>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

III Liga - Sezon [2015/2016]

Status
Zamknięty.
kaszpir88 1K

kaszpir88

"Król Ekstraklasy"
III liga grupa: dolnośląsko-lubuska

Ilanka Rzepin - KS Stilon Gorzów Wielkopolski 2 kwietnia, 15:00

STS
1 4.64 X 4.0 2 1.52
Fortuna
1 2.55 X 3.25 2 2.30

Szybko bo zaraz trzeba się zbierać na mecz.
Derby ziemi lubuskiej, oba miasta dzieli tylko 60km. Mecz podwyższonego ryzyka, na tych meczach zawsze mnóstwo policji ????
Według mnie kursy na Stilon w STS bardzo zaniżone. W drużynie z Gorzowa kilka ważnych osłabień, tylko 2 mecze wygrane w tym sezonie na wyjeździe. W Ilance nie ma znaczących braków, najprawdopodobniej skład będzie taki sam skład jak w wygranym meczu z Formacją Mostki. Według mnie właśnie zespół z Mostek jest lepszą drużyną niż Stilon, a po wyrównanym meczu dwa tygodnie temu przegrali w Rzepinie 2:1. Ilanka tak naprawdę już pewny spadek, Stilon ciągle walczy o utrzymanie, ale zapewniam że gospodarze tego meczu nie odpuszczą.
Jedynym minusem w STS jest brak możliwości zagrania typu 1X dlatego ram tak:

Ilanka Rzepin @4.64 1/10 ✅
Remis @4 2/10⛔

Jak wrócę to coś naskrobie o samym spotkaniu ;)

wynik: Ilanka 1-0 Stilon

Mecz bardzo równy. Gwiazdą całego spotkania chciał zostać sędzia.
Ilanka od 53 minuty w 10 + wyrzucony trener gospodarzy i zawodnik z ławki Stilonu. Kibiców z Gorzowa na oko około 200, białych kasków spokojnie ponad 50 ????
Mecz na ✅
 
nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
Macie coś panowie? Ostatnio cisza w tych niższych ligach.
Jak dla mnie warto zagrać na Wartę, rano kursy były w okolicach ~1.85, teraz już 1.70. Warta musi wygrać, bo ostatnio dostała bramkę w doliczonym z karnego z Niechanowem i przewaga zmalała. &quot;Zieloni&quot; grali zdecydowanie lepiej niż Pelikan, ale nic nie chciało wejść. Brodnica to zespół już pogodzony ze spadkiem. Moim zdaniem warto zagrać na lidera.
@1.70 Warta Poznań Totomix, STS 3:0 ✅✅✅

Warto też zagrać dziś w stronę Piasta Żmigród. Wielka motywacja, pewnie multum kibiców na trybunach, bo wygrywając dziś ze Stilonem, uciekną aż na 9 punktów przed strefą spadkową. Piast bez problemów kadrowych. Stilon jeszcze nie wygrał w tej rundzie, grają słabo.

@2.20 Piast Żmigród Totomix, STS
3:0 ✅✅✅
Pięknie, 5/5 z niższych lig ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
Kleczew @ 3.95 Totomix 1:0 ✅✅✅

Mam info od kumpla, dziś w Środzie nie zagra 3 podstawowych grajków, którzy są kluczowi dla zespołu Polonii. Kleczew jeden z najsilniejszych ekip w tej grupie, dobry skład, ale początek wiosny słabszy. Jak dla mnie duże value na gości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
S 182

szczur-89

Użytkownik
Grasz singlami, czy tak mozna.? Bukmacher taki jak totolotek ma podane ze min. 3 zdarzenia i np. AKO max 200zl. Chyba ze jestem w bledzie. Moglbys mi to wyjasnic?
 
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
Grasz singlami, czy tak mozna.? Bukmacher taki jak totolotek ma podane ze min. 3 zdarzenia i np. AKO max 200zl. Chyba ze jestem w bledzie. Moglbys mi to wyjasnic?
Nie można, ale masz taki kurs to sobie dodaj pewniaczki po 1.01 i gitara gra.
 
S 182

szczur-89

Użytkownik
III Liga Kuj.Pom - Wlkp
Wda Swiecie - Ostrovia Ostrow Wlkp. X. 3.80. ⛔

Wda dzisiaj bez swojego kapitana Urbanskiego, jest to gracz uniwerslany, dobrze ulozona stopa z rzutow wolnych i roznych. Wykonuje wszystkie te elementy, po ktorych Wda zdobywa sporo goli, ponad to nie zagra tez Maliszewski, mlodzian wrocil do Swiecia po przygodzie w rezerwach Zaglebia Lubin. Goscie graja duzo lepiej na wiosne, nie maja nic do stracenia, Wda moze byc zmeczona gra co 3 dni, jest pare kontuzji i kartek, mysle ze w tym meczu bedzie remis.

Na sucho: Unia S. - Polonia S.W. x2 1.30 ✅ dla odwaznych 2 2.10 ⛔
Nielba - Warta P. 2 1.30 ⛔ hehhe 1:1
Jarota - Sparta B. 1 1.40 ✅

Kursy z Totolotek. Polecam
 
kyrn 4

kyrn

Użytkownik
Arka Gdynia II - Gwardia Koszalin » Arka Gdynia II DNB @ 1.72 bet365

Oba zespoły są w tym sezonie zagrożone spadkiem z reorganizowanej 3 ligi. Gwardia Koszalin zajmuje 10. miejsce z 30 pkt. (bilans spotkań 8-6-10; bramki 33-33), a Arka II plasuje się na 12. lokacie z 25 pkt. (bilans spotkań: 6-7-11; bramki 40-42).

W ostatniej kolejce Gwardia pokonała na własnym boisku Wierzycę Pelplin 2:0. Natomiast Arka II, grając w bardzo młodym zestawieniu, musiała minimalnie przegrała z Bałtykiem 1:2. Bramkę dla żółto-niebieskich zdobył w tym meczu Maks Hebel.

Pierwszy zespół Arki rozegrał swój mecz z Olimpią w sobotę, ale już w piątek zmierzy się na wyjeździe z Rozwojem Katowice. Wszelkie decyzje odnośnie wzmocnień kadrowych dla drugiego zespołu na wtorkowy mecz zapadną w drodze ustaleń między szkoleniowcami.

Jesienią w Koszalinie padł remis 2:2. Do piątku pozostało jeszcze dużo czasu, gdzie pierwsza drużyna rozegra swój mecz w ramach 1 Ligi. Dziś spodziewam się w tym meczu dobrego wsparcia zawodników z pierwszej drużyny by podciągnąć rezerwy w ligowej tabeli.
 
kyrn 4

kyrn

Użytkownik
Odra Opole - LZS Piotrówka » LZS Piotrówka +2.5AH @ 1.90 bet365

Gdyby dzisiejsze spotkanie rozgrywane było w pierwszej połowie kwietnia, to nikt nawet na chwilę nie zwątpiłby w jego rezultat, gdyż w 20 ligowych pojedynkach Piotrówka zdobyła zaledwie 5 punktów, nic nie wygrywając.

Dzisiejsza Piotrówka to jednak zupełnie inna drużyna, skoro w ciągu 4 ostatnich kolejek zdobyła aż 8 punktów, różnicę w jej obliczu na pewno, przynajmniej w pewnej mierze, robi odgrzewana gwiazda dużego formatu, czyli Takesure Chinyama.

Chinyama, który zasilił szeregi Piotrówki przed rundą rewanżową tego sezonu, to między innymi Zdobywca Pucharu Polski (Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski / 2007, Legia Warszawa / 2008) i Król Strzelców Ekstraklasy (Legia / 2009), który po okresie słabszej gry i rekonwalescencji wymuszonej przez kontuzje powraca do zawodowego uprawiania sportu.

W spotkaniach Pucharu Polski przepisy dopuszczają grę dwóch zawodników spoza UE, więc prawdopodobnie obu podstawowych zawodników (drugi to Emmanuel Ekwueme, Mistrz Polski i zdobywca Pucharu Polski z Polonią Warszawa 1999-2001), zobaczymy dzisiaj na boisku, a w ataku groźny będzie także Mateusz Cieluch.

W drodze do półfinału Piotrówka w pokonanym polu pozostawiła: Fortunę Głogówek (1:11), Orła Źlinice (1:3), Śląsk Łubniany (1:2) oraz KS Krasiejów (3:5), podobnie jak Odra, wszystkie mecze rozgrywając na wyjazdach.

W drużynie gospodarzy zobaczymy ponownie skład nieco odmienny od tego, który oglądamy na co dzień, ale trener Odry musi mieć na uwadze wciąż jeszcze nierozstrzygnięty sezon ligowy.

Podsumujmy, LZS Piotrówka nie da się ukryć jest w tym meczu zdecydowanie nie faworytem, gdzie ostatnie bezpośrednie spotkanie przeciwko Odrze przegrali 3:0. Teraz może być nieco lepiej, dlaczego? Mianowicie trener gospodarzy dziś będzie rotować składem, gdyż dla niego jest liga priorytetem, a jak same statystyki mówią Odra tu jest brana jako faworyt. Przypuszczam że w tym spotkaniu gospodarze wystawią w pierwszym składzie zawodników, którzy rozegrali mało minut.. Kolejną sprawą jest nagły zryw do walki drużyny LZS Piotrówka, gdzie ostatnio ugrali dwa remisy i dwa wygrane spotkania. Mają dwóch cudzoziemców w swojej kadrze, którzy znacznie się wyróżniają na tle swojej drużyny. Może dziś coś z tego wyjść.

- LZS Piotrówka nie uniknie degradacji, także ten Puchar mogą potraktować jako &quot;coś&quot; na otarcie łez.
 
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
Chinyama, który zasilił szeregi Piotrówki przed rundą rewanżową tego sezonu, to między innymi Zdobywca Pucharu Polski (Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski / 2007, Legia Warszawa / 2008) i Król Strzelców Ekstraklasy (Legia / 2009), który po okresie słabszej gry i rekonwalescencji wymuszonej przez kontuzje powraca do zawodowego uprawiania sportu.
Nie żebym był złośliwy, ale faktycznie gwiazda fffffuj. Przyjechał do Polski pierwszy mecz 70 min. ok strzelił gola, ale od drugiej polowy to sapał jak świniak. Kondycha zerowa. Później dwa mecze wchodził na końcówkę i co? Nic zero był bo był. To już Martins Ekwueme może robić różnice w tej drużynie.

Wynik meczu Odra Opole 6-2 LZS Piotrówka także tego.
 
kaszpir88 1K

kaszpir88

"Król Ekstraklasy"
Ilanka Rzepin - Śląsk II Wrocław 7 maja, 16:00

Miejscowa banda świrów pokazała już że u siebie potrafią wygrywać lub remisować z lepszymi i dużo bogatszymi drużynami z ligi: 1:1 z Wałbrzychem, 0-0 ze Ślężą, 2-0 z Miedzią II Legnica, 2-1 z Formacją, 1-0 ze Stilonem. Ilanka ma bardzo dobrego i młodego trenera, który jestem przekonany że zajdzie do dużo lepszego klubu. Ilanka jest kolektywem, są zespołem w który walczy na boisku przez 90 minut i nie odpuszcza żadnej piłki. Goście poza pucharowym meczem ze Ślężą w ostatnich meczach prezentują się dość przeciętnie i będą walczyć o utrzymanie do ostatniego meczu.
Warto postawić kilka złotówek na zwycięstwo gospodarzy.

Ilanka Rzepin @2.35 http://www.efortuna.pl ⛔⛔⛔

Duże rozczarowanie :-( Mam nadzieje że nikt nie skorzystał
 
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
Dzisiaj się spóźniłem z typem, ale opisze co nie co mecz KS Chwaszczyno - Kaszubia Kościerzyna. Bo się działo! Po pierwsze to sędziowie mieli łoki toki, które na nic się nie zdało. ????
Na wstępie trzeba zacząć że sędziowie tego meczu to powinni dostać minimum zawiasy za takie sędziowanie bo to był dramat... Do 15 minuty trzy sytuacje najpierw ręka, potem faul i sam się przewraca zawodnik czego sędzia za bardzo nie ogarnął. W 20 minucie Kaszubia praktycznie prawie wkręciła z rogu do bramki jednak Kamola na posterunku. 23 minuta przerwa na picie mimo że jakiegoś upału nie było.:grin: 29 minuta goście strzelają na 0-1 fatalny błąd obrońcy(nie zanotowałem którego) i bramkarz był bez szans. Wyrównanie przyszło w 33 minucie gdzie Kugiel przylutował z prawego rogu pola karnego i bramkarz nie miał nic do powiedzenia. Potwierdza się fakt że Roeske w obronie jest naprawdę mocny dwie solidne interwencje w I połowie. Niestety rożne u gospodarzy są fatalne mieli ich z 4 a tak naprawdę żaden nie był dobrze wykonany... Sędzia dolicza minutę kończy równo w 45 minucie... W przerwie meczu dowiadujemy się że Chwaszczyno prowadzi rozmowy z Gostomskim! 48 minuta Łuczak leci sam na sam i co? Strzela obok bramki. 54 minuta Duda strzela gola jednak był minimalnie na spalonym, bramka nie uznana. Minute później robi się nerwowo i zawodnik nr.5 z Kaszubi rzucą piłką w trybuny pełne ludzi za co nie dostaje kartki...???? 56 minuta znowu Duda kiwał dwóch ziomeczków wychodzi sam na sam, jednak jeden z nich się przewraca i co sędzia gwiżdżę, zaznaczmy fakt że żadnego faulu nie było! Niestety Łuczak dzisiaj fatalnie woli się kiwać zamiast podać gdzie am dwóch ziomeczków na czystej pozycji zmarnował akcję. 66 minuta róg dla Chwaszczyna, dośrodkowanie i nasz zawodnik z całej siły kopie gościa w udo tak że było słyszeć aż na trybunach straszny krzyk i ogólnie nieciekawie. Co robi sędzia? Nic nawet żółtej nie pokazał... Minute później nasz zawodnik jest faulowany w polu karnym ciągnięty za koszulkę upada, co robi sędzia? Nic... Nr.25 z Kaszubi naprawdę dobrze grał na obronie aż do 73 minuty, gdzie walną taką symulacje że szkoda gadać Dobry aktor.;) 74 minuta KS strzela na 2-1 po dobitce z pola karnego, co wzburzyło bramkarza i ten rzuca się na jednego z naszych bo podobno mu zasłaniał. Popychanie, sędzia tylko żółtą daję. 75 minuta gol dla gości po wolnym i dobrym dograniu z boku strzał i gol. 81 minuta Chwaszczyno przeprowadza kolejny atak Ukrainiec Hłodaniuk leci do bramki po czym zostaje podcięty nieczysto i co dalej? A no nic sędzia nawet nie gwizdnął... 84 minuta goście robią kontrę fauluje nasz zawodnik, który został ostatnim elementem do przejścia sam na sam, faul wyraźny i co tylko żółta, gdzie spokojnie można pokazać czerwoną. 87 minuta Chwaszczyno dalej atakuje, dośrodkowuje Łuczak, i Ukrainiec na trafia w piłkę... Ta leci dalej, gdzie 8 strzela 5 m nad bramką z &quot;pierwszej&quot;. Zamiast spokojnie przyjąć i opanować piłkę, gdyż był sam. Chwaszczyno cały czas atakuje aż w 92 minucie Kowalski podaje a Kugiel strzela z 2 metrów i kończymy 3-2.

Mecz jak mecz Chwaszczyno miało tyle okazji że powinno być z 5-2, niestety skuteczność mamy fatalną. Sędzia od razu do okręgówki ten pan nie powinien sędziować. Łuczak jak zwykle nie podaje.;) Murawa jak zawsze bardzo dobra:

 
S 182

szczur-89

Użytkownik
||| Kuj. - Pom. - Wlkp.
Start Warlubie - KKS Kalisz
2
2.45
17.00
Totolotek

27 kolejka spotkan, grajace bez wiekszych szans na utrzymanie Warlubie podejmnie na wlasnym obiekcie gosci z Kalisza. Goscie walcza korespondencyjnie z Wda Swiecie o utrzymanie. Maja 38 pkt, Wda 39. Mysle ze w tym meczu lepsi beda goscie i to oni wywioza komplet punktow z Warlubia. Kilku graczy ze Startu gralo kiedys we Wdzie, odeszli z roznych przyczyn. wychodze z zalozenia ze Startowi nie bedzie zalezec na ugraniu punktow w tym meczu, co spowoduje ze lokalny rywal ze Swiecia bedzie mial problem z pozostaniem w lidze. Tak sie stanie jesli Kalisz dzisiaj wygra i wyprzedzie Wde.

⛔ 2:0
 
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
Chwaszczyno - Przodkowo ⛔ 1-0
Typ: X @3.90 STS

Pierwszy mecz typowałem tak samo, nie zawiodłem się: klik
Teraz jest podobnie tu nie chodzi o wynik sportowy. Tutaj chodzi o to aby pokazać sąsiadom że my to jesteśmy ci lepsi. Przodkowo wiadomo walczy o awans do II Ligi, a Chwaszczyno o spokojne utrzymanie, bo wiadomo już że Gryf spada i utrzymanie daje dopiero 6 miejsce! Chwaszczyno jak pisałem tworzy masę akcji, ale ich nie potrafi wykorzystać. Przodkowo, nie grało w ostatniej kolejce (ponieważ Chemik Police wycofał się) wiec pewnie są zadrzewieni. Co i tak nie zmienia faktu że oni są o klasę wyżej od sowich rywali w tej grupie. Dzisiaj w nocy na Pomorzu padało i był mega wiatr, więc boisko będzie na bank nasiąknięte wodą i nie spodziewam się mega szybkiej gry nie da rady. Bramek też nie powinno być dużo 0-0 albo 1-1 by mnie nie zdziwiło. Teraz jeszcze trochę o matematyce Przodkowo w całym sezonie zremisowało tylko dwa razy! Chwaszczyno 6! To jest bardzo mało. Kiedyś musi paść kolejny remis, a dzisiaj jest do tego idealna okazja. Do tego takowy remis nikogo nie skrzywdzi, ponieważ Przodkowo i tak zostanie 1 w tabeli, a Chwaszczyno zostanie na 5 miejscu. Można by rzec że remis będzie obu ekipom na rękę. Do tego rywale jacy pozostali obu ekipom w ostatnich 3 kolejkach. No nie są oni wielcy i spokojnie powinni z nimi wygrać. Jedynie KS musi mierzyć się z Bałtykiem Gdynia. Do tego tak jak mówiłem tu nie chodzi o wynik, tylko o to aby pokazać prezesowi i sąsiedniej wiosce. Dzisiaj to my jesteśmy góra a nie wy! Mobilizacja w Chwaszczynie jak widać jest, przejeżdżałem 2 dni temu to cyknąłem fotkę:



My walczymy o III ligę.
Oni walczą o II ligę.
W lewym narożniku KS Chwaszczyno. Sekundantem Maciej Cieślik.
W prawym narożniku GKS Przodkowo. Sekundantem Sebastian Letniowski.
Niedziela, godzina 15:00!
 
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
No nie trafiłem, ale byłem bardzo blisko... Żeby piłkarz Przodkowa trafił karnego, a nie słupek:

https://www.youtube.com/watch?v=hh6jIb1BI_g

Ogólnie to na początku Przodkowo zepchnęło KS do defensywny ruszyli z kopyta od razu. Jednak nastaje 11 minuta i Łuczak ładnie strzela do bramki po wyjściu bramkarza, jednak obrońca wybija piłkę z linii. 12 minuta i zawodnik gospodarzy strzelił gola ręką. ;) Wolny i już akcja Przodkowa i prawie gol dla gości jednak piłka zatrzymała się na żwirze który widać na fotce. O tym że będzie mocna gra mówiłem, potwierdza to fakt że do 25 minuty były już 4 żółte kartki! 31 minuta i błąd sędziego który, reaguje po sporym czasie, jak jeden zawodnik był ściągany do parteru poprzez ciągnięcie za głowę. Bardzo dobrze w KS grał Paweł Rasmus niezłe kiwki dobre dogrania, na plus. 42 minuta nietrafiony karny. W przerwie meczu doszły mnie słuchy że jedna z trybun ma być zadaszona. Drugą połowę Chwaszczyno znowu zepchnięte do defensywy. Ewidentnie w drugiej połowie Kazubowksi ma problemy z kondycja, szybkością i zwinnością. Nie daje rady poprostu. W między czasie przeszła ulewa totalne oberwanie chmury i w 60 minucie boisko było jedna wielką ślizgawką. Wszyscy się potykali, jednak zaraz potem mocne słońce i powoli jakoś to wyglądało. 73 minuta gol dla gospodarzy. Wrzuca Łuczak, z główki strzela Robakowski. Jedna sytuacja z 77 minuty jest niedopuszczalna. Piłkarzom gości puściły nerwy i Czoska wleciał w naszego bramkarza na prostej nodze prosto w twarz.... I zaczęła się zadyma każdy na każdego jednak sędzia czerwoną pokazał tylko Czosce za faul. 84 minuta znowu Przodkowo agresywnie atakuje naszego Ukraińca, który wybił piłkę na aut i dostał z pięści od jednego z gości, otrzymał on żółta kartkę. 88 minuta jest czyste odebranie, ale sędzie czeka 3 sekundy by gwizdnąć faul... W 91 minucie Kamola bardzo dobrze obronił strzał gości z za pola karnego. Kompletnie w końcówce meczu Przodkowo nie wykorzystało wolnego z około 18 metrów. Koniec Chwaszczyno wygrywa 1-0. Postawa gospodarzy była idealna pokonali oni zespół, który w tym sezonie jest o poziom wyżej. Jeżeli tak zagrają trzy ostatnie mecze to o utrzymanie jestem spokojny.

 
kaszpir88 1K

kaszpir88

"Król Ekstraklasy"
3.Polska dol.-lub.
Formacja Port 2000 Mostki - Budowlani Lubsko

Napiszę krótko. Gospodarze chcą spaść z ligi bo nie stać ich na jazdę z przyszłym sezonie po kilku województwach, a za wycofanie się z rozgrywek płaci się kare.
Gdyby grali z inną drużyną niż Lubsko, zagrałbym to zdecydowanie mocniej.
Niestety tylko delikatnie.

Lubsko @11.85 ⛔
Lubsko X2 @4.4 ⛔

https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
3.Polska dol.-lub.
Formacja Port 2000 Mostki - Budowlani Lubsko
Napiszę krótko. Gospodarze chcą spaść z ligi bo nie stać ich na jazdę z przyszłym sezonie po kilku województwach, a za wycofanie się z rozgrywek płaci się kare.
Gdyby grali z inną drużyną niż Lubsko, zagrałbym to zdecydowanie mocniej.
Niestety tylko delikatnie.
Lubsko @11.85
Lubsko X2 @4.4
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/
Chętnie poznam więcej argumentów, ponieważ Mostki tak świetne radzili sobie choćby w zeszłym sezonie i nagle chcą spaść ?. Wycofał się sponsor czy coś ?...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom