbet ✅✅ 3-1
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Shkendija jest mocniejszą ekipą niż HJK. Nie ma co do tego wątpliwości. No i HJK sprzedali najlepszego zawodnika do Rangersów - Morelos. Macedończycy rok temu nie tylko rozprawili się z Cracovią, ale potem też z Mladą Bolesław, czy Nefci Baku. Musieli uznać wyższość Gent, choć głupio wyszło, bo byli blisko 1-1 na wyjeździe, ale w końcówce wpadło na 2-1, przez co w rewanżu grali swoją piłkę, ale w końcu musieli podnieść ryzyko i dostali bramkę, a potem już kolejne. No i wiadomo, że to już wyższy poziom - wiadomo jak daleko zaszli Belgowie. Myślę, że była szansa by zespół z Tetowa zameldował się w fazie grupowej. Może w tym roku? Zgranie to ich mocna strona, bo jak już zostało wspominane nikt poważny nie odszedł. A co do stadionu to znowu zagrają z Strumicy.

Dziwią mnie też kursy na Vaduz. Fakt, że spadli do 2 ligi i odeszło paru ważnych postaci, to nie przesadzajmy, że Odd jest aż tak wyraźnym faworytem. Norwegowie 2 lata temu fajnie zaprezentowali się w dwumeczu z Borussią D, gdzie w dwumeczu padła masa bramek. W tym momencie nie wyróżniają się niczym. W poprzedniej rundzie obie ekipy dostały półamatorów i wyniki były bardzo podobne. Myślę, że może paść sporo bramek w tym dwumeczu, wszak obie ekipy nie są mocne w defensywie, choć Odd ostatnio kilka meczów 0-0 w lidze na swoim koncie.
Obecnie kurs 2.80 na wygraną gospodarzy, a 3 na awans Vaduz. Raczej popierałbym to pierwsze, gdyż Odd u siebie jest w stanie odrobić wynik, co pokazał mecz sprzed roku z Grekami 3:0 na wyjeździe, a potem 3:0 u siebie i Grecy w dogrywce dopiero strzelili i na tym się skończyło.

Myślę, że kursy powinny spaść na Trenczyn. Co młodzi poklepali Gruzinów, to głowa mała. Teraz trafiają na izraelski zespół Jehuda. Według mnie niewiele mocniejszy niż poprzedni rywal. Odeszło kilka ważnych postaci (info w moim temacie) i świetnie grający Słowacy powinni ich ograć.
Dla mnie Trenczyn to taki słowacki Ajax. Fajna praca z młodzieżą i świetna gra piłką. Młodzi bardzo ambitni i myślę, że rok temu powinni więcej ugrać - Legia prawie nie istniała na Słowacji.

Myślę, że zaskoczyć może Zira z Azerbejdżanu. Oczywiście w 1 meczu z Astra na wyjeździe trzeba wybronić dobry wynik, ale w rewanżu mogą ich odprawić z kwitkiem. Rumuni mocno przewietrzyli skład i sporo się osłabili. Oczywiście Zira to nic specjalnego nawet u siebie w krajowym podwórku daleko im do Karabachu czy Gabali, ale ograli zespół z Luksemburgu, co nie każdym się udawało w 1 rundzie :cool: Awans Zira @3.2 1xbet
Osijek u siebie powinien sobie poradzić z Luzern. Szwajcarzy to grają głównie u siebie, na wyjazdach nic. Chorwaci dobrze grają w piłkę, długo się utrzymują i grają dobry techniczny futbol.
Zbyt niskie kursy na Videoton na wyjeździe. Ekipa z Węgier na wyjazdach tragiczna, ale cóż się dziwić, jak mają takiego peudotrenera jak Berg. :?
Rabotnicki - Dynamo Mińsk to raczej szykuje się underowy mecz walki. Dziwne, że Rabotnicki zagrają to spotkanie na ... treningowej płycie stadionu w Skopje.
Nie potrafię pojąć co się dzieje, że ekipy nie grają na swoich stadionach. Na przykład Hajduk Split nie zagra u siebie, a w SC Hrvatskih vitezova - Dugopolje, które mieści ledwie 5000 kibiców. Dla przypomnienia stadion Hajduka ma 35000 miejsc. Może ktoś wie co wymyśliła UEFA?:&gt;
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
R 961

rabatko

Użytkownik
Berg nie jest już trenerem Videtonu!przegrał mistrzostwo! Vidal ale i tak klasa!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
M 12,3K

mistrzu995

Użytkownik
Rabotnicki - Dynamo Mińsk to raczej szykuje się underowy mecz walki. Dziwne, że Rabotnicki zagrają to spotkanie na ... treningowej płycie stadionu w Skopje.

Nie potrafię pojąć co się dzieje, że ekipy nie grają na swoich stadionach. Na przykład Hajduk Split nie zagra u siebie, a w SC Hrvatskih vitezova - Dugopolje, które mieści ledwie 5000 kibiców. Dla przypomnienia stadion Hajduka ma 35000 miejsc. Może ktoś wie co wymyśliła UEFA?:&gt;
W Skopje będzie Superpuchar Europy, więc trwaja tam prace przygotowacze ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Berg nie jest już trenerem Videtonu!przegrał mistrzostwo! Vidal ale i tak klasa!!!
Prawda, ale gra się wiele nie poprawiła, co mogło mylić. Dzięki za informację.
W Skopje będzie Superpuchar Europy, więc trwaja tam prace przygotowacze
Ok, ale to tylko w Skopje, a tu mamy 40 klubów, które nie grają na własnych stadionach, a jeszcze rok temu w tych fazach mieli taką możliwość. Słabe decyzje IMO, wszak ma być popularyzacja w tych słabszych ligach, a tu jeszcze każą im grać kilkadziesiąt/set kilometrów od swojego stadionu.

  1. Maccabi Tel Aviv play their home matches at Netanya Stadium, Netanya, instead of their regular stadium Bloomfield Stadium, Tel Aviv, due to renovation.
  2. Inter Baku play their home matches at Dalga Arena, Baku, instead of their regular stadium Inter Arena, Baku.
  3. Shkëndija play their home matches at Stadion Mladost, Strumica, instead of their regular stadium Ecolog Arena, Tetovo.
  4. Chikhura Sachkhere played their home match at Boris Paichadze Dinamo Arena, Tbilisi, instead of their regular stadium Central Stadium, Sachkhere.
  5. Zira play their home matches at Dalga Arena, Baku, instead of their regular stadium Zira Olympic Sport Complex Stadium, Zirə.
  6. Pelister played their home match at Stadion Mladost, Strumica, instead of their regular stadium Stadion Tumbe Kafe, Bitola.
  7. Beitar Jerusalem play their home matches at HaMoshava Stadium, Petah Tikva, instead of their regular stadium Teddy Stadium, Jerusalem, due to 2017 Maccabiah Games.
  8. Vasas played their home match at Szusza Ferenc stadion, Budapest, instead of their regular stadium Illovszky Rudolf Stadion, Budapest, due to reconstruction.
  9. Milsami Orhei played their home match at Zimbru Stadium, Chișinău, instead of their regular stadium CSR Orhei, Orhei.
  10. Mladost Podgorica play their home matches at City Stadium, Podgorica, instead of their regular stadium Stadion FK Mladost, Podgorica.
  11. Gandzasar Kapan played their home match at Vazgen Sargsyan Republican Stadium, Yerevan, instead of their regular stadium Gandzasar Stadium, Kapan.
  12. Ordabasy played their home match at Central Stadium, Almaty, instead of their regular stadium Kazhymukan Munaitpasov Stadium, Shymkent.
  13. Botev Plovdiv play their home matches at Lazur Stadium, Burgas, instead of their temporary stadium Botev 1912 Football Complex, Plovdiv.
  14. Pyunik played their home match at Vazgen Sargsyan Republican Stadium, Yerevan, instead of their regular stadium Football Academy Stadium, Yerevan.
  15. Dinamo Batumi played their home match at Ramaz Shengelia Stadium, Kutaisi, instead of their regular stadium Chele Arena, Kobuleti.
  16. Videoton play their home matches at Pancho Aréna, Felcsút, instead of their regular stadium Sóstói Stadion, Székesfehérvár, due to reconstruction.
  17. Floriana played their home match at Hibernians Stadium, Paola, instead of their regular stadium Independence Ground, Floriana.
  18. Rabotnički play their home matches at Training Centre Petar Miloševski, Skopje, instead of their regular stadium Philip II Arena, Skopje.
  19. Zeta played their home match at City Stadium, Podgorica, instead of their regular stadium Stadion Trešnjica, Golubovci.
  20. St Joseph&#39;s played their home match at Estádio Algarve, FaroLoulé, instead of their regular stadium Victoria Stadium, Gibraltar.&lt;sup id=&quot;cite_ref-Gibraltar_26-0&quot; class=&quot;reference&quot;&gt;[7]&lt;/sup&gt;
  21. Zaria Bălți play their home matches at Zimbru Stadium, Chișinău, instead of their regular stadium Stadionul Orășenesc, Bălți.
  22. Progrès Niederkorn played their first qualifying round home match at Stade Josy Barthel, Luxembourg City, instead of their regular stadium Stade Jos Haupert, Niederkorn.&lt;sup id=&quot;cite_ref-29&quot; class=&quot;reference&quot;&gt;[8]&lt;/sup&gt;
  23. Lincoln Red Imps played their home match at Estádio Algarve, FaroLoulé, instead of their regular stadium Victoria Stadium, Gibraltar.&lt;sup id=&quot;cite_ref-Gibraltar_26-1&quot; class=&quot;reference&quot;&gt;[7]&lt;/sup&gt;
  24. Bala Town played their home match at Belle Vue, Rhyl, instead of their regular stadium Maes Tegid, Bala.&lt;sup id=&quot;cite_ref-32&quot; class=&quot;reference&quot;&gt;[9]&lt;/sup&gt;
  25. Domžale played their first qualifying round home match at Arena Petrol, Celje, instead of their regular stadium Sports Park, Domžale.
  26. Derry City played their home match at The Showgrounds, Sligo, instead of their regular stadium Brandywell Stadium, Derry, due to renovation.&lt;sup id=&quot;cite_ref-35&quot; class=&quot;reference&quot;&gt;[10]&lt;/sup&gt;
  27. NSÍ Runavík played their home match at Svangaskarð, Toftir, instead of their regular stadium Runavík Stadium, Runavík.
  28. Ballymena United played their home match at Seaview, Belfast, instead of their regular stadium The Showgrounds, Ballymena.&lt;sup id=&quot;cite_ref-38&quot; class=&quot;reference&quot;&gt;[11]&lt;/sup&gt;
  29. Connah&#39;s Quay Nomads played their home match at Nantporth, Bangor, instead of their regular stadium Deeside Stadium, Connah&#39;s Quay.&lt;sup id=&quot;cite_ref-40&quot; class=&quot;reference&quot;&gt;[12]&lt;/sup&gt;
  30. Nõmme Kalju play their home matches at A. Le Coq Arena, Tallinn, instead of their regular stadium Hiiu Stadium, Tallinn.
  31. Prishtina played their home match at Olympic Stadium Adem Jashari, Mitrovica, instead of their regular stadium City Stadium, Pristina.
  32. Levadia Tallinn played their home match at Pärnu Rannastaadion, Pärnu, instead of their regular stadium Kadriorg Stadium, Tallinn.
  33. played their home match at Gundadalur, Tórshavn, instead of their regular stadium Við Djúpumýrar, Klaksvík.
  34. Apollon Limassol will play their home match at AEK Arena - Georgios Karapatakis, Larnaca, instead of their regular stadium Tsirio Stadium, Limassol.
  35. Hajduk Split will play their home match at Stadion Hrvatski vitezovi, Dugopolje, instead of their regular stadium Stadion Poljud, Split.
  36. Utrecht will play their home match at Mandemakers Stadion, Waalwijk, instead of their regular stadium Stadion Galgenwaard, Utrecht.
  37. Gabala will play their home match at Bakcell Arena, Baku, instead of their regular stadium City Stadium, Qabala.
  38. Progrès Niederkorn will play their second qualifying round home match at Stade Municipal, Differdange, instead of their regular stadium Stade Jos Haupert, Niederkorn.
  39. Trenčín will play their second qualifying round home match at Stadium Myjava, Myjava, instead of their regular stadium Štadión na Sihoti, Trenčín.

  40. Bnei Yehuda play their home match at HaMoshava Stadium, Petah Tikva, instead of their regular stadium Bloomfield Stadium, Tel Aviv, due to renovation.
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Kairat -1,5 @ 1,75 forbet ⛔

Tak jak w poprzedniej rundzie gram na Kazachów. U siebie bardzo mocna ekipa na ten poziom rozgrywek, nie takie zespoły już odprawiali z kwitkiem. Są tam ciekawe nazwiska, bramkostrzelni zawodnicy jak Arshavin czy Gohou. Korce trudniejszy rywal niż Litwini ale zaliczkę u siebie powinni zrobić spokojnie.

Oprócz tego bez analizy Shkendija i Maccabi -1,5. ✅✅
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Kwal LE
Godz: 19:30
Spotkanie Valetta-Utrecht
Typ: over 3.5
Kurs 2.62
Buk Fortuna
Analiza: Kolejne spotkanie w ramach kwalifikacji do piłkarskiej Ligi Europejskiej, ekipa Maltańskiej Valetty podejmowała będzie drużynę Holenderskiego Utrechtu, goście od samego początku są stawiani w roli zdecydowanych faworytów do wyjścia z tej pary zwycięsko. Utrecht zaczyna kwalifikację dopiero od tej rundy ekipa z Malty na swojej drodze już pokonała drużynę Folgore z San Marino , tutaj na pewno goście będą dyktować warunki gry bowiem są zespołem znacznie lepszym i bardziej doświadczonym na arenie europejskiej. Obie drużyny potrafią grać overovo więc na pewno bramki w tym spotkaniu zobaczymy , myślę że po jednej jak i po drugiej stronie bowiem Valetta bramkę tutaj zdobyć powinna, goście natomiast ostatnio przegrali 2 spotkania sparingowe i ogólnie te mecze towarzyskie nie wyszły dobrze w ich wykonaniu,ale myślę że w tym meczu bardziej się skoncentrują na grze i będą chcieli już po pierwszym spotkaniu zapewnić sobie awans do dalszych gier, mój typ po końcowym gwizdku sędziego to wygrana przyjezdnych 1:3 , myślę że obie ekipy nie skoncentrują się w tym wypadku tylko i wyłącznie na obronie i zagrają do przodu.
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Mecze poniższe to warto było grać po pojawieniu się kursów a nie teraz. Ktoś usunął mój post bo o tym pisałem a analizy miałem dodać później. Kairat @1.50 promo , Slovan @2.40 . Kursy od początku źle wystawione. Mam też Ruzembork po @2.80 ale to już mniej pewne. Kairat i Slovan ekipy dosyć ograne w pucharach , mocne na własnym terenie i lepsze kadrowo od swoich przeciwników.
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Inter Baku - Fola Esch
Vidal
w poprzedniej rundzie &quot; wylansował &quot; ekipę Fola Esch. Obejrzałem skróty obu meczy w ich wykonaniu. Awansować awansowali ale pozwalali przeciwnikom naprawdę na wiele. Można powiedzieć że futbol ich był dość beztroski... Szczególnie w pierwszym meczu dochodziło często do sytuacji bramkowych, ponieważ obrony obu ekip były dziurawe jak ser szwajcarski.... Baku zdemolowało w poprzedniej rundzie Czarnogórców co w sumie nie jest również jakimś wielkim osiągnięciem ale są zdecydowanie lepiej ułożoną drużyną. Trochę nie lubię grac tych pojedyńczych meczy z LE dokładanych do Ligi Mistrzów ale za średnią stawkę to zgram...Vidal opisał to też w swoim dziale. Pozdrawiam
Inter Baku 1,52 STS
wynik 1:0 FT

Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;
 
nazgul 94

nazgul

Użytkownik
Czarnogórców
Przypadkiem Mladost Lucani nie jest z Serbii, a co za tym idzie z dość silnej ligi. Jeśli Inter robi z nimi 2-0 i 3-0. To drużyna z Azerbejdżanu przeprawę z Folą powinna przejść jeszcze lżej. Typ popieram a sam gram handicap -1.
 
M 144

menocompadre

Użytkownik
Mnie zainteresował mecz Cork City vs AEK Larnaca, buki dają 3,1 na Cork i wydaje mi się że to ciekawa opcja, w tym sezonie są niepokonani w lidze, mają 10 zwycięstw u siebie, myśle że z atutem własnego boiska i wyspiarską walecznością są w stanie coś ugrać.
 
E 60

enjoy_10

Użytkownik
Co myślicie o tych typach?
M. Tel Aviv (-1) - KR Reykjavik 1
Ruzomberok - Brann 1
Skhendija - HJK 1
Ostersunds - Galatasaray 2
Hajduk Split - Levski 1
Trencic - Yehuda 1
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Inter Baku - Fola Esch ( opis mecz, może komuś się przyda )
Inter przeważał, lecz dłuższymi fragmentami nic z tej przewagi nie wynikało. Statystyki meczu są bardzo wyrównane, ponieważ przez większość meczu gracze z Luksemburga dzielnie się bronili. Od czasu do czasu groźnie kontrowali. Goście mieli w całym spotkaniu trzy groźne sytuacje i tak naprawdę wszystkie były prezentem od obrony azerskiej. Gol w samej końcówce - strzał i rykoszet. W rewanżu mimo nie najlepszego dzisiejszego meczu również skłaniałbym się ku Interowi...Fola Esch będzie się musiała odkryć a wtedy Azerowie mogą ich dobić...
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Z Żeljeznicar odszedł najlepszy strzelec zespołu - Lendric. Został sprzedany. Tak więc undery w meczu Żelje - AIK wskazane.
Mało bramek przewiduję również w meczach:
Rabotnicki - Dynamo Mińsk (bardzo wyrównana para - też nie rozumiem aż takiego faworyzowania gości)
Astra - Zira (Astra skład w rozpadzie. Goście też bez strzelb z przodu i pewnie z nastawieniem, że bierzemy nawet 0-0 na rewanż).
Gabala - Jaga (myślę i mam nadzieję, że Jaga zagra rozsądnie w defensywie i pogra z kontry. Na wyjazdach Jaga nie gra nic ciekawego z przodu, a tym bardziej nie spodziewam się niczego dobrego na takim terenie)
Lipawa - Suduwa - czyli dla mnie mecz wszystko się może zdarzyć. Obie ekipy na pewno porównywalne, choć stawiałbym w dwumeczu na Litwinów, to w 1 meczu raczej więcej walki niż gry.

Gdzie widzę gole:
Haugesund - Lech - Dla mnie Lech może ich nawet zniszczyć, mam też nadzieję, że gospodarze są świadom tego, że defensywnie grając u siebie mogą za mało ugrać, by powalczyć w dwumeczu na Bułgarskiej. Lech wbrew pozorom defensywy nie ma aż tak szczelnej i też lubi zostawić luki z tyłu.
Vaduz - Odd . Vaduz znane, że nie ma defensywy (dlatego też spadli z 1 ligi), Odd potrafi grać ofensywnie, choć wyniki w lidze na to nie wskazują, to w europejskich pucharach się nie patyczkowali. Myślę, że to może być ciekawy dwumecz.
Trenczyn - Jehuda. Mam nadzieję, że Trenczyn sam ogarnie grubszy over, a przynajmniej wygra mecz. Oni się nie bronią, tylko grają futbol do przodu. Niekiedy tracą głupie gole, choć Jehuda akurat bramek nie potrafi strzelać za bardzo (choć tu bardziej statystycznie, bo nie oglądałem ich gry)
No i wiele meczów gdzie są zdecydowani faworyci, ale nie wszędzie.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna , LE - Kwalifikacje
Godzina: 18:30
Spotkanie: Bröndby IF - Vaasan Palloseura (handicap 0:1)
Typ: 1
Kurs: 1,54
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Dla mnie najpewniejszy mecz dzisiejszych spotkań w kwalifikacjach Ligi Europy.
Kadrowo gospodarze biją zdecydowanie swego rywala i w pierwszym meczu na własnym stadionie minimum 2 golami różnicy powinni wygrać pokrywając tego handicapa. Oba zespoły bez problemów kadrowych i w tym meczu zagrają w swoich najmocniejszych składach. To, że gospodarze będą prowadzić grę, utrzymywać się częściej przy piłce i mieć więcej sytuacji do strzelenia gola nie ulega wątpliwości. Zespół fiński miał już dużo szczęścia w poprzedniej rundzie, w której grał ze słoweńską Olimpiją Ljubljana i nieoczekiwanie wyeliminował przeciwnika. W tamtym spotkaniu Vaasan miał bardzo wiele szczęścia i uważam, że ten limit został już wykorzystany i teraz już tak kolorowo nie będzie. Olimpija miała w meczu u siebie mnóstwo sytuacji ale zabrakło skuteczności i bardzo szczęśliwie to fiński zespół awansował dalej. Bröndby to jeszcze wyższa półka i w dzisiejszym spotkaniu już tyle szczęścia goście mieć nie będą. Typuję dość łatwe i pewne zwycięstwo gospodarzy.
✅ 2-0
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Kairat - Skenderbeu
O tym spotkaniu napisano już wiele, więc dodam tylko że wyczuwa się bardzo dobrą atmosferę w ekipie. Prawie wszyscy po każdej bramce wspólnie się cieszą i pierwszy dwumecz wygrali na pełnym luzie. Dodatkowo są pewni swych umiejętności i mam nadzieję że pokażą to dziś w starciu z Albańczykami. Dobrze by było aby wygrali kilkoma bramkami i spokojnie jechali na wyjazd...Kursy złapałem takie...
Kairat 1,3
Kairat - 1 1.75 STS
wynik 1:1 FT

Gabala - Jagielonia

To że jesteśmy wysoko w rankingu jako reprezentacja, nie koniecznie musi mieć swe przełożenie na rozgrywki klubowe. Za Azerami przemawia swój teren. Jeżeli chcą wyjść z tej pary to u siebie powinni choć minimalnie wygrać. Ile to już razy polskie zespoły odpadały z teoretycznie słabszymi ekipami? Hm...

Gabala kurs 2,15 STS
wynik 1:1 FT

Hajduk - Levski

Oczy bolą ąż jak się patrzy jak grają ekipy z Bułgarii. Tak wiem Hajduk nie zagra na swoim stadionie, tak wiem że przewietrzyli składa ale..mimo wszystko się na nich skuszę... Kurs na Hajduk rośnie...

Hajduk kurs 1,80 STS
wynik 1:0 FT

Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom