>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

II runda kwalifikacyjna Ligi Mistrzów [ 31.07 - 01.08.2018] REWANŻE

Status
Zamknięty.
B 212

bulek78

Użytkownik
Bet jak najbardziej do gry. W scenariusze typu że Legia szybko strzeli ze 2 bramki i skupi się na kontratakach bym nie wierzył, dla mnie to nierealne. Bardziej prawdopodobne jest to, że Legia do końca będzie próbowała odwrócić losy dwumeczu, a Spartak skupi się na defensywie.
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Panowie po raz ostatni tak slaby wystep MP w el u siebie pamietam jak Slask gral z Helsinborgiem, wtedy tez jechali do Szwecji jeszcze awansowac.Wystarczy popatrzyc na wyniki tego Spartaka oni wygrali lige defensywa, traca malo bramek do tego maja dobre kontry nawet zakladajac ze z powodu slabych umiejetnosci strzeleckich ich napastnicy spartacza wiekszosc to i tak tych okazji beda mieli pewnie wiecej niz na Legii. z czego Legia miala by nagle im walnac trzy gole.
 
freez. 127

freez.

Użytkownik
To co Legia musi nie do końca jest tożsame z tym, co Legia potrafi. Przez skórę też czuję, że Legia powalczy, ale nie zapędzajmy się w drugą stronę. Próbowali się rzucić w 1 meczu i zostali skarceni jak zespół lekko nieprofesjonalny. Jeśli sztab ma choć trochę oleju w głowie to zaleci oddanie trochę pola Słowakom - inna sprawa czy ten wariant wypali, Słowacy też myślą.
Mnie osobiście zaciekawił mecz Szeryfa ze Skhendiją. Jak jestem przeciwny graniu wynalazków, tak tu bym szedł w bramki. Oba zespoły kompletnie nie potrafią bronić i potrafią dobrze kreować grę, mecze obfitują w sytuacje. Ze skutecznością bywa różnie, jak chociażby w pierwszym meczu. Teraz też zagrają na nieco lepszej murawie. Klasyczny over powinni pokryć
Już w pierwszym meczu powinno pojawić się więcej bramek, ale dzięki temu wzrósł kurs na over bramkowy w górę co bardzo mnie cieszy, dlatego zagrałem over 2.5 bramki po @2.10 w Forbet. Patrząc na bilanse bramkowe ostatnich spotkań można śmiało rzec,że obie ekipy są świetne w ofensywie. Szerif musi się otworzyć i atakować, widzę u nich na koncie min 2 bramki i wątpię żeby Shkendija z tak bramkostrzelnym napastnikiem jak Ibraimi nic nie wsadziła.
Dla odważnych ; obie strzelą + over 2.5 bramki @3.00 także w Forbet ???? ⛔
 
ajayinho 2,4K

ajayinho

Użytkownik
Spartak Trnava - Legia Warszawa
Typ:
Żółte kartki gospodarzy - powyżej 2,5 @1,70 totolotek ⛔

Jak dla mnie całkiem spoko zdarzenie, ostatnio w Warszawie aż 5 żółtych kartek dla Słowaków, w 1 rundzie raz pokryli tę linię. Wiadomo, Legia będzie starać się atakować od początku, szybkie ataki plus indywidualności jak Carlitos powinni wymuszać faule na przeciwnikach. Nawet w przypadku końcówki meczu przy stanie nie korzystnym dla Legii, Spartak może grać na czas, wykopywać piłkę po gwizdku - ogólnie może być trochę nerwowo i liczę na pokrycie linii.
 
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Spartak Trnava Legia Warszawa over 9,5 roznego 1.7 forbet

Wnioski po pierwszym meczu sa takie ze Spartak moze prowadzic gre w meczu z Legia nie musi grac cofniety i tylko czekac na bramki, jesli Legia zagra 3 z tylu np Wieteska i Astizem to zawodnicy Latala moga stawarzac sytuacje co spowoduje nabicie kilku roznych. Legia musi ruszyc Kuchy czy Vesovic musza ten wozek ciagnac wrzutki na Kante czy podanian penetrujace musza byc przecinane. Ostatnie mecze Legi to sporo rzutow roznych.
✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
icewarrior 41

icewarrior

Użytkownik
Jeśli chodzi o dzisiejszy mecz , i potoczy się w sposób taki , że będzie &quot;otwarty&quot; to może paść sporo goli .
Oby te bramki padały z obu stron , bo obok kursu 18 ciężko przejść obojętnie , a tyczy się on typu , że obie drużyny strzelą gola w obu połowach . Jak napisałem wyżej , jeśli mecz będzie otwarty to całkiem możliwe że taki oto typ wejdzie. Buk Fortuna . Za drobne 20-30pl może sobie takie coś SOLO zagrać.
 
P 48

plafon

Użytkownik
jednym ze scenariuszy jest następujący: Legia grała przeciwko trenerowi (jak to nasze cukiereczki potrafią i robią to systematycznie) i stąd tłumaczenie o zatruciu. Cel jaki mogli dzięki temu osiągnąć jest jeszcze niejasny ale to bardzo możliwe zwłaszcza po oświadczeniu Radovica w wywiadzie po meczu o opcji zwolnienia trenera. Może się też okazać że jesteśmy zwyczajnie słabi bo po tych naszych cudakach wszystkiego się można spodziewać. Jedno jest pewne. Będzie śmiesznie ????
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Trnava - Legia Warszawa 0:1
powyżej 9,5 rzutów rożnych 1,75 STS 13
Trnava powyżej 2,5 żółtej kartki 1,63 2
Legia 2,12
Póki kurs jest do gry to podaję.
W pierwszym meczu było aż 11 rożnych z czego Legia uzbierała ich aż 8.
Dziś Legia musi zaatakować od samego początku więc i o rożne powinno być dużo łatwiej. Trnava na pewno swoje także dorzuci rożne z kontrataków.
Myślę, że Legia nadal ma szanse awansować, musi tylko zagrać bardzo dobry mecz - stać ich na to.
Co do zwycięstwa itd to jeszcze się zastanowię i możliwe, że coś więcej dopisze później.
Legia w ekstraklasie także sporo rożnych ma w meczach.
W pierwszym meczu padło aż 9 żółtych kartek, 5 dla Trnavy i 4 dla Legii.
Dziś Trnava na pewno będzie ostro grać w obronie, ma czego bronić a 3 kartki mogą spokojnie wpaść, do tego sędzia dzisiejszego meczu pokazuje dość sporo kartek żółtych.
Myślę, że Legia wygra ten mecz, mimo wszystko kadrowo jesteśmy lepsi od Trnavy, mecz się nie udał poprzedni - do zapomnienia, pozostała jeszcze druga połowa...​
 
freez. 127

freez.

Użytkownik
Trnava - Legia Warszawa
powyżej 9,5 rzutów rożnych 1,75 STS
Trnava powyżej 2,5 żółtej kartki 1,63
Póki kurs jest do gry to podaję.
W pierwszym meczu było aż 11 rożnych z czego Legia uzbierała ich aż 8.
Dziś Legia musi zaatakować od samego początku więc i o rożne powinno być dużo łatwiej. Trnava na pewno swoje także dorzuci rożne z kontrataków.
Myślę, że Legia nadal ma szanse awansować, musi tylko zagrać bardzo dobry mecz - stać ich na to.
Co do zwycięstwa itd to jeszcze się zastanowię i możliwe, że coś więcej dopisze później.
Legia w ekstraklasie także sporo rożnych ma w meczach.
W pierwszym meczu padło aż 9 żółtych kartek, 5 dla Trnavy i 4 dla Legii.
Dziś Trnava na pewno będzie ostro grać w obronie, ma czego bronić a 3 kartki mogą spokojnie wpaść, do tego sędzia dzisiejszego meczu pokazuje dość sporo kartek żółtych.​
Roi Reinshreiber - izraelski sędzia
We wszystkich jego występach w 154 meczach różnych lig zaczynając od Ligi Izraelskiej a kończąć na Mistrzostwach Europy u19 czy kwalifikacjach Ligi Europy rozdał 675 żółtych kartoników, co wychodzi 4.3 kartki na mecz. Dziś może być dużo walki więc typ bardzo obiecujący ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
N 100

narodowy

Użytkownik
Muszę przyznać, że kurs na awans Legii atrakcyjny. Dwu bramkowa przewaga Spartaka powoduje, że nie można ich lekceważyć w kwestii awansu. Dodatkowo gra przeciwko trenerowi powoduje, że jest sporo wątpliwości w okół tego meczu. Jestem zdania, że Legia jest w stanie awansować grając taktyką z Kielc ale po golu wyrównującym. Podejrzewam, że Spartak przyjmie taktykę defensywną oczekując na kontrę. Poruszona została kwestia gola dla Trnavy. Przyznam szczerze, że to jest moja największa obawa. Legia może rzucić się do ataku od początku meczu i może nawet objąć prowadzenie, ale jeżeli Spartak strzeli to zabawa zaczyna się od nowa i do tego dochodzą komplikacje. Największe moje obawy budzi defensywa warszawiaków, tracą sporo bramek. Sporo meczy przegrali dając sobie wbić nie jedną, a co najmniej 2 bramki.
Typ:
+ 2,5 bramki @ 2,21 Fortuna ⛔
Edit: Szansa na awans była, nie można odebrać im woli walki, ale głupoty co poniektórym również.
Marko Vesović, Domagoj Antolić to miały być transfery na Ligę Mistrzów, a nie na odpadnięcie z LM. Zachowanie obu poniżej krytyki. Jeden faul głupszy od drugiego. Antolić stracił piłkę pod polem karnym na własne życzenie i ciężko mieć pretensje do sędziego. W awansie Spartakowi pomogła przede wszystkim nieporadność Ledżii... Jak Malarz łapał piłkę i chciał szybko rozegrać akcję to niestety nie miał do kogo podać bo reszta się dopiero budziła... Osobnym tematem jest Kante i już nie mówię o tej sytuacji pod koniec meczu gdzie jego strzał minął słupek, ale o dośrodkowaniu Mączyńskiego i o tym jak Kante potknął się o własne nogi... Reasumując jeżeli tak grająca Ledżia zdobędzie MP to będzie to obraz całej ligi. Powiem tak z jednej strony Mioduski się stara, ściąga graczy którzy mają niby zapewnić LM, a z drugiej nie uczy się na własnych błędach. Po co trzymał tego Klafuricia. Trzeba było dokończyć z nim sezon i poszukać kogoś na jego miejsce. Tak jak nieskuteczni są Ci nowi piłkarze to aż żal patrzeć, takie wzmocnienia, a nic nie grają. Nie mówie tutaj o jakimś zgraniu ich bo na to przyjdzie czas, ale o indywidualnych umiejętnościach. Niektórzy liczyli, że jak przyjdzie Carlitos to strzeli zaraz 20 albo 30 bramek, tylko on w Wiśle grał trochę inaczej niż w Warszawie.
 
areck 213

areck

Użytkownik
Legia musi. Legia nie ma wyboru. Legia to piłkarze doświadczeni, dla których wstydem byłoby odpaść na tym poziomie rozgrywek. Legia zna europejskie puchary. Legia jest personalnie silniejsza od dzisiejszego rywala. Spodziewam się dominacji Legii i nastawienia Trnavy na kontry. Oglądając pierwszy mecz miałem wrażenie, że Legia zagrała zdecydowanie poniżej potencjału, a Trnava zdecydowanie powyżej. Dzisiaj, miejmy nadzieję, Klaufurić nie będzie idiotą i postawi na sprawdzoną czwórkę obrońców z tyłu. Nie zapominajmy, że Trnava naprawdę składa się w dużej mierze z gości, którzy serio średnio dawali sobie radę w Ekstraklasie. Spodziewam się dominacji Legii od pierwszej minuty i stałego dążenia do strzelenia bramek, a Trnava winna wyjść defensywnie, mocno z tyłu, przesuwając i licząc na kontry. Nie wiem czy Legii uda się odrobić stratę, to będzie trudne, ale na pewno będą ostro walczyć i przyciskać rywali. Stąd typy:
Legia over 2,5 rożnego w 1 połowie
1,74
Fortuna
Zgodnie z powyższym opisem, wszelkie overy rożnych Legii mają dzisiaj sens. Wejdzie nawet przy 1:0 dla Trnavy. A w sumie to i szybkie 2:0 dla Trnavy wciąż daje szansę typowi. Jedynie 2:0 dla Legii w 30 minut psuje typ, ale tego się nie spodziewam.
Trnava over 4,5 rożnych w meczu
2,05
TOTALbet
Dla mnie do gry. Trnava powinna nabijać rożne po kontrach. Grają u siebie, 5 to nie jest tak duża liczba.
I za drobne
TOTALbet - TOTALboost
Awans Legii po 7,50.
Szanse na pewno większe, niż promocyjny kurs. Z chęcią pobieram.
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
jednym ze scenariuszy jest następujący: Legia grała przeciwko trenerowi (jak to nasze cukiereczki potrafią i robią to systematycznie) i stąd tłumaczenie o zatruciu. Cel jaki mogli dzięki temu osiągnąć jest jeszcze niejasny ale to bardzo możliwe zwłaszcza po oświadczeniu Radovica w wywiadzie po meczu o opcji zwolnienia trenera. Może się też okazać że jesteśmy zwyczajnie słabi bo po tych naszych cudakach wszystkiego się można spodziewać. Jedno jest pewne. Będzie śmiesznie ????
To dlaczego nie grali przeciw trenerowi z Corkiem? Po co snuc teorie spiskowe.Z taka obrona od polskich druzyn dostaja po 3 gole,to co oni chca w pucharach zrobic, w pomocy same silowe osilki Maczynski, Cafu, to wyrobnicy od zbierania pilek a kto ma grac,kogo tam maja kreatywnego? na 10 brak pilkarza, skrzydlowych brak po kontuzji Kucharczyka.Lopez to pilkarz ponad takie ligi jak nasza czy slowacka, ale jest bez formy,a rywale juz wiedza jak go zablokowac.Trenera brak, bo jak mozna pokladac nadzieje w gosciu, ktory kobieca druzyne jedynie trenowal, to napewno fajny facet, ale o taktyce nie ma pojecia przy tym facecie maja sielanke i robia sobie co chca taki zajebisty kolega,po co mieli by go zwalniac. jak przyjdzie nawalka to dopiero w dupe dostana.Jak zagra spartak dzisiaj? Tak samo jak w warszawie,bo niby po co mialby cos zmieniac i myslec tylko o obronie, skoro wjezdzaja w pole karne legi jak chca lewa,prawa, srodkiem, Slowacy trafili z forma na te mecze i maja duzo lepszego trenera, to wystarczy zeby bez trudu awansowac.
 
A 397

adam1890

Użytkownik
Jak czytam te teorie że legia już gra przeciwko trenerowi żeby odszedł i juz czekaja na Nawałkę to nie wiem czy śmiać się czy płakać:cwl::cwl: przed meczem było że Trnava to amatorzy jakieś niedobitki z ekstraklasy co nic szczególnego nie osiągneli a teraz nagle mega faworyt:fubar: Legia ma na każdej pozycji lepszych zawodników i to wystarczy.... Pierwszy mecz wygladał jak wyglądał każdy chyba widział legia mogła stracić jeszcze ze 3 bramki ale to bedzie zupełnie co innego zle weszli w mecz i tyle jeszcze wirus treningi byly odwołane przed meczem.... za duza kasa jest do zgarniecia zeby odpuszczali bo chca zmienic trenera a ci co tak myślą chyba im tynk w nocy na łeb spadł:sarcastic::sarcastic:
Legia win kurs około 2 1XBET
no obok takiego kursu nie moge przejść obojętnie :dance:
i dla lepszego ogladania Legia awans 4.5 tez 1XBET
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Wytłumaczcie mi jedno, bo z tego co widzę to nie które osoby stawiają coś w tym meczu tylko żeby obstawić. Po prostu na siłę. Wy tak serio czy jest mus bo to bukmacherka i dzień bez obstawiania to dzień stracony ???? . Bo po co obstawiać wygraną Trnavy ??? Przecież wygrali 2-0 w pierwszym meczu. Chyba każdy dobrze wie że remis 0-0,2-2 czy porażka 0-1 nic nie zmieni i Spartak awansuje. Okej rozumiem, Legia będzie cisnęła i mogą iść kontry, ale jest jeszcze Malarz który nadal świetnie broni w Legii, a Trnava chyba nie będzie chciała wypruwać flaki żeby wygrać, bo najważniejszy jest awans i brak kontuzji na następne ważne mecze. Z drugiej strony stawiać na Legię, przecież oni u siebie już pokazali jak grają, w lidze póki co z rywalami niezbyt mocnymi porażka i wygrana też dosyć szczęśliwa, bo tu główną rolę odegrał Mąka tym ładnym golem, a to indywidualność którą meczy wszystkich się nie wygra. Dlatego najlepszą opcją jest spokojnie oglądać, kibicować Legii jako polskiej drużynie lub Trnavie i tyle. Po co na siłę stawiać coś w tym meczu, czy over tu taki pewny, to że nasz MP musi atakować to nie znaczy że wszystko trafią i nastrzelają zaraz 3-4 gole. 0-0 ja tu widzę i sądzę że całkiem realny jest taki wynik. Przy dobrej grze obronnej Trnavy i nawet jak będą mieli kontry to ich po prostu nie wykorzystają. Jednak tak jak pisałem wyżej, ja tu nic nie ruszam bo uważam że nie warto, w 1 meczu pograłem Spartak DNB na live, udało się i nie mając konkretnego pomysłu na rewanż postanowiłem że dzisiaj zostawię ten mecz w spokoju i spokojnie z dużą ciekawością go oglądnę. Ewentualnie live jak podkusi ale zobaczymy jak potoczy się mecz.
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Trnava - Legia
Typ: 1
Kurs: 3.65
Godz: 20:30
Bukmacher: Totolotek
Po tym co działo się w pierwszym meczu obu drużyn nie rozumiem kompletnie tych kursów na Trnavę dzisiaj. Oczywiście nawet porażka 0:1 da im awans, no ale w Warszawie ówcześni goście byli zespołem o przynajmniej klasę lepszym. Legia na starcie sezonu gra bardzo słabo i wygrana w Kielcach, gdzie główną przewagą była fatalna postawa Korony w drugiej części nie jest czymś co nagle da pozytywnego kopa &quot;Wojskowym&quot;. Zresztą tam wszyscy poczynając od kibiców, idąc przed Mioduskiego, a na Klaufuriciu kończąc są chyba świadomi tego, że wkrótce zespół przejmie Nawałka. Według plotek już jutro w przypadku braku awansu. Sportowo argumentów za Legią nie widzę i ten zespół musiały przejść jakąś nagłą metamorfozę, żeby coś z tego dwumeczu dla siebie wyciągnąć. Dlatego korzystam z GramGrubo w Totolotku i idę w Trnavę po 3.65, bo widzę w tym spore value.
 
paozo 3,6K

paozo

Użytkownik
o meczu Legii właściwie wszystko już tutaj napisano. Sprawa jest prosta Legia musi zaatakować jeśli chce awansować. Dlatego również spodziewam się otwartego spotkania i gram takiego dubla w Betfair:
Over 8.5 Corners - Total Corners 8.5
Over 1.5 Goals - Over/Under 1.5 Goals

kurs łączny @2,08
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
LM jest za ważna żeby sobie grać przeciwko trenerowi. Tak to można sobie grać w lidze... I oczywiście zachowując właściwe proporcje przypominam wiele meczy czołowych drużyn gdzie 1 mecz był zupełnie odmienny od rewanżu... Oczywiście największy przykład to Barcelona - PSG. W pierwszym meczu zagrali jak by byli zatruci ???? , za to w drugim jak natchnieni... I wtedy PSG nie było tak jak dzisiaj Spartak faworytem, ale tylko nie wiele odstawali, natomiast między Legią, a Spartakiem jest o wiele większa przepaść... I nawet jeśli przyjąć zasadę kierowania się ostatnim meczem to w lidze Legia zagrała dobrze, a nawet bardzo dobrze... Widać było, że w II połowie ostro przyśpieszyli i kreowali sytuacje nawet po objęciu 2:1... Chodzi mi o to, że nie powinniście wysnuwać wniosków tylko na podstawie pierwszego meczu, a nawet pierwszej kolejki (extra)klasy bo to o wiele za mało...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom