>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

II runda kwalifikacyjna Ligi Mistrzów [ 31.07 - 01.08.2018] REWANŻE

Status
Zamknięty.
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Jestes przewrazliwiony, kartki dostali zasluzenie,Slowakom tez by je dal za takie faule,co jego spiewy na marszach obchodza.Niepotrzebnie mieszasz polityke do pilki noznej wypisujac teorie ,ktore sam wymyslasz.Teoria ze mogl dac te kartki, ale nie musial jest glupia, bo wtedy by faworyzowal Legie.Moim zdaniem sedziowal w porzadku, niewazne czy byl Zydem czy Eskimosem.Po prostu to nie jest liga polska,gdzie sedziowie toleruja kopanie po nogach,w pucharach za takie faule konczy sie w 9.
Nie wiem jak długo siedzisz w bukmacherce i ile widziałeś meczy, ale właśnie w LM i to nawet w fazie pucharowej sędziowie bardzo często nie dają drugich żółtych za o wiele bardziej ewidentne rzeczy żeby nie wywalać zawodników. Na samych MŚ było bardzo nie wiele czerwonych - kojarzę tylko jedną dla Kolumbii i nie kojarzę żadnej drugiej żółtej, co nawet statystycznie się nie broni...
Ja nie piszę, że kartki były niezasłużone tylko piszę o tym, że sędzia jak by dał tylko słowne upomnienie też by się nic nie stało... a sytuacja z Malarzem tylko potwierdza jak byli &quot;skrupulatni&quot;... I nie jestem przewrażliwiony tylko sam przez wiele lat pracowałem powiedzmy w organie który karał ludzi ???? i wiem jak dużo daje osobiste nastawienie, a obiektywizm dotyczy tylko pewnych ram, a w sytuacji dać/nie dać decyduje nastawienie...
To mój ostatni post na ten temat... Więcej już nie będę pisał o co mi chodzi... Wyjaśniłem dostatecznie mocno...
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów, kwalifikacje
Godzina: 19:00
Spotkanie: Qarabag Agdam - FK Kukesi
Typ: handicap 1 (-1.5)
Kurs: 2,12
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Rewanżowe spotkanie w kwalifikacjach Ligi Mistrzów. W pierwszym spotkaniu rozgrywanym w Albanii padł bezbramkowy remis. W tym rewanżu zdecydowanym faworytem dla mnie jest mistrz Azerbejdżanu. Myślę, że gospodarze spokojnie sobie poradzą wygrywając to spotkanie różnicą przynajmniej 2 goli i pokrywając tego handicapa. Jednak w zespole Qarabag jest znacznie więcej jakości niż u jego rywala. Zwłaszcza jeżeli chodzi o formację pomocy to tutaj według mnie gospodarze będą mieli znaczną przewagę nad zespołem Kukesi. W poprzedniej rundzie Kukesi męczył się bardzo z mistrzem Malty i na wyjeździe to zespół z Valletty był dużo lepszym zespołem ale udało się Albańczykom awansować dalej. Teraz poprzeczka rośnie znacznie bardziej i tym razem myślę, że Kukesi już się nie prześliźnie. Oba zespoły zagrają dziś w swoich najmocniejszych składach i myślę, że atut własnego boiska pozwoli gospodarzom awansować bez problemu do następnej rundy.
✅ 3-0
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów, kwalifikacje
Godzina: 19:00
Spotkanie: FC Midtjylland - FC Astana
Typ: 1
Kurs: 1,91
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
W pierwszym spotkaniu w Kazachstanie padł wynik 2-1 dla Astany. Widzę, że idzie tutaj mała masówka w stronę Astany w różnych postaciach czy to awansu tego zespołu, czy typów X2 czy różnych kombinacji z handicapami itd
Skąd aż tak duże faworyzowanie mistrza Kazachstanu ? Owszem całkiem nieźle się w ostatnich sezonach prezentowali na europejskiej arenie i u siebie byli lepsi od mistrza Dani ale rewanż to będzie zupełnie inny mecz. FC Midtjylland u siebie jest zespołem bardzo solidnym i ja spróbuję zagrać tutaj na przekór masówce i pograć w stronę zwycięstwa gospodarzy. Gospodarze mają w składzie kilka ciekawych nazwisk jak Nigeryjczyk Onauchu czy Norweg Wikheim i Duńczyk Poulsen. Z pewnością Astana nie będzie miał tutaj łatwej przeprawy i mnie ich ewentualne odpadnięcie tutaj nie zdziwi a wręcz przeciwnie to zespół duński jest w tym spotkaniu dla mnie faworytem. Z pewnością zespól z Kazachstanu jest w formie i od 11 meczy z rzędu nie przegrał notując 10 zwycięstw i 1 remis ale teraz czeka ich najtrudniejszy rywal spośród wszystkich z którymi mierzyli się w tych spotkaniach. Oba zespoły zagrają praktycznie w najmocniejszych składach. U gospodarzy nie zagra napewno napastnik Dovbyk ale jest go kim zastąpić na tej pozycji, a goście bez absencji w zespole. Ja próbuje w stronę duńskiego mistrza.
⛔ 0-0
 
P 1

pavel45

Użytkownik
Z ta wygraną Duńczyków bym uważał spójrz na statystyki w pierwszym meczu Kazachowie mieli 3 razy więcej sytuacji bramkowych oraz celnych strzałów niż przeciwnik, a to też o czymś świadczy... Uważam że nie przyjechali do Danii z nastawieniem defensywnym. Osobiście szedłbym w kierunku remisu 1:1.
 
slomiany400 32,3K

slomiany400

Użytkownik
Z ta wygraną Duńczyków bym uważał spójrz na statystyki w pierwszym meczu Kazachowie mieli 3 razy więcej sytuacji bramkowych oraz celnych strzałów niż przeciwnik, a to też o czymś świadczy... Uważam że nie przyjechali do Danii z nastawieniem defensywnym. Osobiście szedłbym w kierunku remisu 1:1.
Wszystkie drużyny mają problem, żeby na stadionie Astany coś pograć, inny klimat, sztuczna murawa, piłkarze nie są przyzwyczajeni do takiej gry. Astana poza domem traci już to coś, wystarczy spojrzeć na rok temu Celtic 5-0 Astana Astana 4-3 Celtic na wyjeździe nie istnieli, a Celtic wcale nie wyszedł tam jakąś głęboka rezerwą na wyjeździe
 
imperial-fox 95

imperial-fox

Użytkownik
HJK Helsinki - BATE Borysow | powyżej 3,5 ŻK | Kurs: 1,60 (Fortuna) ✅
Basel - PAOK | powyżej 3,5 ŻK | 1,53 (Fortuna) ✅

Moim zdaniem bardzo ciekawie wyglądają dzisiaj typy na ilość kartek w powyższych meczach. Pierwsze spotkanie, rozgrywane tydzień temu w Borysowie, zakończyło się bezbramkowym remisem. Dzisiaj kalkulacja jest prosta - BATE wystarczy bramkowy remis, HJK potrzebuje ten mecz wygrać. W pierwszym meczu sędzia pokazał łącznie 4 ŻK.
W meczu PAOK - Basel pokazane zostały 3 ŻK a sam mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla Greków. Wystarczy im więc remis.
W obu spotkaniach głównym powodem, dla którego zdecydowałem się na typy na kartki, jest stawka tych meczów. W żadnym z nich nie powinno zabraknąć walki. Bardzo możliwa jest też obrona korzystnych rezultatów w II połowach. Kursy nie powalają jednak taki dubel spokojnie można pograć.

Ed: Zgodnie z oczekiwaniami, linia na spokojnie pokryta w obu meczach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Midtjylland - Astana 0:0
obie strzelą
1,86
Astana ma dobry wynik przed rewanżem 2:1, oczywiście Astana u siebie gra dużo lepiej niż na wyjeździe ale moim zdaniem powalczą o awans a żeby tak było to muszą strzelić bramkę. Mistrz Danii u siebie sporo strzela, w weekend strzelili 3 bramki. Myślę, że BTTS w tym meczu może być spokojnie.
Basel - PAOK 0:3
obie strzelą 1,69
powyżej 2,5 i obie strzelą 2,08
Pierwszy mecz 2:1 dla PAOK, bramka strzelona na 2:1 przez Basel dała im jeszcze spore szanse chociaż przez pryzmat całego meczu to PAOK pokazał się z dużo lepszej strony.
Basel to już całkiem inna drużyna co przed rokiem gdzie awansowali z mocnej grupy.
Jednak myślę, że powalczą u siebie, PAOK także będzie chciał strzelić bramkę, nie zamkną się... Liczę na dobry mecz z minimum 3 bramkami.
Sturm Graz - Ajax 1:3
obie strzelą 1,62
powyżej 2,5 i obie strzelą 1,98
W tym dwu meczu Ajax jest bardzo bliski awansu do kolejnej rundy, wygrał u siebie 2:0 i jedzie do Austrii z bardzo dobrym wynikiem. Dziś jeśli strzelą bramkę to gospodarze już będą naprawdę pod ścianą - 4 bramki minimum muszą wtedy strzelić na co bym nie liczył.
Ogólnie drużyny Austriackie i Holenderskie strzelają sporo bramek dlatego także idę w stronę BTTS i over meczowy. Sturm na pewno zaryzykuje i powalczy o awans co Ajax może wykorzystać, ma bardzo dobrych i szybkich piłkarzy.
// Basel zawiódł po całości...
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
pedro1x2 100

pedro1x2

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:00
Spotkanie: Basel - PAOK
Typ: 2
Kurs: 4.0
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Przed nami rewanżowe spotkanie obu ekip. W pierwszym meczu PAOK wygrał 2-1 oddając 7 celnych strzałów na bramkę , przy tylko jednym strzale na bramkę drużyny przeciwnej.
Basel widać że jest w poważnych tarapatach jeśli chodzi o formę.Ostatnie 6 meczy to 5 porażek (w tym 4 na swoim boisku) i jeden remis.
Wynik pierwszego meczu nie przekreśla szans żadnej z drużyn dlatego spodziewam się,że drużyna z Grecji zaatakuje od samego początku aby zagwarantować sobie awans do następnej rundy w regulaminowym czasie gry.Przy strzeleniu bramki przez gości,gospodarzę będą musieli strzelić 3 bramki aby awansować do następnej rundy,a 2 bez straty kolejnego zagwarantuje dogrywkę.
Drużyna Basel w mojej opinii nie jest w stanie strzelić więcej niż jednej bramki. Typuje wynik 0:1 lub 1:2 dla gości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
C 748

crystiano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Sturm Graz - Ajax
Typ: 2
Kurs: 1.8
Godz: 20:30
Bukmacher: Totolotek
W spotkaniach rewanżowych tej rundy Ligi Mistrzów sporo rzeczy jest już jasnych i część meczów to czysta formalność. Takim meczem powinno być też starcie Ajaxu ze Sturmem Graz, gdzie Holendrzy wygrali 2-0 przed własną publicznością i w rewanżu po prostu powinni spokojnie zrobić swoje. Zespół z Amsterdamu to jednak na tyle dobra drużyna, że nawet z korzystnym wynikiem powinna ograć Austriaków. Kurs bliski 1.9 w Totolotku nie jest najgorszy, a Ajax sprowadzając choćby Blinda czy Tadicia pokazał, że w tym sezonie ma naprawdę ambitne cele i jedynie ogrywanie młodzieżowy w celach zarobkowych ich nie interesuje. Rywalizacja w zespole też jest na tyle duża, że nie można mówić o odpuszczaniu jakiekolwiek spotkania, zwłaszcza w Europie, bo te dwie bramki to nie jest też aż tak ogromna zaliczka.
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
Basel widać że jest w poważnych tarapatach jeśli chodzi o formę.Ostatnie 6 meczy to 5 porażek (w tym 4 na swoim boisku) i jeden remis.
Widać, że nawet nie chciało Ci się sprawdzić wyników tylko głupoty piszesz. Jakie 4 na własnym boisku? Ja widzę dwie, ale niektórzy nie sprawdzą co to za meczey tylko piszą na palę. Na 4 porażki dwie byly na turnieju, do tego w międzyczasie grali 2 mecze. Z Feye i Aarau tego samego dnia!
Mecz z St. Gallen ewidentnie odpuszczony pod mecze z PAOK.
Reszta rzekomych problemów pewnie tak samo sprawdzona jak powyższe mecze...
Nie twierdzę, że PAOKA nie wygra ale opieranie typu o taką analizę moze się tylko skończyć tragicznie...
 
pedro1x2 100

pedro1x2

Użytkownik
Fakt nie zauważyłem,że byly to mecze turniejowe ,ale jakny nie patrzeć przegrane , więc jak ten błąd ma wpłynąć na analize dzisiejszego meczu? Uważam że to nic nie wnosi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom