>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

II runda kwalifikacji Ligi Europejskiej [2.08.2018 REWANŻE]

Status
Zamknięty.
ferdekkiepski 195

ferdekkiepski

Użytkownik
co za czasy ze nie można nigdzie w publicznej tv obejrzeć meczów polskich drużyn czy to w nogę czy kosza czy siatkówki
Zależy co masz na myśli mówiąc publiczna ale w każdej kablówce jest chyba Polsat Sport na ktorym pokazywali Górnik a o 20:40 pokaża Lecha. Jaga powinna być gdzieś na necie do znalezienia bo na pewno portugalska telewizja pokazuje - sprawdzone info.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Jeszcze jedna informacja - najszybszy sposób na sprawdzenie informacji pogodowych taka stronka:
https://burze.dzis.net/?page=wyszukiwarka
Wpisujecie nazwę miejscowości i wszystko. W takim Trypolisie np. burza jest 90 km dalej, czy tak jest na pewno, ręki nie dam sobie uciąć. W Polsce sprawdzone i nie zawodzi ;)

edit: Teraz już 16 km, aktualizacja.
Jeszcze większy bajer to ta stronka, gdzie masz mapę wyładowań na bieżąco : https://www.lightningmaps.org/?lang=pl#m=oss;t=3;s=0;o=0;b=;ts=0;
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
A to zrozumiałe ;), chciałem dopytać gdzie widzisz mocniejsze strony Jagi, po prostu, bez żadnych podtekstów ???? pzdr
Rio wymienilo wiekszosc druzyny zgrywaja sie meczami w el LE, bo nawet nie maja kiedy sparingow grac, wszyscy najlepsi i trener poszli do bogatszych klubow,to taki portugalski Gornik Zabrze, zobacz kursy u bukow awans Jagi 1.5 a na Rio ponad 2, sam sobie odpowiedz, kto jest faworytem do awansu.Jak Jagiellonia gra na wyjazdach to chyba wiesz, nie ma chyba w Polsce lepszej druzyny pod tym wzgledem od nich.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
KF Drita awans @3,74 sts
Kurs chyba zdecydowanie zawyżony. Owszem Drita to drużyna z Kosowa wiec raczej nie jest to mocna liga ale ich przeciwnikiem jest Dudelange z Luksemburgu... wiec poziom wcale nie wiele wyższy. W pierwszym meczu Dudelange wygrali u siebie 2-1 ale zespół z Kosowa patrząc na statystki byl lepsza drużyną. Mieli wiecej sytuacji i u siebie wystarczy im 1-0 więc po takim kursie warto spróbować , tym bardziej., ze sa to podobne poziomem drużyny.
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Hibernian cisnie ostro
Stracili gola jak amatorzy,Szkoci nie wytrzymaja takiego pressingu caly mecz, chyba tylko w tym nadzieja, ze fizycznie wysiada, bo widac, ze lepiej sie czuja na tym boisku, grecy slabiutko a jak juz ich zdominowali pod koniec 1 polowy to obronca wypuscil szkota wspaniala asysta.Jeszcze mecz leci bez komentatora.
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Jak Rosenborg dostal karnego za reke z Valur, to tu byl 5 razy bardziej ewidentny,sedzia byl dzis milosnikiem grania rekami i boiskowej napieprzanki w Szkockim stylu, spuchli jak cholera w drugiej polowie, ale ten bramkarz zagral chyba mecz zycia.
 
ferdekkiepski 195

ferdekkiepski

Użytkownik
Lech już dostał kare za minimalizm a w Rio Ave cuda na kiju... w Poznaniu to pewnie żałują, że wojewoda otworzył stadion hehe musieli na to patrzeć a co gorsza jeszcze zapłacić! To są jakieś sory za słowo ale JAJA. Jesteśmy bardzo bardzo słabi, sory zawsze byliśmy i nie zmieni/zmienił tego jednorazowy fart we francji na euro.
 
C 33

conrado_

Użytkownik
Rio Ave - Jagiellonia Białystok
Remis
Kurs: 3,60
Bukmacher: Unibet
02.08.2018 godz. 21:00
Analiza: Już jutro wieczorem drużyna wicemistrza polski zmierzy się z Rio Ave. Uważam, że graczy z podlasia czeka ciężkie spotkanie, ale przystępując do niego mają już zaliczkę w postaci zwycięstwa 1:0 odniesionego na własnym boisku. Co prawda w tym meczu drużyna z Portugalii stworzyła sobie wiele sytuacji i gdyby nie świetna postawa Kelemena, to wynik byłby inny. Jutro w bramce stanie także Kelemen, czy będzie znów miał swój dzień? Nie liczyłbym na to. Jaga musi zagrać w defensywie lepiej niż w pierwszym meczu. Moim zdaniem bardzo możliwym wynikiem jest 0:0, ale warto pamiętać, że każdy remis daje drużynie Jagi awans. Faworytem do awansu nadal jest Rio Ave, ale ja liczę na dobrą grę w obronie. Warto dodać, że drużyna Rio Ave nie rozpoczęła jeszcze sezonu ligowego co może być atutem grającej już regularnie Jagi. Liczę na remis. Powodzenia
✅ super chociaz hokejowego wyniku sie nie spodziewalem brawo dla jagielloni
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Gytkjaer im dupe uratuje jak zwykle, mecz jagi to i tak poziom doskonaly w porownaniu z szamotanina grecko szkocka, ktora mialem nieprzyjemnosc ogladac.
Aberdeen tez sie postawilo dogrywke jada z Burnley, nie rozumiem tego jak takie kluby goniace na glupa za pilka po calym boisku moga tyle ugrac.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Sorry za niemerytoryczny wpis, ale ja jednocześnie podziwiam i jednocześnie bardzo się dziwę osobom grającym LE i do tego na tym etapie... Wiem, że w piłce nie wiele się dzieje, ale grać za wszelką cenę ? Przecież w dziale LE od wielu lat 80% podawanych typów nie wchodzi i to nie świadczy o waszej słabości tylko LE jest bardzo trudna, a do tego mamy bardzo mało informacji na temat klubów grających na tym poziomie więc to nie ma prawa wchodzić... Rok w rok ten sam scenariusz - buki koszą kasę na osobach grających LE. Rok w rok widzę coraz to nowe osoby wtapiające w wakacje na LE. Rok w rok całe rozgrywki LE mają na naszym forum chyba najsłabszą skuteczność ze wszystkich rozgrywek pucharowych o stawkę... Znałem na tym forum tylko jednego typera, którego już z nami nie ma od 2 lat, który jako tako sobie dawał radę z LE tzn nie miał super yieldu, ale ok 8% z LE mu wchodziło... Może dla odmiany zamiast wtapiać kolejną kasę na LE iść do jakiegoś lasu albo na plażę... ????
 
T 0

thesentinel

Użytkownik
Mi tam tysiak dzisaj wpadł, więc nie jest to takie trudne ???? Ale na forum fortuny kolo za 7zł ukręcił 12k overy/undery. Fakt, faktem, jak tak patrzę na LE, to jest to najbardziej niewdzięczny rodzaj rozgrywek do obstawiania.
 
arass1 170,3K

arass1

Użytkownik
Mi tam tysiak dzisaj wpadł, więc nie jest to takie trudne ???? Ale na forum fortuny kolo za 7zł ukręcił 12k overy/undery. Fakt, faktem, jak tak patrzę na LE, to jest to najbardziej niewdzięczny rodzaj rozgrywek do obstawiania.
Z chęcią zobaczyłbym ten kupon tego szczęśliwca.
 
alpha 758

alpha

Użytkownik
Sorry za niemerytoryczny wpis, ale ja jednocześnie podziwiam i jednocześnie bardzo się dziwę osobom grającym LE i do tego na tym etapie... Wiem, że w piłce nie wiele się dzieje, ale grać za wszelką cenę ? Przecież w dziale LE od wielu lat 80% podawanych typów nie wchodzi i to nie świadczy o waszej słabości tylko LE jest bardzo trudna, a do tego mamy bardzo mało informacji na temat klubów grających na tym poziomie więc to nie ma prawa wchodzić... Rok w rok ten sam scenariusz - buki koszą kasę na osobach grających LE. Rok w rok widzę coraz to nowe osoby wtapiające w wakacje na LE. Rok w rok całe rozgrywki LE mają na naszym forum chyba najsłabszą skuteczność ze wszystkich rozgrywek pucharowych o stawkę... Znałem na tym forum tylko jednego typera, którego już z nami nie ma od 2 lat, który jako tako sobie dawał radę z LE tzn nie miał super yieldu, ale ok 8% z LE mu wchodziło... Może dla odmiany zamiast wtapiać kolejną kasę na LE iść do jakiegoś lasu albo na plażę... ????
Trudna to może grając 1 x 2, ale już overy powchodziły pięknie tydzień temu i wczoraj. W sumie można by wykręcić dużo większe ako. Nie mówię, że tak zawsze pójdzie ale ostatnio LE dała nie jednemu zarobić.
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=MzM1Mzk4NjE0NTY5MzIwMDo143zZcv6Br7ktn8Y=&amp;kind=MAIN
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=MzM1Mzk4NjA3NDI1MDMwMDoTfimwqeV5iqd0HCk=&amp;kind=MAIN
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom