>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

II runda kwalifikacji Ligi Europejskiej (20.07.2017) REWANŻE

Status
Zamknięty.
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP




Czas na rewanżowe spotkania. Jest w czym wybierać, każdy znajdzie coś dla siebie, ilość spotkań bardzo duża. Razem ogrywajmy buka!​

ZAPRASZAM DO DYSKUSJI I PISANIA ANALIZ​
 
M 7

marbetwell

Użytkownik
Swoje typy opieram na doświadczeniu, historii rywalizacji, wynikach z 1 meczów i potencjałów drużyn.
AEK Larnaka-Cork City (1-0) typ 1 kurs 1.70 Moim zdaniem drużyny cypryjskie grają bardzo dobrze u siebie. Półamatorzy z Cork będą mieli ogromne problemy na wyspie Afrodyty w upale, w którym nie mają okazji grać na co dzień, no i nie mają czego bronić.
Jaga-Qabala (1-1) typ 1 kurs 2.00 Oglądałem całe spotkanie w Azerbejdżanie i gospodarze po wymianie 3/4 składu wyglądali bardzo źle. To, że Jaga nie wygrała to zasługa litewskich jeźdźców bez głowy - Novikovasa i Cernycha. Jeśli polska drużyna nie straci szybko gola, to spodziewam się kontrataków 2 na 1 czy 3 na 1 i w końcu piłka wpadnie.
Fola Esch - Inter Baku (0-1) typ x2 kurs 1.44 Ok drużyny z Luksemburga zrobiły postęp, ale Azerowie zrobili jeszcze większy. Inter nie musi cisnąć i nadziewać się na kontry. Niech gospodarze zagrają atak pozycyjny, uważam że kurs jest zawyżony na Azerów
Właściwie to moje 3 główne typy, oprócz tego zagrałem
Lyngby-Slovan (1-0) 1 kurs 2.15
Mlada Boleslav-Shamrock (3-2) 1.35
AIK-Zeljeznicar (0-0) 1.45
+ Galata 1.32 i Crvena 1.3 - ale tu kursy niziutkie.
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
a co powiecie o meczu Utrechta ? Na Malcie do połowy 1-1 w rogalach i tak też się skończyło, może to dlatego że było coś koło 30 stopni, wkońcu to Malta...
w forbecie nie ma żadnej linii wystawionej ale wg mnie można by coś na live złapać...
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy, kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: NK Siroki Brijeg - FC Aberdeen
Typ: 1
Kurs: 3,38
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
W kwalifikacjach Ligi Europy próbuję dzisiaj takiej niespodzianki. W pierwszym spotkaniu w Szkocji padł remis 1-1 ale zespół z Bośni całkiem fajnie się tam zaprezentował. Minimalną przewagę miał zespół Aberdeen ale Siroki Brijeg całkiem solidnie zagrał. W tym sezonie zespoły ze Szkocji wypadają fatalnie. Rangersi odpadli z zespołem z Luksemburga Niedercorn, a St. Johnstone z kolei odpadł w rywalizacji z zespołem z Litwy Trakai. To raczej nie jest przypadek, bo prócz Celticu inne szkockie zespoły w ostatnich latach wypadają bardzo słabo. W Bośni zespół FC Aberdeen czeka bardzo ciężkie spotkanie. Żywiołowi kibice i bardzo słoneczna pogoda sprawia, że ja w tym rewanżu próbuję niespodzianki, chociaż dla mnie faworytem w tym meczu są gospodarze. Zawodnicy gości muszą zmierzyć się z wysoką temperaturą, która może im się w tym spotkaniu mocno dać we znaki. Na Wyspach teraz nie ma tak wysokich temperatur jak w Bośni i z pewnością lepiej przygotowani do gry w tym klimacie będą gospodarze. Do tego Siroki Brijeg zagra dzisiaj w swoim najmocniejszym składzie, w zespole nie ma absencji i trener ma wszystkich swoich piłkarzy do dyspozycji. Wprawdzie Aberdeen też nie jest jakoś osłabiony kadrowo na to spotkanie, jedynie niepewnym występu jest napastnik Wright ale przed tym sezonem według mnie zespół ten bardziej się osłabił niż wzmocnił. Kilku ważnych graczy odeszło z drużyny i mimo, że ściągnięci zostali inni, to jednak potrzebują więcej czasu aby zgrać się z nowymi kolegami z drużyny. Ja po tych kursach uważam, że buki przeceniają Aberdeen i dla mnie powinny być one bardziej wyrównane. Idę w stronę zespołu z Bośni.
⛔ 0-2
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Skenderbeu K. vs Fc Kairat Almaty
Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 1-1, co dla mnie było delikatnym zaskoczeniem, bo myślałem, że Kairat kwestię awansu rozstrzygnie u siebie, ale tak się nie stało.
W drużynie z Kazachstanu pozostali najważniejsi zawodnicy, hajsik się zgadza, więc powinni awansować do kolejnej rundy. Do awansu wystarczy im wynik 0-1, ale wątpię, by zagrali, aż tak minimalistycznie, ponieważ gospodarze to bardzo waleczna drużyna, która może pokusić się o strzelenie gola i w takiej sytuacji skomplikowałaby się sytuacja awansu ekipy z Kazachstanu. Szczerze wątpię, żeby Kazachom chciało się bawić w dogrywki czy rzuty karne. Myślę, że strzelą dwie bramki, a potem będą spokojnie kontrolować spotkanie. Dwie strzelone bramki dadzą im komfort, nawet jeśli jedną stracą.
Fc Kairat Almaty over 1,5 @2,80 Totolotek.⛔
E:
Wynik: 2-0
Kilka słów tak na świeżo po tym meczu.
Przede wszystkim ekipa z Kazachstanu przez większość spotkania sobie człapała bez celu po boisku. Masa błędów, oddawanie piłki przeciwnikom po miliardzie niecelnych wrzutek. Wyglądali tak jakby pierwszy raz, grali razem. Zero woli walki.
Od 75 minuty gospodarze grali w osłabieniu. Myślałem, że Kazachowie zepną poślady i przechylą szalę zwycięstwa na swoją korzyść, ale gdzie tam. Najlepiej o ich postawie świadczy zachowanie dwóch obrońców przy utracie drugiego gola w 83 minucie. Zamiast przeszkodzić i wybić rywala z rytmu to jeszcze usunęli mu się z drogi, żeby bez problemu posłał piłkę do bramki. Parodia. &lt;table&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td class=&quot;tname-home logo-enable&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
 
20maciek03 73K

20maciek03

Użytkownik
Ja dzisiaj idę w cztery spotkania
Din. Mińsk - Rabotnicki 1 1.49
AEK Larnaca - Cork City 1 1.67
AIK Stockholm - Zeljeznicar 1 1.47
Lyngby - Slovan Bratislava (zakład bez remisu 1) 1.50
@ ~5.50

1. Zespoł z Białorusi już w ostatnim meczu miał przewagę optyczną i spokojnie mógł prowadzić. Nie udało się, bo jak wiemy padł remis. Dzisiaj mają szansę to nadrobić i spokojnie przejść sobie do następnej rundy eliminacyjnej..
2. Tutaj typ bardziej przeciwko Cork City. Serca i ducha walki im nie brak, ale na wyjeździe uważam, że to nie będzie wystarczyć. Zwłaszcza przeciw ekipie, której wartość sięga prawie 15mln euro. W AEK gra duża ilość doświadczonych zawodników z zagranicy, którzy wnoszą jakość..
3.Tutaj typ w stronę doświadczonych Szwedów, którzy po prostu grają poprawnie. Zwłaszcza z tyłu. Dobrym typem byłby tez tutaj under. Jednak ja idę w stronę zwycięstwa. Szwedzi są w trakcie swojego sezonu. Rytm meczowy myślę, że pomoże dzisiaj awansować..
4. No i ostatni typ podparty w razie remisu. Lyngby podobało mi się w ostatnim meczu. Drużyny są podobnej wartości sugerując się transfermarktem. Jednak uważam, że jakość jak i boisko przemawia za gospodarzami, a co za tym idzie przypieczętują swój awans..
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
M 59

mixon

Użytkownik
O co chodzi z kursem na Inter Baku? Na początku kursy były wyrównane, a nawet Azerowie byli faworyzowani (2,45) i to był wg. mnie prawidłowo wystawiony kurs. Teraz widzę, że kursy na gości podskoczyły już do poziomu prawie 3,5. Ktoś ma info czy może Azerowie polecieli na mecz w jakimś rezerwowym składzie czy coś innego skłania ludzi do gry w stronę Luksemburczyków, że na nich kursy tak lecą?
Poza tym popieram typy na Larnakę i Sztokholm. Myślę że warto zaryzykować grę w stronę Norrkoping po kursie ok. 2 np. na Forbet. Szwedzi w pierwszym meczu mieli sporą przewagę ale wynik 2:1 stawia sprawę awansu otwartą, więc o żadnym odpuszczaniu nie może być mowy, a jednak Szwedzi są lepszą drużyną i w będącą trakcie sezonu (co przekłada się na ogół na dobrą grę drużyn skandynawskich w początkowych rundach).
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Skenderbeu - Kairat
Jak udało się Kazachom nie wygrać sam nie wiem...Buki jakoś dziwnie wystawiły te kursy bo moim zdaniem to nadal oni są faworytami do awansu i to dość zdecydowanymi...Boję się tu remisu, dlatego wybieram opcję zachowawczą...
Kairat x2 - 1,34
Kairat awans kurs 1,91 STS
wynik 2:0 FT


Levski Sofia - Hajduk
Nie chcę się tu znęcać nad poziomem piłki w Bułgarii dlatego napiszę tylko że z zasady ogrywam ekipy tego kraju, nie licząc mistrza, który grał wczoraj.
Hajduk kurs 2,77
wynik 1:2 FT

Vidal czy łączenie aż tylu małych kursów ze sobą na kuponie to na pewno dobry pomysł? Od razu zaznaczam że mam nadzieję że kupon Tobie wejdzie...

Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom