>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

II runda kwalifikacji Ligi Mistrzów (18-19.07.2017) - REWANŻE

Status
Zamknięty.
M 14

marco1866

Użytkownik
jutro polecam celtic handicup -5 rożne kurs 2.00 i hc trzydrogowy powyzej 7 kurs 1.75 oba powinny wejsc gładko celtic bedzie miał mase sytuacji a z tego bedą rożne ???? w pierwszym meczu mieli 15..wiec ..powodzenia
dlatego , ze wyjdą dziś pierwszym składem, kilka dni temu grali sparing i zagrała sama rezerwa i juniorzy...gdyby mieli odpuszczać na wyjezdzie by tak nie cisnęli mając dobry wynik potrafili w 15 minut nabić z 7 do 15 rogów to o czymś świadczy a dziś graja u siebie beda chcieli się pokazać przed swoimi kibicami i będzie to mecz ofensywny..więc i masa rożnych z resztą kto ich ogląda to wie o czym mówie...
 
D 559

dobryx

Użytkownik
Panowie a może zagramy rożne ? Wczoraj malmo ładnie dało zarobić ????

Gdzie dzisiaj typujecie undery/overy ? Każda sugestie wynagradzam +
 
M 12,3K

mistrzu995

Użytkownik
FK Kukesi - Sheriff Tiraspol 2 @ 2.55

Kursy powędrowały w górę z 1.80 bo w Szeryfie nie zagra Mugosa. Ważny gracz, ale i bez niego dadzą radę. W pierwszym meczu TOTALNA dominacja Tiraspolu. Gdyby skończyło się 5-0 to nikt by nie miał pretensji.
Świetnie w druzynie prezentuje się Brozović i De Brojer (czy jakoś tak).
 
D 559

dobryx

Użytkownik
Rosenborg, Kopenhaga, Celtic tam beda overy cornerów jeszcze mysle nad Mariborem...
Ja z tego pograłbym tylko Rosenborg. Zapowiada się ciekawy mecz Dundalk to nie ogórki i będzie walka ????
Reszta jest dla mnie nie wiadoma
 
pikobans 10K

pikobans

Użytkownik
oto jest pytanie... też szukam jakis zakładów na kartki/rożne ale widze strasznie ciężko... sts ma jakaś linie wystwione na rożne z tego co widziłem u pozostalych słabo..
 
H 902

hank

Użytkownik
Totek od zawsze ma najlepszą na rogi. Kartek nie ma chyba nigdzie. Od następnej rundy powinny być. W totku i milenium można rogi łączyć z kartkami i jakimś zakładem meczowym np. over\under, 1x2 czy cokolwiek innego.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów, kwalifikacje
Godzina: 19:30
Spotkanie: FK Kukesi - FC Sheriff Tiraspol
Typ: Rzuty rożne powyżej 7.5
Kurs: 1,40
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Ja idę w tym spotkaniu w over na rzuty rożne. Myślę, że linia 7.5 na to spokojnie zostanie dzisiaj pokryta. W pierwszym meczu padł wynik 1-0 do Sheriff Tiraspol więc wynik na styku to gospodarze nie mają wyjścia musza atakować. Wprawdzie w tym pierwszym spotkaniu drużyna z Mołdawi dominowała zdecydowanie ale wygrała tylko 1-0 i teraz w rewanżu wszystko jest możliwe. Już w tym spotkaniu w Mołdawi było dużo rzutów rożnych, bo aż 14 (9 dla S.Tiraspol i 5 dla Kukesi) więc teraz myślę, że też będzie podobnie, bo spodziewam się jeszcze bardziej otwartej gry. Gospodarze nie mają nic do stracenia więc muszą zaatakować . Sheriff jest zespołem mocniejszym kadrowo więc może przeprowadzać ciekawe kontry. Jak dla mnie kurs 1,40 na ten over to promocja i warto to brać i grać.
✅ 14 rzutów rożnych
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Mimo OFENSYWNIE że bardzo Cie cenię jako typera, to jednak na temat meczu Bułgarów mam odmienne zdanie...
Sprawdziłem kilka poprzednich sezonów LM i co roku mistrz Litwy odpada w I rundzie ( w której gra ) a jedyny wyjątek nastąpił około 7 lat temu gdy przeszli Shamrock Rovers. Litwini nic nie grają na wyjazdach a w pierwszym meczu mieli sporo szczęścia to raz a po wtóre mieli &quot;dzień konia &quot; który dlugo im się nie powtórzy. Kursy na Bułgarów rosną a ja lubię takie sytuacje.
Ludogorets kurs 1,25
oraz Ludogorets - 1 kurs 1,70 STS
wynik 4:1 FT


Kto ma racje przekonamy się za kilka godzin..

Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki&quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
W ladbrokes na Ludogorets jest 1.29
Ja gram
Ludogorets first half handicap
Ludogorets -1
Kurs: 4.0

Buki oszalały z kursami na to spotkanie. Oni to już do przerwy rozstrzygną,zawodnicy warci po 3 czy 4 miliony euro i to solidni Brazylijczycy którzy pozbawili PSG pierwszego miejsca w grupie na rzecz Arsenalu remisując z Paryżanami mieli by dziś odpaść? Odszedł tylko jeden Argentyńczyk do Atalanty a tak trzon zespołu utrzymany. Drużyna z budżetem większym niż nasza Legia i to jeszcze potrafiąca utrzymać swoich najlepszych zawodników. Tu jest przepaść,przecież do przerwy będzie minimum 2:0 dla Bułgarow. Świetnie wyszkoleni między innymi Cicinho. Tutaj nie ma mowy o odpadnieciu Ludogorca,obstawiam że szybko wybija z głowy myśli o awansie Litwinom. Wchodzę w to grubo
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Prawdę mówiąc, nie widziałem pierwszego spotkania Zalgirisu i Ludzi Lasu, ale myślę, że Litwini mieli swój dzień, a ekipa z Bułgarii po prostu zlekceważyła rywala lub celowo się podłożyła, bo rewanż i tak u siebie.
Tak jak kilku użytkowników już wspomniało, w klubie pozostali czołowi zawodnicy, hajs się zgadza, więc nie widzę innego rozstrzygnięcia niż rozjechanie drużyny z Litwy. Jak będzie to zobaczymy ???? .
Ludogorets over 2,5 @2,00 Totolotek.✅
Ludogorets - Zalgiris Vilnius over 3,5 @2,15 Totolotek.✅
E:
Wynik: 4-1
Ludzie Lasu w pierwszej połowie grali strasznie ślamazarnie. Sporo bezsensownych wrzutek. W pierwszym kwadransie ich gra wyglądała tak nieporadnie, jakby za wszelką cenę zależało im, żeby goście pierwsi strzelili gola. Druga połowa to już kompletna metamorfoza i łatwe rozłożenie przeciwnika na obie łopatki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom