>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

II runda kwalifikacji Ligi Mistrzów (11-12.07.17)

Status
Zamknięty.
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
A w meczu Karabach - Fc Samtredia kursy już wynoszą 1.45 - 6.75
Dawno takiego cyrku nie widziałem.
E: Znowu poleciały 1.50 - 6.25...xd
E2: Teraz 1.55 - 5.75. Co oni tam wyrabiają.
&lt;table&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr id=&quot;ako_1124&quot;&gt;&lt;td class=&quot;num&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;num&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;num&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;num&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
Widocznie szykuje się jakaś ustawka, więc lepiej ominąć ten mecz...
edit: jednak Qarabag szykuje sie spacerek
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Sprawa dość śmierdząca, bo kursy znowu wracają powoli na swoje miejsce. Wiele już widziałem, ale to już przegięcie. 1.35 - 8.50 na ten moment.
 
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
Godz: 20:45 Spotkanie: Riejka - TNS Llans
1 h -3,5 Kurs 2.61 Fortuna
I połowa 1 h -1,5 2.1 forbet

TNS pokazał swój bardzo słaby poziom w I rundzie, awansując po dogrywce z Mistrzem Gibraltaru, są oni więc amatorami. Nie daję im szans z mistrzem Chorwacji, co ciekawe Rijeka zdobyła mistrza po trwającej 11 lat dominacji Dinama Zagrzeb. Zdobyli oni też puchar Chorwacji w finale z Dinamem, a więc zaliczyli dublet. Chorwacji będą chcieli zapewnić sobie awans już w pierwszym meczu i zacząć się przygotowywać do III rundy, gdzie niewątpliwie awansują. Mistrz Chorwacji dobrze wypadł w meczach towarzyskich, gdzie zanotowali 3 zwycięstwa i 1 remis. Liga walijska jest ligą amatorską. Można zagrać też bezpieczniej mniejsze handi lub handi do przerwy. Polecam
 
slawgo 1,5K

slawgo

Użytkownik
Napisał Slawgo -&gt;

Jeśli chodzi o wtorkowe spotkanie, to ja również widzę tu same zwycięstwa faworytów. Kolejno gospodarze Karabach, Partizan i Rijeka na swoich stadionach nie powinny mieć problemów. Grałbym tam na bramki over 2,5. Salzburg myślę że podejdzie bardzo skoncetrowany do meczu z drużyną z Malty. Tu widzę wygraną do zera Austriaków jak i over 2,5 gola. Szału nie ma jeśli o wtorek, jutro przyjrzę się środowym spotkaniom.

Qarabag (Aze) - Samtredia (Geo) @ over 2,5 @ 1,90
Partizan (Srb) - Buducnost (Mne) @ over 2,5 @ 1,70
Rijeka (Cro) - TNS (Wal) @ over 2,5 @ 1,40
Hibernians (Mlt) - Salzburg (Aut) @ over 2,5 @ 1,50 / BTS @ 1,60

Bet365
Widzisz wygraną Austriaków do zera po czym grasz BTS. Gdzie tu sens i logika?
BTS oczywiście chodziło mi o to że obie nie strzelą ????
 
nazgul 94

nazgul

Użytkownik
APOEL - Dudelange
1 (-1) @1,45
1 (-2,5) @2,1
1(-3,5) @3,4
Moim zdaniem najpewniejszy mecz dzisiaj. Uważam, że będzie tutaj pogrom podobny jak W Agdam. W Nikozji jutro 35-40 stopni podczas trwania meczu. W Luksemburgu pogoda oscyluje w granicach 20 stopni, przyjezdni na pewno nie wytrzymają tam kondycyjnie i z każdą minutą ich ustawienie w obronie, krycie będzie wyglądać jeszcze gorzej. W skrócie za APOELEM przemawia, własne boisko, fanatyczni kibice, ale przede wszystkim umiejętności czysto sportowe oraz pogoda.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów, kwalifikacje
Godzina: 19:00
Spotkanie: Sheriff Tiraspol - FK Kukesi
Typ: 1
Kurs: 1,24
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Nie ma co za dużo pisać, Sheriff to zdecydowany faworyt tego pierwszego meczu, bo w Kukesi problemy konkretne. Goście teraz mają zmartwienia innego typu i raczej tutaj nie będą w stanie powalczyć. Po sparingowym meczu z Dynamem Moskwa przegranym 0-6 w Austrii, gdzie drużyna ta przebywała na zgrupowaniu został zatrzymany trener zespołu i 7 graczy w sprawie podejrzenia o ustawianie wyników. Więcej o tym zdarzeniu można poczytać pod poniższym linkiem:
http://www.albaniannews.com/index.php?idm=14173&amp;amp;mod=2
Sheriff dla mnie jest zespołem mocniejszym kadrowo a przy tych problemach u gości wątpię, że Kukesi będzie w stanie nawiązać w tym wyjazdowym meczu walkę. Myślę, że można próbować tutaj również zagrać na zwycięstwo gospodarzy z handicapem 0:1 lub 0:2
✅ 1-0
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów, kwalifikacje
Godzina: 19:00
Spotkanie: Sheriff Tiraspol - FK Kukesi
Typ: 1
Kurs: 1,24
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Nie ma co za dużo pisać, Sheriff to zdecydowany faworyt tego pierwszego meczu, bo w Kukesi problemy konkretne. Goście teraz mają zmartwienia innego typu i raczej tutaj nie będą w stanie powalczyć. Po sparingowym meczu z Dynamem Moskwa przegranym 0-6 w Austrii, gdzie drużyna ta przebywała na zgrupowaniu został zatrzymany trener zespołu i 7 graczy w sprawie podejrzenia o ustawianie wyników. Więcej o tym zdarzeniu można poczytać pod poniższym linkiem:
http://www.albaniannews.com/index.php?idm=14173&amp;amp;mod=2

Sheriff dla mnie jest zespołem mocniejszym kadrowo a przy tych problemach u gości wątpię, że Kukesi będzie w stanie nawiązać w tym wyjazdowym meczu walkę. Myślę, że można próbować tutaj również zagrać na zwycięstwo gospodarzy z handicapem 0:1 lub 0:2

A tam ustawki mi wielkie z Dinamo Moskau przegrac to kazdy moze w sparingu, jezeli lubia sie bawic w takie gry to powinni wygrac to po kursie 10 wtedy bym sie zastanawial nad ustawkami.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
A tam ustawki mi wielkie z Dinamo Moskau przegrac to kazdy moze w sparingu, jezeli lubia sie bawic w takie gry to powinni wygrac to po kursie 10 wtedy bym sie zastanawial nad ustawkami.
Nawet nie chodzi konkretnie o ten mecz.

APOEL - Dudelange
W zasadzie nawet nie wiem czemu tego meczu nie wziąłem wcześniej pod uwagę.
APOEL to już spoko klasa jeśli chodzi o sam poziom. Kiedyś można było robić duże oczy, że klubowa piłka na Cyprze gdzieś chce awansować. A tu mamy już solidną firmę, która w ostatniej LE mocno namieszała.
U siebie w ostatniej edycji euro pucharów;
3-0 TNS
3-0 Rosenborg
2-1 Astana
1-0 YBB
2-0 Oly
2-0 Bilbao
Jedna stracona bramka na tyle spotkań, dla mnie klasa w sama w sobie.
I co najważniejsze kręgosłup pozostał zachowany. Pozbyli się dobrze znanego Iniakiego Aztiza, ale to dobry ruch. Facet jest już coraz starszy i mimo tego że był nie jeden raz pewnym punktem to pewnego pułapu nie przeskoczy. Poza tym wraca Carlao, którego wzięło Torino w zimę za 500 tysięcy a teraz wrócił z powrotem jako wypożyczenie. W Turynie pograł mało, a jak już zagrał to lepiej nie mówić, ale to jednak Serie A. Jednak taka włoska lekcja może mu tylko wyjść na dobre. A i jeszcze na pewno warto wspomnieć o pozyskaniu Jesusa Rueda, facet po 3 dobrych sezonach w PD w barwach Valadolid, ostatnio 2 pełne sezony w Beitarze. Inna dwójka defensorów co będzie grać to Cypryjczycy, ale mający już po +30 spotkań w kadrze także o ich poziom byłbym spokojny. Bramka to 33 letni Watermann, bronił wszystko w zeszłym sezonie. Największą stratą jest bez wątpienia sprzedaż Sotiriou, najlepszego strzelca za 2,5 miliona do Kopenhagi w miejsce Corneliusena. Ale to mnie w sumie mało interesuje co się będzie działo w ofensywie.
@Nazgul już o tym wspomniał, gorący teren, dobry doping i przede wszystkim temperatura dochodząca dzisiaj do 40 stopni, w czasie meczu ma być koło 31-33 stopni.
Dudelange, śmiesznie to zabrzmi ale dobrze się wzmocnił jak na ich warunki oczywiście. Kto trochę przeżył eLE ten na pewno kojarzy Omara Er Rafika z Differdange. Król strzelców ostatniego sezonu w Luxu. Dzisiaj już w nowym zespole.
Na dzisiaj dla mnie APOEL to zdecydowanie przyzwoita klasa zespołu. I przy tych warunkach + dobre wsparcie fanów nie widzę szans dla gości. Rok temu w Azerbejdżanie gdy Dudelange grało z Qarabachem też brałem brak ich bramki a wynik był taki, że zostali z jednym celnym strzałem i mniej niż 30% posiadania. Teraz jedynie zmieniło się to, że doszedł wspomniany już Er Rafik.
Dudelange nie strzeli @1,8 Totomix ✅
I wziąłem to rano z nadal dobrym kursem jaki jest/był na brak gola Alaszkert. Można coś jeszcze łapać.
Razem @2,77Toto z odliczonym -12% ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
Godzina: 19:00 APOEL - DUDELANGE
Typ: APOEL EH -3 Kurs: 5.00 fortuna

APOEL EH -2 2.55
Apoel jest zdecydowanym faworytem tego meczu, ten zespół od lat gra solidnie w europejskich pucharach, uczestnik ligi mistrzów w ostatnich latach kontra kopciuszek z Luksemburga. Apoel jest bardzo mocny na własnym terenie, szczególnie w czasie kwalifikacji czyli gdy na Cyprze panują największe upały. Dziś jest tam 35 stopni celsjusza. Uważam, że goście nie wytrzymają kondycyjnie, bywały mecze, że Apoel długo się męczył a w końcówkach meczy rozstrzygał mecze na swoją korzyść. W poprzednim sezonie drużyna z Luksemburga odpadła w II rundzie z mistrzem Azerbejdżanu Qarabag, w pierwszym meczu w Azerbejdżanie przegrali 2-0, mając 28 % posiadania piłki, uważam, że dziś będą mieli równie albo bardziej ciężki mecz. Aby typ wszedł Apoel musi wygrać co najmniej 4 golami, co uważam nie będzie żadną niespodzianką, po tym kursie warto rozważyć. Można też grać bezpieczniej po dobrych kursach. W poprzednim sezonie Apoel na tym etapie grał z walijskim TNS i wygrał u siebie 3-0, mając 31 sytuacji bramkowych, co ciekawe bramki strzelali tylko w drugiej połowie. W kolejnej rundzie również wygrali 3-0 u siebie z norweskim Rosenborg, po golach w drugiej połowie. Dziś rywal z najniższej półki i powinno być wyżej niż 3-0.

H. Beer Sheva - Honved
H. Beer Sheva EH -1 1.83 FORTUNA
Daleki wyjazd Wegrów, 3000 km do Izraela, mecz odbędzie się w temperaturze 30 stopni. H. Beer Sheva jest mocną ekipą, pokonali w poprzednim sezonie w II rundzie 3-2 Tiraspol, w III Olympiakos pokonując ich na własnym stadionie 1-0 a w IV polegli z Celtikiem po słabym meczu na wyjeździe, ale w rewanżu prawie odrobili straty i wygrali u siebie 2-0. Więc są mocni na własnym stadionie szczególnie. W fazie grupowej LE pokonali Iner Mediolan i zremisowali z Southampton, po czym nawet wyszli z grupy. Honved jest drużyną niedoświadczoną na arenie europejskiej, uważam, że nie mają szans w dzisiejszym meczu.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
APOEL - Dudelange 1-0
Oglądałem mecz, od pierwszej minuty nie mogłem skminić kto w jakich strojach wyszedł (oczywiście wiedziałem). Dudelange jak gdyby nigdy nic prowadził grę stwarzał sytuację, generalnie robili co chcieli. Wszystkie pozostałe aspekty, które miały działać na niekorzyść im nie przeszkadzały. W pierwszych 10 minutach mogli spokojnie prowadzić. APOEL miał problem wziąć grę na siebie, APOEL miał problem z rozprowadzaniem akcji (Waterman 2 razy mógł spokojnie nabić napastników gości na bramkę do pustej) - dla mnie mega zdziwko. Pierwsza połowa oprócz poprzeczki i kilku SFG gospodarzy to zdecydowanie na korzyść gości. Bardzo dobrze grali, co kibice szybko kwitowali gwizdami już po pierwszym kwadransie. 9wiatka w postaci De Camargo, lepiej nie mówić, zero z gry.
Tłumacząc grę APOEL&#39;u; 4-5 szło do przodu z akcją łącznie z bocznymi obrońcami, a co się stanie ze straconą piłką nie interesuje nikogo. Tako to wyglądało. Dudelange miało takie podwaliny pod wyjścia sam na sam, ale to tylko Lux. Nie chcieli wykorzystać nic a nic.
2 połowa przyniosła im 2 sety. Raz taką 101%, facet leci sam na sam z lewej strony i zamiast dać pas do środka i koledze na pustą to ładuje w trybuny. Druga i trzecia też była na styku. Ewident obóz za ciężki/źle zrobiony u Cypryjczyków, nie mieli sił na gości. Skończyło się tradycyjnie 0-1 dla tych co nie chcieli/nie mogli wykorzystać. Standard.
Ja mając czyste konto, od tej 10 min mówię do stracenia jest z automatu, ale nie chciałem walić w kontry bo myślę - gorzej nie mogą z min na min grać. Skończyło się na zero z tyłu, ale mecz całkowicie błędny jeśli chodzi o same statsy, bo Dudelange powinno to wziąć, a jak nie wziąć to przynajmniej mieć 1 wzwyż bramkę.
* Nie grali dzisiaj stoperzy przeze mnie awizowani Carlao i nowy doświadczony Rueda.
Albo inaczej, gdyby dziady (Dudaleange) wystawiły choć na minutę Er Rafika to by wracali z mega korzystnym wynikiem do siebie. A tak mają co mają.
Po tym meczu dla mnie rewanż biorą gospodarze i to mówię z pełną świadomością. Kursy oczywiście na pohybel bo w końcu faworyt wygrał.
Dudelange win @6,2 1xbet
Dudelange dnb @4,2 1xbet

Proponuje zapoczątkować takie relacje, od tych co oglądali każde inne spotkanie i tym samym ułatwiać bardzo mocno grę na rewanż.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
cosmozaza 3,6K

cosmozaza

Użytkownik
Dzisiaj zostanie rozegrane ostatnie spotkanie kwalifikacji LM pomiedzy Linfield a Celticiem.Proponuje pograc tutaj over 4.5 :zoltakartka: a dlaczego? Po pierwsze oba kluby sie nie nawidza poniewaz Celtic to katolicy a Linfield protestanci ponadto Linfield ma zgode z Rangersami i nikomu nie trzeba tlumaczyc jak te kluby sie lubia i jestem pewnie ze grupa The Blues pojawi sie tez na stadionie w Polnocnej Irlandii poniewaz to rzut beretem ze Szkocji.Po drugie sedzia spotkania jest Alejandro Jose Hernandez Hernandez z Hiszpanii ktory pokazal 111:zoltakartka: i 7 ???? w ubieglym sezonie(w 22 spotkaniach) wiec srednia zoltek to ponad 5 na mecz.Ja zagralem to u buka irlandzkiego Paddypower wiec na pewno inne buki tez maja podobna opcje. Over 4.5 kartki po kursie 2.10 ✅✅ 8:zoltakartka:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom