>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

II runda kwalifikacji Ligi Europejskiej (13.07.2017)

Status
Zamknięty.
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
Z Żeljeznicar odszedł najlepszy strzelec zespołu - Lendric. Został sprzedany. Tak więc undery w meczu Żelje - AIK wskazane.
Mało bramek przewiduję również w meczach:
Rabotnicki - Dynamo Mińsk (bardzo wyrównana para - też nie rozumiem aż takiego faworyzowania gości)
Astra - Zira (Astra skład w rozpadzie. Goście też bez strzelb z przodu i pewnie z nastawieniem, że bierzemy nawet 0-0 na rewanż).
Gabala - Jaga (myślę i mam nadzieję, że Jaga zagra rozsądnie w defensywie i pogra z kontry. Na wyjazdach Jaga nie gra nic ciekawego z przodu, a tym bardziej nie spodziewam się niczego dobrego na takim terenie)
Lipawa - Suduwa - czyli dla mnie mecz wszystko się może zdarzyć. Obie ekipy na pewno porównywalne, choć stawiałbym w dwumeczu na Litwinów, to w 1 meczu raczej więcej walki niż gry.

Gdzie widzę gole:
Haugesund - Lech - Dla mnie Lech może ich nawet zniszczyć, mam też nadzieję, że gospodarze są świadom tego, że defensywnie grając u siebie mogą za mało ugrać, by powalczyć w dwumeczu na Bułgarskiej. Lech wbrew pozorom defensywy nie ma aż tak szczelnej i też lubi zostawić luki z tyłu.
Vaduz - Odd . Vaduz znane, że nie ma defensywy (dlatego też spadli z 1 ligi), Odd potrafi grać ofensywnie, choć wyniki w lidze na to nie wskazują, to w europejskich pucharach się nie patyczkowali. Myślę, że to może być ciekawy dwumecz.
Trenczyn - Jehuda. Mam nadzieję, że Trenczyn sam ogarnie grubszy over, a przynajmniej wygra mecz. Oni się nie bronią, tylko grają futbol do przodu. Niekiedy tracą głupie gole, choć Jehuda akurat bramek nie potrafi strzelać za bardzo (choć tu bardziej statystycznie, bo nie oglądałem ich gry)
No i wiele meczów gdzie są zdecydowani faworyci, ale nie wszędzie.
Popieram typy na under, może poza Lipawą, a na overy się nie wypowiadam z zastrzeżeniem do meczu Lecha, w którym widzę under ????
Dyscyplina: Piłka Nożna , LE - Kwalifikacje
Godzina: 19:00
Spotkanie: Gabala - Jagiellonia Białostyk
Typ: Under 0,5 gola Jagiellonia
Kurs: 2.64
Bukmacher: 1xbet
Analiza: ⛔
Jest to bet, z pewnym ryzykiem, które jednak jestem w stanie podjąć. Jak zacytowany kolega napisał postawa Jagi na wyjazdach delikatnie rzecz ujmując nie napawa optymizmem, a dwumecz z Dinamo Batumi tylko to potwierdził. W żadnym stopniu nie przekonuje mnie wynik 4:0 u siebie, gdyż klasa sportowa i finansowa między obiema drużynami była znacząca. Bardziej przyjrzałbym się spotkaniowi na wyjeździe, w którym Jaga wygrała skromnie 1:0, choć niewykorzystany rzut karny przed bramką i jedna bardzo dobra okazja (oglądałem mecz, nie przypominam sobie, aby Jaga zrobiła więcej znakomitych szans), to i tak mało przeciwko Gruzińskiej drużynie, przeciwko której zagrali. Ich czwartkowy rywal z Azerbejdżanu jest o wiele mocniejszym rywalem. Spotkania w takich krajach zawsze są niewygodne dla przeciętnych zespołów z europy środkowej i zachodniej. Można upatrywać zagrożenia w kontrach Jagi, gdyż z pewnością to gospodarze będą przeważać w meczu, przynajmniej póki nie strzelą co najmniej jednego gola. Jednak uważam, że polski zespół nie będział miał zbyt wielu dobrych okazji na zdobycie bramki, dlatego musi być niesamowicie skuteczny, aby trafić piłką do siatki.
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Cork City - AEK Larnaca
Typ: 2
Kurs: 3.0
Bet365

Obie drużyny w pierwszej rundzie zagrały kapitalne spotkania i to dlatego obie buki lekko faworyzują gospodarzy. Pokonanie Levadii było dla Irlandczykow niemałym sukcesem. Cypryjczycy zaś już w pierwszym meczu ograli Lincoln z Gibraltaru 5:0 i rewanż zagrali rezerwowo. Faworytem tego meczu dla mnie sa goście,ich trenerem jest Imanol Idiakez. Nieznany trener który głównie pracował w trzeciej i czwartej lidze hiszpańskiej. Pracuje na Cyprze już od roku i udało mu się zakwalifikować do ligi europejskiej. Trzon drużyny to właśnie Hiszpanie. Jednym z nowych nabytków jest Nacho Cases,21 meczy w Segunda Division dla Sportingu Gijon w ubiegłym sezonie. Jednym z filarów jest Ivan Trickovski który zaliczył krótki epizod w Legii po czym odszedł rok temu do AEK-u. 23 mecze,14 goli i 5 asyst w lidze w ubiegłym sezonie. Zagrał jeden mecz w pierwszej rundzie i strzelił bramkę w wygranym 5:0 meczu. Tydzień temu odpoczywal ale dzisiaj powinien zagrać i mam nadzieję że strzeli bramkę. Cork to prawie ze amatorski zespół,większość piłkarzy nie jest wyceniana przez fachowy serwis transfermarkt. Levadia była rywalem na poziomie Irlandczykow i zwycięsko wyszli z tego piłkarze Cork. Jednak dzisiaj już ich rywalem są Cypryjczycy którzy mają w kadrze reprezentantów swojego kraju czy Macedonii jak Trickovski czy Mojsov. Może to nie wygląda zbyt przekonująco ale w sparingach AEK ogrywal Jagiellonię czy remisowal z Zagłębiem Lubin. Klub z Larnaki ma o wiele wyższy budżet,na poziomie czołowych klubów z naszej ligi. Hiszpańska myśl szkoleniowa,kilku reprezentantów krajów,doświadczeni zawodnicy od których oczekuje się przejścia do kolejnej rundy. Myślę że tak jak w meczu Lincoln będą chcieli wygrać pierwszy mecz i dopełnić formalności w rewanżu. Kurs zachęca do grania i szczerze polecam.
 
sunrise1510 86

sunrise1510

Użytkownik
Haugesund-Lech
under 2,5 @ 1,82
Fortuna
Lech na to spotkanie jedzie bez kilku ważnych zawodników. Nie zagrają: Robak, Situm, Dilavera, de Marco, Nielsen. Zabraknie również sprzedanego niedawno do Sampdori Kownackiego.Trener z konieczności musi szukać napastników w wśród zawodników drugiej linii. Prawdopodobnie na szpicy zagra pozyskany niedawno Gytkjaer. W obwodzie są również Makuszewski i Rakels.
Wydaje mi się że osłabienia te mogą mieć znaczący wpływ na poczynania, szczególnie w ofensywie, zespołu z Poznania. Obstawiam że Lech zagra tutaj bardzo uważnie w defensywie, aby nie stracić bramki,a sprawę awansu rozstrzygnie u siebie.
Za typem przemawia również statystyka drużyny gospodarzy na własnym stadionie w obecnym sezonie. W 7 meczach u siebie ich bilans bramkowy wynosi 7:5. Daje nam to 1,7 gola na mecz. W tych 7 meczach tylko raz padł wynik overowy (4:3, wynik ten znacząco zawyża średnią, bez brania go pod uwagę średnia wyniosła by 0,83 gola na mecz). Nie uwzględniam meczu w eliminacjach do LE bo grali z amatorami.
 
Psychosocial 809,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
EUROPA: Liga Europejska - Kwalifikacje
Cork City-AEK Larnaca TYP Cork strzeli gola kurs 1,40 6/10 g.20.45 0:1 BOX
Cork City-AEK Larnaca TYP 1X kurs 1,38 5/10 g.20.45 0:1 BOX
PS: Ostatnimi czasy poziom reprezentacyjnej piłki na Cyprze się znacznie obniżył. Nie wiem czy idzie to w parze z klubowa piłką ale np: wczorajszy wyniki APOEL budzi we mnie tą wątpliwość. Również rewanżowe spotkanie AEK z gibraltarskim Lincolnem. Pierwszy mecz wygrali 5:0 ale w rewanżu ledwo zremisowali 1:1 strzelając wyrównującego gola z..rzutu karnego. Wszedłem specjalnie na stronę klubu przeczytać co miał na usprawiedliwienie trener. Powiedział że wystawił sporo zmienników i że zmęczyła ich..długa podróż
. Żenujące...
Korek gra w tym roku naprawdę fajną piłkę. Miałem wątpliwości czy przejdzie Levadię a tu proszę rozjechał ich w dwumeczu aż miło. Dzisiaj grają pełnym składem (tylko bez długoterminowych: Johnna Dunleavya, Johna Kavanagha i Alana Bennetta) i dla mnie mają znowu duże szanse nie przegrać tego spotkania !
Shamrock Rovers-Mlada Boleslav TYP BTS kurs 2,20 3/10 g.21.00 2:3 WIN
PS: Pisałem już kiedyś że The Hoops na wyjazdach i u siebie to dwie inne ekipy. Ale i tak zaskoczyli mnie dwumeczem ze Stjarnan. Wygrali dwa razy i nie dali sobie nawet strzelić gola. Brawo. Mało tego w pierwszym spotkaniu zdominowali totalnie Islandczyków. I to na wyjeździe. Mają cały skład oprócz Paula Corry. Na koniec info że na 100 % że te puchary to dla nich priorytet. Wnioskuję to z przełożonego ligowego meczu i oklepu od Sligo i Celticu między meczami w Lidze Europy gdzie wystawili rotacyjne składy.
Mlada Boleslav...dziwne ale na koniec sezonu sprawiali wrażenie że nie chcą..grać w pucharach. Zainteresowanych odsyłam do ostatnich ligowych spotkań w lidze czeskiej i sytuacji w tabeli. W towarzyskich spotkaniach wykręcali overowe wyniki i tracili zawsze gola. Przylecieli wczoraj a w przedmeczowej konferencji trener Dusan Uhrin powiedział że dziś wygrają i są pewni siebie. Grają tylko bez jednego kontuzjowanego zawodnika.
Reasumując Młody Bolek jest z pewnością faworytem w dwumeczu i mój typ temu przecież nie zaprzecza a próbuje tylko &quot;ograć Zbuki&quot; po sytym kursie..
 
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
Godzina: 19:45 Spotkanie: Niedercorn -AEL Limassol
AEL Limassol -2,5 h 3.80 Totolotek
AEL Limassol -1,5 h 2.10 TotolotekAEL Limassol -1,5 h 2.10 Totolotek[/B

Niedercorn w poprzedniej rundzie sensacyjnie pokonał Glasgow Rangers, jednak czy napewno to taka wielka sensacja? Liga szkocka po za Celticem to bardzo słaby poziom, szkockie kluby co roku bardzo szybko odpadają z Europejskich pucharów. Rangers to w tym momencie tylko nazwa, bo dopiero powoli sie odbudowują. Ael limassol w poprzedniej rundzie pokonał St Josephs z Giblartaru 10-0 w dwumeczu, w tym 4-0 na wyjeździe. Czy klub z Giblartatru to wyższy poziom niż z Luksemburga? Uważam, że bardzo podobny. Dlatego stawiam, że Cypryjczycy wygrają co najmniej trzema golami. Między tymi ligami jest duża różnica, uważam, że Ael Limassol zapewni sobie dziś awans.

Polecam zagrać też coś przeciwko Aberdeen w stronę Bośniaków, na Utrecht, B. Jerusalem i Strym Gaz.
 
keffyr 0

keffyr

Użytkownik
Witam
Pierwsza kolejka II rundy jeszcze się nie skończyła ale już można wyciągnąć pewne wnioski.
Pierwsze mecze typowo na rozpoznanie rywala wielu faworytów zawiodło dzisiaj jak i wczoraj w eliminacjach LM chciałbym bardzo podziękować kolegą Nazgul i Grac45 typ na Shkendje najlepszy w tej kolejce.
Tak na szybko po czerwonej kartce dla gości proponuje pograć overek goli.
Panionios Ateny - Gorica
typ: over 2.5 gola
kurs: @2.2 STS
wynik:two:0 ⛔⛔⛔
Myślę że rewanże będą bardziej przewidywalne i że uda się odrobić niepowodzenia z tej rundy ???? Pozdrawiam i niecierpliwe czekam na rewanże
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Buki po wczoraj nieźle zarobione. Takich wyników tzn wtop to ja nie pamiętam odkąd gram. Nagle skandynawskie teamy zaczęły grać w piłkę -mówię zwłaszcza o Norwegach ale nie tylko.
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
Skandynawskie teamy zaczęły grać w piłkę -mówię zwłaszcza o Norwegach ale nie tylko.
Szwedzka i norweska liga są w trakcie, a to jednak jest spory atut. Świetny przykład wczoraj Lech, a jego rywal. Śmieszy mnie w ogóle robienie z Haugesund jakiegoś kopciuszka - spokojnie w naszej Ekstraklasie pograłby sobie ten zespół. Wybiegana, dość groźna ekipa, choć mam wrażenie trochę chaotyczna. Nie wiem też jakim cudem Norwegowie w lidze mają tak underowy bilans bramkowy? W Poznaniu za tydzień Lech będzie musiał uważać na ich kontry i poprawić grę w defensywie. Trałka wczoraj zmuszony grać ponownie w linii defensywnej, gubił pozycję.

Skrót, jakby kogoś interesował:
http://www.lechpoznan.pl/aktualnosci,2,fk-haugesund-lech-poznan-32-_skrot_,27881.html

W rewanżu znów wejdę chyba w cornery dla Lecha. Wczoraj zabrakło jednego, w czwartek linia pewnie wzrośnie do 6,5. Powinni zrobić. Lech wczoraj w 2 połowie był już zespołem lepszym, trochę niepotrzebnie poszedł na wymianę ciosów i dostał dwa &quot;gongi&quot;.
Kurs na Kolejorza za niski, niecałe 1,5.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom