>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

III Liga - Sezon [2014/2015]

Status
Zamknięty.
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
KS Chwaszczyno - Rasel Dygowo ✅ 1-0
Typ: 1
Kurs: 1,40 (STS)

Większość na temat tych drużyn napisałem tutaj: Klik. Ks Chwaszczyno absolutna rewelacja tych rozgrywek gromi każdego z kim gra, szczególnie jak grają u siebie, a właśnie jutro będą gospodarzami tego spotkanie. Drużyna w meczu w Szczecinie się nie osłabiła, ani nikt nie będzie pauzował także przewiduje że wyjdą tym samym składem. Natomiast w drużynie gości jeden zawodnik otrzymał czerwoną kartkę w ostatnim meczu i będzie pauzował, niestety nie posiadam informacji czy był to podstawowy gracz czy tylko rezerwowy. Jednak zakładam że był to podstawowy gracz i Rasel nie dość że będzie grał z mocnym Chwaszczynem u siebie to jeszcze będzie osłabiony, dlatego wygrana gospodarzy to czysta formalność.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
KS Chwaszczyno - Rasel Dygowo
Typ: 1
Kurs: 1,40 (STS)
Większość na temat tych drużyn napisałem tutaj: Klik. Ks Chwaszczyno absolutna rewelacja tych rozgrywek gromi każdego z kim gra, szczególnie jak grają u siebie, a właśnie jutro będą gospodarzami tego spotkanie. Drużyna w meczu w Szczecinie się nie osłabiła, ani nikt nie będzie pauzował także przewiduje że wyjdą tym samym składem. Natomiast w drużynie gości jeden zawodnik otrzymał czerwoną kartkę w ostatnim meczu i będzie pauzował, niestety nie posiadam informacji czy był to podstawowy gracz czy tylko rezerwowy. Jednak zakładam że był to podstawowy gracz i Rasel nie dość że będzie grał z mocnym Chwaszczynem u siebie to jeszcze będzie osłabiony, dlatego wygrana gospodarzy to czysta formalność.
ogólnie tak, Chwaszczyno faworytem powinni wygrać itd ale połowa Twojej analizy to przypuszczenia i ogólnie pisanie pod typ, bo jak nie wiadomo kto dostał czerwoną, co znaczył dla drużyny nie można pisać, że będzie osłabiony bo nie dość, że nie wiadomo czy był podstawowym zawodnikiem to jeszcze co prezentował.
powodzenia ????
jak coś Arka II gra w tej kolejce tego samego dnia co pierwsza drużyna więc nie będzie zbytniej pomocy z pierwszego zespołu jak to miało wiele razy miejsce.
 
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
Tak jak mówiłem i tak zrobiłem czyli wybrałem się wczoraj do Chwaszczyna na mecz. I trzeba przyznać że się trochę rozczarowałem, bo Chwaszczyno po szybko strzelonej bramce (6 minuta) nie grało tak jak zawsze. W pierwszej połowie ofensywne akcje Chwaszczyna można było policzyć na palcach jednej ręki, nie stracili bramki, dlatego że goście nie umieli skleić akcji. Po przerwie Chwaszczyno ruszyło do ataku i wyglądało to lepiej niż w I połowie akcje były dobrze rozegrane. Bramka nie padła tylko dlatego że bramkarz gości bronił bardzo dobrze. Jedno co nadal w Chwaszczynie działa dobrze to stałe fragmenty w okolicach 60 minuty był rzut wolny, ładnie dośrodkowanie główka i bramka niestety był spalony. Jednak było widać że stałe fragmenty to mocny atut Chwaszczyna. Niestety im bliżej do końca to graczom Chwaszczyna nie chciało się grać mimo malutkiej wygranej 1-0. Co poskutkowało masowym atakiem gości i owi strzelili bramkę po rożnym całe szczęście był spalony. Podsumowując trochę się zawiodłem po tym co zobaczyłem i obawiam się o dalsze mecze bo z taką grą może być ciężko. Dobrze że teraz gramy z mniej wymagającymi rywali.

A jako bonus grzyby na stadionie w Chwaszczynie ????

 
Otrzymane punkty reputacji: +7
aislinnek 202

aislinnek

Użytkownik
III Liga małopolsko - świętokrzyska
Hutnik Nowa Huta - Partyzant Radoszyce 1 @1,45 ✅
Soła Oświęcim - Garbarnia 1 @1,60 ⛔
Poroniec Poronin - Unia Tarnów 1 @1,60 ✅
Trochę z obawą, ale wychodzi fajnie AKO @3,71 (bez odliczenia podatku), teoretycznie różnica klas jest spora, drużyny myślące o pierwszej piątce w tabeli z drużynami, które bronią się przed spadkiem. Poroniec i Hutnik jeszcze bez porażki, Soła porażka tylko z liderem - Granatem Skarżysko - Kamienna. Różnica klas powinna być widoczna na boisku i chociaż nie lubię grać wyraźnych faworytów na tym poziomie rozgrywek to powinno wejść.
 
K 68

kovalainen

Użytkownik
14.09.2014 11:00 Cracovia II - Nowa Wieś 1 @1,50 STS 9,5/10 ✅ 7:0 +3j. (mało ale pewka lepsza na plus niż na minus)

Mecz za 10 minut, niby lider z vice ale różnica poziomu dzisiaj może być o wiele większa. Spadki z pierwszej drużyny zrobią robotę

(poszukać sobie jakiś 2 pewniaczków do tego i grać)
 
K 68

kovalainen

Użytkownik
14.09.2014 16:00 Soła Oświęcim - Garbarnia Kraków 2 @5,44 STS 3/10 ✅ oraz x2 @2,30 8/10 ✅ 0 : 2 +11,36j. &amp; 8,19j.

W Garbarni nowa miotła, w końcu Trener który moim zdaniem okiełzna piłkarzy i zagrają na miarę swoich umiejętności. Potencjał tej drużyny jest na pierwszą 5tkę a nie na 5pkt po 6 kolejkach.. Soła ostatnio dość fartownie u siebie mocna ale kursy według mnie mocno przesadzone!!

????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
wesley 17

wesley

Użytkownik
Liga: III Liga Lubelsko - Podkarpacka
21.09 2014 r. (niedziela) godzina 15:00
Spotkanie: Karpaty Krosno - JKS Jarosław
Typ: JKS Jarosław X2 @ 1,87 STS

Nie będę się tu rozpisywał. Kurs mocno przesadzony w stronę Krosna. JKS drugie miejsce w ubiegłym sezonie, dwukrotnie pokonali Krosno na wyjeździe i u siebie rozbili ich aż 5:1. Jarosławianie zaczynają grac piłkę z ubiegłego sezonu , zastanawiałem się nad czystą dwójką po kursie 3,67 , ale 1,87 na X2 jest sytym kursem wiec polecam. ;)
 
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
KS Chwaszczyno - Arka II Gdynia ⛔ 0-3 no nieźle...
Typ: 1
Kurs: 2,00 (STS)

No to tak Chwaszczyno w ostatnim meczu zremisowało w hitowym spotkaniem z Przodkowem(wyjazd). Mecz był na dobrym poziomie obie ekipy atakowały stwarzały sytuacje jednak w pierwszej połowie było 0-0, trzeba przyznać że bramkarze odwalili dobra robotę. W drugiej połowie natomiast obie ekipy strzeliły po jednej bramce.Nie ma już widać tego przestoju który był z w meczu z Raselem, gdzie Chwaszczyno nie grało tego co umieją najlepiej. Całe szczęście jest to już za nimi. Tutaj akcja Przodkowa:

http://www.youtube.com/watch?v=oubIO0rZJsY

W ekipie Chwaszczyna atmosfera jest super, ludzie chcą przychodzić tłumnie na stadiom nie ma już 30-40 osób ale jest przeważnie 450-500 osób jest doping. Zarząd klubowy wypuścił do sprzedaży koszulki! klik. Kibicie stworzyli własną flagę. Do tego najlepszemu strzelcowi dwa dni temu urodziła się córeczka także ma motywację, aby strzelić bramkę i zrobić kołyskę. Jak widać w Chwaszczynie stworzyła się prawdziwa drużyna i trener Cybulski stworzył zespól i teraz to popłaca i są zdobywane punkty. Co do rezerw Arki to na razie nie ma podane składu, ale pewnie nikt mocniejszy z &quot;I składu&quot; nie dojdzie do rezerw bo Arka gra jutro u siebie z Wigrami i kibice liczą na upragnione zwycięstwo i dlatego nie sądzę aby ktoś ważny grał jutro w rezerwach. Moim zdaniem rezerwy wyjdą jutro młodzikami, a to bez problemu wykorzystają piłkarze gospodarzy i wygrają to spotkanie.
 
B 8

barykados

Użytkownik
STS wycofał wszystkie mecze rezerw typu Wisła II Kraków Korona II Kielce itp. szkoda bo miałem pewniaczka Wierna Małgoszcz - Wisła II Kraków 2.46 na Wisłe
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
aislinnek 202

aislinnek

Użytkownik
III Małopolsko - Świętokrzyska
Po chwilowej przerwie wracamy - na najbliższy weekend STS już wystawiło kursy na III Ligę małopolsko - świętokrzyską
Sensacji bym nie szukał, drużyny z 2., 3. oraz 4. miejsca powinny wygrać swoje spotkania. Mają o klasę gorszych rywali, z którymi nie powinny tracić punktów no i...włąściwie tyle, nie ma co się rozpisywać. Szczególnie zmobilizowany powinien być Poroniec Poronin, który po dwóch z rzędu porażkach jedzie do Małogoszczy.
Muszyna - Oświęcim @1,65
Małogoszcz - Poronin @1,65
Radoszyce - Skarżysko - Kamienna @1,50
W innych meczach poczekam na jakieś konkretniejsze info dotyczące drużyn, ale myślę nad
KSZO @2,35
Unia Tarnów @3,88
 
zonovsky 54

zonovsky

Użytkownik
Chcę na szybko polecić dwa typy z III ligi podlasko-warmińsko-mazurskiej. Zdarzenia te można, oczywiście, znaleźć w STS.
Ełk - Łomża 1 (1.55)✅ 4:0
Gołdap - Ol. Elbląg 2 (1.40)✅ 0:1
W pierwszym spotkaniu bramkostrzelny, bardzo ofensywny Ełk podejmuje przeciętniaka z Łomży. Goście grają bardzo nudną piłkę, mają wiele strat w środku pola; skrzydła w ogóle nie funkcjonują. To będzie spokojna wygrana gospodarzy 3:0.
W drugim meczu drużyna walcząca o utrzymanie gra z najlepszym - w mojej ocenie - zespołem ligi. Gołdap odnotowuje ostatnio niezłe wyniki (wygrana z Morągiem i Korszami oraz stosunkowo niska przegrana 0:2 ze świetną Drwęcą). Olimpia to jednak zespół o niesamowitym potencjale z przodu oraz solidnej obronie. Według mnie to, że elblążanie grają na wyjeździe nie robi większej różnicy.
 
zonovsky 54

zonovsky

Użytkownik
Na weekend proponuję dwa bety (III liga podlasko-warmińsko-mazurska):
Morąg - Zambrów 2 (1.50)✅ 0:1
Jagiellonia - Ełk 2 (2.70)✅ 1:3
W pierwszym meczu lider tabeli jedzie do Morąga. Szczerze mówiąc, miałem obawy co do tego zakładu. Zambrów miażdży rywali u siebie (ostatnio 9:0 z Korszami), ale na wyjazdach czasami zawodzi. Myślę jednak, że po takim kursie warto spróbować. Widziałem, jak grają obie te drużyny i wydaje mi się, że Zambrów od pierwszych minut zdominuje rywala (mimo że grają na wyjeździe). Gra będzie się toczyła na połowie Morąga, a ich bramka będzie ciągle ostrzeliwana. Jeśli nie zabraknie skuteczności, to Zambrów wygra ten mecz.
Tutaj skrót meczu z Grajewem:
https://www.youtube.com/watch?v=F1jaSt-OuEk&amp;amp;index=10&amp;amp;list=UUrCmv6bRZ9WbVXWiaRE-7EA
Ah ten Ełk. Grają dobrze z kontry, świetnie wychodzą im prostopadłe podania, a Jackiewicz to jeden z głównych kandydatów na króla strzelców. Z tą Jagiellonią to różnie bywa. Wydaje się solidną drużyną, ale miewają gorsze mecze (np. przegrana 3:0 z Łomżą). Jeśli Ełk zagra na swoim stałym, wysokim poziomie, to przywiozą 3 punkty.
 
A 2

adamosky

Użytkownik
III Liga Bałtycka, Gryf Wejherowo - Pogoń II Szczecin
Gryf to faworyt całej ligi, a Pogoń II jest w strefie spadkowej i od dawna nie wygrała. Nic to ! Pogoń II zaczyna poważnie traktować te rozgrywki i zagra kilku zawodników, którzy trenują z pierwszą drużyną - min. Andrzej Kotłowski, który urwał się z meczu PP Legia - Pogoń prosto do Wejherowa na mecz rezerw. Nikt nie chce dopuścić do spadku rezerw Pogoni do 4 ligi. Piłkarze Pogoni pojechali do Wejherowa, mimo stosunkowo małej odległości, bo to przecież tylko ???? 2 województwa do przejechania, już wczoraj na mini zgrupowanie, aby jak najlepiej się przygotować do meczu. Kurs na Pogoń II to @7.29 w polskim legalnym ;) bukmacherze STS. Według mnie warto zagrać na rezerw Pogoni.
 
zonovsky 54

zonovsky

Użytkownik
Kolejna porcja betów(III liga podlasko-warmińsko-mazurska, STS):
Conc. Elbląg - Morąg 1 (1.85)⛔ 0:1
Obie drużyny są dosyć nijakie, jednak na korzyć Concordii przemawia znakomite przygotowanie kondycyjne oraz ogólna sprawność piłkarzy. Gra tam kilku Japończyków, którzy być może nie mają oszałamiającej techniki, ale ich start do piłki to po prostu bajka. Można się spodziewać bardzo nudnego meczu z małą ilością bramek. Pierwsza połowa to pewnie gra w środku pola i dużo strat. W drugiej Morąg będzie zdychał i wtedy elblążanie coś tam strzelą.

Grajewo - Ostróda 2 (1.90)
✅ 0:2
Grajewo jest słabe i trzeba to powiedzieć jasno. Sokół zajmuje 5. miejsce w tabeli i ma już dużą stratę do czołówki (13 punktów), ale wydaje mi się, że drużyna jest bardzo zmotywowana; panuje jakaś taka pozytywna energia. Widać to nawet po dynamice, z jaką piłkarze poruszają się po boisku. Drużyna jest na pewno w dobrej formie. Wygrali 4 z ostatnich 5 meczów. Zaliczyli też jedną porażkę, ale nie można tego wyolbrzymiać, gdyż przegrali z liderem (1-3 z Zambrowem). Powinni to ogarnąć.
Zambrów - Nowe Miasto Lub. 1 (1.65)✅ 2:0
Spodziewałem się większego kursu - coś około 1.80. Nowe Miasto to drużyna z 3. miejsca. Można nawet powiedzieć, że depczą liderom po piętach (dzieli ich tylko 5 punktów). Jednak wydaje mi się, że gra gości jest stosunkowo nieuporządkowana. W ataku grają na masę. Jak największa liczba zawodników do przodu i może coś tam się uda. Trudno powiedzieć, że ta metoda się nie sprawdza, ale to nie wystarczy na Olimpię. Jak już wcześniej pisałem, u siebie grają znakomicie i leją każdego jak leci. Poza tym jest to kluczowy mecz rundy jesiennej lub nawet całego sezonu. Jeśli tutaj stracą jakiekolwiek punkty, to może to wpłynąć na dalsze ich losy w lidze i przede wszystkim na morale przed meczem z Olimpią Elbląg. Motywacja 125% i jedziemy.
Olsztynek - Ol. Elbląg 2 (1.40) ZWROT; Olsztynek nie mógł zapewnić bezpieczeństwa na stadionie, więc mecz rozegrano w Elblągu. Można jednak dać mały ✅, ponieważ Elbląg wygrał, uwaga, 10:0.
Tutaj nie ma się co rozpisywać. Podobna sytuacja jak w meczu Olimpii Zambrów. Ten mecz po prostu trzeba wygrać, nie ma innej opcji. Olsztynek to przeciętna drużyna, z którą elblążanie powinni sobie dać radę.
 
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
Ks Chwaszczyno - MKS Drawa Drawsko Pomorskie 0:1⛔ Niestety czerwona kartka w 37 minucie zrobiła swoje i bramka z karnego.
Typ: 1
Kurs: 2,45 (STS)

Strasznie dziwi mnie tutaj taki wysoki kurs na Chwaszczyno. Fakt ostatnio przegrali z rezerwami Lechii z tym że w rezerwach było sporo z piłkarzy z pierwszego składu. Nie grają już tak dobrze jak na początku jednak morale w drużynie nie upadły. Zarząd klubu wydaje co raz to nowsze gadżety. Do tego dochodzą kibicie którzy kiedyś na meczu byli w ilości 30 sztuk teraz jest 400-500 sztuk i nawet posiadają flagę co tu dużo mówić piłka w Chwaszczynie się przyjęła i piłkarze dobrze o tym wiedzą. Trener Cybulski konsekwentnie powoli, ale do przodu realizuje swój plan. Nadal Chwaszczyno jest mocne w stałych fragmentach gry. Natomiast drużyna gości ostatni mecz rozegrała 26 października... Co prawda wygrali jednak w fatalny sposób do tego mieli ogromnego fuksa w pierwszej połowie słaby Leśnik kompletnie zdominował Drawę i prowadził 2-0. By później dać sobie wbić bramkę strzelić samobója w 86 minucie! I stracić kolejną w 92! Drawa grała fatalnie pomogło jej tutaj tylko szczęście. Do tego jeszcze remis z również przeciętną Astra ustronie. Podsumowując moim zdaniem tak wyrównane kursy są przesadzone, gdyż goście dawno nie grali a gdy grali to grali fatalnie. Natomiast gospodarze są piekielnie mocni u siebie co potwierdzają wyniki, moim zdaniem wygrana Chwaszczyna tutaj to pewny wynik.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
KS Chwaszczyno - Drawa Drawsko Pomorskie
Typ: 1
Kurs: 2,45 (STS)
Strasznie dziwi mnie tutaj taki wysoki kurs na Chwaszczyno. Fakt ostatnio przegrali z rezerwami Lechii z tym że w rezerwach było sporo z piłkarzy z pierwszego składu. Nie grają już tak dobrze jak na początku jednak morale w drużynie nie upadły. Zarząd klubu wydaje co raz to nowsze gadżety. Do tego dochodzą kibicie którzy kiedyś na meczu byli w ilości 30 sztuk teraz jest 400-500 sztuk i nawet posiadają flagę co tu dużo mówić piłka w Chwaszczynie się przyjęła i piłkarze dobrze o tym wiedzą. Trener Cybulski konsekwentnie powoli, ale do przodu realizuje swój plan. Nadal Chwaszczyno jest mocne w stałych fragmentach gry. Natomiast drużyna gości ostatni mecz rozegrała 26 października... Co prawda wygrali jednak w fatalny sposób do tego mieli ogromnego fuksa w pierwszej połowie słaby Leśnik kompletnie zdominował Drawę i prowadził 2-0. By później dać sobie wbić bramkę strzelić samobója w 86 minucie! I stracić kolejną w 92! Drawa grała fatalnie pomogło jej tutaj tylko szczęście. Do tego jeszcze remis z również przeciętną Astra ustronie. Podsumowując moim zdaniem tak wyrównane kursy są przesadzone, gdyż goście dawno nie grali a gdy grali to grali fatalnie. Natomiast gospodarze są piekielnie mocni u siebie co potwierdzają wyniki, moim zdaniem wygrana Chwaszczyna tutaj to pewny wynik.
nie jedni się już przejechali grając z leszczami, te mecze z zespołami takimi jak Rasel, Astra czy Leśnik trzeba traktować nieco inaczej, często panuje tam antyfutbol.
wracając jednak do meczu o którym piszesz, według mnie Chwaszczyno wystartowało ponad swój stan, fajnie, że wydali gadżety ale co to ma do tego co prezentują, fakt jest taki, że obecnie zajmują miejsce, które powinni, wielu widzi ich w środku tabeli.
Natomiast Drawa jest typowana przez wielu do czołowych miejsc i dobija do tego czoła, mają jeszcze zaległy mecz, na pewno będą głodni gry, wygrali 4 z 6 spotkań wyjazdowych.
dla mnie ten mecz to typowy no bet, każdy wynik możliwy.
 
zonovsky 54

zonovsky

Użytkownik
III Liga podl.-warm.maz., STS. Mecze już jutro!
Oj, to będzie bezlitosna kolejka. Kursy nie rozpieszczają, ale można wyłapać kilka ciekawych zakładów:
Ełk - Wasilków 1 (1.30)✅ 1:0
Ełk ewidentnie w gazie. W ostatniej kolejce nie chciałem na nich stawiać, a szkoda, bo łatwo poradzili sobie z Dąbrową. Wasilków u siebie ze średniakami może zdobyć jakieś punkty, ale na wyjeździe z czołówką nie mają szans.
Łomża - Hajnówka 1 (1.40)✅ 4:0
Hajnówka chyba się trochę przebudziła, bo zaczęli ostatnio punktować. Wydaje mi się jednak, że Łomża będzie chciała się zrehabilitować po przegranej w Gołdapi. Szału nie robią, ale powinni sobie poradzić.
Ol. Elbląg - Ol. Zambrów X (3.70)⛔ 1:0 Było bardzo blisko, bramka w 82. minucie
Elbląg zdecydowanie przeceniony. Wygrali ostatnio 10:0 - to pewnie dlatego. Uważam, że obie drużyny będą bardzo skupione i nie będą chciały stracić bramki. Są to zespoły bardzo bramkostrzelne, jednak jest to mecz zupełnie innego kalibru. Zambrów czasem zawodzi na wyjazdach, a Elbląg ogólnie miewa słabsze momenty. Według mnie będzie podział punktów. Skrót meczu z Olsztynkiem (porobili ich jak dzieci):
https://www.youtube.com/watch?v=lCUBKu8wF-8
 
nikko1905 26

nikko1905

Użytkownik
niestety przez problem z internetem ucieło mi długa analize.. nie mam czasu wiec w skrócie.
III liga Lubelsko Podkarpacka , 11.11.2014 , 13:00
Wisłoka Debica - Stal Rzeszów 2 kurs 1,55
STS
Beniaminek rozgrywek Wisłoka podejmuje jednego z faworytów ligi Stal Rzeszów. gospodarze znajduja sie na 13 miejscu z dorobkiem 16 punktów, goscie z Rzeszowa sa na 2 miejscu i uzbierali 34 oczka. Dębiczanie w ostatnim meczu pokonali na wyjezdzie Orła Przeworsk 0-2. Rzeszowianie natomiast wpadli w mały dołek w pazdzierniku zaliczyli porazke z Hetmanem Żółkiewka , pozniej rozgromili Podlasie , zremisowali z Orłem Przeworsk , pokonali Avię Świdnik i w ostatnim meczu remis z Orlętami Radzyn Podl. zwyciestwo z beniaminkiem z Dębicy jest im potrzebne gdyż uciekają im Karpaty Krosno a goni Motor i Resovia. Mysle ze w tym meczu znów błysnie najlepszy strzelec Stalowców Piotr Prędota (12 bramek w lidze). jest jeszcze fakt ze Wisłoka na własnym boisku wygrała tylko raz z Izolatorem Boguchwała.
 
zonovsky 54

zonovsky

Użytkownik
Kursy wystawione na przyszły weekend to jakaś kpina. 1,20 na Ełk z Gołdapią? 1,20 na Ol. Elbląg z Concordią? Szczytem wszystkiego jest 1,25 na Nowe Miasto z Białą Piską. Jest to pierwsza kolejka rewanżowa. Faworyci grają u siebie, ale bez przesady.
W pierwszym meczu pomiędzy Gołdapią i Ełkiem było 2:4. Gdyby Gołdap miała większą skuteczność, to mogłaby wyjść nawet na remis. 11 listopada ełczanie grali u siebie z Wasilkowem (poziom Rominty Gołdap) i ledwo wygrali 1:0.
Drugie spotkanie, o którym napisałem, to derby Elbląga. W tych pierwszych Concordia przegrała u siebie 0:2. Olimpia - od niedawna lider - jest na pewno w gazie i pewnie wygra ten mecz, ale po takim kursie to aż strach grać.
W trzecim spotkaniu pobieram (Nowe Miasto Lubawskie - Znicz Biała Piska) pobieram remis (5.15) ⛔ 2:1. Znicz ostatnio cały czas traci punkty i widać, że jest w słabej formie. Tę drużynę stać jednak na wiele i być może pokażą to w tym spotkaniu. Szkoda, że w STS nie można wybrać opcji X2 - remis to jednak bardzo ryzykowny wariant.
Z bardziej &quot;regularnych&quot; typów:
Korsze - Ostróda 2 (1.50)⛔ 1:1 Gorsze kolejki też się zdarzają. ????
Już wcześniej stawiałem na Sokoła i jeszcze się nie zawiodłem. Początek sezonu mieli taki sobie, ale teraz cisną równo takim słabiakom jak Korsze. Pierwszy mecz pomiędzy tymi drużynami zakończył się wynikiem 3:0. Jeśli nie zabraknie skuteczności, to wynik się powtórzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom