>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

III Liga - [Sezon 2012/2013]

Status
Zamknięty.
huta 21

huta

Użytkownik
Zawisza Rzgów-Legionovia Legionowo 2 1,40 ⛔
Warta Sieradz - Sokół Aleksandrów Łódzki 2 1,40 ✅
dwa piewsze zespoły z dwoma ostatnimi zespoły dla gości liczy się tylko zwycięstwo, walczą o awans i między nimi rozegra się kto awansuje więc nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów. Mecz zaczyna się za chwile, więc nie pisze za dużo bo to tak na szybko. Gorąco polecam!
 
robson11 862

robson11

Użytkownik
Bielawianka Bielawa - Promień Żary 1x 1.61 Tobet 4/10

Pierwszy mecz rundy wiosennej dla Żaran. Typ nie tyle co za gospodarzami co przeciw Promieniowi , runde zakończyli 3 porażkami i remisem. Wszytsko przez konflikt piłkarzy z zarządem , odmawiali gry .
W przerwie zimowej drużyne opuściło 10 zawodników , w tym kilku podstawowych a kadre uzupełniono w większośći juniorami . Efektem tych &quot;roszad&quot; były wyniki gier kontrolnych ( wygrany jeden sparing z zespołem z okręgówki ) dwa ostatnie sparingi to porażki z ZL (ME) 1:6 i Lechią Zielona Góra 2:8 ! To raczej pokazało , że Promień będzie walczył o pozycje w środku tabeli , ale i o to będzie ciężko . Teren w Bielawie nigdy nie należał do łatwych i uważam , że gospodarze postawią mocne warunki.​

Kurs na 1x jaki proponuje nam tobet bardzo przypadł mi do gustu !​

Można jeszcze do jakiegoś dubla zagrać Lechie Zielona Góra po 1.20 , kurs nie zawielki , ale nie zapowiada sie aby gospodarze mieli problem z Polonią Świdnica ( 14 miejsce)​

Reszte spotkań narazie ciężko ocenić , takie uroki I kolejki wiosny .. ;)

Powodzenia​
Bielawianki bym nigdy nie ruszył, wewnątrz się sypie, wielu zawodników poodchodziło, nikt ciekawy nie doszedł, głównie juniorzy i gracze drugiej druzyny, która została rozwiązana z powodu braku pieniędzy. Bielawianka będzie walczyła o utrzymanie, prędzej widzę tu X2. Lechia ogoli raczej swobodnie P/S Świdnica.
 
fortunka17 801

fortunka17

Użytkownik
III liga Małopolsko - Świętokrzyska

BKS Bochnia - Beskid Andrychów 17 kwietnia godzina 16:30

Inauguracją rundy rewanżowej III ligi dla obu zespołów bo wiadomo warunki pogodowe nie pozwalały rozegrać meczy. Bocheński klub sportowy obecnie zajmuję 13 miejsce w tabeli z dorobkiem 13pkt także jest tuż nad strefą spadkową i można powiedzieć ,że dla nich jest to mecz o życie. W Bochni w okresie przygotowawczym zaszły spore zmiany. Przyszedł nowy trener ,który wcześniej pracował w takich klubach jak Szreniawa Nowy Wiśnicz czy Unia Tarnów. Dodatkowo nastąpiły spore roszady kadrowe odeszli : Komenda , Piech , Potańczyk , Bębenek , Rynduch , Więcek , Ścieszka, Adamczyk , Kupiec także kilku zawodników,którzy stanowili o sile drużyny w ich miejsce przyszli : Jagła ,Łyduch, Szkota, Kmak , Tataw i Kozieł. O zawodnikach którzy przyszli można sporo dobrego powiedzieć gdyż Kmak , Jagła i Kozieł to zawodnicy którzy grali na wyższym poziomie niż III liga także trzeba brać ich jako zawodników doświadczonych. W klubie na pewno nie jest dobrze , boryka się on z kłopotami finansowymi ,także zawodnicy grają za marne grosze i ciężko będzie od nich wymagać aby zostawili zdrowie na boisku. Na dodatek dochodzi kwestia organizacyjna to kuleje i jest na dość dramatycznym poziomie i do póki się to nie zmieni będzie ciężko aby zespół się utrzymał na tym poziomie ligowym . Dodatkowo można przeczytać w artykule ,że w szatni nie ma atmosfery a wszyscy dobrze wiemy jak ona jest potrzebna na tym poziomie ligowym odsyłam do artykułu http://www.sportomaks.pl/?p=68392 . Drużyna gości Beskid Andrychów w ligowej tabeli zajmuje 11 miejsce z dorobkiem 20 pkt także utrzymania jeszcze nie mają. Sądząc po informacjach jakie dochodziły z prasy czy też od osób które są blisko tej drużyny , drużyna z Andrychowa solidnie przepracowała okres przygotowawczy i patrząc na wyniki meczów sparingowych napawają optymizmem. Drużyna zachowała również kadrę w której występowała w rundzie jesiennej , nastąpiły tylko kosmetyczne zmiany.
W pierwszy meczu pomiędzy tymi zespołami Beskid wygrał na własnym stadionie 3:0 i było to zwycięstwo dość pewne. Z kursów które wystawił tobet można wywnioskować ,że faworytem spotkania jest Bocheński , ja uważam zupełnie inaczej. Uważam ,że goście dziś wywiozą z Bochni pełną pule w ostateczności nie przegrają dlatego można spokojnie atakować na gości z podpórka. W drużynie gospodarzy nastąpiły spore zmiany i nie wiadomo czy to zafunkcjonuje. Po sparingach ,które rozegrał Bocheński nie wygląda to ciekawie , szczególnie w formacji defensywnej ,tracili sporo bramek po błędach indywidualnych. Obroną na dzisiejszy mecz będzie zestawiona w zupełnie innym zestawienie niż grali jesienią i nie są oni zgrania ze sobą co może powodować proste błędy a w konsekwencji bramki na dodatek presji własnego boiska. Drużyna gospodarzy nigdy nie była za dobra w ataku pozycyjnym (była to ich pięta achillesowa) ,główną ich zaletą była gra z kontry.Dziś może być zupełnie inaczej będą musieli grać atak pozycyjny a to może skutkować błędami i nadzianiem się na kontry.

Typy:
-Beskid wygra / 3,30 tobet ⛔
-Beskid i remis / 1,77 tobet ✅
-over 2,5 / 1,72
⛔

wynik 0:0 szkoda bo Beskid miał dobre okazję ,żeby wygrać ale tak jak pisałem dla mniej odważnych z podpórką ładnie weszło
 
huta 21

huta

Użytkownik
III liga łódzko-mazowiecka

Broń Radom-Legionovia Legionowo 2 2,20 Tobet
✅ 0-2 :grin:

Broń kadrowo dużo słabsza i miej doświadczona od Legionovi obie drużyny mają inne priorytety dla gości liczy się tylko i wyłącznie awans do II ligi mają wszystko co jest potrzebne do awansu piękny ośrodek pieniądze dobrych zawodników w ostatnim meczu zabrakło im trochę szczęścia ale dzisiaj nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów bo nawet remis bedzie dla nich jak przegana. W Broni gra dużo młodych chłopaków ktorych chce się wypromowac ale to nie wystarczy na mocną Legionovie Dziś tylko i wyłącznie wygrana gości
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
huta 21

huta

Użytkownik
III liga łódzko-mazowiecka 20.04 16:00
Orzeł Wierzbica - Zawisza Rzgów 2 1,50 Tobet ⛔
Dwie drużyny ze strefy spadkowej orzeł to drużyna w której wszystko się sypie skończyły się pieniądze, a co za tym idzie wszystko co potrzeba, piłkarze odeszli została sama młodzież. Zawisza to drużyna która w poprzedniej rundzie grała chyba najgorszą piłkę ze wszystkich drużyn w lidz ale podczas zimowej przerwy uległo to zmianie przyszli nowi zawodnicy paru z łks-u łódz prezes klubu chce koniecznie uratować drużynę przed spadkiem w tej rundzie wygrali oba mecze które zagrali m.in. z liderem z legionowa. Orzeł w tabeli ma 2pkt więcej od Zawiszy i to goście muszą koniecznie wygrać i nawet nikt nie myśli o porażce. powodzenia.

Dodatkowo:
Pogoń Grodzisk Maz. - Broń Radom 1 1,75 ⛔
Sokół Aleksandrów Łódzki - MKS Kutno 1 1,60 ✅
 
fortunka17 801

fortunka17

Użytkownik
III liga Małopolsko-Świętokrzyska
Szreniawa Nowy Wiśnicz-Przebój Wolbrom 20 kwietnia, 16:00
Jutrzejszy mecz w Nowym Wiśniczu zapowiada się niezwykle ciekawie. Ostatnia drużyna III ligi Szreniawa podejmuje siódmy zespół ligi Przebój Wolbrom. Zespół gospodarzy przeszedł przemeblowanie zespołu odszedł trener i kilku zawodników w ich miejsce zostali sprowadzeni młodzi perspektywiczni zawodnicy a to w połączeniu z doświadczeniem daje na razie pozytywne efekty. Ostatni inauguracyjny mecz Wiśnicz zremisował na wyjeździe 3:3 z Janiną Libiąż , mało brakowało a by wygrali ale sędzia nie uznał im bramki na 4:1 i mecz zakończył się podziałem punktów. Szreniawa gra praktycznie bez presji bo chyba nieunikniony jest spadek do niższej klasy dlatego też z łatwością dochodzą do sytuacji bramkowych a to wiąże się ze sporą ilością traconych goli. Bilans bramkowy Szreniawy to 14-39 także dość ujemny ale ta rundą będzie znacznie lepsza w ich wykonaniu. Dlatego też postanowiłem zagrać w tym meczu over 2,5 bramki. Kilka słów o zespole z Wolbromia , drużyna prowadzona przez trenera Antkiewicza jedną nogą ma już utrzymanie i gra o przysłowiowe frytki albo najwyższa pozycję ligową bo o awansie tam nie ma mowy. Klub boryka się z problemami finansowymi jak prawię większość drużyn w tej grupie. Przyszło kilku ciekawych zawodników do tego zespołu m.in Dynarek z 1-ligowej Cracovii. Drużyna jest dość dobrze poukładana jak na tą klasę rozgrywkową. Mają kim straszyć w ataku i ma kto strzelać te bramki. Dlatego w tym meczu gram over 2,5 bramki po kursie 1,55 w tobet kurs nie jest za wysoki ale bardzo pewny . Spotykają się dwie drużyny bez większej presji , Wiśnicz nie ma czego bronić bo zajmują ostatnie miejsce a większość zawodników Przeboju gra o pokazanie się z jak najlepszej strony z myślę o grze w wyżej klasie rozgrywkowej .
TYPY:
-over 2,5 / 1,55 tobet ✅ wynik 4:0 ????
 
omerta 968

omerta

Użytkownik
Kotwica Kołobrzeg - Arka II Gdynia
Ciekawy mecz w 3. lidze (gr. pomorsko-zachodniopomorska). Drugi zespół Arki zagra w Kołobrzegu z Kotwicą. W ostatnim czasie rezerwy dały zarobić, bo zostały (zwłaszcza w spotkaniach w Gdyni) wzmocnione piłkarzami z pierwszej drużyny. Dziś tak nie będzie. To skład z ostatniego, wygranego starcia zawodników Arki II z Pogonią II Szczecin (5-2):

Szlaga – Strzelecki, Sobieraj, Robakowski (Żołnierowicz), Kubowicz, Wojowski, Dettlaff, Bartlewski, Brzuzy (Róg), Zwoliński (Patelczyk), Surdykowski (Patok)

W dniu dzisiejszym zabraknie Szlagi, Kubowicza, Dettlaffa, Brzuzego, Zwolińskiego i Surdykowskiego, którzy pojechali na mecz pierwszego zespołu do Świnoujścia. Łącznie – sześciu piłkarzy, którzy nie da się ukryć, odegrali tydzień temu ważną rolę (Surdykowski i Dettlaff wpisali się na listę strzelców). Warto podkreślić, że Arka II w tym roku wygrała cztery potyczki (Gryf Słupsk 4-0, Polonia Gdańsk 4-1, Energetyk Gryfino 1-0 i Pogoń II 5-2), ale podkreślam – w większości przypadków była wzmocniona graczami z pierwszej drużyny. Kotwica natomiast ma za sobą trzy występy – wszystkie w Kołobrzegu i zaprezentowała się w nich nierówno (Koral Dębnica 0-1, Lechia II 1-0, Energetyk 0-0). Teoretycznie piłkarze Kotwicy mają szanse na awans do 2. ligi, ale czy takie są oczekiwania w klubie? Szczerze mówiąc nie wiem. Skład Arki II na pewno będzie uzupełniony o zawodników, którzy na Flotę nie pojechali (Szromnik, Wallace, Wojowski, Gałecki, czy Pietkiewicz), ale to w dużej mierze młodzież. Kursy na triumf gości są naprawdę konkretne (4.00 – tobet), ale bałbym się zaryzykować i postawić czystą dwójkę. Więc może X2 (1.83)?
 
nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
Sokół Kleczew - Piast Kobylin 1 @ 1.30 peffa! ✅

Sokół walczy o awans, mają w kadrze ponad 20 zawodników. Kobylin ma w składzie 14 zawodników + juniorzy młodsi, starszych nie mają. Do tego dochodzi 2 bramkarz i robi się nam 13 zawodników, a na mecz nie pojechał najlepszy zawodnik tej drużyny, kapitan Krzysztof Kendzia. Grajcie gruubo, bo to peffka. Mi limit nie pozwolił na więcej! Mecz za 10 minut! Pobierać!
 
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Motor Lubawa - Mrągowia Mrągowo 1 4.00; 1X 2.04
Świetny mecz na przełamanie i nie mają tu znaczenia miejsca w tabeli. Lubawianie to nadal spory potencjał. Nowy młody prezes klubu uregulował większość zobowiązań wobec piłkarzy i zespół ma za wszelką cenę walczyć o utrzymanie. Kadra jest bardzo szeroka i na dodatek w tym sezonie jeszcze wzmocniona. W zespole gospodarzy gra blisko 10 zawodników, mających nie tak dawno za sobą występy na boiskach II ligi wschodniej, czy to w Jezioraku Iława, czy w Stomilu Olsztyn (Marek Śnieżawski). Skład przedstawia się naprawdę nieźle, bo tacy piłkarze jak: Dawid Kowalski, Piotr Dymowski, Bartosz Dobroński, Arkadiusz Wietecha, Jarosław Rzeźnikiewicz czy Piotr Piceluk, z powodzeniem przez kilka sezonów bronili barw Jezioraka. Motor przegrał ostatnei siedem meczów, a nie wygrał już od ośmiu kolejek. Na własnym boisku notuję serię ośmiu meczów z rzędu bez zwycięstwa. Na dodatek na ich przeciw wyjdzie zespół wicelidera z Mrągowa. Dla lubawian to znakomita okazja na przełamanie i odbicie się od dna. Mrągowia z kolei to zespół, który zdecydowanie nie poradziłby sobie na boiskach II ligi, dlatego dużej presji na awans tam nie ma. Ciekawie zapowiada się również konfrontacja nowego zawodnika Motoru - Kamila Ludwiczaka, który w rundzie jesiennej strzelił dla Mrągowii 4 gole. Kurs jest naprawdę nieadekwatny do spotkania i sił na boisku. Polecam!!!
 
nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
Unia Solec Kujawski - Piast Kobylin 1 @ 1.57 Tobet 1:1 i niestrzelony karny.. ⛔
Kolejny raz przeciwko Piastowi. Na mecz tym razem pojechało tylko 12 zawodników, w tym rezerwowy bramkarz. Kłopoty finansowe w Kobylinie, prezes nie płaci już jakiś czas. Na mecz nie pojechał kapita, środkowy pomocnik oraz podstawowy środkowy obrońca oraz prawy obrońca. Unia u siebie gra solidnie, można powiedzieć, że to zespół własnego boiska. Potrafili zremisować z Inowrocławiem i przegrać minimalnie z liderem, więc dziś o zwycięstwo Unii jestem spokojny.
 
huta 21

huta

Użytkownik
Mazur Karczew-Legionovia Legionowa 2 1,60 Tobet 0-3 ✅
Daw kluby z okolic Warszawy, dwa z innym potencjałem mające inne cele Mazur 6pkt nad strefą spadkową, Legionovia 5pkt przewagi na drugim w tabeli Sokołem. Obie drużyny widziałem i nawet nie powinno się ich porównywać. w Karczewie dużo młodych niedoświadczonych chłopaków grająca pawie za darmo bo klub boryka się z problemami finansowymi za to legionowia doświadczona drużyna bardzo zmotywowana do awansu klub ma pieniądze i wszystko co potrzeba do gry w 2 lidze. Mecz w sobotę o 17.00 nie widzę innego wyniku jak pewne zwycięstwo gości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
Po dłuższej przerwie, podrzucam jeden fajny typ ????
Polonia Głubczyce - Odra Wodzisław Śląski 1 2.20 Tobet
Po pierwszej rundzie sezonu Polonia była ewidentną czerwoną latarnią 3 ligi opolsko- śląskiej. Jednak początek rundy rewanżowej jest zaskakująco dobry w wykonaniu drużyny z Głubczyc, jestem mocno przekonany, że się utrzymają. Na pewno forma z ostatnich spotkań daje takie nadzieje.
Biorąc pod uwagę tylko rundę rewanżową, Polonia jest na 6 miejscu zdobywając 9 punktów, a Odra Wodzisław na miejscu 14, zdobyli tylko 3 punkty ze słabym Namysłowem, który zajmuje na ten moment ostatnie miejsce (Chróścice wycofały się z rozgrywek). Polonia postawiła na bardzo dobrego trenera z okolicy- Makarskiego, który w regionie jest dobrze znany jeszcze z występów we Włókniarzu Kietrz. Makarski ma bardzo dobry warsztat trenerski i w każdym klubie, który trenował robił dobre wrażenie.
Nie mogę zapomnieć o świetnym ruchu na rynku transferowym. Zakup Łukasza Bawoła to strzał w 10. Strzelił 5 bramek w 6 meczach. Zresztą ten zawodnik miał/ma papiery na granie w wyższej lidze. Gdziekolwiek trafi jest królem strzelców, gdyby grał w Polonii od początku sezonu gwarantuje mu koronę króla i spokojne utrzymanie Głubczyc. Polonia pokazuje w tej rundzie dobrą formę, nawet w meczach które przegrała np. z Odrą Opole była na prawdę równorzędnym a nawet lepszym przeciwnikiem. Mecz z Wodzisławiem to spotkanie o 6 punktów i mocno stawiam na gospodarzy.
Przed rundą rewanżową Wodzisław widziałem tylko raz na żywo, około miesiąc temu. Grali miernie, pokazują to wyniki w tej rundzie.
 
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
III liga podlasko-warmińsko-mazurska
Motor Lubawa - MKS Korsze 1 4.00
Motor Lubawa - MKS Korsze 1X 2.04
Motor Lubawa - MKS Korsze Powyżej 2.5 1.75
Tobet
Ja gram konsekwentnie na Motor, bo znając skład tej drużyny w dalszym ciągu nie mogę uwierzyć, że nie zdołają się utrzymać. Co prawda nazwiska nie grają, ale doświadczenie jakim dysponują poszczególnie gracze lubawskiej ekipy (co najmniej połowa składu ze stażem II-ligowym, o czym już pisałem przy okazji innej analizy), może być kluczowa w walce o ligowy byt. Zespół z Lubawy w minioną środę w końcu przełamał fatalną passę 9 z rzędu meczów bez wygranej na własnym boisku i 9 meczów bez zwycięstwa (w tym 8 porażek) z rzędu w ogóle w lidze. Widać, że zespół się powoli zgrywa i na pewno tanio skóry nie sprzeda w pojedynku z wiceliderem. Lubawska jedenastka akurat w meczach z wyżej notowanymi rywalami potrafi wznieść się na wyżyny swoich umiejętności i takiego obrotu sprawy oczekuję dzisiaj. Nie ukrywam, że wygrana gospodarzy będzie niespodzianką, ale biorąc pod uwagę ich walkę o utrzymanie, a na drugi plan odsuwając awans zespołu z Korsz (przy ich budżecie, stadionie i składzie nie wyobrażam, żeby grali w II lidze wschodniej, więc prędzej czy później zacznie się zniżka formy), kurs jest bardzo atrakcyjny. Tym bardziej kursik na 1X zachęca, bo lubawianie na pewno są w stanie urwać punkty wyżej notowanemu MKS. Do tego dorzucam typ na ilość bramek. Zespół z Korsz to najlepsza ofensywa ligi, do tego równie dużo tracą. Nastawieni są na atak niemal w każdym meczu. A w spotkaniu z outsiderem ligi na pewno nie będą się bronili. Wyczuwam otwarty pojedynek i remis 2:2, licząc po cichu na niespodziankę w wykonaniu gospodarzy. Warto zaznaczyć, że na jesieni Motor wygrał w Korszach 2:1 po dwóch golach Bartosza Dobrońskiego.
 
K 68

kovalainen

Użytkownik
Szreniawa Nowy Wiśnicz - Limanovia Limanowa

Co tutaj dużo pisać, łapcie ludzie kursy bo przed meczem pewnie nie będzie więcej niż 1,20. Pojedynek kandydata nr 1 do awansu z kadra pełna &quot;ligowców&quot; z drużyna która się zima rozleciała, kadra wąska, kontuzje (złamana noga w meczu z Przebojem jednego z zawodników). Myślę że 0:3 to wynik który Limanovia może uzyskać grając na 30%. Ostatni mecz Limanovii z pogromcą Szreniawy (Czarnymi Połaniec zakończył się 4:1 dla Limanovi). Nie widzę tutaj innej możliwości niż wygraną gości...

Szreniawa Nowy Wiśnicz - Limanovia Limanowa 2 @ 1,40 10/10 0 : 3 ✅

+4j. ✅

Bilans: +8,12j. ✅

3 = 2 / 1 / 0 (WIN / LOST / ZWROT)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
III liga podlasko-warmińsko-mazurska
Motor Lubawa - Dąb Dąbrowa Białostocka 1 3.60
Motor Lubawa - Dąb Dąbrowa Białostocka 1X 1.83
Motor Lubawa - Dąb Dąbrowa Białostocka Powyżej 2.5 1.75 Tobet

Na Motorze ostatnio przejechałem się dwa razy to fakt, ale dalej powierzam swoje grosze tej ekipie. Kurs na gospodarzy wydaję się być mocno przesadzony, dlatego widzę w nim duże value. Jest to bezpośrednia walka o utrzymanie. Oba zespoły dzielą dwie pozycje i 8 punktów, ale piłkarze z Lubawy mają jeden mecz zaległy, no i grają przecież u siebie. Nie docierają do mnie argumenty, że Motor w tym sezonie przed własną publicznością gra najgorzej w lidze, notując tylko jedną wygraną i to na dodatek tydzień temu w środę. Każda seria ma swój koniec, a ostatnie mecze sezonu zawsze rządzą się swoimi prawami. Na pewno obu zespołów nie dzieli aż tak dużo, żeby gości, którzy na wyjazdach wygrali zaledwie trzy mecze stawiać w roli zdecydowanego faworyta.
Dodatkowo over. Motor w defensywie naprawdę spisuje się kiepsko (porażka 2:6 z MKS Korsze), a Dąb ostatnio notował wyniki 4:2, 4:3, no i na jesieni w Dąbrowie Białostockiej Motor wygrał 3:2.
 
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
MECZ: Odra Opole - Polonia Łaziska Górne
KRAJ/LIGA: Polska / III Liga
TYP: 1
KURS: 1,80
BUK: Bet365
STAWKA: 4/10
ANALIZA:
Ekipa z Opola po latach gry III lidze ma okazję w tym sezonie powalczyć o awans do II Ligi bo do lidera obecnie traci 5 pkt gdyż ma jeden mecz Mnie ale w ostatniej kolejce gwarantowane 3pkt za mecz z Victorią Chróścice która wycofała się z rozgrywek. Odra ostatni gra rewelacyjnie w 5 meczach 4 wygrała i raz zremisowała goście nie najlepiej w 5 meczach 1 wygrana 2 remisy oraz 2 porażki. Bardzo ciekawe słowa wypowiedział ostatnio vice prezes Odry
Tu nie ma żadnej filozofii, kto z kim gra do końca i jakie w tych meczach padną wyniki. Jeśli wygramy pięć najbliższych spotkań awansujemy do II ligi, czy się to komuś podoba, czy nie - powiedział oglądając środowy mecz w Czarnowąsach wiceprezes Odry Ireneusz Gitlar.
. Patrząc na h2h pomiędzy obiema ekipami nie jest on najlepszy dla Odry w 5 meczach do tej pory rozegranych 3 razy padł remis a 2 razy wygrała Polonia zatem czas na przełamanie ???? . Jeśli chodzi o braki to o gościach nic mi nie wiadomo w Odrze
W opolskim obozie brak Lukasa Klemenza. Nasz młodzieżowiec w ostatni poniedziałek udał się na reprezentacyjne zgrupowanie kadry narodowej do lat 19, by szlifować formę przed eliminacjami Mistrzostw Europy. Mimo doniesień prasowych, jakoby utalentowany piłkarz Pomologii Prószków i podstawowy zawodnik w talii Dariusza Żurawia siedział już na walizkach i po meczach Polaków miał opuścić nasz kraj, są daleko posuniętą spekulacją. Nic nie stoi na przeszkodzie, by Lukas zagrał w spotkaniach przeciwko Przyszłości Rogów i Swornicy Czarnowąsy.
Nasz szkoleniowiec znów nie musi łatać dziur w składzie z powodu kar za żółte kartki i ma do wyboru praktycznie wszystkich swoich ludzi. Wprawdzie urazu doznał Damian Wasil, ale nasz atakujący junior wydaje się przegrywać rywalizację z wychowankiem klubu Damianem Wolnym, gdyż to właśnie on jest ostatnio jokerem w personalnej układance pana Darka.
Tylko Odra OKS!!
Powodzenia ????
 
jacio 456

jacio

Użytkownik
III liga łódzko-mazowiecka
Mazur Karczew - Omega Kleszczów

W Kleszczowie szpital, brak kilku podstawowych graczy. Ostatnia porażka 5-0 z Wieluniem doskonałym na to dowodem. Karczew żeby się utrzymać musi zdobyć co najmniej punkt w trzech meczach, czyli teoretyczna porażka raczej nie będzie miała dla nich większego znaczenia. Ale na pewno chcieliby już ze spokojną głową dograć do końca sezonu i myślę, że wyjdą na ten mecz szczególnie zmotywowani do zwycięstwa, by już dziś zapewnić sobie utrzymanie, bo okazja do tego doskonała.

Mój typ:
Mazur Karczew - Omega Kleszczów 1 @ 2.10 tobet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kryspin1991 2

kryspin1991

Użytkownik
IV LIGA - pomorska
Pomorze Potęgowo - Gryf 2009 Tczew
Drużyna gospodarzy która posiada największy budżet w IV lidze pewnie kroczy po awans do III ligi. Podejmuje u siebie zespół Gryfa Tczew który w większości składa się z zawodników młodzieżowych. Potęgowo to bardzo trudny teren z którego mało kto wywozi jakiś punkt. Pomimo tego że zespół z Tczewa broni się przed spadkiem uważam że nie ma szans z Pomorzem.
Mój Typ:
Pomorze Potęgowo - Gryf 2009 Tczew 1 ( 1.45 Tobet )

tak jak przewidywałem... 8:1 dla Pomorza Potęgowo ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom