>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

II runda kwalifikacji Ligi Europejskiej [26.07.2018]

Status
Zamknięty.
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Po meczu Legii nie spodziewam się cudów więc:

1 kupon
Rio Ave Wygrana 2.8
Soligorsk Wygrana 2.75
AS Trenczyn Wygrana 2.45
AKO 18.87

2 kupon
Rio Ave Wygrana 2.8
Lech Poznań Wygrana 2.61
AS Trenczyn Wygrana 2.45
AKO 17.90
FORTUNA
K. Ale co ma mecz Legii wspólnego z dzisiejszymi meczami ? Inne kluby, inne rozgrywki, inne stadiony i inny dzień... Co jak przegrał jeden polski klub to teraz wszystkie mają przegrywać ? Przecież tu nie ma słowa uzasadnienia typów... Może będzie na odwrót i totalna mobilizacja, żeby pokazać znienawidzonej Legii, że można lepiej grać...
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy, kwalifikacje
Godzina: 20:00
Spotkanie: The New Saints FC - Lincoln Red Imps FC
Typ: handicap 1 (-1.5)
Kurs: 2,65
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Oba zespoły są mistrzami swojego kraju i odpadli już z kwalifikacji Ligi Mistrzów. Mistrz Walii TNS przegrał w kwalifikacjach Champions League z mistrzem Macedonii Shkendija Tetowo przegrywając na wyjeździe 0-5 a u siebie wygrywając 4-0. Z kolei mistrz Gibraltaru zespół Lincoln Red Imps pokonał najpierw mistrza San Marino drużynę SP La Fiorita wygrywając 2-0 a następnie odpadł z mistrzem Kosowa zespołem Drita po dogrywce przegrywając 1-4. Tak więc teraz mistrzowie dwóch krajów zmierzą się w kwalifikacjach Ligi Europy. Ja tutaj idę w stronę zwycięstwa zespołu z Walii. U siebie TNS powinien sobie poradzić z mistrzem Gibraltaru. Skoro udało im się wygrać z dużo lepszym zespołem niż ich dzisiejszy rywal czyli mistrzem Macedonii Shkendija Tetowo i to 4-0 to tym bardziej są w stanie i w tym meczu wygrać różnica kilku bramek. Ja idę w handicap -1.5 dl TNS, bo myślę, że tymi dwoma golami różnicy spokojnie powinni wygrać a kurs na to elegancki. Oba zespoły praktycznie w najmocniejszych składach na to spotkanie. Po stronie gospodarzy pod znakiem zapytania stoi występ napastnika Ebbe, a u gości z kolei nie zagra zawieszony za czerwoną kartkę w meczu z Drita obrońca Bernardo Lopes. Dla mnie u siebie gospodarze wydają się mocniejsi na papierze od rywala i próbuję dodatkowo z tym handicapem.
⛔ 2-1
 
O 23

ogladacz

Użytkownik
W tej chwili STS ma kursy Rio Ave bez remisu 2.15 i Trencin bez remisu 1.65. To dobre opcje, gdyby jednak rywale przyjechali tylko nie przegrać i potem u siebie wygrać.
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Jak dla mnie dzisiaj Jagiellonia to bierze.. Najlepiej poukładany klub w Polsce, trener wyciągnięty z Głogowa, w którym pełnił rolę Polskiego Fergusona.. Odszedł Guti ale co z tego? Jak on był już tylko rezerwowym na rzecz Mitrovica, który wygryzł go ze składu.. Środek pola bardzo ciekawey, jest taras, grzyb, pospisil, machaj, kwiecień.. Skrzydła najlepsze w Polsce na ten moment.. Frankowski z Novikovasem.. W każdej chwili moze wejsc Lazarevic..szkoda, że nie ma Czernycha...Mam nadzieję, że dobrze zagra Sheridan bo on ma umiejętności tylko czasem coś zawodzi...Bezjak nie wiem czy zagra bo różne słyszałem informację.. a Rio ave? No klasa 5 miejsce w Portugalii coś tam próbowali ale co z tego? Odszedł człowiek od kreacji gry jak i skrzydłowy...Dużo zmian, napastnik wymieniony.. może fajnie wygląda na papierze skład ale no to jest początek, wiec za nim się zgrają ze sobą to może troche minąć a Jagiellonia skład prawie niezmieniony... Co do innych Polskich klubów to Lech moim zdaniem nie wygra, a Górnik hm.. dwa kluby stawiają na młodych, z jedną różnicą Górnik na Polaków a Trenicin na zawodników z Afryki.. Niby Trencin powinien to wziąć ale kto wie...
Co do innych meczy dodałbym Dudelange, które przez wielki pech odpadło z LM z Vidi... mając setkę w 93min z 3m piłkę na nodze.. bardzo dobra gra i czuję, że dzis będa chcieli jak największa zaliczkę uzyskać..
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Zabrze - Trencin
typ: 2 w przypadku remisu zwrot @1.62✅✅
lv

Górnik to się męczył z jakąś biedną Zaria Balti z Mołdawii. Chociaż jakoś bardzo mnie to nie dziwi, bo polskie drużyny w europejskich pucharach zawsze mają problemy.
Trencin w rodzimej lidze zagrał przyzwoicie. Na pewno potrafią strzelać gole, co może okazać się kluczem do zwycięstwa w dzisiejszym meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
A 29

adasko_j

Użytkownik
Jak dla mnie dzisiaj Jagiellonia to bierze.. Najlepiej poukładany klub w Polsce, trener wyciągnięty z Głogowa, w którym pełnił rolę Polskiego Fergusona.. Odszedł Guti ale co z tego? Jak on był już tylko rezerwowym na rzecz Mitrovica, który wygryzł go ze składu.. Środek pola bardzo ciekawey, jest taras, grzyb, pospisil, machaj, kwiecień.. Skrzydła najlepsze w Polsce na ten moment.. Frankowski z Novikovasem.. W każdej chwili moze wejsc Lazarevic..szkoda, że nie ma Czernycha...Mam nadzieję, że dobrze zagra Sheridan bo on ma umiejętności tylko czasem coś zawodzi...Bezjak nie wiem czy zagra bo różne słyszałem informację.. a Rio ave? No klasa 5 miejsce w Portugalii coś tam próbowali ale co z tego? Odszedł człowiek od kreacji gry jak i skrzydłowy...Dużo zmian, napastnik wymieniony.. może fajnie wygląda na papierze skład ale no to jest początek, wiec za nim się zgrają ze sobą to może troche minąć a Jagiellonia skład prawie niezmieniony... Co do innych Polskich klubów to Lech moim zdaniem nie wygra, a Górnik hm.. dwa kluby stawiają na młodych, z jedną różnicą Górnik na Polaków a Trenicin na zawodników z Afryki.. Niby Trencin powinien to wziąć ale kto wie...
Co do innych meczy dodałbym Dudelange, które przez wielki pech odpadło z LM z Vidi... mając setkę w 93min z 3m piłkę na nodze.. bardzo dobra gra i czuję, że dzis będa chcieli jak największa zaliczkę uzyskać..
Bezjak poza kadrą meczową - decyzja trenera. Lazarević w dalszym ciągu leczy uraz. Mówi się o tym, że może pojawić się Klimala, który ma sporo do udowodnienia, bardzo ciekawy napastnik.
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Jak dla mnie dzisiaj Jagiellonia to bierze.. Najlepiej poukładany klub w Polsce, trener wyciągnięty z Głogowa, w którym pełnił rolę Polskiego Fergusona.. Odszedł Guti ale co z tego? Jak on był już tylko rezerwowym na rzecz Mitrovica, który wygryzł go ze składu.. Środek pola bardzo ciekawey, jest taras, grzyb, pospisil, machaj, kwiecień.. Skrzydła najlepsze w Polsce na ten moment.. Frankowski z Novikovasem.. W każdej chwili moze wejsc Lazarevic..szkoda, że nie ma Czernycha...Mam nadzieję, że dobrze zagra Sheridan bo on ma umiejętności tylko czasem coś zawodzi...Bezjak nie wiem czy zagra bo różne słyszałem informację.. a Rio ave? No klasa 5 miejsce w Portugalii coś tam próbowali ale co z tego? Odszedł człowiek od kreacji gry jak i skrzydłowy...Dużo zmian, napastnik wymieniony.. może fajnie wygląda na papierze skład ale no to jest początek, wiec za nim się zgrają ze sobą to może troche minąć a Jagiellonia skład prawie niezmieniony... Co do innych Polskich klubów to Lech moim zdaniem nie wygra, a Górnik hm.. dwa kluby stawiają na młodych, z jedną różnicą Górnik na Polaków a Trenicin na zawodników z Afryki.. Niby Trencin powinien to wziąć ale kto wie...
Co do innych meczy dodałbym Dudelange, które przez wielki pech odpadło z LM z Vidi... mając setkę w 93min z 3m piłkę na nodze.. bardzo dobra gra i czuję, że dzis będa chcieli jak największa zaliczkę uzyskać..
Nie wiadomo czego sie spodziewac po tym Rio Ave granie na Jagiellonie jest ryzykowne na portugalczykow tez, mysle ze 50 na 50 dzisiaj jezeli chodzi o Trenczyn to moim zdaniem jest to grozniejsza druzyna od Trnavy, przynajmniej na puchary raczej nie beda kalkulowac i pojada juniorow z Zabrza zalatwiajac sprawe awansu w pierwszym meczu.Czym Gornik sie im postawi, odboj Angulo, ktory w tym roku dwa gole chyba zdobyl i chlopaki pozbierane z nizszych lig, mieli stale fragmenty dobre, ale Kurzawy juz nie ma.Wcale sie nie zdziwie jak w tym sezonie beda sie bronili przed spadkiem.
 
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Reasumujac Rio ave może przyjechać przetrwać oddając inicjatywę Jagielloni. Ekipa z Podlasia też jakiś fajerwerków póki co nie odpaliła więc under 2,5 wygląda spoko..
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Szachtior Soligorsk - Lech Poznań
W 2. rundzie piłkarze Lecha Poznań polecieli do Białorusi na spotkanie z Szachtiorem Soligorsk. Pół żartem, pół serio na tym etapie nie ma slabych drużyn. Akurat to zdanie świetnie pasuje do dzisiejszego rywala Lecha.
Gospodarze bowiem dobrze spisują się w swojej lidze. Do tej pory na 16 spotkań stracili tylko 6 goli i zajmują 4 pozycję. Natomiast mają również potenjal w ataku, o czym świadczą wyniki meczów, w których często strzelali rywalom minimum dwie bramki.
Lech natomiast ciągle jest przebudowie zespołu. Uczą się gra trojka obrońców. Wiemy, że to nie najlepiej swiadczy o defensywie. Przyklady to chociażby wtorkowy mecz Legii bądź rewanzowe spotkanie Kolejorza w poprzednej rundzie kwalifikacji LE. Lechici w tamtym dwumeczu z Gandzasarem popełniali sporo błędów indywidualnych, dlaczego dzisiaj miałoby być inaczej? Soligorsk to zdeterminowana drużyna i z pewnością będzie chciała powalczyć o jak najlepszy wynik, gdyż w przyjezdnym w Poznaniu gra się bardzo trudno. Ewentualny gol zdobyty przez Lecha powinien bardziej zmotywować gospodarzy, co zwiększa tylko szansę na mój typ.
Typ: Szachtior Soligorsk strzeli powyżej 1.5 goli
@2.80 Unibet
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
Soligorsk 1dnb
Myślę, że warto. Kursy w ok. 2,0 mocno zadowalające biorąc pod uwagę aktualną dyspozycję Kolejorza, potencjał kadrowy.
Tak jak pisałem przed sezonem, słabo to wygląda. 3 dotychczas zagrane mecze o stawkę to potwierdziły. O Białorusinach wiemy niewiele, jednak z pewnością są zespołem sporo mocniejszym od Armeńców z poprzedniej rundy. Niezłe wyniki w rodzimej lidze i europejskich pucharach.
Lech bez Vujadinovica dziś wiec w obronie mizeria jeszcze większą. Zostaję Rogne, Janicki i De Marco.
Klupś, Jóźwiak, Gumny dalej. niedysponowani
Nie widzę szans, żeby Lech zagrał dziś nagle dużo lepiej. Brak ku temu przesłanek. No ew.występ nowego nabytku Lecha Amaral, ktory jest jednak tez wątpliwy.
 
saw22 1,7K

saw22

Użytkownik
Aberdeen - Burnley
Burnley
Jak wiadomo angielskie kluby olewaja LE (wyjatek MU sezon temu, ale to tylko ze wzgledu na mozliwosc gry w LM), jednak tu mowy o odpuszczaniu przez Anglikow nie bedzie.
Pojedynek szkocko-angielski to cos jak dla nas rosyjsko/niemiecko polski, wiec jestem pewien, ze Burnley zepnie sie na ten mecz, i wywioza do Anglii 3 punkty gdyz sa
druzyna zdecydowanie lepsza i bardziej poukladana, graja w duzo lepszej lidze w ktorej radza sobie naprawde dobrze i kazdy musi sie z nimi liczyc.
Aberdeen? W klubie dzieje sie zle, o czym swiadczy odejscie czolowego zawodnika - Adama Rooneya ktory odszedl do..Salford City.
Jak dla mnie jeden z najlepszych betow na dzis.

Gornik - Trenczyn
Trenczyn x2
Obejrzalem (niestety) dwumecz Zabrzan z Moldawianami i odrazu wiedzialem, ze zagram cos w strone Slowakow. Gornik po odejsciu Kurzawy i Kadziora nie ma kim atakowac, na ta chwile
wyglada to slabo, pozatym Trenczyn to zespol doswiadczony ktory rok w rok gra w pucharach, i moim zdaniem doswiadczenie przesadzi o tym, ze Gornik tego spotkania nie wygra.

Atalanta - Sarajewo
over 2.5
Krotko. W tym spotkaniu widze bramki, minimum 3. Przy dobrych wiatrach Atalanta sama jest w stanie wykrecic ten over u siebie, a po cichu licze na to, ze Bosniacy strzela bramke jako pierwi, wtedy Wlosi beda zmuszeni juz zaatakowac konkretnie co powinno rozwiazac worek z bramkami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
B 38K

bosky

Użytkownik
Dudelange - Drita awans 1 1,50
Górnik - Trenczyn awans 2 1,52 iforbet
Wszyscy męczą polskie zespoły, a tutaj jest 46 spotkań i naprawdę szeroki wachlarz możliwości, w tym zespół z San Marino na który kursy już popikowały w górę. Iforbet jeszcze śpi więc warto skorzystać z tych dwóch typów, bo oba są moim zdaniem okraszone niewielką dozą ryzyka. Trenczyn już jest faworytem meczu wyjazdowego - i słusznie, bo nawet w meczu z Koroną u siebie faworytem bukmacherów byli goście i to oni przeważali od początku. Już spotkania z Mołdawianami ostatnimi w lidze pokazały słabości Górnika. Walka na dwa fronty dla tych stosunkowo młodych zawodników to moim zdaniem spore wyzwanie i nie widzę w tym dwumeczu polskiego zespołu. Mimo wszystko nie grałbym na Słowaków już dzisiaj, bo im bramkowy remis w zupełności powinien wystarczyć do awansu. Jeśli chodzi o pierwsze spotkanie, to Dudelange jest hegemonem solidniejszej ligi Luksemburskiej, natomiast Drita to bardziej poziom jej poprzednich pucharowych rywali. Pewnie nie będzie jakiegoś solidniejszego zwycięstwa dzisiaj, bardziej trzymanie wyniku na 0 z tyłu i spokojny rewanż. W obu meczach jednak faworyt jest wyraźny, kursy popikowały w dół a zakład na awans pozostał przy niezmienionych kursach.
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Ciężko coś dopisać bo już każdy od siebie dodał sporo, ja osobiście wchodzę tak
Górnik - Trenczyn 02 @1.34
Jaga - Rio Ave Rio strzeli bramkę @1.41
Apoel - Flora BTS nie @1.4
@2.65 na fortunce
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Kiedyś dość namiętnie typowałem ligę holenderską...Dziś twierdzę że ta liga przez ostatnie lata bardzo podupadła, a część meczy jest na podobnym poziomie jak mecze w polskiej lidze kopanej. Poza wielką trójką w tej lidze praktycznie nic wielkiego nikt nie gra. Od czasu do czasu jakimś zrywem ktoś ogra PSV lub Ajax. Przed rozpoczęciem ligi europejskiej miałem plan aby ogrywać ekipy z tej ligi i tak będę to czynił...
Vit Konstanca - Vitesse
Parę lat temu Vitesse odpadło, również z ekipą z
Vit Konstanca DNB kurs 2,2 STS
wynik 2:2 FT - ZWROT
Kairat Almaty - Alkmaar

Do Kazachów mam większe zaufanie...
Kairat kurs kurs 2,99 STS
wynik 2:1 FT


Jagielonia - Rio Ave

Ekipy z Portugalii mają to do siebie, że na wyjazdach tracą 30-40 % mocy. Uważałbym na ten mecz...
Kursy są wystawione prawidłowo to Jaga słusznie jest tu uważana za faworyta...Od Bragi w dół wszystkie ekipy są na poziomie polskiej ligi...
Jagielonia kurs 2,20 STS
wynik 1:0 FT
Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot; dzięki &quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
P 48

plafon

Użytkownik
sevilla - ujpest 1.15
torshawn - besiktas 1.22
gank
- fola esch 1.18
------------------------------
iloczyn:1.66
postawiłem wszystko co miałem na koncie bo jak to nie wejdzie to ja nie jestem obstawiaczejro i nie postawię już nigdy w życiu. Nigdy! odejdę zhańbiony nie reagując na obraźliwe gesty. Ave!
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
sevilla - ujpest 1.15
torshawn - besiktas 1.22
gank
- fola esch 1.18
------------------------------
iloczyn:1.66
postawiłem wszystko co miałem na koncie bo jak to nie wejdzie to ja nie jestem obstawiaczejro i nie postawię już nigdy w życiu. Nigdy! odejdę zhańbiony nie reagując na obraźliwe gesty. Ave!
Panie,grajac takie kursy i takie druzyny na takim etapie rozgrywek i to za ostatni chajc to lepiej juz z tym skonczyc,bo jak nie wejdzie 1.18 to bedzie zal.
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Nikt nie wierzy w zespoły z San Marino, Andory, Malty i Wysp Owczych ?
Warto pomyśleć jak wyżej nad TNS oraz Valur, Genk, Besiktas, Torpedo, APOEL , Slovan Bratislava
 
hyperdyne-sys 54

hyperdyne-sys

Użytkownik
Szanowni, tak sobie przeglądam ten temat i widzę, że jeszcze nikt nie wypowiadał się o meczu Zeljeznicara z Limassolem. Ja już postawiłem, więc i tak &quot;po ptokach&quot;, jeśli tkwi w tym haczyk, ale tak się zastanawiam, bo jak dla mnie 1X za ~1,50 do jakiegoś dubelka wydaje się tutaj fajnym rozwiązaniem. Co o tym sądzicie? Ktoś wie coś więcej na temat tego meczu?
 
B 1,5K

bolo73

Użytkownik
Besiktas mocno rezerwowym składem dzisiaj to tak do wiadomości. Widzi mi się under 3,5; 2,5.
Slovan Bratysława zbudował mocną pakę na ten sezon bo cel przyświeca jeden - mistrzostwo na 100 lecie klubu. Efekty póki co są zadowalające bo przejechali się w 1 rundzie po mołdawskim Milsani niczym walec - i proszę nie pisać, że Milsani to cienkie bolki etc. bo przypomnę że rok temu niejaka Legia nie potrafiła poradzić sobie z tamtejszymi Szeryfami. W 1 kolejce także efektowne wyjazdowe zwycięstwo dlatego dzisiaj wydają się również dobrym betem. Mariupol wg mnie za wysoki kurs a azjan +1 wziąłem z pocałowaniem ręki. Albańskie Laci z dodatnim handi także wziąłem i do tego under. La Valetta także za wysoki kurs wg mnie. Fola z Genkiem dodatnie handi bo z tego co pamiętam belgijskie ekipy na tym etapie nie zachwycają w LE. Litewski Trakaj dodatnie handi też wydaje mi się ok. Cypryjskie Apollon i Larnaca też warto spróbować. Wszystkie te bety to jest moje subiektywne zdanie bo uważam, że po prostu warto z tych lub innych przyczyn. Dnb Soligorsk po @2 oczywiście wziąłem z podziękowaniem, że po tym co widziałem w 1 rundzie buki ciągle wieirzą i ufają iż polskie ekipy to giganty w pojedynkach z tymi ze wschodu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom