>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

III Liga - [Sezon 2012/2013]

Status
Zamknięty.
adashmm 44

adashmm

Użytkownik
III liga opolsko-śląska
06-10-2012 - 15:00
Odra Opole - LKS Czaniec TYP:1 1,4 (tobet / betsafe) ✅ 3-1

Zacznę od gości i tu od razu minus mojej analizy bo Czaniec nie jest mi znany i mogę ocenić ich poziom tylko na podstawie wyników, a te są słabe jak na zespół śląski, do tej pory każdy beniaminek ze śląska podnosił poziom ligi, a tu klops Czaniec na poziomie najsłabszych ekip z woj.opolskiego a nawet z nimi mają problem. Co prawda w ostatniej kolejce Czaniec zremisował ze Szczakowianką Jaworzno 0-0, ale Szczakowianka gra w tej rundzie w kratkę. Generalnie drużyna z Czańca będzie walczyć o utrzymanie z opolskimi drużynami do końca sezonu.
Ale najważniejsze argumenty za moim typem leżą po stronie Odry Opole. Odra z aspiracjami na awans ale po pierwszych kolejkach wydawało się że ponownie &quot;nie tym razem&quot;...ale pożegnano się z trenerem Polakiem i zatrudniono człowieka spoza opolskiego światka piłki nożnej - Dariusza Żurawia. Całkowicie nowa miotła wyzwoliła chyba w zawodnikach pozytywne reakcje, z resztą ze swoich źródeł wiem że zawodnicy są bardzo zadowoleni z posunięcia zarządu i atmosfera w zespole bardzo się poprawiła. Co szybko przełożyło się na wyniki - 3 kolejne zwycięstwa, o ile pierwsze z Polonią Głubczyce 4-1 u siebie pod wodzą tymczasowego trenera Mielnika to żaden sukces, o tyle już kolejne z Odrą Wodzisław 1-0 już pod wodzą Żurawia, a zwłaszcza ostatnie 1-0 w Pniówku Pawłowice świadczą o pozytywnych zmianach w Odrze. Odra znów walczy o awans. Jako ciekawostkę mogę dodać, że przełamanie jest widoczne również w sposobie zdobywania bramek. W Pniówku Odra zdobyła pierwszą bramkę w sezonie z rzutu karnego, a było to już piąty rzut karny...w tej rundzie. I pewnie gdyby poprzednie były wykorzystane Odra już byłaby na szczycie tabeli. Ale może zawodnicy nie mogli znaleźć wspólnego języka ze starym trenerem i &quot;jakoś&quot; koncentracji brakowało przy karnych.
Kurs na over w tobecie 1,6 ✅ wydaje mi się również warty zagrania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
zikos 13,9K

zikos

Użytkownik
3liga kuj-pom-wielkp
Dyscyplina:piłka Nożna,3liga kuj-pom-wielkp 14:00
Spotkanie:polonia Leszno-Wda Świecie
Typ:2
Kurs:3,2
Bukmacher: Tobet
Analiza:

W 12-stej kolejce 3ligii kuj-pom-wielkp Wda podejmie na wyjezdzie Polonie Leszno.Druzyna Polonii to narazie sensacja ligii ,spisują sie bardzo dobrze ,aktualnie zajmują 5-tą lokate ze stratą siedmiu punktow do lidera.W druzynie z Leszna trzeba uwazac na bramkostrzelnego napasnika Vonsa.Trener gospodarzy poprzez zawirowania w zarządzie ,slabej sytuacjii finansowej 1,5tyg temu juz zlozył rezygnacje ,ale jednak w zeszłą sobote pojechał na mecz do Kleczewa i wywiozł remis 0-0.W druzynie gospodarzy moze zabraknąc Ozimnka i Woznego podstawowych obroncow ktorzy ostatnio skrecili kostke ,a takze Ceglarka ktory jest przeziebiony ,ale moze wyjdzie w pierwszej 11-stce.Wda ostatnio odpoczywała ,poniewaz 4 zawodników gości pojechało na turniej eliminacyjny Pucharu Regionów.Druzyna Wdy na wyjezdzie spisuje sie przyzwoicie wygrali 3razy i raz przegrali mają tylko 2punkty straty do Polonii.W druzynie gości zabraknie Bartosz Czerwińskiego ktory wrocił poobijany z Włoch.Trenerzy Marek Końko i Marcin Olejniczak są pełni optymizmu przed meczem i jadą po 3punkty ,mysle ze jest to mozliwe poniewaz Wda tworzy kolektyw i na pewno sie nie podda.Dodam ze Wda w tamtym sezonie dwa razy ogrywała gospodarzy 6-0 i 2-0 .Kursy powinny byc wyrownane ,a 3,2 na Wde to moze byc value.
 
adashmm 44

adashmm

Użytkownik
III liga opolsko-śląska
Pniówek Pawłowice Śląskie - Polonia Głubczyce TYP:1 1,35 10/10 tobet ✅ 3-0
Przepraszam ale nie mam już czasu na jakąs wielką analizę, polonia to dostarczyciel punków i o ile z opolskimi zespołami może powalczyć o jakis remis to na pewno na śląsku jest skazana na porażkę. polonia w 10 meczach 5pkt i 5 bramek strzelonych. Pniówek bardzo solidna drużna, od lat w czubie 3 ligi. Ostatnie dwie porażki z Odrą Opole 0-1 u siebie i Odrą Wodzisław 0-1 na wyjeździe nie zmieniają tego faktu, a jedynie mogą pobudzić dzisiejszych gospodarzy do zwycięstwa nad najsłabszą drużyną ligi
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Chemik Police - Cartuzia Kartuzy 1 @ 2.25 Tobet ⛔


Chemik Police stanie przed czwartą szansą zwycięstwa przed własną publicznością, jak do tej pory wszystkie spotkania przy ulicy Siedleckiej kończyły się remisami odpowiednio z liderem Lechią II Gdańsk 0:0 (wzmocniona kilkoma ligowcami), Koralem Dębnicą 1:1 oraz Energetykiem Gryfino 0:0. W pierwszym z tych spotkań policzanie toczyli wyrównany bój z jak na razie najlepszym zespołem ligi, a w dwóch pozostałych znacznie przeważali i przy obu tych spotkaniach powinni mieć dopisane po 3 punkty. Dziś spotykają się z piłkarzami z Kartuz i wreszcie powinni zdobyć komplet punktów na własnym obiekcie. Trener gospodarzy Mariusz Szmit ostatnimi czasy dokonał kilka roszad w zespole, które jak się okazało zagwarantowały sukces, m.in. przesunął Kamila Bieńka do pomocy, nowe wzmocnienie zespołu Rafała Kalinowskiego byłego piłkarza Floty Świnoujście przesunął na środek obrony oraz Krzysztofa Filipowicza wystawił na szpicy. Tych kilka zmian w składzie okazało się trafnym posunięciem. Zawodnicy Chemika dodatkowo wręcz rewelacyjnie pokazali się w ostatnich dwóch wyjazdowych zwycięstwach, gdzie najpierw pokonali głównego kandydata do awansu Kotwice Kołobrzeg 4:0 ! gdzie za wynikiem poszła świetna gra oraz w poprzednim tygodniu zwycięstwo w Gdyni z rezerwami Arki 2:0, gdzie w tym spotkaniu gospodarze byli wzmocnieni aż 8 piłkarzami z pierwszego zespołu ( m.in. bramkarz Maciej Szlaga 11 spotkań w 1 lidze w tym sezonie, boczny obrońca Marcin Dettlaff 11, środkowy obrońca Bartosz Brodzinski 11, środkowy pomocnik Piotr Kuklis mający na swoim koncie występy w reprezentacji Polski oraz ponad 70 meczów w ekstraklasie, następny pomocnik Pawel Brzuzy 9 spotkań, czy napastnik Maciej Gorski 11 meczy.) Także każda formacja była wzmocniona bardzo solidnie przez zawodników pierwszego składu. Mimo tego pewne zwycięstwo Policzan. Na pewno te dwa zwycięstwa podbudują młody zespół Chemika.
Natomiast piłkarze z Kartuz są w zupełnie odmiennej formie ostatnie trzy spotkania są tego odzwierciedleniem, zdobyli w tych 3 spotkaniach tylko jeden punkt. Porażka u siebie z Gwardią 0:3 następnie przyszła porażka ze słabo spisującymi się piłkarzami Energetyka Gryfino 1:2 oraz remis na własnym stadionie z będącą w dołku Kotwicą Kołobrzeg 1:1.
Piłkarze Chemika prezentują się dużo lepiej i nie mam żadnych wątpliwości, że dziś wyjdą zwycięsko z tego pojedynku.

Dodatkowo bez analizy bo brak już czasu:

Dąb Dębno - Pogoń II Szczecin 2 @ 1.95 Tobet ⛔

Lechia II Gdańsk - Pogoń Barlinek 1 @ 1.72 Tobet ✅

W ten weekend ekstraklasa nie gra także oba zespoły zostaną zapewne solidnie wzmocnione. Dodatkowo ostatnio Dąb Dębno gra katastrofalnie także nawet bez posiłków Pogoń powinna sobie bez problemu poradzić w Dębnie.

Chemik Police
Pogoń II Szczecin
Lechia II Gdańsk

AKO - 7.55

 
fortunka17 801

fortunka17

Użytkownik
III liga Małopolsko-Świętokrzyska
20 październik godzina 14
Dalin Myślenice - Limanovia Liamanowa
Drużna lidera III ligi małopolsko-świętokrzyskiej przyjeżdża do Myślenic gdzie będzie podejmować tamtejszy Dalin. Limanovia wygrała cztery kolejne mecze z rzędu w dość okazały sposób 3:0 na wyjeździe z Przebojem Wolbrom, 2:0 u siebie z Juventą Starachowice , 4:0 na wyjeździe z Czarnymi Połaniec i ostatnio 2:1 na wyjeździe z bardzo trudnym rywalem jakim jest Poprad Muszyna. Wyniki te pokazują o co walczy Limanovia głównie o awans i taki cel stawiany jest drużynie. Mają jedną z najmocniejszych kadr w tej III lidze , większość zawodników jest ograna na poziomie III ligowym albo też wyżej do tego dochodzi zdolna młodzież m.in. Ślęczka z ME Wisły Kraków , Serafin były reprezentant młodzieżowych kadr Polski czy też inni nie odstający od nich poziomem. O Dalinie mogę powiedzieć tyle iż jest to drużyna własnego boiska i tylko u siebie głownie zdobywa pkt. Widziałem ich na własne oczy i nie grają nic specjalnego z zespołu odeszło kilka kluczowych zawodników przed sezonem a została praktycznie sama młodzież wzmocniona kilkoma doświadczonymi zawodnikami m.in Szwajdych , Papież czy Sepioł. Dalin jeszcze u siebie nie poniósł porażki a jutro może się to zmienić nie widzę innej opcji chodź ostatnia potyczką w Myślenicach skończyła się zwycięstwem 4:2 dla Dalinu to jutro będzie inaczej. Wtedy prowadził drużynę inny trener miał też innych zawodników. Teraz drużyna z Limanowej zna swoją wartość i też wie o co gra , zawodnicy inkasują bardzo duże pieniądze jak na ten szczebel rozgrywek (sponsorem jest Szubryt) także zawodnicy nie przejdą obok meczu i będą walczyć o pełną pule. Dodam do tego ,że mecz będzie można oglądnąć za pośrednictwem małopolska.tv. Jeśli ktoś będzie zainteresowany można oglądnąć mecz.
Typ:
Dalin Myślenice -Limanovia Limanowa 2 / 2,10 tobet 0:3 ✅
over 2,5 bramki / 2,05 tobet ✅
dla odważniejszych X2 1,27 tobet✅
kto skorzystał ten zarobił bo nie dość ,że Limanovia wygrała to pokrywał overa po dość wysokim kursie , jak ktoś jest zainteresowany mam na jutro też dobre typy i na każdy weekend z małopolski
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
psotnick 839,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Piłka nożna - Polska - III Liga - Małopolsko-Świętokrzyska
Dalin Myślenice - Limanovia Limanowa
1X2
Typ: Limanovia Limanowa @ 2.00 Tobet ✅ 0-3 :spokodfhgfh: bezproblemowo na plus, od początku do końca pełna dominacja gości i komplet punktów jedzie do Limanowej ????

Po przerwie w rozgrywkach Limanovię czeka trzeci wyjazdowy mecz z rzędu, tym razem z Dalinem w Myślenicach. Niepokonany lider III ligi małopolsko-świętokrzyskiej jest w świetnej formie fizycznej i psychicznej: wygrał cztery kolejne spotkania ligowe (bilans 11-1) i zupełnie nie przeszkadza mu fakt, że większość meczy (7 z 11) rozgrywał na wyjeździe. Z takim bilansem trenera Dariusza Sieklińskiego w dzisiejszym meczu może interesować tylko komplet punktów. Po udanej serii wydaje się, że wykrystalizowała się podstawowa jedenastka Limanovii, która jak na warunki trzecioligowe prezentuje się bardzo okazale. Prym wiodą w niej zawodnicy mający na koncie występy w Ekstraklasie jak Basta, Skiba, czy nowy nabytek Zawadzki, który świetnie wprowadził się do zespołu i z miejsca stał się jego liderem. Reszta zespołu to wyróżniający się zawodnicy trzecioligowych boisk z bagażem doświadczeń z wyższych klas rozgrywkowych. W bramce pewną pozycję ma Sotnicki. Defensywę powinni tworzyć Ślęczka, Garzeł, Kulewicz, a także przesunięty do obrony Basta. Pewniakami do gry w drugiej linii wydają się być świetnie prezentujacy się w ostatnich tygodniach Dziadzio, Skiba, Zawadzki i Serafin. Z kolei o dwa miejsca w ataku rywalizacja toczy się między Gadziną, Mężykiem i Cebulą. Jak na warunki trzecioligowe są to świetni zawodnicy, którzy przy dobrym prowadzeniu przez trenera mają szansę na zakończenie batalii o awans bez żadnej porażki. Z kolei Dalin w tym sezonie jest ligowym średniakiem: w 11 dotychczasowych spotkaniach zdobył 15 punktów i zajmuje w tej chwili 10. miejsce w tabeli. Można go określić jako typową drużynę własnego boiska – nie przegrał jeszcze na własnym stadionie (4-2-0 przy czym warto zauważyć, że aż 3 z tych wygranych miały miejsce w pierwszych 5 kolejkach), ale też nie wygrał żadnego meczu wyjazdowego (ledwie 1 punkt w 5 meczach). W ubiegło sezonowych meczach obu drużyn wyraźne zwycięstwa odnosili gospodarze - Limanovia wygrała u siebie z Dalinem 4-0, jednak na wyjeździe uległa 2-5 (http://www.90minut.pl/liga/0/liga6278.html). Wydaje się, że zarówno obecna forma obu zespołów jak i lepszy skład limanowian przemawia wyraźnie za przedłużeniem passy zwycięstw lidera tabeli. edit: przed pisaniem a nalizy nie z auważyłem, że kolega wyżej już podał typ na Limanovię , ale myślę, że nie będz ie probl emu j eśli typ wejdzie. W każdym razie dobrze wiedzieć , że nie tylko ja tak myślę ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
D 5,8K

davccio

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna,3liga
Spotkanie Drawa Drawsko Lechia II Gdansk 1:3 ⛔
typ 1X
Kurs: 1.55
Betsafe
Analiza:

Lechia gra doskonale jak na razie , ale watpie zeby chcieli awansować wyżej, ponadto grają tak dobrze również dlatego że są wzmacniani graczami z pierwszej drużyny, dziś daleki wyjazd i na wzmocienia nie ma co liczyć, myśle iż Drawa ma duże szanse na zwyciestwo i kurs jest tu zawyżony chociaz z drugiej strony Lechii wyprawy w zachodniopomorskie w tym sezonie wychodziły ( 2 remisy: Pogoń, Chemik oraz zwyciestwo z Błekitnymi) to jednak stawiam na Drawe ponieważ grają zaskakująco dobrze , przed sezonem widziałem ich w gronie spadkowiczów ( w tamtym sezonieutrzymali się przy zielonym stole) jednak przed sezonem zakupiono kilku doswiadczonych zawodników i armia zaciężna jakoś pcha ten wózek do przodu. Warto zagrac również goła 1 za 3
__________________
 
psotnick 839,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Piłka nożna - Polska - III Liga - Małopolsko-Świętokrzyska
Limanovia Limanowa - Beskid Andrychów
1X2
Typ: Limanovia Limanowa @ 1.50 Tobet
Liczba goli
Typ: Over 2.5 @ 1.70 Tobet

Jako analizę mógłbym właściwie skopiować, to co przed tygodniem napisałem o meczu Limanovii z Dalinem Myślenice, z tym, że z jeszcze większą pewnością, bo lider tabeli tym razem zagra na własnym boisku. Beskid po bardzo dobrym początku sezonu ostatnio mocno spuścił z ton. Drużyna z Andrychowa nie potrafiła wygrać w pięciu ostatnich spotkaniach (0-3-2, bilans bramkowy 4-7). Najbardziej znanym zawodnikiem gości jest 35-letni Tomasz Moskała, który rozegrał ponad 200 spotkań w Ekstraklasie (Ruch Chorzów, Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski, GKS Katowice, Cracovia Kraków). Na drugim biegunie formy wydaje się być Limanovia, która ma na koncie serię 5 zwycięstw pod rząd (w tym aż cztery na wyjeździe!) i okupuje fotel lidera. Dla podopiecznych Dariusza Sieklińskiego będzie to mały powrót na własne śmieci, bo ostatni raz przed własną publicznością grali 30 września. W środę Limanovia ograła A-klasowy Płomień Limanowa (0-3) w półfinale Pucharu Polski na szczeblu podokręgu. Wystąpili w tym meczu głównie zawodnicy rezerwowi, a kilku czołowych ledwie po 45 minut, więc nie powinno to mieć wpływu na wynik niedzielnego meczu. Jedynym osłabieniem zespołu będzie absencja Wojciecha Dziadzio z powodu żółtych kartek. Goście oprócz nienajlepszej formy na boisku lidera będą musieli borykać się też z innymi niesprzyjającymi okolicznościami. Otóż mocno utrudnione zadanie będzie miał sztab szkoleniowy Beskidu, gdyż niemal wszyscy jego członkowie zostali zdyskwalifikowani na 2 mecze przez Wydział Dyscypliny Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej za wydarzenia podczas meczu 10. kolejki Szreniawa – Beskid, kiedy to szkoleniowcy krytykowali decyzje sędziów. Na domiar złego andrychowian nie będą mogli wspierać dopingiem ich kibice, ze względu na remont sektora gości na limanowskim stadionie. Podsumowując, zbyt wiele argumentów (kapitalna forma, powrót na własny stadion, problemy gości) wskazuje wyraźnie na pewne zwycięstwo gospodarzy, by przejść obok tego typu obojętnie.

edit: niestety dzisiejszy mecz Limanovii został odw ołany, nowy termin jeszcze nie znany, więc na wynik trochę pewnie trzeba będzie poczekać http://limanowa.in/sport;mecz-limanovii-odwolany,11606.html
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
fortunka17 801

fortunka17

Użytkownik
III liga Małopolsko-Świętokrzyska
Bocheński KS - Czarni Połaniec
sobota godzina 13:00
Na dzisiaj wybrałem do typowania mecz drużyn 3 ligi małopolsko-świętokrzyskie ,które okupują dolne rejony tabeli.Bocheński jest na 14 miejscu z dorobkiem 9 pkt a Połaniec na 15 miejscu również z 9pkt. Spotkanie ogromnej wagi dla obu drużyny w kontekście utrzymania w lidze tak zwany mecz o 6pkt. Ja dziś postawię na dobrze znany klub z Bochni i liczę dziś na ich zwycięstwo. Trener Bocheńskiego nie będzie mógł skorzystać z pary stoperów,którzy grali zazwyczaj w podstawowym składzie mowa o Marucie i Kasprzyku ten pierwszy pausuje za czerwoną kartkę a drugi jest kontuzjowany w ich miejsce wraca bardzo doświadczony stoper Motak po za dwójkom wymienionych graczy wszyscy są do dyspozycji trenera.Zespół Bocheńskiego w III lidze gra głównie młodzieżą mają na celu promocje tych zawodników a także ich ogrywanie w lidze co nie zawsze przynosi zdobycz pkt ale Ci młodzi zawodnicy są poparci doświadczonym zawodnikami m.in.Zubel ,Rynduch,Motak,Pączek,Kaczmarczyk itd . Biorąc te wszystkie aspekty do gry typuje dzisiaj zwycięstwo gospodarzy innego wyniku sobie nie wyobrażam. Do tego polecam zagranie over 2,5 w meczu.
Typ:
-Bocheński wygra 1.70 tobet / wynik 2:1 dla Bocheńskiego✅✅✅
-over 2,5 1.68 tobet / 2:1 ✅✅✅
ciekawe czy ktoś skorzystał bo warto było pobrać
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
G 33

green-black

Użytkownik
III liga Małopolsko-Świętokrzyska
Łysica Bodzentyn - Granat Skarżysko 2.60 Tobet
Mecz na szczycie, oba zespoły zajmują miejsca odpowiednio 2. i 3. W przypadku Granatu to nie dziwi, bowiem wzmocnienia jakich dokonano w Skarżysku pozwalają myśleć nawet o awansie. I gdyby nie pechowa porażka w Krakowie z Hutnikiem (przy wydatnej pomocy sędziego) to dzisiaj zespół gości byłby liderem. Forma w zespole ze Skarżyska jest, w ostatniej kolejce na Rejowie rozgromili oni Szreniawę aż 8-1. W zespole wszyscy są zdrowi,gotowi do walki. Łysica do dzisiejszego meczu przystąpi bez dwóch ważnych zawodników, Mirosława Kalisty oraz Przemysława Cichonia. W zespole coraz częściej narzeka się na zmęczenie rundą, skład drużyny z Bodzentyna jest dość wąski i zmiennicy są dużo słabsi od podstawowej &#39;11&#39;. Dodatkowo w środę zespół zagrał w najmocniejszym zestawieniu sparing z juniorami starszymi KSZO Ostrowiec, który przegrał 1-3. Niczego dobrego to nie wróży i moim zdaniem warto po takim kursie zagrać na Granat.
 
fortunka17 801

fortunka17

Użytkownik
III liga Małopolsko-Świętokrzyska
Hutnik Nowa Huta (Kraków) - BKS Bochnia
Na wstępie odniosę się do meczu napisanego w poprzednim poście przez
Green Blacka . Ja bym tutaj nie typował zwycięscy bo o to moim zdaniem ciężko , brak Kalisty motora napędowego Łysicy to na pewno duża strata ale drużyna z Bodzentyna jest bardzo dobrze poukładana i takiego meczu nie odpuszczą i to ,że grali sparing w tygodnie dla mnie nic nie znaczy ,równie dobrze mogła być to jednostka treningowa. Lepsza opcją do gry w tym meczu jest na pewno over 2,5 po zacnym kursie 2 w tobecie i ja na pewno to pobiorę.Dodam jeszcze iż Granat gra bardzo dobrą piłkę w ofensywie i taki kurs jak 2 moim zdaniem jest przesadzony, mecz rozpocznie się o godzinie 13.
Dzisiaj z III ligi wybrałem mecz do typowania między Hutnikiem a Bocheńskim klubem sportowym.Typy to over 2,5 i 2X na gości. Kurs na over nie powala na kolana ale jest dość pewny przy pewnym scenariuszu. Hutnik gra u siebie bardzo ofensywną piłkę popartą niezłą grą w ataku pozycyjnym do tego grają u siebie.Ostanie mecze pokazały iż jest to drużyna kolektyw ,która gra do ostatniej minuty i potrafią wygrać przegrywając nawet w 90minucie chodzi mi o mecz z Granatem z małą pomocą sędziego. Dodatkiem dziś będzie to iż mecz odbędzie się przy oświetleniu o godzinie 18. W drużynie Bochni wracają do składu stoperzy ,którzy w ostatnim meczu nie mogli wystąpić i trener będzie miał do dyspozycji praktycznie wszystkich z którymi rozpoczynał zmagania ligowe.Na dodatek Bochnia ma bardzo skutecznego Zubla ,który już ma 9 trafień w III lidze i jest to dodatkowy ich atut. Drużyna z Hutnika może się dziś skupić na dobrym kryciu wspomnianego wyżej Zubla a to może być szansa dla innych na zdobycie bramki. Zespół z Bochni na pewno stać na dobry wynik dziś ale tylko jeśli zagrają z kontry bo nie ma co ukrywać ,jeśli pójdą na wymianę z Hutnikiem skończy się dość wysokim wynikiem. Dlatego też pobieram na dziś dwa typu. Mecz będzie transmitowany w małopolskatv i zapraszam do jego oglądnięcia.
Typy:
-Łysica Bodzentyn - Granat Skarżysko-Kamienna over 2,5 kurs 2 tobet / 0:0 ⛔
- Bocheński lub remis kurs 3 tobet / 1:1 ✅
- over 2,5 w meczu Hutnik-BKS kurs 1,50 / 1:1 ⛔
hmm wszedł najwyższy kurs chociaż tyle
 
fortunka17 801

fortunka17

Użytkownik
III liga Małopolsko-Świętokrzyska
Szreniawa Nowy Wiśnicz - Wisła Sandomierz godzina 13
Dwa overy wczoraj w III lidze nie weszły szkoda ale wszedł kurs 3 na remis Bocheńskiego także jest plus. Na dziś polecam zagrać over w meczu beniaminków III ligi. Dla Szreniawy jest przed ostatni mecz w roli gospodarza i wiele na to wskazuję ,że drużyna z Wiśnicza może mieć problem z wystartowaniem do rozgrywek zimowych.Powodem są problemy finansowe a co za tym idzie zaległości wobec zawodników i sztabu trenerskiego. Szreniawa już nie trenuje regularnie od jakiegoś czasu ale nie powinno się to odbić na typie ,który będę grał w tym meczu.Dlatego zespół będzie się chciał pokazać z jak najlepszej strony i wygrać to spotkanie a co za tym idzie bramki. Drużyna z Sandomierza jest drużyną overowa co pokazują jej wyniki 20 strzelonych 23 stracone a na wyjazdach często tracą bramkę nawet dwie i zawsze coś strzelą dla mnie bardzo dobrze. Drużyna z Wiśnicza ma prawie najgorszą defensywę w lidze bo stracili aż 31 bramek gorszy pod tym względem jest tylko Lubań Maniowy 32. Widziałem drużynę z Wiśnicza kilka razy i mogę powiedzieć ,że over w tym meczu jest najlepszym rozwiązaniem. Obrona tego zespołu spisuje się dość słabo , nie jest pewna i bardzo często się myli.Czego dowodem jest stracone 8 bramek w ostatnim meczu na wyjeździe z Granatem.Ja pobieram typ over 2,5 kurs 1,60 Tobet i zachęcam co grania.
over 2,5 / tobet 1,60 / wynik 0:3 ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tomek18 47

tomek18

Użytkownik
3 liga łódzko-mazowiecka
Mazur Karczew - MKS Kutno 2,20
4/10
Zespół Mazura prezentuje sie fatalnie w tej jesieni.Ma tylko 3 punkty przewagi nad strefą spadkową. Jest to ostatni mecz w tej rundzie dla zespołu jak i dla trenera, który podał sie do dymisji. Piłkarze są raczej skłóceni z trenerem i wątpię aby chcieli pokazać sie z jak najlepszej strony.
 
psotnick 839,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Piłka nożna - Polska - III Liga - Małopolsko-Świętokrzyska
Limanovia Limanowa - Beskid Andrychów
1X2
Typ: Limanovia Limanowa @ 1.50 Tobet ✅ 4-1 :spokodfhgfh:
Liczba goli
Typ: Over 2.5 @ 1.70 Tobet ✅

Jako analizę mógłbym właściwie skopiować, to co przed tygodniem napisałem o meczu Limanovii z Dalinem Myślenice, z tym, że z jeszcze większą pewnością, bo lider tabeli tym razem zagra na własnym boisku. Beskid po bardzo dobrym początku sezonu ostatnio mocno spuścił z ton. Drużyna z Andrychowa nie potrafiła wygrać w pięciu ostatnich spotkaniach (0-3-2, bilans bramkowy 4-7). Najbardziej znanym zawodnikiem gości jest 35-letni Tomasz Moskała, który rozegrał ponad 200 spotkań w Ekstraklasie (Ruch Chorzów, Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski, GKS Katowice, Cracovia Kraków). Na drugim biegunie formy wydaje się być Limanovia, która ma na koncie serię 5 zwycięstw pod rząd (w tym aż cztery na wyjeździe!) i okupuje fotel lidera. Dla podopiecznych Dariusza Sieklińskiego będzie to mały powrót na własne śmieci, bo ostatni raz przed własną publicznością grali 30 września. W środę Limanovia ograła A-klasowy Płomień Limanowa (0-3) w półfinale Pucharu Polski na szczeblu podokręgu. Wystąpili w tym meczu głównie zawodnicy rezerwowi, a kilku czołowych ledwie po 45 minut, więc nie powinno to mieć wpływu na wynik niedzielnego meczu. Jedynym osłabieniem zespołu będzie absencja Wojciecha Dziadzio z powodu żółtych kartek. Goście oprócz nie najlepszej formy na boisku lidera będą musieli borykać się też z innymi niesprzyjającymi okolicznościami. Otóż mocno utrudnione zadanie będzie miał sztab szkoleniowy Beskidu, gdyż niemal wszyscy jego członkowie zostali zdyskwalifikowani na 2 mecze przez Wydział Dyscypliny Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej za wydarzenia podczas meczu 10. kolejki Szreniawa – Beskid, kiedy to szkoleniowcy krytykowali decyzje sędziów. Na domiar złego andrychowian nie będą mogli wspierać dopingiem ich kibice, ze względu na remont sektora gości na limanowskim stadionie. Podsumowując, zbyt wiele argumentów (kapitalna forma, powrót na własny stadion, problemy gości) wskazuje wyraźnie na pewne zwycięstwo gospodarzy, by przejść obok tego typu obojętnie.

edit: niestety dzisiejszy mecz Limanovii został odw ołany, nowy termin jeszcze nie znany, więc na wynik trochę pewnie trzeba będzie poczekać http://limanowa.in/sport;mecz-limanovii-odwolany,11606.html
Trzeba było czekać długie 3 tygodnie na zaległy mecz, ale wszystko bezproblemowo na plus ????
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Niedługo zaczyna się w końcu liga, szkoda że nie można grać w naziemnych na 3 ligę, to bym Hutnik grał :c
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Polecam grać na Ostrovię 1909 (lider 3 ligi kuj-pom-wlkp.). Widać że celem drużyny jest awans i są na dobrej drodze. Solidnie przepracowali przerwę zimową, pokonali m.in. młodą Ekstraklasę Lecha Poznań 2-0, zremisowali z Chrobrym Głogów. Postaram się na bieżąco wrzucać analizy do meczów drużyny z mojego miasta.
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
Nie ciekawie dzieje sie w Koninie.Prezes zwolnił trenera w okresie przygotowawczym.Ogólnie jest spór na lini piłkarze - prezes.
Zespół bedzie sie bronił o utrzymanie w lidze,lecz z takimi problemami..wątpie aby sie utrzymali.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
maciejsokol92 49

maciejsokol92

Użytkownik
III liga pomorsko - zachodniopomorska 15.03.2013
Mecz: Bałtyk Gdynia - Polonia 15.03.2013 19:00
Typ: Bałtyk Gdynia - Polonia 1 @ 1.60 Tobet ✅ 1:0
Już jutro rozpoczynają się rozgrywki III ligi pomorsko - zachodniopomorskiej i meczem, który mnie zainteresował jest Bałtyk Gdynia - Polonia Gdańsk. Bałtyk Gdynia po słabej rundzie jesiennej skończył w środkowej części tabeli na 8 miejscu, ze stratą 7 punktów do drużyny Błękitni Stargard Szczeciński. Do Bałtyku doszło 7 nowych zawodników zwiększając przy tym konkurencję na każdej z formacji. Ciekawostką jest to, że jednym z transferów został Daniel Kokosiński czyli &quot;założyciel&quot; słynnego klubu kokosa w Polonii Warszawa. Drużyna z Gdynii ma bardzo duże aspiracje i ambicję, żeby piąć się w górę tabeli do II ligi co świadczy o tym nastawienie trenera i ambicje działaczy.
- Mamy wszystko, czego trzeba by włączyć się do walki o awans. Bałtyk to &quot;firma&quot; i temu klubowi miejsce przynajmniej w II lidze się po prostu należy. Oczywiście trzeba to potwierdzić na boisku i liczę, że po zimowych zmianach tak się własnie stanie. Do tej pory staraliśmy się grać ładnie dla oka, teraz będziemy skupiać się przede wszystkim na punktach. Jesteśmy zdeterminowani by odrobić straty. Styl niech oceniają inni - mówi trener biało-niebieskich Szymon Hartman.
Sponsorem głównym klubu z Gdynii jest firma Amica, która zorganizowała przed rundą prezentację zawodników godną klubu z ekstraklasy. Prowadził ją Mateusz Borek co tylko pokazuje jak dobrze zorganizowany jest ten klub na tle innych drużyn. Oczywiście chciałbym zaznaczyć, że w żaden sposób nie traktuję przed sezonowej prezentacji jako wyznacznik dobrej gry, ale napewno Bałtyk nie będzie bił się o pietruszkę. W sparingach przed sezonowych statystyki Bałtyku wyglądają następująco (7-2-0):
26 stycznia Pomorze Potęgowo (IV liga) 1:1 (0:1)
30 stycznia Polonia Warszawa (ME) 2:1 (1:0)
2 luty Amator Kiełpino (V liga) 6:0 (1:0)
9 luty Gryf Wejherowo (II liga) 3:2 (1:1)
16 luty Lechia II Gdańsk 2:2 (1:2)
23 luty Olimpia Elbląg (II liga) 2:1 (1:0)
27 luty Olimpia 2004 Elbląg (III liga) 6:0 (1:0)
2 marca Orlęta Reda (IV liga) 6:2 (1:1)
8 marca Gedania (V liga) 4:0 (1:0)
Drugą drużyną jest Gdańska Polonia, która w tej rundzie będzie walczyła o utrzymanie się w lidze. Kontrast pomiędzy tymi drużynami jest ogromny. W Polonii zawodnicy nie mogą liczyć na godne wynagrodzenie, przez spłacane załegłe długi przez poprzedni zarząd, piłkarze więc grają na amatorskich kontraktach. Większość z nich to zawodnicy rocznika 91-93 plus kilku bardziej doświadczonych graczy, ale tylko na takich będzie w przyszłym czasie stawiać Polonia w związku z sytuacją finansową. Do Polonii dołączyło 2 nowych zawodników. Klub z Gdańska zajmuję 13 miejsce i moim zdaniem tylko słabość pozostałych drużyn może zapewnić im utrzymanie. W sparingach Polonia gra bez kompromisowo (7-0-6), zaliczając kilka wysokich zwycięstw.
19 stycznia Concordia II Elbląg (V liga) 2:0 (0:0)
26 stycznia Elana Toruń (II liga) 2:0 (2:0)
31 stycznia KS Chwaszczyno (IV liga) 2:3 (0:1)
2 luty Kaszubia Kościerzyna (IV liga) 2:3 (1:1)
6 luty Cartusia (III liga) 0:1 (0:0)
9 luty Lechia II Gdańsk 1:2 (0:2)
13 luty Pogoń Prabuty (V liga) 11:0 (2:0)
16 luty Olimpia 2004 Elbląg (III liga) 2:4 (1:2)
20 luty GTS Kolbudy (IV liga) 4:0 (0:0)
27 luty Start Warlubie (IV liga) 5:3 (0:1)
2 marca Wierzyca Pelplin (IV liga) 2:1 (0:0)
6 marca Barkas Tolkmicko (IV liga) 1:2 (1:1)
9 marca Potok Pszczółki (IV liga) 2:1 (0:1)
Podsumowując to Bałtyk powinien rozpocząć marsz ku górze tabeli, aplikując 2-3 bramki, tracąc przy tym maksymalnie jedną. Paradoksem polskiej piłki jest to, że im klub biedniejszy tym osiąga lepsze wyniki niż tuzy finansowe, ale czy tym klubem będzie Polonia ? Nie sądzę, chociaż na pewno nas zaskoczą zwycięstwami ze znacznie lepszymi drużynami od niej samej, ale nie jutro. Moimi typami na jutro będzie zwycięstwo Gdynian i over 2,5. Przy czym zaznaczam, że bardziej bym się sugerował tym pierwszym typem, drugi jest tylko i wyłącznie moim przeczuciem.
 
maciejsokol92 49

maciejsokol92

Użytkownik
Niestety mecz nie odbywał się w podobnej aurze co wczoraj pisałem tekst i na jaką pogodę się nastawiałem, dwie godziny przed meczem przez Trójmiasto przetoczyła się ściana śniegowa. Nastawiałem się na większy wynik, pogoda na pewno miała wpływ na wynik, ale skończyło jak się skończyło... skromnie, ale ważne, że na plus. Mam nadzieję, że pozostałe mecze w rundzie też tak będą szły bo zamierzam nastawić się na obstawianie tej III ligi pomorsko-zachodniopomorskiej.
 
m@jster 424

m@jster

Użytkownik
Bielawianka Bielawa - Promień Żary 1x 1.61 Tobet 4/10 wynik : 3-0 ✅

Pierwszy mecz rundy wiosennej dla Żaran. Typ nie tyle co za gospodarzami co przeciw Promieniowi , runde zakończyli 3 porażkami i remisem. Wszytsko przez konflikt piłkarzy z zarządem , odmawiali gry .
W przerwie zimowej drużyne opuściło 10 zawodników , w tym kilku podstawowych a kadre uzupełniono w większośći juniorami . Efektem tych &quot;roszad&quot; były wyniki gier kontrolnych ( wygrany jeden sparing z zespołem z okręgówki ) dwa ostatnie sparingi to porażki z ZL (ME) 1:6 i Lechią Zielona Góra 2:8 ! To raczej pokazało , że Promień będzie walczył o pozycje w środku tabeli , ale i o to będzie ciężko . Teren w Bielawie nigdy nie należał do łatwych i uważam , że gospodarze postawią mocne warunki.​

Kurs na 1x jaki proponuje nam tobet bardzo przypadł mi do gustu !​

Można jeszcze do jakiegoś dubla zagrać Lechie Zielona Góra po 1.20✅(wynik 4:2) , kurs nie zawielki , ale nie zapowiada sie aby gospodarze mieli problem z Polonią Świdnica ( 14 miejsce)​

Reszte spotkań narazie ciężko ocenić , takie uroki I kolejki wiosny .. ;)

Powodzenia​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom