>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

II runda kwalifikacji Ligi Mistrzów (11-12.07.17)

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi


II runda eliminacyjna - 11-12.07.17

Zapraszam do analizowania spotkań 2. rundy kwalifikacyjnej LM.
O meczu Mariehamn IFK - Legia Warszawa dyskutujemy w swoim temacie.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi




Kursy od: bah

Pojawiły się już kursy do wtorkowych i środkowych spotkań eliminacji do LM. Powoli dołączają coraz to lepsze kluby, a więc temat również powinien odżyć.
Zapraszam do dyskusji oraz do podawania swoich typów.

Zapraszam również do osobnego tematu odnośnie spotkania Mariehamn IFK - Legia Warszawa

KLIK

 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Ja proponuję AWANSE

Kopenhaga
Malmo
Legia
Ludogorets
Rosenborg

Kursy od 1.2 do 1.35

Z kim grają każdy może sprawdzić ???? Różnica poziomu i budżetu każdego klubu znacząca. Doświadczenie w bojach na arenie międzynarodowej także po stronie faworytów. Wiadomo, że niespodzianki są wszędzie, ale jak ktoś przeczuwa gdzieś wtopę to śmiało wyrzucić 1 typ i dalej AKO jest piękne.
 
maer 199,2K

maer

Typer A-League
Zauważyłem 3 ciekawe spotkania z rozpiski powyżej, może zacznę od moim zdaniem najbardziej wyrównanej pary co najmniej w pierwszym spotkaniu:
Zrinjski Mostar - Maribor:
Co sugeruje nawet kurs wymienionego spotkania raczej będzie to wyrównane spotkanie, zespół z Bośni i Harcegowiny może w meczu na swoim terenie spróbować napsuć trochę krwi zespołowi Mariboru a jak im się uda wygrać to wcale nie jest powiedziane że na Słowenię pojadą jak na stracenie.
MSK Zilina - FC Kopenhaga:
Duńskiemu zespołowi moim zdaniem trafił się najgorszy możliwy rywal i choć są zawodnicy z Kopenhagi faworytami nawet w wyjazdowym spotkaniu to jednak wcale tak łatwo i przyjemnie dla nich nie musi być bo wystarczy chwila nieuwagi i Zilina może im zrobić krzywdę.
Dundalk - Rosenborg:
Jak gra Dundalk w pucharach każdy wie i niektóre ekipy dobrze pamiętają że faworyci nie zawsze ich przechodzili i moim zdaniem Rosenborg powinien sie bardzo skupić by się nie obudzić nagle z zimowego snu z ręką wiadomo gdzie.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Żylina zbyt ofensywna, a obrona nijaka. Na ligę starcza, ale z Kopenhagą nie dadzą rady. Już u siebie sądzę, że przegrają, a w stolicy Danii nie mają moim zdaniem czego szukać.
Zrinjski jest słaby. Dla mnie dużo słabsi niż Sarajevo i Żeljeznicar, ale wykorzystali to, że najwięksi rywale mieli kłopoty na początku sezonu. Pod koniec rywale podgonili, ale wzajemnie się wyeliminowali w walce o mistrzostwo. Końcówka sezonu Zrinjskiego nic dobrego nie rokuje. Maribor też już swoje 5 minut w LM miał i sądzę, że w kolejnej fazie już odpadną. Brakuje im trochę jakości. Bośniacy może powalczą o remis u siebie.
Dundalk też nie da rady. Myślę, że nawet u siebie nic nie ugrają. Rosenborg jest mocny. Rok temu odpadli bardzo pechowo z APOELem. Siła Norwegów u siebie, ale na wyjeździe potrafią groźnie kontratakować.
Mnie najbardziej zastanawiają mecze Malmoe - Vardar i Sheriff - Kukesi.
Zaczynając od Macedończyków to co sezon się dziwie jak oni wygrywają ligę i regularnie jadą Shkendiję, a potem w eLM mają takie słabe wyniki. Dla porównania Shkendija bardzo łatwo rozprawia się z rywalami w eLE. Oczywiście w ich rezultatach widać, że potrafią grać w piłkę, a rywali też z racji braku rozstawienia w 2 rundzie mają dość solidnych. BATE, STEAUA, APOEL, Dinamo. Prawdę mówiąc co rok to bliżej. Z APOELem 2x zremisowali, choć APOEL strzelić więcej na wyjeździe. Z Dinamo byli blisko dogrywki, choć przegrali pierwszy mecz u siebie 1:2, to był moment, że w Zagrzebiu był taki sam rezultat, ale w głupi sposób stracili szansę faulując w polu karnym x2.
Szwedzi to taka drużyna, która świetnie gra na własnym obiekcie, ale w eLM na wyjazdach gra już im się tak nie klei. Świetne come-backi w ich wykonaniu przeciwko RBSaluzburg, Celtic, czy Sparta Praga ostatnimi czasy. Natomiast pamiętajmy też o takich meczach jak z Żalgirisem i wymęczony awans, czy tak samo z Łotewskim Ventpills. Jeżeli nie zrobią solidnego wyniku u siebie, to przy 20-30tysiącach kibiców w Macedonii może nie być kolorowo. A jak wiemy Malmo u siebie gra świetnie, ale też traci masę bramek. Grają ofensywny futbol, więc moim głównym betem o ile będzie taka możliwość to rzuty rożne.
Sheriff dalej bazuje na swoim świetnym współczynniku, który nabił sobie kilka lat wstecz kiedy roiło się od Brazylijczyków. Teraz kadrowo nie imponują, a największą bekę mam jak oni się męczą w lidze, by zdobyć mistrzostwo. Już drugi raz z rzędu wygrywają ligę dzięki dodatkowemu meczowi, międz ekipami które mają tyle samo punktów w lidze. O ile rok temu wygrali dodatkowy mecz, to teraz wygrali w rzutach karnych.. :razz:
Kukesi to wielka niewiadoma. Oni w towarzyskich potrafili przegrywać nawet 7-0, ale dla mnie nie odstają kadrowo od Mołdawian... Dacia, z którą grali dodatkowe spotkanie o majstra, przegrała w dwumeczu ze Shkendiją 7-0. :cool:
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
BATE - Alaszkert
Pojedynek Dawida z Goliatem jakich cała masa w tej rundzie, ale dla mnie ze zdecydowanie najsłabszym zespołem wyjazdowym jakim jest Mistrz Armenii pomijając oczywiście TNS, Linfiled (bo gra u siebie) i Vikingur (bo gra tylko z Hafnafjordurem). Ormianie ledwo uporali się z Santa Colomną... mistrzem Andory. U siebie wymęczone 1-0, wyjazd już z remisem 1-1. W zasadzie to i tak sukces bo rok temu też z tym samym przeciwnikiem nie byli wstanie na wyjeździe strzelić. W następnej rundzie wylosowali Mistrza Gruzji i było po zawodach, w Tibilisi mogli poczuć się jak Ci amatorzy i nie powąchać piłki przez większą część meczu. To już bardziej z Armenii podobał mi się Gandzasar grający w eLE z Mladostem i mimo porażki 0-4 w dwumeczu to kilku czarnych robiło nie raz nie dwa fajne kombinacyjne akcje. Tutaj mamy zdecydowaną przewagę rodzimych zawodników a co za tym idzie finezji raczej mały procent stąd nie ma co się dziwić tymi męczarniami z amatorami z Andory.
Teraz dostają BATE też na wyjeździe na początek. BATE a więc solidny klub jak na tą rundę, z doświadczonymi zawodnikami. Nawet rok temu gdy ośmieszyli się w Irlandii z Dundalkiem to u siebie nie dali im żyć. Ponad 70% posiadania Białorusinów co skutkowało tylko 1 celnym strzałem i 1 rogiem Dundalku. Podobnie było rundę wcześniej z fińskim SJK, też nie dali im się na Białorusi rozbrykać. Ale i dwa lata temu potwierdzali wynikami po 1-0 u siebie z Videotonem i Partizanem. A to już dwa zupełnie inne zespoły jak taki ormiański klubik.
W tym sezonie w lidze kolejny solidny argument i 7 meczów u siebie ze straconą tylko 1 bramką.
Alaszkert nie strzeli @1,75 Totomix ⛔ BATE samo sobie tą bramkę sprezentowało. 1 celny strzał gości i to na samobójczym.
Ja to mam dźwignięte z Brakiem BTS w Rijece. Robiąc dobrego przemyślanego dubla można trafić lepiej jak w necie.
Ewentualnie dwa brak bts&#39;y z 1xbet @2,19 wychodzi. ⛔
Co do Rijeki najlepiej uderzyć w singlu coś w typu Over 2,5 i Brak BTS @2,1 w becie. ⛔
Takie coś ma nawet STS, ale nie dość że ubite od wczoraj to jeszcze wiadomo, podatek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LM kwal
Godz: 20:30
Spotkanie Hibernians-Salzburg
Typ: over 3.5
Kurs 2.15
Buk Forbet
Analiza: Kolejna rund kwalifikacji piłkarskiej Ligi Mistrzów Maltański Hibernians na własnym stadionie podejmował będzie ekipę Salzburga, goście oczywiście już od samego początku są stawiani w roli faworytów do zwycięstwa w tym pierwszym spotkaniu jak i do wywalczenia sobie awansu do dalszych gier. Hibernias w poprzedniej rundzie wyeliminował Estońskie Infonet Tallin zwyciężąjąc w obydwu spotkaniach kolejno 2:0 oraz 0:1 , tutaj na pewno ekipie z Malty łatwo się grało nie będzie bowiem na ich drodze staje ekipa znacznie bardziej doświadczona , która w europejskich pucharach grywała niejednokrotnie w poprzednich sezonach , z racji iż Salzburg nie zagrał jeszcze ani jednego spotkania o punkty a tylko same sparingi ciezko przewidzieć jak to wyjdzie , ja jednak myślę że overek się szykuję bowiem strzelenie 4 bramek zespołowi Anderlechtu i ogólnie zdobycie 16 goli w 5 rozegranych sparingach może tylko cieszyć trenera, sam Salzburg bramki również traci więc myślę że tutaj może być podobnie, ja postawiłbym na wygraną gości oraz na dokładny wynik 1:3 po 90 minutach tej rywalizacji. Myślę że można poszukać wyższego overa niż over 2.5.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Hibernians - Salzburg
Po zeszłorocznym blamażu ekipa Salzburga zdaje sobie sprawe jak ważne jest pierwsze spotkanie, W zeszłym roku odpali po dwumeczu z Dinamem Zagrzeb w którym zaprezentowali się bardzo przeciętnie, gospodarze tego spotkania Maltański Hibernians w pierwszej rundzie pokonał Estoński FCI Tallinn kolejno 2:0 i 1:0 jednak nie można porównywać w żaden sposób Estończyków do Austriaków którzy mają kilkukrotnie większy budżet oraz doświadczenie. Salzburg &#39;&#39;sprzedał&#39;&#39; do Lipska Laimera jak wiemy oba zespoły należą do tego samego koncernu więc ten transfer należy nazwać fikcją. Na najlepszego strzelca i gracza zespołu wyrósł Koreańczyk Hee-Chan Hwang który z 12 trafieniami był najlepszym strzelcem zespołu. W jutrzejszym spotkaniu spodziewam się sporo bramek ze strony Salzburga który będzie zapewne chciał załątwić sprawę w 1 spotkaniu.
Over 2,5 gola @@ 1,45 Fortuna
Over 3,5 gola @@ 2,15 Fortuna
 
slawgo 1,5K

slawgo

Użytkownik
Jeśli chodzi o wtorkowe spotkanie, to ja również widzę tu same zwycięstwa faworytów. Kolejno gospodarze Karabach, Partizan i Rijeka na swoich stadionach nie powinny mieć problemów. Grałbym tam na bramki over 2,5. Salzburg myślę że podejdzie bardzo skoncetrowany do meczu z drużyną z Malty. Tu widzę wygraną do zera Austriaków jak i over 2,5 gola. Szału nie ma jeśli o wtorek, jutro przyjrzę się środowym spotkaniom.
Qarabag (Aze) - Samtredia (Geo) @ over 2,5 @ 1,90
Partizan (Srb) - Buducnost (Mne) @ over 2,5 @ 1,70
Rijeka (Cro) - TNS (Wal) @ over 2,5 @ 1,40
Hibernians (Mlt) - Salzburg (Aut) @ over 2,5 @ 1,50 / BTS @ 1,60
Bet365
 
A 101

arcticmonkey

Użytkownik
Vardar strzeli bramkę - kurs 2.00. Value po prostu. Vardar to ekipa na poziomie BATE, bez takich sukcesów i mniej medialna, ale oni potrafią grać w piłkę. Miałem okazję oglądać ich mecze z Dinamo Zagrzeb w tamtym roku - piłkarsko sprawili dużo problemów Chorwatom, gdyby mieli trochę więcej szczęścia mogliby grać dalej. Wiele gwiazd z Macedonii, Armenii, Gruzji. Reprezentanci kraju. Legia ma dużo szczęścia, że ich nie trafiła, bo byłby odjazd natychmiastowy. Jedną bramkę spokojnie są w stanie strzelić, a Szwedzi to nie Juventus.
 
guernica 584

guernica

Użytkownik
Jeśli chodzi o wtorkowe spotkanie, to ja również widzę tu same zwycięstwa faworytów. Kolejno gospodarze Karabach, Partizan i Rijeka na swoich stadionach nie powinny mieć problemów. Grałbym tam na bramki over 2,5. Salzburg myślę że podejdzie bardzo skoncetrowany do meczu z drużyną z Malty. Tu widzę wygraną do zera Austriaków jak i over 2,5 gola. Szału nie ma jeśli o wtorek, jutro przyjrzę się środowym spotkaniom.

Qarabag (Aze) - Samtredia (Geo) @ over 2,5 @ 1,90
Partizan (Srb) - Buducnost (Mne) @ over 2,5 @ 1,70
Rijeka (Cro) - TNS (Wal) @ over 2,5 @ 1,40
Hibernians (Mlt) - Salzburg (Aut) @ over 2,5 @ 1,50 / BTS @ 1,60

Bet365
Widzisz wygraną Austriaków do zera po czym grasz BTS. Gdzie tu sens i logika?
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Alashkert nie strzeli bardzo dobry typ moim zdaniem,bo to ogórki i tutaj powinna być ogromna przewaga BATE. Oprócz tego Kopenhaga @ 1,80 forbet ✅. Liczę na doświadczenie Duńczyków w pucharach nawet jeśli dyspozycja nie będzie jeszcze najwyższa. W poprzednim sezonie ogrywali na wyjazdach Brugie, Ludogorets czy remis z Porto. Zupełnie inny kaliber i daje im spore szanse na to, że w Słowacji już rozstrzygną ten dwumecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
hohoho44 165

hohoho44

Użytkownik
Alashkert nie strzeli bardzo dobry typ moim zdaniem,bo to ogórki i tutaj powinna być ogromna przewaga BATE. Oprócz tego Kopenhaga @ 1,80 forbet. Liczę na doświadczenie Duńczyków w pucharach nawet jeśli dyspozycja nie będzie jeszcze najwyższa. W poprzednim sezonie ogrywali na wyjazdach Brugie, Ludogorets czy remis z Porto. Zupełnie inny kaliber i daje im spore szanse na to, że w Słowacji już rozstrzygną ten dwumecz.
Moim zdaniem w obu meczach Żylina - Kopenhaga będą btsy.
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Rijeka vs TNS
Solidna ekipa zmierzy się z totalnymi ogórkami. I tak jak ktoś już dzisiaj wspomniał - gospodarze będą chcieli sprawę awansu rozstrzygnąć u siebie, by w rewanżu pojechać na wycieczkę. Wobec tego idę w stronę wysokiego overu.

Rijeka - TNS over 4,5 @2,70
Totolotek⛔
Rijeka - TNS over 5,5 @4,50 Totolotek⛔
Wynik: 2-0
Gracze Rijeki przeważali przez całe spotkanie, ale bardzo dobrze spisywał się bramkarz ogórków. Gdyby nie jego interwencje to wynik byłby znacznie wyższy. Ekipa z Chorwacji jest dobrze wyszkolona technicznie, ale jej największą słabością jest to, że wszystkie akcje chcą rozgrywać zbyt koronkowo. Klepią te podania, by dostać się na piąty metr, by któryś z zawodników przyłożył tylko nogę i dobył gola...Ale łatwo wtedy ich wybić z rytmu. Zero spontaniczności i choćby celnych strzałów z dystansu. Awansują dalej, ale z taką grą kokosów im nie wróżę. Za bardzo opierali się na schematach w tym spotkaniu, a w starciu z groźniejszym rywalem to będzie za mało, by coś ugrać, nie mówiąc o awansie.
Zauważyłem też coś dziwnego przy meczu Karabach Agdam - Fc Samtredia...
Rano kursy w Totolotku oscylowały w granicach 1,15/1.20 - 10.25/10.50, a obecnie wynoszą one 1.40 - 7.00...Jeszcze dodam tylko, że 20 minut temu było 1.32 - 7.50...Aż tak duży spadek w przeciągu kilku godzin jest dla mnie bardzo zastanawiający.
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Hej,
Ja odpuszczę sobie Salzburg. Bardziej szukałbym handicap na Hibernians, to jest:
+2.25 (1.59) ónibet z racji tego, że niespodzianki muszą być, a maltańskie drużyny, tak jak i malta, są skupine na defensywie. Taki skopiowany styl Włochów, gry w piłkę.

Ponadto, liczę na wyważony styl gry Kopenhagi. Czyli, że będą chcieli na wyjeździe zagrać na zero z tyłu. Takiego kursu nie moge ominąć. Stracenie bramki w pierwszym (dla nich) eliminacyjnym meczu to byłby szok. Dla mnie value.
Zilina to score - no (2.25) ónibet

Rijeka - TNS
Liczba strzelonych goli przez gospodarzy - ponad 2.5 (1.52) ónibet

kurs nikski, ale patrząc na meczyki, jeżeli ma być strzelanko, to właśnie w tym spotkaniu. Pod uwagę biorę po prostu klasę lig, ich style, różnicę pogodową, która może temu po prostu sprzyjać.
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
A w meczu Karabach - Fc Samtredia kursy już wynoszą 1.45 - 6.75
Dawno takiego cyrku nie widziałem.
E: Znowu poleciały 1.50 - 6.25...xd
E2: Teraz 1.55 - 5.75. Co oni tam wyrabiają.
&lt;table&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr id=&quot;ako_1124&quot;&gt;&lt;td class=&quot;num&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;num&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;num&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;num&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Zauważyłem też coś dziwnego przy meczu Karabach Agdam - Fc Samtredia...
Rano kursy w Totolotku oscylowały w granicach 1,15/1.20 - 10.25/10.50, a obecnie wynoszą one 1.40 - 7.00...Jeszcze dodam tylko, że 20 minut temu było 1.32 - 7.50...Aż tak duży spadek w przeciągu kilku godzin jest dla mnie bardzo zastanawiający.
Skład wyjściowy jest słaby stąd te kursy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom