>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

III Liga - Sezon [2016/2017]

Status
Zamknięty.
luque 1,5K

luque

Użytkownik
Nie zostalo napisane bo goscie sie nie podloza ale, ze jest pare faktow (ktore nie zostaly przedstawione).
Nie wiem w sumie czemu Drewca mialaby nie chciec awansowac skoro tak dobrze im idzie i sie staraja az do samego konca. Teoretycznie mogliby juz od dawna odwalac maniane bo przeciez sa wysoko i bezpieczni
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
R 110

radek9513

Użytkownik
Nie zostalo napisane bo goscie sie nie podloza ale, ze jest pare faktow (ktore nie zostaly przedstawione).

Nie wiem w sumie czemu Drewca mialaby nie chciec awansowac skoro tak dobrze im idzie i sie staraja az do samego konca. Teoretycznie mogliby juz od dawna odwalac maniane bo przeciez sa wysoko i bezpieczni
Tylko po co? Już bardziej mi się podobała postawa Formacji Port 2000 Mostki swego czasu że cisneli do końca a potem zrezygnowali z rozgrywania barażu. Oczywiście, dużo ładniej to wygląda jak ktoś odpuści względem kogoś innego walkę o awans, ale mimo wszystko grać do końca a potem jak się uzna że możliwości nie pozwalają to powiedzieć: Przepraszamy, nie stać nas na wyższą ligę, przykro nam.
 
R 110

radek9513

Użytkownik
POLSKA: III Liga - Grupa I

Drwęca Nowe Miasto Lubawskie-Concordia Elbląg TYP X2 kurs 4,14 2/10 g.16.00

PS: Zostały 2 kolejki. Wczoraj ŁKS wygrał więc zobaczymy dzisiaj czy naprawdę Drwęca chce awansować. W mojej ocenie nie chce. Składa się na to parę faktów. Goście też się nie położą bo walczą o utrzymanie a ich ostatnie wyniki dobitnie o tym świadczą. Potrafili na przykład niedawno już po czasie wydrzeć wyjazdowe zwycięstwo ŁKS-owi strzelając wyrównującego u siebie gola w 93 minucie. W ostatnich 5 spotkaniach zdobyli 9 punktów przy 10 Drwęcy. Smaczku dodaje fakt że na ten mecz sędziować będą arbitrzy z..Łodzi.

Tabela:

http://www.flashscore.pl/mecz/rX9IBXHA/#tabela;table;overall

Gdyby nie chcieli awansować to by stracili punkty na Widzewie ???? W mojej opini łatwiej wtedy wytłumaczyć taką stratę niż taką w meczu z Concordią Elbląg. No ale z Concordią pukty gubił ŁKS i Widzew więc kto wie ;)
 
R 110

radek9513

Użytkownik
Jak zerkam na III Ligę grupę 2 (mecze Elany mnie trochę interesują bo w tamtych rejonach mam rodzinę) i tak się zastanawiam, gdyby Gwardia przegrała 2 najbliższe mecze i zremisowali z Bałtykiem Gdynia a Lech II przegrał oba mecze do końca to czy koniec końców Elana wejdzie. Bo kto tak naprawdę tam ma chęć wejścia oprócz Elany? No chyba że Gwardia dziś wygra Lęborku to pozbawi Elanę szans na awans (bezpośrednie mecze na korzyść Gwardii) ???? Myślicie że będą chcieli puścić Elanę do II Ligi czy może wpuszczą kogoś innego?
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dzisiaj grają dwie grupy III ligi i z kilku spotkań wybrałem parę tych na które bym postawił.
GKS Jastrzębie - BKS Stal Bielsko Biała
typ: 1 @ 1,30
W grupie trzeciej GKS Jastrzębie podejmować będzie BKS Stal Bielsko Biała, gospodarze maja tylko oczko przewagi nad Ruchem Zdzieszowice i inny wynik niż wygrana gospodarzy będzie dla mnie sensacją. GKS strzelił najwięcej bramek w swojej lidze a na swoim obiekcie przegrał ledwie raz z wymienianym już Ruchem. Bielsko w ostatnich sześciu meczach wygrało ledwie raz.
W grupie I natomiast w walce o awans liczą się tylko ekipy ŁKS Łódź oraz Drwęcy. Lider z Miasta Lubawskiego pojedzie do Tomaszowa Mazowieckiego natomiast Łodzianie wybiorą się do walczącego jeszcze o byt Ursusu Warszawa. Zarówno jedni jak i drudzy muszą wygrać te trudne wyjazdy aby nie oglądać się na rywala i móc awansować do II ligi. Do tego dorzucił bym też wygraną Widzewa Łódź z Sokołem Aleksandrów Łódzki. Widzewiacy po straceniu szansy na awans i stracie puntów w ostatniej kolejce z Ostródą będą chcieli zakończyć sezon zwycięstwem na swoim obiekcie. Na wiosnę pokonali oni wszystkich rywali oprócz walczących o awans Finiszparkietu i ŁKSu.
Widzew Łódź - Sokół Aleksandrów Łódzki
typ: 1 @ 1,45
Ursus Warszawa - ŁKS Łódź
typ: 2 @ 1,50
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Nowe Miasto Lubawskie
typ: 2 @ 1,55
efortuna
AKO czterech spotkań to 4,38
 
lobot 644

lobot

Użytkownik
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Nowe Miasto Lubawskie
TYP: 1X 2.50

Dzisiaj mecze o wszystko. Na ŁKS zagraniczne buki nawet kursów nie wystawiły po ostatnim meczu z legia II, gdzie ludzie zarobili troche siana ????
Tutaj też wchodziłbym grubo na ŁKS ale nie gram na Polskich bukach, a nigdzie indzie tego meczu nie ma.
Przechodząc do typu - Lechia dostała za zadanie urwanie pkt Drwęcy. Było spotkanie Łódźkiego Związku Piłki Nożnej z Zarządem i Piłkarzami Lechii. Ma być mega motywacja ze strony Lechii aby pomoc ŁKS-owi awansowac bo to duża korzyśc dla Łódzkiego Związku. Także włodarze ŁKS-u wybrali się do Tomaszowa na pogawędke. Jak wyglądała rozmowa, tego nie mogę powiedzieć, natomiast proszę mi uwierzyć, że Tomaszów będzie miał o co grać :cool: Może to dziwne, ale to dla Lechii prawdopodobnie będzie najważniejszy mecz tego sezonu ???? Pamiętajcie - Mikołaj bywa częściej niż raz w roku :razz:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
arass1 165,3K

arass1

Użytkownik
Lechia Tomaszów Mazowiecki już na jesień potrafiła urwać punkty obecnemu liderowi. Udało im się wtedy zremisować grając na wyjeździe.
Oby dziś było podobnie.
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Panowie jakiś portal na którym będzie można oglądać relacje na żywo z tych spotkań ?
Pamiętajmy, że Prezes czy działacze Nowego Miasta również znają drogę do Tomaszowa. Przypomina to stare czasy. Kto da więcej.
 
Psychosocial 803,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Panowie jakiś portal na którym będzie można oglądać relacje na żywo z tych spotkań ?
Proszę kwinto:
http://www.lajfy.com/
Ja napiszę tak. Niestety ale dla mnie gładkie zwycięstwo Drwęcy. Już wiem że trener Lechii wystawi skład z paroma zmiennikami. Żenada..
ŁKS powinien wygrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
R 110

radek9513

Użytkownik
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Nowe Miasto Lubawskie
TYP: 1X 2.50

Dzisiaj mecze o wszystko. Na ŁKS zagraniczne buki nawet kursów nie wystawiły po ostatnim meczu z legia II, gdzie ludzie zarobili troche siana ????
Tutaj też wchodziłbym grubo na ŁKS ale nie gram na Polskich bukach, a nigdzie indzie tego meczu nie ma.
Przechodząc do typu - Lechia dostała za zadanie urwanie pkt Drwęcy. Było spotkanie Łódźkiego Związku Piłki Nożnej z Zarządem i Piłkarzami Lechii. Ma być mega motywacja ze strony Lechii aby pomoc ŁKS-owi awansowac bo to duża korzyśc dla Łódzkiego Związku. Także włodarze ŁKS-u wybrali się do Tomaszowa na pogawędke. Jak wyglądała rozmowa, tego nie mogę powiedzieć, natomiast proszę mi uwierzyć, że Tomaszów będzie miał o co grać :cool: Może to dziwne, ale to dla Lechii prawdopodobnie będzie najważniejszy mecz tego sezonu ???? Pamiętajcie - Mikołaj bywa częściej niż raz w roku :razz:
Jeżeli w ogóle było takie spotkanie to mnie jakbym był kibicem ŁKSu by było wstyd że takie praktyki się odbywają. Na miejscu Lechii Tomaszów Mazowiecki teraz bym wystawił najbardziej rezerwowy skład jaki się da, na przekór ŁKSowi. Każda taka rzecz jak motywacja za pomocą kasy przez inny zespół bądź motywacja taka jak powyżej powinny być zabronione i każda próba powinna być solidnie karana. Takie jest moje zdanie.
 
Psychosocial 803,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Beniu mogę tylko podać 18-osoby skład. Tutaj nie wygląda to źle natomiast na razie nie widzę nigdzie wyjściowych składów.
Kadra Lechii na mecz z Finishparkietem Drwęca Nowe Miasto Lubawskie: Dawid Kędra, Patryk Grejber, Adrian Gołdyn, Kamil Cyran, Wiktor Żytek, Bartosz Widejko, Klaudiusz Król, Adam Gołuński, Kamil Szymczak, Marcin Gawron, Łukasz Bocian, Krystian Kolasa, Bartłomiej Cieślik, Kacper Przedbora, Marcin Mirecki, Jardel Muniz Cruz, Paweł Wolski, Jakub Rozwandowicz.
Ursus-ŁKS:
Skład wyjściowy:
Ursus Warszawa: Haluch -€“ Kabala, Zawadka, Skowroński, Maślanka, Prusinowski, Słomka, Szkopiński, Mąka, Kamiński, Ambrozik.
ŁKS Łódź: Kołba -€“ Pyciak, Rozwandowicz, Juraszek, Rozmus, Gamrot, Kocot, Szymański, Kopka, Radionow.
 
psychol32 420,5K

psychol32

Użytkownik
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Nowe Miasto Lubawskie
TYP: 1X 2.50
Dzisiaj mecze o wszystko. Na ŁKS zagraniczne buki nawet kursów nie wystawiły po ostatnim meczu z legia II, gdzie ludzie zarobili troche siana ????
Tutaj też wchodziłbym grubo na ŁKS ale nie gram na Polskich bukach, a nigdzie indzie tego meczu nie ma.
Przechodząc do typu - Lechia dostała za zadanie urwanie pkt Drwęcy. Było spotkanie Łódźkiego Związku Piłki Nożnej z Zarządem i Piłkarzami Lechii. Ma być mega motywacja ze strony Lechii aby pomoc ŁKS-owi awansowac bo to duża korzyśc dla Łódzkiego Związku. Także włodarze ŁKS-u wybrali się do Tomaszowa na pogawędke. Jak wyglądała rozmowa, tego nie mogę powiedzieć, natomiast proszę mi uwierzyć, że Tomaszów będzie miał o co grać :cool: Może to dziwne, ale to dla Lechii prawdopodobnie będzie najważniejszy mecz tego sezonu ???? Pamiętajcie - Mikołaj bywa częściej niż raz w roku :razz:
To masz farta bo byś miękki wylazł gdybyś pograł ŁKS, a znając życie to w dublu z 1X na Lechię TM. Bo przecież to taki pewniak był.
 
B 91

blacky777

Użytkownik
Człowieku to mój ostatni post bo nie chce mi się z Tobą dyskutować na temat bzdur jakich piszesz.

1. Pierwsze słyszę że Drwęca miała być typowana do awansu.
Ty masz swoje wiadomości ja swoje których też nie zamierzam tutaj podawać a kto pisze bzdury to dowiemy się za jakiś czas i bez osobistych wycieczek .
Tak jak pisalem o tym kto pisze bzdury dowiedzielismy sie po jakims czasie , wiec moze na drugi raz zluzuj troche skoro jak widac twoje wiadomosci nie sa na tyle wiarygodne co innych uzytkownikow ????
 
Psychosocial 803,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
blacky777 --&gt; dalej pierwsze słyszę że Drwęca miała być typowana do awansu przed sezonem. Wygrała grupę ale co ma jedno z drugim wspólnego ? Idealnie do Ciebie pasuje nazwa: Ukryty smok, przyczajony tygrys bo tyle czekać w ukryciu żeby znowu wystrzelić ponownie z taką informacją ! Łoł !. Dla zrozumienia mego toku myślenia: np: Leicester też kiedyś nie był typowany do zdobycia tytułu a go zdobył.
Dwa. Ty nie masz żadnych informacji tylko masz zwykłe szczęście że tak się to ułożyło.. Cały dyskusja zaczęła się od mego typu gdzie grałem zwycięstwo ŁKS-u z Legią a Ty jako fan Widzewa
Nie sądzę abyśmy wam w jakimś stopniu ułatwili awans w tym roku.
pisałeś jakieś głupoty że lepiej się spytać kibiców Widzewa kto ma wygrać spotkanie RTS-Drwęca. Ręce opadają. Nie chciałeś awansu ŁKS-u to się doczekałeś w przyszłym sezonie mega mocnej grupy. Nie napisze już o innych Twoich oligofrenicznych wpisach bo każdy zainteresowany może to sobie wyżej poczytać.
Trzy. Pisałem również to:
&quot;3. Drwęca nawet jak wygra grupę, może nie dostać licencji. ŁKS dostanie warunkowo. Jest mnóstwo powodów dlatego tak się może stać ale nie będę o tym publicznie pisał.&quot;
Tego już nie zacytowałeś.
No i cztery:
Polski Związek Piłki Nożnej przygotowuje zmiany w przepisach, dzięki czemu awans da nawet drugie miejsce na koniec sezonu
&quot;To, że drużyna, która kończy sezon na pierwszym miejscu w tabeli, awansuje do wyższej klasy, nie podlega dyskusji, podobnie jak liczba spadkowiczów, która zależy od szczebla rozgrywek. W ekstraklasie są to dwie ostatnie pozycje, w pierwszej lidze trzy, a czwarta rozgrywa baraż z czwartym zespołem drugiej ligi. Z niej degradowane są cztery najsłabsze kluby, a ich miejsce zajmują zwycięzcy z czterech grup trzeciej ligi.
Do niedawna obowiązywała jednak uchwała związku, że w przypadkach szczególnych, o awansie i utrzymaniu mogły decydować mecze barażowe. Dotyczyło to na przykład sytuacji w drugiej lidze, gdy na przykład zespół, który wywalczył awans, nie wycofał się lub nie dostał licencji. Wtedy miał być rozgrywany mecz między najlepszym ze spadkowiczów i następnym do awansu z niższej ligi.
PZPN chce jednak zmienić przepisy. Dowiedzieliśmy się, że prawnicy odpowiedzialni za tworzenie i uaktualnianie regulaminu zaproponowali zmiany, które mogą wejść w życie jeszcze w obecnym sezonie. Jeżeli zwycięzca rozgrywek nie otrzyma licencji lub z innych przyczyn sam zrezygnuje z gry w wyższej klasie, nie byłoby barażu między drugą drużyną z niżej ligi a spadkowiczem, a awans uzyskiwałby wicelider trzeciej ligi.
Teoretycznie taka sytuacja może mieć miejsce w grupie pierwszej trzeciej ligi. Zajmujący pierwsze miejsce w tabeli Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie nie posiada odpowiedniej infrastruktury do rozgrywania spotkań w drugiej lidze. Zgodnie z wymogami trybuny na stadionie dopuszczonym do rozgrywek na tym poziome muszą pomieścić co najmniej 900 widzów, a ponadto 250 miejsc musi być zadaszonych. Obiekt w Nowym Mieście Lubawskim takich wymagań nie spełnia, w przeciwieństwie do łódzkich klubów, które nie miałyby żadnych problemów ze spełnieniem wymogów licencyjnych.
Pojawiły się nawet pogłoski, jakoby zespół z Nowego Miasta Lubawskiego nie chciał grać w drugiej lidze. Sławomir Majak, trener lidera, zaprzecza tym informacjom. Jego zdaniem władze miasta znajdą pieniądze na przystosowanie obiektu.&quot;

Użytkownicy już sami ocenią kto w tym sporze ma rację.

Pzdr/Psycho
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
B 91

blacky777

Użytkownik
po pierwsze :to chyba ty jak sie nie myle podawales typy przeciwko Drwecy bo &quot; podobno &quot; nie chca awansowac a z tego co ja wiedzialem mieli walczyc do konca o wygranie ligi a czy dostana licencje czy nie to juz nie lezalo w gestii zawodnikow tylko zarzadu ( stad rozmowy na temat ich gry na stadionie Olimpii Grudziadz) a chyba logiczne ze nie bede wrzucal na forum prywatynych wypowiedzi zawodnikow danego klubu ale moze nie jestes na tyle nie ogarniety ze oczekujesz aby takie rozmowy sie pojawialy
po drugie : czy ty na serio uwazasz ze jezeli LKS mialby okazje aby przegrywajac mecz nie dal szansy awansu Widzewowi toby sie nie podlozyl? ( chyba nie musze przytaczac takich przykladow z Polski lub Europy ) ale moze ty wierzysz inaczej ????
po 3 pewnie cos ci przypomina ten wpis ?

Myślę że to bardzo ważne argumenty. To tak samo jakbyś oglądał w TV kupę lat jakiś klub albo wszystko o nich czytał np: Newcastle czy Dundalk więc wiedziałbyś jakim system grają, co robią po stracie, po zdobyciu gola, reakcję kibiców, presję otoczenia i wiele innych czynników. Trzymamy kciuki za ŁKS bo mniemam że jesteś ich wieloletnim kibicem jak ja.

Pzdr/Psycho

Wiec wychodzi z niego tylko to ze potrafie podawac typy bez wzgledu na sympatie kibicowskie a co do wiejskiego glupka czy wy naprawde macie z tym jakis problem?

PS wychowalem sie na Limance i tam mieszkalem do 30 roku zycia i ma swoje zasady

jeszcze jedno wlasnie znalazlem artykul gdzie Laski i Wesolowski podaja kto jest faworytem do wygrania ligi

http://www.lodz.sport.pl/sport-lodz/1,117108,20503103,w-sobote-startuja-trzecioligowcy-wsrod-nich-lks-i-widzew.html
 
R 110

radek9513

Użytkownik
Moim zdaniem jeżeli Drwęca nie przystąpi do II Ligi to wtedy powinien się utrzymać najwyżej sklasyfikowany spadkowicz w II Lidze z tego makroregionu do którego przynależy. Mistrz powinien mieć bezpośredni awans i koniec.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom