>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

III Liga - [Sezon 2011/2012]

Status
Zamknięty.
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
III liga opolsko- śląska

Szczakowianka Jaworzno- Odra Opole(+1) 2 1.53 Betsafe
⛔
Spośród wszystkich spotkań 3 ligi opolsko- śląskiej znów ciężko wybrać murowanego faworyta. Wstępna analiza wskazuje jednak, że warto pograć coś w stronę Odry Opole. Obie ekipy plasują się ciągle w pierwszej 6 tabeli, jednak zaczęły tę rundę rewanżową niemrawo. Mimo wszystko gorzej prezentuje się Szczakowianka, która traci punkty z naprawdę słabymi drużynami. Przed rozpoczęciem rundy wydawało się nie do pomyślenia, że przegrają u siebie z Bogdanowicami (Wodzisławiem), lub zdobędą tylko punkt z Victorią Częstochowa, która grą nie porywa i broni się przed spadkiem. Ponadto Szczakowianka dostała baty 3-0 w pierwszym meczu ze Skrą Częstochowa. Generalnie, słabiutko zaczęli, pojawiają się głosy że pewni zawodnicy tego klubu są już wypaleni.
W sobotę ich przeciwnik to drużyna z czołówki- Odra Opole, która zaczyna serię meczów co 3 dni. Najbliższe tygodnie pokażą, czy mogą jeszcze włączyć się o upragniony w Opolu awans. W mojej opinii będzie ciężko, ale chłopaki walczą. Ostatnio pokazali, że forma idzie w górę, ponieważ roznieśli w pył TOR Dobrzeń Wielki, aż 7-0, a mogło byś dużo wyżej. Ponadto, w tej rundzie Odra zremisowała u siebie z nieobliczalną Przyszłością Rogów i przegrała na wyjeździe z silną Leśnicą.
Odra jak zwykle jest mocno zmobilizowana by wygrywać większość spotkań, bo wiele osób po prostu nie może uznać tego, że taki klub gra w 3 lidze. Klub przed każdą rundą jest lekko wzmacniany, wydaje się że z sensem przygotowywany do awansu, jednak czegoś tam brakuje. Myślę, że ostatni pogrom podziała pozytywnie na Odrę i wywiozą choćby punkt z Jaworzna. Kurs wydaje mi się zawyżony, bo Szczakowianka prezentuje się słabo, a 1.53 na X2 wydaje się być bardzo kuszące.
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Legionovia - Radomiak @ 2,1
Czekałem do końca z typem, byłem ciekawy składu Zielonych. Nie wygląda on źle: Radomiak: Skowron - Dubina, Moryc, Świdzikowski, Wójcik, Kaliszewski, Wlazło, Figiel, Radecki, Tarnowski, Leandro.
Cieszy powrót Dubiny, bo Łukasz Szary to grajek o co najmniej poziom słabszy. Mecz na trudnej, sztucznej nawierzchni przeciwko Legionovii, będącej w dobrej formie. Ale czy na tyle dobrej by zagrozić Zielonym? Nie sądzę. Liczę na kolejny dobry mecz, spokój w defensywie i zwycięstwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
D 5,8K

davccio

Użytkownik
Spotkanie:Lechia Gdansk II Gryf Slupsk
Typ: 1 kurs 2.0
Lechia na własnym stadionie gra bardzo dobrze , czasami otrzymuja wsparcie w postaci graczy z pierwszego zespołu ktorzy akurat nie wystapili w meczu pierwszej ligi oraz gracze odsunieci od pierwszej druzyny. Lechia na wlasnym terenie potrafi ograc najlepsze druzyny lidze 2 tygodnie temu pokonali Gryfa Wejherowo czyli druzyne która mysli o awansie ( na wskutek gry nieuprawnionego zawodniaka wynik zweryfikowano na 0:3 ). Gef Slupsk to jedna z najgorszych aktualnie druzyn , w przerwie zimowej zespoł opuscilo 9 graczy a na ich miejsce skład uzupełniono jedynie juniorami. Wiosenne wyniki Gryfa sa słabe zdołali wywalczyc jak na razie jedynie 2 punkty dwukrotnie remisujac i zaliczyli dwie porazki. Obrona jest słaba o czym swiadcza wyniki takie jak 0:4 z Blekitnymi Stargard czy remis 4:4 z Dabem Debno.
 
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
III liga opolsko- śląska mecz dzisiejszy
BKS Stal Bielsko-Biała - LZS Leśnica under 2.5 1.72✅ 0-0
Pojedynek dwóch drużyn, które niczym już od dawna nie są zagrożone. Spokojnie plasują się pomiędzy 6-9 miejscem w tabeli. Jednak jest to chyba duże rozczarowanie dla obu ekip. Trzeba pamiętać, że jeszcze do niedawna Stal walczyła o dużo wyższe pozycje, pamiętam iż przed tym sezonem nawet zapowiadano walkę o upragniony awans. Jednak w dalszym ciągu jest to drużyna solidna, dla przykładu w ostatniej kolejce urwali punkt liderowi z Katowic. To samo mogę powiedzieć o Leśnicy. Ekipa budowana za pieniądze w małej miejscowości, ale mająca dobrych zawodników. Zawsze grająca solidnie i od kilku sezonów plasująca się w czołówce 3 ligi.
Dlaczego typ na under? Ponieważ, ewidentnie widać, że obie drużyny tracą mało bramek. Stal u siebie szczególnie. W dotychczasowych meczach obu ekip w tej rundzie pada mało bramek. Występują remisy 1-1, 0-0. Nie jest to dla mnie nic szczególnego, ponieważ widać od początku sezonu, że Bielsko mało traci i mało strzela. W rundzie rewanżowej na 8 meczów z udziałem tych drużyn tylko dwa razy padł over 2.5 i to minimalny. Dziś stawka spotkania też nie jest wielka, bo mecz w zasadzie tylko o prestiż, więc dążenia do strzelania wielu bramek za wszelką cenę nie powinno być. Odnośnie typu na sam mecz, to jest mi ciężko to wytypować. Sądzę, że wynik będzie cały czas krążył wokół remisu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Radomiak - Piaseczno X2 @ 3,57
Kilka argumentów przeciwko stawianiu na Radomiaka po 1,25 w tym meczu, a skłaniające do gry na gości:
1. sto dwadzieścia minut gry w środę w derbowym meczu z Bronią i przegrane rzuty karne - chłopaki na pewno czują jeszcze ten mecz w kościach.
2. Piaseczno bardzo solidne na wyjazdach (wygrane m.in. w Kutnie i z Bronią w Kozienicach, tylko 8 straconych goli co przy indolencji strzeleckiej gospodarzy może być decydujące
3. kontuzje Szarego, Moryca i Dubiny - trzech ważnych obrońców.
4. słaba forma reżysera gry Marcina Figiela - w porównaniu z grą na jesieni jest cieniem samego siebie
5. presja wyniku i kibiców - przy Struga zawsze piłkarzom Radomiaka gra się ciężko, zwłaszcza gdy &quot;muszą&quot; wygrać.
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
III liga Podlasko Warmińsko - Mazurska
ŁKS Łomża - Start Działdowo 1 -&gt; 2,27 -&gt; Tobet ⛔⛔⛔ 1 - 1

Cóż tutaj dużo pisać, gościmy lidera tabeli w Łomży. Mimo, że tracimy do niego aż 9 pkt :!::!::!: to mogę z pewnością stwierdzić, że ten mecz jeśli wygramy to zbliżymy się tylko na 2 mecze czyli 6 pkt a w tak buraczanej lidze wszystko jest jeszcze możliwe i my z pewnością chcemy tego awansu, zwłaszcza że burmistrz Działdowa zapowiedział piłkarzom że miasto nie ma pieniędzy na drugą ligę. Ale ja skupię się na naszych grajkach. Na wiosnę 4 mecze, 3 wygrane 1 remis, bramki zdobyte 8 bramki stracone 0. Przyszedł nowy bramkarz Daniel Iwanowski który wprowadził w naszą defensywę oraz bramkę bardzo duży spokój, dzięki czemu nie tracimy goli, ba nawet jest mało akcji w stronę naszej bramki. Dzisiaj typuję zwycięstwo mojego ŁKS-u po takim kursie na pewno warto 2,27 piechotą nie chodzi, a biorąc pod uwagę takie wskaźniki jak kibice, własna murawa, chęć awansu oraz odegrania się za porażkę na wyjeździe można zaryzykować. Wiadomo, nie stawia się takich lig mocno ale 4/10 to sądzę dobra stawka na ten mecz. Jest to bardzo ważne spotkanie dla naszego zespołu, i wierzę że chłopaki podejdą poważnie do tego spotkania. Z kibicowskim pozdrowieniem Rambo131
 
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
3 liga opolsko- śląska mecz w piątek o 19.00 !
Skra Częstochowa - LZS Piotrówka 1 1.40 Tobet✅ 2-0
Wybrałem do analizy typ względnie pewny z mojego punkt widzenia. Po rozegraniu kilku kolejek rundy rewanżowej widać ewidentnie, które drużyny mają formę, a które grają słabo. Goście z Piotrówki ewidentnie grają miernie w tej rundzie. Przeciwnie Skra, która dzięki dobrej grze, przede wszystkim u siebie plasuje się na 5 miejscu.
Piotrówka w zasadzie wygrała w tej rundzie tylko jeden mecz, u siebie ze Startem Namysłów, jednak jeśli sprawdzimy tabelę to okazuje się, że prawie każdy wygrywa z Namysłowem. Ostatnie dwa spotkania Piotrówki to jednak wielkie klęski. Porażka u siebie z Rozwojem Katowice 5-0 oraz kolejna porażka na własnym boisku ze Stalą Bielsko Biała 4-1. Te wyniki nie napawają optymizmem. Na przykład Stal BB w tej rundzie nie prezentuje się dobrze, a potrafiła gładko wygrać w Piotrówce. Rozwój choć jest liderem to w tej rundzie wygrywa na styk, a w Piotrówce wygrał bardzo pewnie. Widać słabą dyspozycję gości.
Gospodarze za to grają bardzo dobrze. Potwierdzają to wyniki i opinie osób oglądających ich spotkania. Skra wygrała wszystkie mecze u siebie w tej rundzie. Pokonała przeciwników bardzo pewnie, a grała z mocnymi ekipami tj. Polonia Łaziska (4 miejsce), Szczakowianka Jaworzno (6 miejsce) oraz Skałka Żabnica (7 miejsce). W ostatnim spotkaniu pokazali się z bardzo dobrej strony na boisku lidera Rozwoju Katowice. Przegrali ten mecz 2-1 ale byli bardzo blisko wywiezienia remisu w końcówce.
Generalnie forma obu drużyn nie jest podobna, bo Skra gra fajną piłkę od początku rundy, a Piotrówka to jedna z najgorszych ekip rundy rewanżowej. Stąd, dla mnie Skra to główny faworyt tej kolejki rozgrywek 3 ligi opolsko- śląskiej.
 
tomek18 47

tomek18

Użytkownik
III liga, grupa: łódzko-mazowiecka
Mazur Karczew - OKS Otwock 2 2,7✅
stawka: 5/10

Wprawdzie jest to mecz derbowy lokalnych drużyn, ale wydaje mi sie, że zwycięsko wyjdą z niego piłkarze OKS-u. W przerwie zimowej przyszedł nowy trener, który potrafi zmotywować drużynę. W tej rundzie ich bilans wynosi 4-1-1. Mazur zaś jak co wiosnę prezentuje sie średnio/kiepsko. Ich bilans to 2-1-3.
 
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
3 liga opolsko śląska
Odra Opole - Start Namysłów ponad 2.5 1.85✅2-1
Wybieram kolejne spotkanie z tej kolejki do analizy. Przed nami derby Opolszczyzny pomiędzy Odrą Opole, a Startem Namysłów. Zapowiada się gorące spotkanie na boisku i na trybunach. Gracze obu ekip zapowiadają ostrą walkę i o odpuszczaniu meczu nie ma nawet mowy. Odra po raz kolejny notuje przegrany sezon, można tak nazwać brak awansu do klasy wyżej. Są skazani na kolejny sezon kiszenia się w 3 lidze. Boli, szczególnie że jest to klub o wielkiej tradycji na Opolszczyźnie. Jednak drużyna gra w kratkę. Ostatnio jednak widać postęp, na pewno wygrana 3-0 w Żabnicy robi wrażenie, bo Skałka to nie są chłopcy do bicia. Po za tym zwracam uwagę na inny wynik: 7-0 z TOR-em Dobrzeń u siebie trzy tygodnie temu. To też były derby i Odra naprawdę pokazała, że jest w stanie rozbijać pewne słabsze ekipy tej ligi. Namysłowa nie skreślam, przyznam że nie postawiłbym pewnej 1 ale przeczuwam, że przegrają ten mecz. Na boisku będzie dominować walka, zresztą Start nie może się cofnąć i czekać na kontry, bo to oni tutaj grają o życie. Wygrana da im jeszcze szanse na utrzymanie. Choć trzeba szczerze przyznać, że jeśli Namysłów się utrzyma to będzie mega sensacja. Odra jest w stanie rozprawić się z Namysłowem strzelając 2-3 bramki, przy sprzyjających okolicznościach więcej. Goście również strzelają gole, w ciągu 6 meczów tej rundy w 5 spotkaniach gole strzelali, np. Rozwojowi Katowice oraz Polonii Łaziska, więc mocnym drużynom. Mecz powinien obfitować w bramki, Odra cały czas walczy o jak najwyższe miejsce w tabeli, a Namysłów o utrzymanie.
 
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
3 liga opolsko śląska kolejka w dniach 1-3 Maj!
Start Namysłów - Victoria Chróścice 1 1.80⛔ dramat
Derby Opolszczyzny i pojedynek dwóch ekip ze strefy spadkowej. Mówiąc, szczerze to szanse by te dwie drużyny się utrzymały są 5 procentowe. Ostatnia i przedostatnia ekipa grają jutro chyba tylko i wyłącznie o prestiż na Opolszczyźnie i godne zaprezentowanie się kibicom. Dla mnie faworytem jest Start Namysłów, który jednak prezentuje się lepiej niż Chróścice. Start rozegrał do tej pory w tej rundzie tylko dwa mecze u siebie, jednak oba wygrał, w tym z grającą bardzo dobrze na wiosnę Skrą Częstochowa. Dodatkowo pokonali inną ekipą z Częstochowy- Victorię 2-1. Ta drugą drużyna jest zbliżona poziomem do Chróścic. Goście jutrzejszego pojedynku na wyjeździe wygrali w tym sezonie tylko raz! I to na jesień z bardzo słabo grającym wtedy Startem Bogdanowice. To pokazuje, kto jest faworytem tego spotkania. Na pewno obie drużyny nie prezentują wielkiej piłki ale solidniej wygląda w tej rundzie Namysłów. W ostatnim spotkaniu Start przegrał w derbach z Odrą Opole ale pokazali ambicję i waleczność. Dodatkowo, jeśli jutro wygraliby z Chróścicami to mogą w jakiś sposób powalczyć o utrzymanie, dopóki piłka w grze...

LZS Piotrówka - LKS Odra Start Bogdanowice X2 1.64
E: na Betsafe ten sam zakład: 1.97⛔
Bogdanowice, czyli Odra Wodzisław pomimo wielu problemów przed tą rundą prezentują się nad wyraz okazale. Potrafili pokonać mocny Pniówek Pawłowice, wygrać na wyjeździe ze Szczakowianką Jaworzno, dodatkowo w ostatniej kolejce zremisowali 0-0 z liderem Rozwojem Katowice. Ogólnie widać, że Odra gra dobrze w defensywie, gdzie gra doświadczony Kaliciak, bo tracą generalnie mało bramek. Postawa Odry jest dla mnie zaskoczeniem na plus.
Piotrówka za to gra totalny piach w rundzie rewanżowej. To najgorsza ekipa na wiosnę. Zdobyli marne 5 punktów od marca, a w ostatnich meczach dostają regularny oklep. Więc dlaczego nie wykorzystać takiego kursu na Odrę? Dla mnie, aż żal nie pograć X2. Odra naprawdę gra solidnie. Przed rundą pisałem, że będą mieć problemy ale obronili się i ostatni remis z Rozwojem pokazuje, że walka z najlepszymi nie plącze im nóg. Dodatkowo mecz jest ważny w kontekście utrzymania, bo Odra potrzebuje punktów jak wody, a teraz grają z będącą w słabiutkiej formie Piotrówką, więc okazja do zdobycia punktów jak znalazł.

Skałka Żabnica - Przyszłość Rogów powyżej 2.5 1.80
⛔
Krótko:
Na koniec typ na over w podanym meczu. Drużyny grają o pietruszkę. Generalnie Skałka to ekipa overowa, na 7 meczów w tej rundzie 5 to spotkania z liczbą bramek powyżej 2.5. Dużo strzelają i dużo tracą. To podobnie jak Rogów. Dlatego spodziewam się radosnego footballu dwóch ekip, które nie grają już o nic.
 
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nozna 3 liga
Spotkanie: Lech Rypin -Polonia Środa Wielkopolska 8,5/10 1-0 2liga Lech Rypin
Typ:1
Kurs: 2,1
Bukmacher: Tobet
Analiza:

W meczu na szczycie 3 ligii kuj-pom-wielk spotkają sie zespoły Lech Rypin i Polonii Środy Wielkopolskiej.W tatmtym sezonie juz Lech byl bliski wejscia do 2 ligii ,ale podobno oddali mecz bo sie nie porozumieli z władzami miasta ,dzis bedzie inaczej.Rypin przed sezonem to dla mnie byl glowny kandydat do awansu i powolnymi kroczkami tak sie zbliza do 2 ligii.Bedzie to jeden z wazniejszych meczy w tym sezonie jesli go wygrają bedą mieli juz 6pkt przewagii i bedą w konfortowej sytuacjii.W ostatnim meczu Lech wygral na wyjezdzie 1-0 w Janikowie jednak przed tym spotkaniem gra Lecha sie nie ukladala lecz powoli wszystko idzie w dobrym kierunku .Polonia zaś nie dosc ze stracila jednego z najlepszych ich grajków Michała Stańczyka to w ostatnim meczu ledwo co zremisowala 0-0 z Piastem Kobylin gdzie w końcowce meczu gracze z Kobylina mieli dogodną sytuacje.W tamtej rundzie Lech wygral na wyjezdzie 3-1 z czego dwie bramki strzelil Piceluk ktorego dzis juz nie ma w Lechu ale są tacy gracze jak Bojas ,Grube czy Ślifiarczyk ktorys z nim powinien poprowadzic do zwyciestwa graczy z Rypina.Widzialem Polonie w jednym z meczow i nic ciekawego nie pokazywali jesli gracze z Rypina zatrzymaja srodkową linie w co wierze bardzo to wyjdą z tego meczu zwyciesko
 
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
Polonia Leszno-Wda Swiecie 2 2,35 5/10 0-2

Juz o godz 12 -stej spotkają sie druzyny ktore walczą o inne cele czy Polonia o utrzymanie a Wda walczy o podium.Polonia to ekipa ktora nie nie podda do ostatniego meczu pewnie ale szans na utrzymanie to oni nie mają ,w tej chwili z ligii spada 6ekip.Ostatnio ekipa z Leszna przegrala w twierdzy Górnika Konin 1-0 zaś Wda rozgromiła ekipe Koronowa 5-0 ,wczesniej zremisowali w derbach 0-0 i wygrali z liderem 2-1 ekipą z Rypina.Widac ze sprowadzeni gracze do Wdy robią roznice ,doswiadczeniem biją nie jedną 3 ligową ekipe ,widac forma jest zgranie ,o linie obrony i bramkarza nie mam co sie martwic bo stanowią o sile Wdy gorzej troche w formacjach ofensywy ale tam młodzi gracze Swieccy powinni dzis cos strzelic .Gospodarze specjalnie zrobili mecze o 12-stej ,ciekawi mnie tylko czy Wda wyjechala dzien wczesniej ,jak tak to wg mnie warto po takim kursie brac ten mecz
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Pilka Nozna, 3 liga lodzko mazowiecka, 2.05.2012r 16-30
Radomiak Radom - Wlokniarz Zelow (1)
typ: 1
1.76
Betsafe
Analiza
Dziś w spotkaniu 25. kolejki rozgrywek III ligi lodzko mazowieckiej, lider tych, ze rozgrywek Radomiak Radom podejmie na wlasnym stadionie druzyne Wlokniarza Zelow. Dzisiejsi goscie na wiosne spisuja sie mizernie, przez co sa zmuszeni do konca sezonu walczyc o utrzymanie, choc zajmuja obecnie dwunaste, bezpieczne miejsce to maja tyle samo punktow co bedaca w strefie spadkowej Zawisza Rzgow. Radomiak zdaje sie natomiast, ze wreszcie zlapal swoj rytm. Popularni Zieloni w ostatnim meczu pewnie ograli Orla Wierzbica 4-0 pokazujac sie z korzystnej strony. Radomiak walczy o awans do 2. ligi, w klubie o niczym innym sie nie mowi. Wlokniarz Zelow to co najwyzej, przynajmniej na wiosne, przecietniak ligi. Jesli Radomiak dzis nie zlekcewazy rywala, bezproblemowo powinien odniesc zwyciestwo.
 
tomek18 47

tomek18

Użytkownik
III liga 2011/2012, grupa: łódzko-mazowiecka
1. Legionovia Legionowo - Mazur Karczew 1 1,7✅
Gospodarze wiosną nie przegrali żadnego spotkania. Robi wrażenie? To co powiedzieć o tym, że w tym samym okresie nie stracili jeszcze zadnej bramki. W ostatnim spotkaniu roznieśli stołeczny Ursus 4-0. Mazur tak jak Ursus walczy o utrzymanie. Ostatnie derbowe spotkanie przegrali, więc morale moga być nie wysokie. Ostatni raz Karczewianie wygrali w Legionowie 15 lat temu!!! W drużynie gości zabraknine dwóch doświadczonych zawodników
2. Narew Ostrołęka - OKS Otwock 2 1,8⛔
Gospodarze są na ostatnim miejscu i są pewni spadku. Podobno w Narwi ma dojść do odmłodzenia składu, dlatego większość zawodników mogą stanowic młodzieżowcy. Goście ja wspominałem tydzień temu, to jedno z zaskoczeń tej wiosny. W tabeli wiosennej zajmuja 4 miejsce z bilansem 5-1-1.
 
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
Ostatnia kolejka to porażka z mojej strony, ale gramy dalej;] Przeglądam ofertę i mam dwie propozycje z 3 ligi opolsko- śląskiej.
LZS Leśnica - Skałka Żabnica 1 1.75✅
Pierwszy mecz to spotkanie Leśnicy ze Skałką Żabnica. Obie ekipy z doświadczeniem w tej lidze, zawsze prezentują poziom powyżej poprawnego. Leśnica ma bardzo dobrą rundę rewanżową, jest na 6 miejscu i traci do drugiej Odry Opole już tylko 3 punkty. Przy czym Odra gra z liderem Rozwojem Katowice i ciężko im będzie o punkty. Także przed Leśnicą szanse na osiągnięcie bardzo dobrego wyniku w tym sezonie. Gospodarze to drużyna własnego boiska. Nie przegrali u siebie jeszcze w tym sezonie. W tej rundzie wygrali u siebie wszystkie trzy mecze, a przeciwnicy byli silni: Odra Opole, Szczakowianka Jaworzno i Przyszłość Rogów. Generalnie w środowisku panuje opinia, że w Leśnicy wygrać jest niezmiernie ciężko.
Ich przeciwnik Skałka Żabnica, chyba od 4 spotkań złapała zadyszkę. Remisy z Victorią Częstochowa, Chróścicami, przegrana u siebie 3-0 z Odrą Opole. Nie pokazuje to dobrej formy. Szczególnie, że z Chróścicami zremisowali raczej fartownie bo długi przegrywali 2-0. Chyba forma lekko spadła i przyznam, że nie wierzę w zdobycie przez nich jakichkolwiek punktów jutro.
2 typ ryzykowny ale nie walę na ślepo bo przeanalizowałem obie ekipy na tyle by lekko pograć:
Victoria Chróścice - Polonia Łaziska Górne 1X 1.90⛔
Powiem tak, w tym spotkaniu faworytem powinni być goście. Tak na pierwszy rzut oka w tabelę to oni są dużo wyżej. Jednak Victoria bardzo pozytywnie mnie zaskakuje ostatnio. Roznieśli z pył Namysłów i to jeszcze na ich terenie, trzy tygodnie temu rozbili u siebie mocną Szczakowiankę Jaworzno 4-0, ze Skałką Żabnica jak wspomniałem prowadzili 2-0 i naprawdę frajersko zremisowali to spotkanie. Widać, że chłopakom zależy na powalczeniu o utrzymanie, choć szanse marne. Polonia nie gra już od dawna o awans, bo Rozwój zdystansował większość ekip. Jutro przyjeżdżają do 3 drużyny od końca i naprawdę przeczuwam, że stracą punkty. Gram ten typ z przekonaniem, że gospodarze utrzymają dobrą formę i postraszą dużo wyżej usytuowanego rywala.
 
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna ,Polska 3liga 8/10
Spotkanie: Unia Janikowo-Polonia Leszno
Typ: Unia Janikowo
Kurs: 1,85
Bukmacher: Tobet
Analiza:
Godz 17:00

Dzis spotkaja sie druzyny ktore walczą o utrzymanie w 3 lidze.Na dzien dzisiejszy spada aż 6 ekip ale nie wierze zeby w 1 lidze sie tak ułozyło .Ekipa z Leszna to dla mnie juz spadkowicz ,charakterem moze i pokazą walke na boisku ,ale na nic wiecej nie bedzie ich stac ,ostatnio ulegli Wdzie Swiecie 2-0 na wlasnym boisku to o czyms swiadczy ,gdzie zdobywac punkty jak nie na wlasnym terenie.Unia Janikowo ostatnio prezentuje sie w miare okazale przegrali wprawdzie u siebie z Rypinem ale tylko 1-0 gdzie postawili ciezkie warunki przyszlemu drugoligowcowi.Ostatnio wygrali skromnie w Koronowie ,to zwyciestwo bylo bardzo wazne dla nich bo jeszcze maja szanse pozostania w 3lidze.Mowi sie tez ze Piast Kobylin nie przystąpi w przyszlym sezonie do rozgrywek.To bedzie bardzo wazny mecz dla ekipy z Janikowa ,mysle ze swoim doswiadczeniem przewyzszają o klase ekipe z Leszna i dzis wywalczą bardzo ważne dla siebie 3 punkty
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
MKS Kutno - Narew Ostrołęka 1 1,35 Tobet
Legionovia Legionowo - Orzeł Wierzbica 1 1,4

Dziwi mnie taki kurs na MKS, Narew to outsider ligi już po rundzie jesiennej pogodzony ze spadkiem natomiast MKS ma jeszcze teoretyczne szanse na awans, gra u siebie, być może buki wiedzą o czymś o czym ja nie wiem,patrząc na tabele i na ostatnią formę wynik może być tylko jeden.
Legionovo gra u siebie bardzo dobrze, być może to sprawa nawierzchni na jakiej grają - sztuczna. Orzeł ostatnio w kryzysie ostatnio wygrał 2:1 z Ursusem Warszawa. Legionovia jest najlepszą drużyną na wiosnę, moim zdaniem nie ma nigdzie w żadnej III lidze drużyny która na wiosnę jeszcze nie straciła (!) bramki, jak na razie mając bilans 17-0 (!) remisując w 2 z 8 meczów tylko ze wspomnianym MKS Kutno i liderem Radomiakiem. Reszta to pewne wygrane.
 
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
Dyscyplina :piłka Nozna ,3liga kuj-pom-wielk
Spotkanie:Sparta Brodnica -Notecianka Pakość 0-1 szkoda gadac ,zal tego wyniku
typ:1
kurs:1,98
Betsafe
Godz 17.00
Dzis przedostatnia kolejka 3 ligii kuj-pom-wielk,w ktorej spotka sie ,,spadkowicz&#39;&#39; i druzyna ktora jeszcze walczy o utrzymanie czyli Notecianka.Mecz zapewne bedzie zacięty a gracze z Brodnicy z tego co mi wiadomo nie zamierzają odpuscic.W tej rundzie grają lepiej ale brak caly czas ludzi do strzelania goli,jesli wygrywają to minimalnie .Duzo sie mowi w Brodnicy ze jest jeszcz mala iskierka nadzieji ze Sparta sie utrzyma ,bo niby w 1 lidze druzyny mają sie łaczyc ,a Piast Kobylin ma sie wycofać.Rozmawialem z trenerem gospodarzy i bedą chcieli za wszelką cene ten mecz wygrac!!.Notecianka gra ostatnio przyzwoicie ale grała z ogonami tabeli dla nich tez to mecz o zycie ,ale mysle ze 3 punkty zostaną w Brodnicy

Wg mnie do grania jeszcze over w Sokole Kleczew po 1,52 0-1 typowa ustawka
 
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
III liga podlasko-warmińsko-mazurska
Start Działdowo - Huragan Morąg 2 3.65
Start Działdowo - Huragan Morąg X2 1.83
Krótko o meczu. Sprawa wygląda tak, że właśnie III liga z Warmii i Mazur jest chyba jedną z najsłabszych, nie tylko pod względem sportowym, ale i finansowym. W zeszłym sezonie najlepszym przykładem była Olimpia Zambrów, która nie chciała awansować, mimo wygrania swojej grupy. Przepaść dzieląca II ligę wschodnią, a III podl-war-maz jest naprawdę spora. Trzecioligowy front wygrać łatwo, ale wytrzymać na drugim jest bardzo trudna. Warto zwrócić uwagę teraz na piłkarzy z Działdowa. Jeszcze nie tak dawno mieli bodajże 11 albo 12 punktów przewagi nad drugim miejscem. Teraz pozostały tylko trzy. W ostatnich dwóch meczach zawodnicy Startu tracili punkty w 90. min., przypadek? Myślę, że nie. Można powoli grać do końca przeciwko nim. Huragan to jak co sezon silna ekipa, która jakiś czas temu grała w barażach o II ligę. Przy wygranej będą mieli jeszcze nawet szanse na awans, bo walka o promocje do wyższej klasy w tej grupie będzie bardzo ciekawa. Kursy na ten mecz ciekawe, myślę, że można spróbować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
esek14 35

esek14

Użytkownik
III liga zachodniopomorsko-pomorska

Gwardia Koszalin - Dąb Dębno 2 @ 1,6 Tobet ✅ 1:2


Dąb jest teraz na jednym miejscu nad strefą spadkową, ostatnie bezpieczne miejsce. Aby się jednak utrzymać potrzebują wygranej z Gwardią, ponieważ za nimi aż 3 ekipy mają jeszcze szansę by ich przeskoczyć i się uratować. Jedną z tych ekip jest... Bałtyk Koszalin. Czyli największy wróg Gwardii. Mówi się, że Gwardia odda mecz dla Dębu tylko po to, by spuścić Bałtyk. Wiadomo, powodów jest wiele. Wtedy Gwardia będzie jedynym klubem w III lidze z Koszalina co znaczy więcej korzyści finansowych dla tej ekipy. Po za tym Bałtyk w przeszłości wiele razy podkładał kłody pod nogi Gwardii tylko po to, by im zaszkodzić. Teraz czas na rewanż.

Więcej można wyczytać na http://ligowiec.net/mecz/53241/gward...o/komentarze/0
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom