>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

II runda kwalifikacyjna Ligi Mistrzów [ 24-25.07.2018]

Status
Zamknięty.
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
Witam wszystkich! Ajax z kontuzjami pewnie skończy się jak wczoraj z Basel więc myślę, że można próbować grać na Sturm Graz wygraną lub remis. Jak z Celtikiem bo z tego co widzę to też 2 lub 3 ma nie grać tak samo Rosenborg 2 kontuzje może ktoś powiedzieć czy to czołowi zawodnicy czy może jednak nie?
Chłopie na czym Ty to sprawdzasz? na flashscorze? to zwykłe pierdoły.
W Ajaksie nie zagra nowy nabytek Hassane Bande, z powodu zawieszenia zagrać nie może grać Zakaria Labyad i problem ma też Dolberg, ale najpewniej pojawi się na boisku. Inna sprawa, że Ajax wychodzi na ten mecz z marszu, w meczach towarzystkich mocno rotowali i dziś na boisko wybiegnie inny zespół. Sturm może i słaby, ale to nie są amatorzy z Litwy czy Łotwy, więc spokojnie mogą się postawić, grając nawet autobusem i odgryzając się sporadycznymi kontrami i stałymi fragmentami.
Śmieszna jest ta wojna z baku, który ma to w pompie i pisze tutaj pewnie tylko dla konkursów.
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Wczoraj Legia i Cluj tez mieli łatwo pokonać swoich rywali a jak wyszło to wszyscy wiedzą!!! I ja wolałem rano zagrać @11 na Sturm niż @1.3 na Ajax!!
Ajax - Sturm Graz moim zdaniem 02 najlepiej z kursem 3.55
Bate-HJK 1/+1.5 z kursem 2 tez ciekawa opcja w fortunie
Celtic - Rosenborg 1 z kursem 1.5, norwegowie zwolnili trenera przed meczem, juz awans z islandczykami byl mocno drukowany dostali karnego w 94 minucie.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Celtic - Rosenborg 1 z kursem 1.5, norwegowie zwolnili trenera przed meczem, juz awans z islandczykami byl mocno drukowany dostali karnego w 94 minucie.
Jak wysuwasz takie wnioski to polecam obejrzeć karnego Valuru na 2-1.
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Wczoraj Legia i Cluj tez mieli łatwo pokonać swoich rywali a jak wyszło to wszyscy wiedzą!!! I ja wolałem rano zagrać @11 na Sturm niż @1.3 na Ajax!!
Wczoraj miała wygrać też Crvena, Dinamo czy PAOK i wygrały. A kto powiedział wgl, że Cluj miał wygrać łatwo jak oni nie byli faworytem w tym dwumeczu?
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Jak wysuwasz takie wnioski to polecam obejrzeć karnego Valuru na 2-1.
Rosenborg dwa strzelil z karnych,niewiele jest meczow gdzie zespol dostaje dwa karne jeszcze decydujace o wyniku,a w pierwszym meczu mogli przegrac wyzej islandczycy mieli jeszcze slupek w klubie jest jakies zamieszanie.W meczu poprowadzi ich Rini Coolena, dyrektor akademii, norweskie media pisza o buncie wsrod zawodnikow.
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Rosenborg dwa strzelil z karnych,niewiele jest meczow gdzie zespol dostaje dwa karne jeszcze decydujace o wyniku,a w pierwszym meczu mogli przegrac wyzej islandczycy mieli jeszcze slupek w klubie jest jakies zamieszanie.W meczu poprowadzi ich Rini Coolena, dyrektor akademii, norweskie media pisza o buncie wsrod zawodnikow.
Mogli, mogli ale nie strzelili to odpadli.. takie gdybanie.. Rosenborg jak i cała Norweska liga w Europie istnieje tak jak Polska.. niby wiadomo, że trzeba uważać na nich a wpadają ze słabymi zespołami przykład Molde i Rosenborg w 1 meczu... Kurs na Celtic rośnie a nie sądze, że Rosenborg tu powalczy o wygrana tylko o jak najmniejszy wymiar karyy
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Mogli, mogli ale nie strzelili to odpadli.. takie gdybanie.. Rosenborg jak i cała Norweska liga w Europie istnieje tak jak Polska.. niby wiadomo, że trzeba uważać na nich a wpadają ze słabymi zespołami przykład Molde i Rosenborg w 1 meczu... Kurs na Celtic rośnie a nie sądze, że Rosenborg tu powalczy o wygrana tylko o jak najmniejszy wymiar karyy
To niech rosnie.Zgadzam sie, ze graja w tak samo slabej lidze jak nasza i moga sobie ja wygrywac co sezon, ale jak oni bronili 0-1 w Islandi to z czym chca jechac na Celtic.Nie bede zaskoczony jak Celtic nastrzela im w okolicach tego co Dynamo Hapoelowi.
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
To niech rosnie.Zgadzam sie, ze graja w tak samo slabej lidze jak nasza i moga sobie ja wygrywac co sezon, ale jak oni bronili 0-1 w Islandi to z czym chca jechac na Celtic.Nie bede zaskoczony jak Celtic nastrzela im w okolicach tego co Dynamo Hapoelowi.
A ja nie twierdzę, że Celtic nie wygra przecież ???? Może z Dynamem przesadziłeś ale z handi 0:1 spokojnie powinno
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
Rosenborg to samymi warunkami fizycznymi może się postawić. Co innego jak takie klocki muszą atakować jak z Islandczykami, a co innego jak jadą bronić.
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Ajax Amsterdam - SK Sturm Graz
Typ: BTS (obie strzelą)
E-toto, 2,05
Ten mecz zainteresował nie tylko mnie , jak zauważyłem na forum. Analizy i propozycje typów wydają mi się niekonsekwentne i dlatego chciałbym zaproponować typ bardzo umiarkowany w porównaniu z innymi, ale mający ewidentną wartość.
3. drużyna Holandii podejmie wicemistrza Austrii. Będzie to pierwsze spotkanie tych klubów. Ajax w ostatnich 3 sezonach nie kwalifikował się do rozgrywek grupowych Ligi Mistrzów. Sturm wraca do tych rozgrywek po siedmiu latach, ma krótszą i uboższą historię w tych rozgrywkach.
Statystyki w LM UEFA (ostatnie 20 meczy):
Ajax (2013-2017): 4-9-7 br. 25-33, dom 3-5-2 br.15-12.
Sturm (2000-2011): 7-4-9 br. 23-37, wyjazd 1-3-6 br. 8:25.
Forma Ajax: 5 1-2-2 br. 11:8. Wygrali 7:0 z drużyną z 3. poziomu rozgrywek holenderskich, w każdym spotkaniu zdobywali bramkę.
Forma Sturm: 8 6-0-2 br. 14:8. Z wyjątkiem meczu z Krasnodarem zawsze zdobywali bramkę. Pokonali Kopenhagę, Middlesbrough, przegrali z węgierskim 1. ligowcem MOL Vidi 1:4.
Kadra Ajax: liczy 29 piłkarzy, 16 obcych, wycena to 229,15 mln. euro, średnio piłkarz wart jest 7.900 tys. Trenerem od 28 grudnia 2017 r. jest Holender Erik ten Hag. Nie zagrają z powodu kontuzji: dwaj napastnicy - jeden był rezerwowym w zeszłym sezonie, drugiego pozyskano latem - oraz podstawowy prawy obrońca Veltman, razem ich wartość wynosi 12 mln. Pozyskano doświadczonego lewego obrońcę Blinda z Man. Utd. i ofensywnego pomocnika Tadica z Southampton. Odszedł ważny napastnik Kluivert.
Kadra Sturm: liczy 27 graczy, 6 obcych, jej wycena wynosi 22,48 mln. euro, średnio 832 tys. Trener niemiecki Vogel pracuje od 1 stycznia 2018 r. Pozyskali 2 ciekawych napastników, lewego obrońcę i stopera, wszyscy z doświadczeniem międzynarodowym, ale oddali, albo sprzedali kilku ważnych graczy - są to przede wszystkim napastnicy Edomwonyi, Alar i Rocher, ale zmiany dotyczą wszystkich formacji.
Podsumowanie i wnioski: rynek sugeruje, że jednoznacznym faworytem jest Ajax, jednak w świetle wyników osiąganych przez ten zespół w LM w ostatnich latach trudno akceptować proponowaną cenę za zwycięstwo klubu z Holandii. Pamiętam przy tym, że w 2015 r. austriacki Rapid wyeliminował Ajax (2:2 i 2:3). Wyniki sparingów klubu z Amsterdamu też nie są dobre. Sturm za to miał bardzo dobry ostatni sezon, najlepszy od lat i pokazał lepsze wyniki sparingów letnich. Na niekorzyść gości przemawia fakt, że jest to wybitnie domowy zespół. W związku z wskazanymi faktami, uważam, że najlepiej zainteresować się tutaj rynkiem BTS, który w świetle statystyk daje ciekawą ofertę płacąc średnio 2,04 (maks. 2,15) za strzelenie gola przez obie drużyny. Obie ekipy trafiają do bramek rywali regularnie. Przy tym Ajax ma mocniejszy napad, ale często traci gole. Ale też na becie na BTS najlepiej poprzestać, inne zakłady wydają mi się daleko mniej uzasadnione. Stawka wysoka - 8/10.
 
P 48

plafon

Użytkownik
no muszę przyznać, że ja tak stawiałem i przepraszam za Legię. Nigdy więcej żadnego klubu z naszego pięknego skorumpowanego kraju nie zarekomenduje... przepraszam raz jeszcze.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Nie zapominajmy, rok temu także był dwu mecz Celtic - Rosenborg i tam zakończyło sie 1:0 w dwu meczu (0:0 Celtic u siebie i 1:0 na wyjezdzie) a kursy były na Celtic jeszcze nizsze niz teraz sa.
 
mmatizz 4,9K

mmatizz

Użytkownik
Ajax Amsterdam - Sturm Graz
Dzisiejszy kurs na graczy z Austrii jest jakiś przesadzony. Ajax już nie gra tak spektakularnie jak X lat temu. Już Rosenborg ich wyjaśnił w poprzedniej edycji, gdzie nie awansowali nawet do LE. Troche też skład Ajaxu przetrzebiony kontuzjami i słabo zagrali w towarzyskich. Sturm Graz za to wydaje się solidniejszą ekipą patrząc na poprzedni sezon i przygotowania w obecnym. Co przemawia za Ajaxem to, że u siebie rzadko przegrywają, ale było to głównie w lidze holenderskiej. Na początku sezonu w eliminacjach, gdzie jeszcze skład nie jest zgrany było inaczej. Jak dla mnie value.
Sturm Graz @ 9,40 fortuna
 
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Panowie mało piszecie o Ludogorcu sam win to jest jakimś żartem ale chętnie pobiore bramki w tym meczu bo Videoton tracił bramki nawet z ekipą z Luksemburga. Węgrzy też coś mogą wcisnąć więc na moje oko meczyk over owy?
 
freez. 127

freez.

Użytkownik
Panowie mało piszecie o Ludogorcu sam win to jest jakimś żartem ale chętnie pobiore bramki w tym meczu bo Videoton tracił bramki nawet z ekipą z Luksemburga. Węgrzy też coś mogą wcisnąć więc na moje oko meczyk over owy?
Jak najbardziej overowy. Sam zagrałem win Ludogorca i over 2.5 bramki po 2.05 w ForBet. Co tu dużo mówić; Ludo u siebie gra świetnie i są zdecydowanym faworytem patrząc na gre we wcześniejszej fazie drużyny z Węgier.
 
dawson92 11,8K

dawson92

Użytkownik
A moim zdaniem Celtic się zesra a nie nastrzela bramek. Zagrają bez Dembele, który zapewnia im większość bramek w sezonie, poza tym Rosenborg potrafi bronić i to tyle. Under 2,5 @ 1,72 fortuna
 
talib 1

talib

Użytkownik
Panowie mało piszecie o Ludogorcu sam win to jest jakimś żartem ale chętnie pobiore bramki w tym meczu bo Videoton tracił bramki nawet z ekipą z Luksemburga. Węgrzy też coś mogą wcisnąć więc na moje oko meczyk over owy?
Ja dałem Ludogorec powyżej 2,5 bramki (2,5 na lvbet). Myślę że będą chcieli rozstrzygnąć kwestie awansu u siebie , aplikując kilka brameczek. Ciekawa opcją jest też gol Świerczoka. Chłopak strzela jak na zawołanie w klubie.
 
K 4

krisak13

Użytkownik
Ja dałem Ludogorec powyżej 2,5 bramki (2,5 na lvbet). Myślę że będą chcieli rozstrzygnąć kwestie awansu u siebie , aplikując kilka brameczek. Ciekawa opcją jest też gol Świerczoka. Chłopak strzela jak na zawołanie w klubie.
Według flashscore nie gra w pierwszej 11
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Według flashscore nie gra w pierwszej 11
Keseru jest całe życie pierwszym wyborem na dziewiątce. Świerczok jest pierwszym wchodzącym.
Widzę, że w Videoton zaczyna bez swojego najlepszego zawodnika, Lazović tylko na ławce. A bez tego faceta Węgrzy nie istnieją w ofensywie. Swój wiek ma, być może jakiś uraz nie wiem, ale bez niego to ostra murarka się szykuje. Generalnie węgierska piłka to jest jeszcze większe szambo od naszej rodzimej polskiej.
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Ajax - Sturm Graz
Podstawowe pytanie jest takie: Czy w pierwszych 45 minutach Ajax ukłuje przeciwnika? Jeżeli tak to mecz powinien się potoczyć po ich myśli. Jeżeli nie no cóż...mogą być kłopoty. Mój typ jest trochę intuicyjny, gdyż obie ekipy nie rozpoczęły jeszcze ligi w swoim kraju. Jeżeli gospodarze chcą tu awansować powinni wygrać więcej niz jedną bramką. Typ za niewielką stawkę.
Ajax kurs 1,30
Ajax - 1 kurs 1,82 STS

wynik 2:0 FT
Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom