>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

III kolejka PGE Ekstraligi (21-22.04)

Status
Zamknięty.
viking 47

viking

Użytkownik
Wozniak under 7,5 @1.68 fortuna ⛔
Szymek ustawiony jako prowadzacy pare, jedzie z Linusem ktory moim zdaniem moze mu jakies pkt. urwac, poczatek sezonu w jego wykonaniu nie jest najlepszy, jedzie srednio zeby nie napisac slabo, zdarzaja mu sie tylko pojedyncze dobre biegi a to za malo jak na rajdera ktory mial byc wzmocnieniem Gorzowa, mimo tego iz w poprzednim seoznie startowal we Wrocku, ciezko bedzie mu przeskoczyc ta granice pkt. Licze na to, iz od pierwszego biegu pojedzie Frick, a wtedy z pkt. dla Wozniaka bedzie jeszcze ciezej.
 
C 25

ctdp11

Użytkownik
Toruń wygra @ 1.8 fortuna
Krótka piłka, kim ma wygra mecz Tarnów? Juniorka na korzyść Aniołów. Liderzy powiedzmy porownywalni bo Nicki i Bjerre są w stanie zrobic razem te 25-27 oczek ale co dalej? Kildemand dramatyczny początek sezonu, Jamróg juz noe wykręci tyle oczek co z Myszami, Mroczka tez nic nie pokazal. Nie widzę argumentów żeby wygrali z Aniołami. Doyle się powolo budzi, Iversen ostatnio wygral jakis turniej w Danii, Cholder widac ze jest innym zawodnikiem niz rok temu, Pawelek tez swoje powinien zrobić i farbowany Holta z juniorami pod dyszke raczej sie zakręci.
Obstawiam 40-50 dla Torunia. Jaskółki niby u siebie ,ale Toruńscy zawodnicy lubią jeździć na Mościcach. Powodzenia!
 
A 0

adex155

Użytkownik
No w porządku Dudek i Pepe klasa, ale na tle słabego Grudziądza, którego tak deprecjonujesz, tak więc nie wiem czy to jest odpowiedni punkt odniesienia. Rekonwalescent Pedersen również objeżdżał dwukrotnie Protasa oraz Dudka. Zresztą Dudi i Pepe zawalili mecz w Tarnowie. Fakt przed rokiem Zagar zawalił, ale nie porównujmy siły rażenia Falubazu do tej sprzed roku do aktualnej. Bo teraz Zielona Góra nie ma czterech zawodników, którzy gwarantują dwu-cyfrowe zdobycze. Komandos przed dwoma laty wykręcił dość przyzwoity wynik 8+3 w parze z Przemkiem Pawlickim. Oczywiście jedna pozycja juniorska w Częstochowie to tzw. kewlar, ale sądzę iż Gruchalski jest w stanie coś powalczyć. Oczywiście 1-5 w palnik możliwe. Jednak trzeba dodać, iż Niedźwiedź czy Zgarda to przeciętni juniorzy na tle extraligowych zespołów.
BTW. Nie lepiej zagrać linii (-4,5) jaką oferuję większość buków? Większa szansa na wygraną ????
Linie zmieniłem, faktycznie w forbet była lepsza. Po pierwsze Grudziądza nie depresjonuje, ale stwierdziłem że jedzie słabo bo ....jedzie, a liczyli na dużo więcej a tu już po 3 kolejkach faza PO im odjechała bezpowrotnie po stracie 3 pkt na własnym torze. Słaby występ Dudka i Pepe w Tarnowie był spowodowany tym ze mieliśmy mocne problemy z torem i brak objeżdżenia pokazał Dudek, a Protas zawsze słabo zaczyna i nie wiem czy 1. kolejka jest miarodajnym punktem odniesienia, ja zawsze zaczynam stawiać zakłady od 3. kolejki bo pierwsze 2 to jest loteria często. Ja dziś widzę nawet przy świetnej jeżdzie Madsena i Lindgrena dużo wyścigów na 3-3 i 4-2 dla Falubazu. Bo która para ma w Częstochowie wygrywać biegi ? Musielak o ile pamiętam w zeszłym roku zdobył 2 pkt w 6 biegach i tam była 1 lub 2 taśmy, z Lesznem też przyjeżdżał i nic nie pokazywał. Zagar z juniorami max 3-3, a ja tu w co najmniej 2 biegach widzę zwycięstwo na nim pary Falubazu. Więc zostaje para Miedziak- Lindgren, gdzie Cieślak pomógł ustawieniem Polakowi, ale czy oni są w stanie odrabiać straty z dwóch pozostałych par ? No chyba nie, bo choć Falubaz nie ma 4 zawodników na 10 pkt to ma 2 i bardzo mocną 1. parę i Jacoba lepszego od Musielaka i silniejszych juniorów, choć masz rację, że są przeciętni, ale nie są na pewno słabszymi w lidze i na juniorach rywali poza kilkoma wyjątkami są w stanie przyzwoicie punktować. Także nie widzę argumentów na zbliżony wynik, bo w pewnym momencie Falubaz ucieknie na kilka punktów i nie będzie miała Czewa tego kim odrobic, także w najgorszym wypadku 48:42 i to pokrywa linię (-4,5) ???? a Falubaz musi powalczyć o zaliczkę przed meczem rewanżowym.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Unia Tarnów - Get Well Toruń
Typ: Rolnicki (+0.5) - Kaczmarek - 1 @ 2.15 - Forbet
Podoba mi się w ofercie Forbetu zakład na parę Rolnicki-Kaczmarek. Ten pierwszy to reprezentant gospodarzy, Unii Tarnów która zmierzy się dziś z Toruniem. W dodatku dostajemy +0.5 pkt handicapu na Rolnickiego, więc w razie remisu między nimi i tak mamy wygraną. Dlaczego uważam, że Rolnicki zdobędzie więcej punktów od Kaczmarka? Oczywiście najważniejsza rzecz to tor. Chyba mało kto lubi jeździć w Tarnowie na tym lotnisku. Gospodarze na pewno mocno przygotowywali się pod ten mecz, bo skazywani na spadek przez różnego rodzaju &quot;ekspertów&quot; muszą wygrywać przede wszystkim u siebie żeby tylko spadku nie było. Ostatnie występy obu chłopaków - Rolnicki w Częstochowie a więc na wyjeździe zrobił 3 punkty w 4 startach. Kaczmarek u siebie przeciwko Sparcie 3 z bonusem, co oczywiście liczy się jako 3 punkty bo bonusy u buków się nie liczą. Trzy oczka zdobył, ale z kim on tam się ścigał - z Drabikiem, z którym oczywiście przegrał i tutaj zdobył 2 pkt przywożąc za sobą Kościelskiego i Wojdyłę, czyli krótko mówiąc leszczy (no może z Wojdyły coś będzie, ale w tamtym meczu 3 &quot;śliwki&quot; w 3 startach. W Kaczmarku jest duży potencjał i może być kiedyś dobrym żużlowcem, ale póki co jest juniorem, na starcie sezonu nie robi furory i jedzie na bardzo trudny teren jakim są Mościce w Tarnowie. W dodatku Forbet zabiera mu pół punktu o czym pisałem wyżej. Fajny kurs na wygraną reprezentanta gospodarzy więc pobieram.
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa
Typ: Fredrik Lindgren powyżej 11.5 pkt (liczą się wszystkie starty) @ 1.70 - Forbet
No kurs nie powala na kolana szczególnie, że jeszcze jest podatek, ale można do czegoś dołożyć bo według mnie bardzo bardzo prawdopodobne, że wejdzie. Lindgren przeżywa drugą młodość. Ciężko znaleźć słowo żeby określić to, jak wszedł w sezon. Na inaugurację gdy ze swoim Włókniarzem pojechał do Grudziądza, na bądź co bądź trudny tor, który zawsze był twierdzą, przywiózł duży komplet punktów. Tak, 18 punktów, same trójki! Lindbaeck, Łaguta, Buczkowski, Pawlicki, nikt z nich nie dał rady pokonać Szweda. Kolejna kolejka to domowy pojedynek z Tarnowem. I kolejny mega występ, tym razem 13 punktów. Na torze w Częstochowie, który przecież jest dla niego nowym domowym torem i potrzebuje jeszcze czasu żeby poznać jego wszystkie tajemnice, mimo, że przyjeżdżał tutaj z różnymi drużynami w przeszłości. Dziś jedzie na torze Falubazu, gdzie przejechał dziesiątki biegów, bo przecież tam spędził sporą część swojej kariery. No i co najważniejsze, liczą się wszystkie starty. Na pewno Falubaz w którymś momencie odskoczy na 6 punktów i wtedy Cieślak użyje go jako taktyczną, więc możemy zakładać, że pojedzie 6 biegów. No i Cieślak, trenował parę ostatnich lat Falubaz i wie co, jak i gdzie na tym torze trzeba robić, żeby dobrze śmigać. Na pewno te rady usłyszała cała drużyna, przez co Częstochowa może pojechać dobry mecz (i na to również stawiam) wraz z Lindgrenem, który w poprzednich kolejkach zrobił 18 i 13 punktów (w tym drugim występie w 5 biegach, gdzie dziś na 90% pojedzie 6). Nie widzę tutaj undera i jestem przekonany, że minimum 12 punktów przywiezie.
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
Linie zmieniłem, faktycznie w forbet była lepsza. Po pierwsze Grudziądza nie depresjonuje, ale stwierdziłem że jedzie słabo bo ....jedzie, a liczyli na dużo więcej a tu już po 3 kolejkach faza PO im odjechała bezpowrotnie po stracie 3 pkt na własnym torze. Słaby występ Dudka i Pepe w Tarnowie był spowodowany tym ze mieliśmy mocne problemy z torem i brak objeżdżenia pokazał Dudek, a Protas zawsze słabo zaczyna i nie wiem czy 1. kolejka jest miarodajnym punktem odniesienia, ja zawsze zaczynam stawiać zakłady od 3. kolejki bo pierwsze 2 to jest loteria często. Ja dziś widzę nawet przy świetnej jeżdzie Madsena i Lindgrena dużo wyścigów na 3-3 i 4-2 dla Falubazu. Bo która para ma w Częstochowie wygrywać biegi ? Musielak o ile pamiętam w zeszłym roku zdobył 2 pkt w 6 biegach i tam była 1 lub 2 taśmy, z Lesznem też przyjeżdżał i nic nie pokazywał. Zagar z juniorami max 3-3, a ja tu w co najmniej 2 biegach widzę zwycięstwo na nim pary Falubazu. Więc zostaje para Miedziak- Lindgren, gdzie Cieślak pomógł ustawieniem Polakowi, ale czy oni są w stanie odrabiać straty z dwóch pozostałych par ? No chyba nie, bo choć Falubaz nie ma 4 zawodników na 10 pkt to ma 2 i bardzo mocną 1. parę i Jacoba lepszego od Musielaka i silniejszych juniorów, choć masz rację, że są przeciętni, ale nie są na pewno słabszymi w lidze i na juniorach rywali poza kilkoma wyjątkami są w stanie przyzwoicie punktować. Także nie widzę argumentów na zbliżony wynik, bo w pewnym momencie Falubaz ucieknie na kilka punktów i nie będzie miała Czewa tego kim odrobic, także w najgorszym wypadku 48:42 i to pokrywa linię (-4,5) ???? a Falubaz musi powalczyć o zaliczkę przed meczem rewanżowym.
Brak obiektywnej oceny, ale co sie dziwic skoro jestes z Zielonej i nic oprocz wygranej falubazu nie widzisz.
Lindgren z Madsenem w zdecydowanie lepszej formie od kazdego z falubazu. Zagar na poziomie powiedzmy Jepsena czy Zengoty powinien pojechac, Miedziak wspierany przez Cieślaka moze zaskoczyc i tez zdobyc kilka ladnych oczek. Najslabszy pewnie Musielak , ale jego bym postawil na rowni z Thorssellem. Juniorzy to trzech wyrownanych srednich zawodnikow + jeden ogon w postaci Wozniaka, wiec tutaj na plus dla ZG.
Zamiast myslec ile to Zielonka zrobi przewagi na rewanz , to myslalbym czy w ogole wygraja bo mecz mocno remisowy.
 
C 25

ctdp11

Użytkownik
Brak obiektywnej oceny, ale co sie dziwic skoro jestes z Zielonej i nic oprocz wygranej falubazu nie widzisz.
Lindgren z Madsenem w zdecydowanie lepszej formie od kazdego z falubazu. Zagar na poziomie powiedzmy Jepsena czy Zengoty powinien pojechac, Miedziak wspierany przez Cieślaka moze zaskoczyc i tez zdobyc kilka ladnych oczek. Najslabszy pewnie Musielak , ale jego bym postawil na rowni z Thorssellem. Juniorzy to trzech wyrownanych srednich zawodnikow + jeden ogon w postaci Wozniaka, wiec tutaj na plus dla ZG.
Zamiast myslec ile to Zielonka zrobi przewagi na rewanz , to myslalbym czy w ogole wygraja bo mecz mocno remisowy.
ZGADZAM SIE W 100%! Oprócz Dudka i Protasa Zielona na tle Czewy wypada średnio, każdy z zawodników w Czewe w miare solidnie jezdzil w Zielonej i tutaj bym raczej sie sklanial jak juz cos pograc to w stronie remisu gdyż są na to duze szanse
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Włókniarz dziś moim zdnaiem spokojnie powalczy.. 1bieg spokojnie na remis.. z 1 pola kapitalny jak do tej pory Leon Madsen.. z 3 pola musielak ktory w anglii ostatnio pokazał się z dobrej formy..Zenogta tutaj drugi a o 3 miejsce pokłócą się Musielak z Jensenem.. Drugi juniorski jak do tej pory to falubaz zaskakuje i wydaje się 5:1 dla Falubazu.. 3 bieg Dudek z 1 pola powinien wygrać ale.. w tym sezonie nie może ustablizować formy.. z 4 pola jedzie kapitalny Fredka.. Miedziński z Thorselem i tutaj to samo co w 2 biegu.. Dudek z Fredką o 1 a o 3 Thorssel z Miedzisnkim..4 bieg Protas vs Zagar i juniorzy.. 4:2 3:3 2:4 coś z tego będzie..5bieg to jest loteria można powiedizeć.. każdy tutaj moze wygrać.. Jacob 1 pole czyli ma jakis handicap.. Dudek wiadomo moze wygrac a moze ostatni .. Musielak też nie wiadomo jak tu pojedzie...6 bieg to będzie taki gdzie Włókniarz moze wygrac 5:1.. z 1 pola Miedziak a z 3 Lindgren.. Protas wiadomo u siebie zna ten tor kapialnie ale chodzą słuchy, ze w tym sezonie nie może sie tutaj dopasować...7 bieg zależy wszystko od Zagara w jakiej formie.. 8 bieg 3:3 2:4 1:5 coś z tego.. Później prawdopobnie remis.. Fredka z 1 pola wygrać powninien spokojnie.. Następny bieg i znowu Zagar.. wszystko może się zdarzyć.. 11 bieg moim zdaniem falubaz tutaj pownien wygrać 5:1 4:2... 12 bieg pojedynek juniorów i dudka z madsenem... i 13 bieg.. moim zdaniem moze tutaj być 1:5.. fredka z zagarem mogą pojechać z Zengotą i Jacobem.. Liczać po 13 biegach będzie w okolicach remisu... biegi nominowane.. Madsen Lindgren nie przegrają, zalezy jak Cieślak to ustawi czy zdecyduje się puścic ich w 14 biegu zeby załatwic sprawę przed ostatnim biegiem.. Dlatego dla mnie +4.5 częstochowa to jest bardzo dobry typ...
 
C 25

ctdp11

Użytkownik
Unia Tarnów - Get Well Toruń
Typ: Rolnicki (+0.5) - Kaczmarek - 1 @ 2.15 - Forbet
Podoba mi się w ofercie Forbetu zakład na parę Rolnicki-Kaczmarek. Ten pierwszy to reprezentant gospodarzy, Unii Tarnów która zmierzy się dziś z Toruniem. W dodatku dostajemy +0.5 pkt handicapu na Rolnickiego, więc w razie remisu między nimi i tak mamy wygraną. Dlaczego uważam, że Rolnicki zdobędzie więcej punktów od Kaczmarka? Oczywiście najważniejsza rzecz to tor. Chyba mało kto lubi jeździć w Tarnowie na tym lotnisku. Gospodarze na pewno mocno przygotowywali się pod ten mecz, bo skazywani na spadek przez różnego rodzaju &quot;ekspertów&quot; muszą wygrywać przede wszystkim u siebie żeby tylko spadku nie było. Ostatnie występy obu chłopaków - Rolnicki w Częstochowie a więc na wyjeździe zrobił 3 punkty w 4 startach. Kaczmarek u siebie przeciwko Sparcie 3 z bonusem, co oczywiście liczy się jako 3 punkty bo bonusy u buków się nie liczą. Trzy oczka zdobył, ale z kim on tam się ścigał - z Drabikiem, z którym oczywiście przegrał i tutaj zdobył 2 pkt przywożąc za sobą Kościelskiego i Wojdyłę, czyli krótko mówiąc leszczy (no może z Wojdyły coś będzie, ale w tamtym meczu 3 &quot;śliwki&quot; w 3 startach. W Kaczmarku jest duży potencjał i może być kiedyś dobrym żużlowcem, ale póki co jest juniorem, na starcie sezonu nie robi furory i jedzie na bardzo trudny teren jakim są Mościce w Tarnowie. W dodatku Forbet zabiera mu pół punktu o czym pisałem wyżej. Fajny kurs na wygraną reprezentanta gospodarzy więc pobieram.
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa
Typ: Fredrik Lindgren powyżej 11.5 pkt (liczą się wszystkie starty) @ 1.70 - Forbet
No kurs nie powala na kolana szczególnie, że jeszcze jest podatek, ale można do czegoś dołożyć bo według mnie bardzo bardzo prawdopodobne, że wejdzie. Lindgren przeżywa drugą młodość. Ciężko znaleźć słowo żeby określić to, jak wszedł w sezon. Na inaugurację gdy ze swoim Włókniarzem pojechał do Grudziądza, na bądź co bądź trudny tor, który zawsze był twierdzą, przywiózł duży komplet punktów. Tak, 18 punktów, same trójki! Lindbaeck, Łaguta, Buczkowski, Pawlicki, nikt z nich nie dał rady pokonać Szweda. Kolejna kolejka to domowy pojedynek z Tarnowem. I kolejny mega występ, tym razem 13 punktów. Na torze w Częstochowie, który przecież jest dla niego nowym domowym torem i potrzebuje jeszcze czasu żeby poznać jego wszystkie tajemnice, mimo, że przyjeżdżał tutaj z różnymi drużynami w przeszłości. Dziś jedzie na torze Falubazu, gdzie przejechał dziesiątki biegów, bo przecież tam spędził sporą część swojej kariery. No i co najważniejsze, liczą się wszystkie starty. Na pewno Falubaz w którymś momencie odskoczy na 6 punktów i wtedy Cieślak użyje go jako taktyczną, więc możemy zakładać, że pojedzie 6 biegów. No i Cieślak, trenował parę ostatnich lat Falubaz i wie co, jak i gdzie na tym torze trzeba robić, żeby dobrze śmigać. Na pewno te rady usłyszała cała drużyna, przez co Częstochowa może pojechać dobry mecz (i na to również stawiam) wraz z Lindgrenem, który w poprzednich kolejkach zrobił 18 i 13 punktów (w tym drugim występie w 5 biegach, gdzie dziś na 90% pojedzie 6). Nie widzę tutaj undera i jestem przekonany, że minimum 12 punktów przywiezie.
Powiedz szczerze sprawdzales układ biegów obu juniorów w zawodach? W pierwszym biegu obu zawodników Patryk jedzie z pierwszego ,a Daniel z drugiego pola i patrząc na to że Kaczmarek mocno poprawil start i dojazd do pierwszego łuku raczej w juniorskim juz wyrówna twoją linię ,a nawet moze ja juz przebić bo Igor to raczej jest poziom Rolnickiego,a nie Daniel. Kaczmarek ma dalej na kim robić punkty bo w 7 biegu jedzie z Holta nana Nickiego i Mroczke ktory jest cieniem zawodnika z tamtego sezonu, szansa na oczko jest ,a później jedzie z Pawełkiem na Koniecznego i Kildemanda ,więc może nawet i przyjechać na drugiej pozycji ,ale dobra liczmy punkt. Wychodzi jakieś 5-6 oczek w meczu. Rolnicki poza juniorskim w 4biegu ma Igora i Holte więc maks oczko ,później 8 bieg raczej śliwka z Iversenem i Pawelkiem. Może tez pojechać za Kacpra Koniecznego ,ale tez nie bedzie mial lekko bo 6 bieg to Cholder i Doyle ewentualnie rezerwa w biegu 12 i bezpośredni pojedynek z Kaczmarkiem może Ci rozstrzygnąć tyo. Obiektywnie szanse są bardzo malo, bez spiny wyrazilem swoją opinie ,ale Kaczmarek jest o klase lepszym zawodnikiem niz Rolnicki i tor tez niekoniecznie moze pomagać gospodarzom, wystarczy spojrzeć na wczorajszy mecz, trochr wody, i moze byc pozamiatane. W kazdym bądź razie powodzenia
 
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
Tarnów - Toruń 2 @1,7 ehhh liderzy z Torunia..⛔⛔
Jak dla mnie dziś Toruń bierze to w rozmiarach około 42:48.
Nie przemawia do mnie ani Bjerre,Kildemand czy Mroczka, a sam Nicki nie da rady wygrać meczu. W ostatnim meczu to Tarnów nie wygrał meczu, tylko Zielona Góra go przegrała,bo dwaj liderzy Pepe I Dudek po prostu dali ciała. Dzis przyjezdzają takie armaty jak Doyle,Holder czy stary Holta. Na wyniku na pewno zaważy postawa PP i PUKa. Jednak myśle ze Iversen dzis swoje zrobi,no a Pawełek za bardzo na betonie jeździć nie lubi co pokazuje zawsze w moim Grudziądzu.Drugim smaczkiem w tym meczu są juniorzy,jak dla mnie w przeciwieństwie do kolegi z góry Kaczmarek będzie lepszy od Rolnickiego, a IKS od Koniecznego ????
Drabik over 7,5 @1,7 izi✅✅
Drabik z urzędu dziś 3 pkt w młodzieżowym,bo nie wierzę że ktos go w tym biegu objedzie,a defektu nie biorę pod uwage :p w kolejnym biegu jest Walasek,KK i Milik ,być może będzie juz taktyczna w tym biegu,ale 2 punkty dla Maksa to nie jest problem w tym biegu, no i w 12 biegu ma Szczotkę,Woźniaka i Janowskiego gdzie myślę może go nawet wygrać, a mam nadzieję ze Dobrucki da mu jeszcze dwa biegi za Lebiedieva lub Dróżdza ????
Dudek ov 11 @1,7✅✅
Krótko , kto jak nie Duzers ma trzymać wynik dla Falubazu? Stawiam dzis na 12 punktów na koncie Patryka
edit Gucci Mane - jaki buk? FORTUNA hehe
 
C 25

ctdp11

Użytkownik
Falubaz (-4,5) @ 1,83 forbet
Dziś idę w stronę mojego Falubazu, który wg niektórych ma walczyć o utrzymanie. Mecz na własnym torze z Częstochową i Cieślakiem, który zrobił nam przysługę odchodząc. Pierwszy argument popierający typ to juniorzy, którzy jak na razie po stronie zielonogorzan robią to co do nich należy tj. 6-7 pkt na mecz i dziś będą dodatkowo zmotywowani po słowach trenera gości z poprzedniego sezonu, a Częstochowa w tej formacji nawet w porównaniu do Alexa i Niedźwiedzia słabo wygląda, zwłaszcza na wyjeździe. Armata nr 1 czyli Lindgren super średnia, ale komplet w Grudziądzu na słabym GKM póki co, a u siebie 2 razy przegrywał z Pedersenem, a w ZG też będzie miał z kim przegrywać. Dudek w zeszłym tygodniu klasa sama w sobie i dziś też będzie szalał podobnie jak Pepe i ich pojedynki z Lindgrenem i Madsenem, którzy dwucyfrowki dziś zdobędą zwłaszcza na prawdopodobne 6 startów będą niezwykle ważne. Po za ww dwójka rywal nie ma już kim straszyć, jakiś super wyników Zagara na W69 nie pamiętam, Musielak u nas sobie nie radził i za niego pójdzie 1/2 taktyczne, Miedziak koło 6 pkt max może się zakręcić ale nie widzę go wygrywajacego biegi. A u nas w parze z Dudkiem Thorsell i na tą zmianę czekałem, gdyż gorzej od Rudego nie pojedzie i możemy tu tylko zyskać. W końcu Zengi jako prowadzący parę i dziś będzie miał szanse się wykazać, bo w zeszłym tygodniu jechał lepiej niż wskazuje na to jego zdobycz punktową, a MJJ z drugą linią gości i juniorami sobie poradzi. Także podsumowując 2 liderów i 2 sredniakow, bez juniorki to będzie za malo i Falubaz wygra. Ja typuje 50:40.
50-40? Tutaj się nie typuje sentymentem tylko głową.....
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Nie chciałem pisać ale obstawiłem za mała sumkę Wlokniarza tak coś czułem że wygramy. Lindgren niesamowity
Protasa wyrzuciło w 14 a było 5-1, w 15 szarża Lindgrena zatopiła Falubaz i wielki zawód na W69. Nie zmienia to faktu, że Myszy będą miały ten sezon mocno pod górę. Niekoniecznie zieloną ???? ale jak u siebie się nie wygrywa to... sami wiecie.
PS Fredrik spaceman.
 
mat95tw 129

mat95tw

Użytkownik
Protasa wyrzuciło w 14 a było 5-1, w 15 szarża Lindgrena zatopiła Falubaz i wielki zawód na W69. Nie zmienia to faktu, że Myszy będą miały ten sezon mocno pod górę. Niekoniecznie zieloną ???? ale jak u siebie się nie wygrywa to... sami wiecie.
PS Fredrik spaceman.
nie było 5;1 tylko 3;3 cała akcja w sumie działa się na łuku ????
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
nie było 5;1 tylko 3;3 cała akcja w sumie działa się na łuku ????
Muszę zobaczyć powtórkę, wydawało mi się, że gospodarze prowadzili (5-1) i Protasa wyrzuciło. W każdym bądź razie &quot;ryk&quot; był i mięso leciało ????
Edit
Nie przewidziało mi się, Falubaz jechał przez chwilę na 5-1, Protasa poniosło w stronę bandy (był 2) a skończyło się 3-3.
 
mat95tw 129

mat95tw

Użytkownik
Muszę zobaczyć powtórkę, wydawało mi się, że gospodarze prowadzili (5-1) i Protasa wyrzuciło. W każdym bądź razie &quot;ryk&quot; był i mięso leciało ????
Edit
Nie przewidziało mi się, Falubaz jechał przez chwilę na 5-1, Protasa poniosło w stronę bandy (był 2) a skończyło się 3-3.
dokładnie tylko na 5;1 jechali wiesz parę sekund a po starcie do tego miejsca było 3;3 , oglądałem cały mecz , bardzo fajny ????
 
swietlik 148

swietlik

Użytkownik
Nie ma co mówić kogo rzuciło , bo równie dobrze my w Grudziądzu też mogliśmy wygrać. Lepszy wygrał ( dyskusja start!! ) I tyle . Jak Fredka tak dalej będzie jezdzil to pierwszy kandydat wraz z Nickim do mistrza globu. Swoją drogą brawo Tarnów. Niesamowita robotę zrobili chłopaki .
I ahhhhhh ten Holta. Poza Czestochowa nie istnieje .
I dobrze
 
H 1K

horosz

Użytkownik
Już po drugim biegu w ZG zastanawiałem się czy czasem Niedźwiedź nie położył tego meczu. I tak się stało ???? z prowadzenia 5:1/4:2 dla Falubazu, swoim upadkiem odwrócił losy tego biegu. Tam kontaktu praktycznie nie było - i czy on nie widział, że losy biegu układają się znakomicie? Wystarczyło odjechać i walczyć. Taki typ.
Dodatkowo sprawa toru przy W69. Nie wiem skąd takie problemy na wyjściu z pierwszego łuku - i nie wiem dlaczego dotyczyło to głównie Protasiewicza i Zengoty. Pewnie taki styl jazdy. Skórnicki coś za mocno kombinuje z tym torem i wyeliminował lidera - kapitana.
Świetny Lindgren. Tutaj nie ma przypadku tylko mądra jazda i najszybszy motocykl z stawce. Przyjdzie GP - będzie selekcja i skończą się komplety w lidze.
Świetny Miedziński. Nigdy jeszcze nie widziałem tak pewnej jazdy tego zawodnika. Technicznie, z głową. Szok.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom