>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

III liga 14/15, grupa: łódzko-mazowiecka

Status
Zamknięty.
19polonista11 2

19polonista11

Użytkownik
Polonia ma bardzo fajny skład który na papierze spokojnie może walczyć o awans. Wielu znanych zawodników np. Wojtek Szymanek ktory jeszcze w tamtym sezonie grał w Ekstraklasie czy Adam Czerkas, ale obecnie w klubie nie jest ciekawie i jeśli zagrają poloniści tak samo jak z Wartą to wtopa murowana. Przestrzegam.
 
n0n 30

n0n

Użytkownik
Kusi mnie kurs na Wartę Sieradz, wydają się być faworytami. Czy ktoś może wie jakim składem zagrają ? Kogoś brakuje czy najsilniejszy ? Widziałem grę Tomaszowa i muszę powiedzieć że nie grają dobrej piłki, dużo chaotycznych podań i brak lidera zespołu. Myślę że nie zachwycą w tym sezonie. Według mnie można zaryzykować też na GKP Targówek, myślę że mecz będzie wyrównany, ale jeśli miałbym stawiać na Polonię po takim kursie to raczej bym podziekował i zaryzykował na GKP.

Składem zblizonym albo takim samym jak z Polonią, o kontuzjach nic nie wiadomo póki co.
Jednak w druzynie jest duzo mlodych zawodników którzy sa wprowadzani dopiero do druzyny i trzeba poczekac kilka kolejek wtedy przekonamy sie na co stac tą druzyne. Bo tak jak pisalem juz przed rozpoczeciem sezonu niewatpliwe jest to druzyna ktora moze sprawdzic niejednemu klopoty, ale z drugiej strony wciaz łata dziury w obronie po stracie Nowaka i Krymarysa. I troche to potrwa zanim znajdą optymalne zestawienie na srodku obrony i sie zgrają.
 
miki4g 68

miki4g

Użytkownik
Ja od siebie tylko napiszę, żeby nikomu nie przyszło do głowy stawiać po takim kursie na Polonię, bo mimo, że na papierze mamy najsilniejszy skład w tej lidze, to początek w naszym wykonaniu bardzo słaby, w pierwszym meczu tragedia, w drugiej kolejce z 0:2 po bardzo słabej drugiej połowie zremisowaliśmy 2:2 , a Lechia słaba nie jest. Być może wygrywamy pierwszy mecz w drugiej lidze, bo w czwartej lidze też się rozkręcaliśmy z każdym kolejnym meczem, ale kurs nieadekwatny do ryzyka.
 
n0n 30

n0n

Użytkownik
Warta-Świt, typ: Świt @3.45
3-2
Ja z uporem będe stawiał przeciwko Warcie. Sklad nadal nie jest zgrany, srodka obrony na dobra sprawe nie ma bo graja tam pomocnicy.
Nie rozumiem czemu kurs na nich tak niski, w ostatnim meczu przegranym na wyjezdzie 3-1 nie grał Piotr Kobierski i Idzikowski, dwoch z pierwszego skladu i juz to wyglądalo nie dobrze.
A zastępców w tej druzynie nie widać.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Pogoń II Siedlce - Radomiak Radom
Typ: Pogoń II Siedlce
Kurs: 3,17
STS​
Mecz Pogoni Siedlce z Radomiakiem Radom zapowiadany jest jako hit kolejki w III lidze grupie łódzko-mazowieckiej. Od zawsze pojedynki tych ekip elektryzowały kibiców obu zespołów. Na dzisiaj zapowiadany jest przyjazd sporej grupy kibiców z Radomia a co za tym idzie mozna liczyć że kibice Siedleccy też w dużej grupie przyjda na stadion. Podopieczni trenera Jacka Magnuszewskiego jak dotad zgromadzili komplet punktów pokonując Świt Nowy Dwór, Pogoń Grodziska Mazowiecki i Pelikan Łowicz. Zespół został totalnie przemeblowany w porównaniu z poprzednim nieudanym sezonem. Drugi zespół Pogoni też dobrze zaczął sezon odnoszac dwa zwyciestwa z rezerwami Mistrza Polski i ze Startem Otwock. Nie udał sie wyjazd do Białobrzegu gdzie poniesliu porażkę cztery do jednego. W ubiegłym sezonie na swoim obiekcie Siedlczanie wygrali jeden do zera natomiast wyjazdowy mecz zakończył sie porażką trzy do pięciu.
 
W 0

wojtasekole

Użytkownik
Mógłby ktoś z fanów Legii napisać wkrótce czy w meczu Polonia - Legia II drużyna gości wyjdzie mocniejszym składem ? &quot;Derby&quot; Warszawy a więc Legia nie powinna dać gospodarzom wygrać.
 
B 8

barykados

Użytkownik
Mógłby ktoś z fanów Legii napisać wkrótce czy w meczu Polonia - Legia II drużyna gości wyjdzie mocniejszym składem ? &quot;Derby&quot; Warszawy a więc Legia nie powinna dać gospodarzom wygrać.
i tak tego nie obstawisz, sts wycofał wszystkie mecze rezerw typu lechia II gdańsk wisła II kraków itp.
 
jacio 456

jacio

Użytkownik
Kolejka 20 - 28-29 marca



ŁKS Łódź - WKS Wieluń
Ciekawą ofertę na 20 kolejkę wystawił totolotek. Ja oczywiście pod lupę biorę spotkanie Łódzkiego KSu z WKSem Wieluń. W ŁKSie w przerwie zimowej nic pozytywnego się nie wydarzyło. Jedyną pozytywną zmianą może być nowy stary trener - Marek Chojnacki. Poza tym z klubem pożegnało się 7 zawodników, m.in. podstawowy bramkarz Szymon Gąsiński, a także doświadczony obrońca łodzian Arkadiusz Mysona. Reszta zawodników zazwyczaj nie łapała się w pierwszym składzie ŁKS w rundzie jesiennej, dlatego wymienianie ich nazwisk nie ma najmniejszego sensu. O wzmocnieniach właściwie nie ma co pisać. 3 piłkarzy zostało wypożyczonych z UKS SMS, czyli zespołu zajmującego 7 miejsce (na 12) po rundzie jesiennej w Klasie A. Jedynym ciekawym transferem może okazać się Brazylijczyk Mauricio Martins reprezentujący dotąd barwy zespołu z 1 ligi albańskiej. Jeśli chodzi o sparingi i pierwszy mecz w tej rundzie z Omegą Kleszczów, to ŁKS nie zaprezentował nic ciekawego. Zaryzykowałbym nawet stwierdzenie, że zagrali po prostu słabo, zupełnie bez polotu. W moim odczuciu w spotkaniu z Omegą to gracze z Kleszczowa byli bliżej zwycięstwa. Sam Marek Chojnacki podkreśla, że ŁKS w tym sezonie nie będzie już walczył o awans. Chodziło będzie raczej o sprawdzenie zawodników, którzy będą reprezentowali barwy Łódzkiego Klubu Sportowego, czy są w stanie wywalczyć awans z drużyną w następnym sezonie. Ale zanim zespół zacznie grać na swoim najwyższym poziomie na pewno minie jeszcze trochę czasu. Nowa taktyka, wprowadzenie nowych zawodników, na poziomie 3 ligi od razu to nie zafunkcjonuje. Co do samego meczu z Wieluniem sytuacja na tą chwilę nie wygląda najlepiej. W sobotę przy al. Unii nie zobaczymy na pewno Tomasza Kowalskiego - zmiennika w łódzkim zespole, który będzie pauzował za kartki. Pod znakiem zapytania stoi występ dwóch, bez wątpienia najlepszych zawodników ŁKSu - Roberta Sieranta, czyli obrońcy, który rozegrał dotąd najwięcej minut z całej kadry łodzian i strzelił aż 5 goli, a także Łukasza Staronia, najlepszego strzelca (6 goli) i gracza, który po Sierancie spędził najwięcej na boiskach 3 ligi. Obaj narzekają na urazy, co nawet w obliczu występu może przełożyć się na ich postawę w inaugracyjnym spotkaniu w Łodzi na wiosnę. Jeszcze w kilku słowach odniosę się do najbliższego rywala Rycerzy Wiosny. Po słabej pierwszej połowie sezonu, w której mimo wszystko wygrali z ŁKSem 3-2 grając od 24 minuty w 10, wielunianie zdecydowanie lepiej zaczęli rozgrywki w tym roku. Na początek pokonali na wyjeździe Broń Radom (3 drużyna ligi) 1-2, następnie zremisowali z wiceliderem tabeli - Ursusem Warszawa 1-1. Jak możemy przeczytać na nieoficjalnym fanpage&#39;u WKSu morale w drużynie są bardzo dobre: Od poniedziałku w klubie trwa &quot;operacja ŁKS&quot;. Po udanym początku rundy wiosennej apetyty kibiców rosną . Wyniki budują atmosferę, co widać w szatni WKS-u . Zawodnicy wiedzą o co grają i jak ciężka droga czeka ich do osiągnięcia postawionego celu - utrzymania w III lidze. Kolejny mały krok piłkarze chcą postawić w sobotę , na boisku byłego mistrza kraju.
Zbierając to wszystko do kupy wydaje mi się, że kursy na ŁKS są mocno zaniżone. Atut własnego boiska, to może być za mało na żądną punktów drużynę Wielunia.

Mój typ:
WKS Wieluń lub remis @ 2.30 totolotek ⛔
 
nitros14 6K

nitros14

Użytkownik
Radomiak Radom - Pogoń Siedlce II 2 @7,60 Totolotek
Radomiak Radom - Pogoń Siedlce II X2 @3,16 Totolotek


Polecam grać póki gorące, STS już wycofał ten mecz z oferty ;)
 
bycek 87

bycek

Użytkownik
Radomiak Radom - Pogoń Siedlce II 2 @7,60 Totolotek
Radomiak Radom - Pogoń Siedlce II X2 @3,16 Totolotek

Polecam grać póki gorące, STS już wycofał ten mecz z oferty ;)
Coś więcej na temat tego meczu ? ;)
Btw. w Fortunie odpowiednio 2 @7,45 oraz X2 @3,16
 
nitros14 6K

nitros14

Użytkownik
Pewne info było ;)
Pozdrawiam
Wtopiłem dość dużo, ale info miałem ???? Jak widać nie zawsze w polskiej lidze to wychodzi jak ma być ???? 4:0 ⛔ No i oczywiście nie był to żaden fix, ale skoro STS wycofał mecz z oferty to też coś wiedzieli co do mnie trafiło.
Również podrawiam ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom