>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

III Liga - Sezon [2017/2018]

Status
Zamknięty.
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Stal Rzeszów - Wiślanie Jaśkowice typ: 1 @1.52 (sts)
*0.88 = 1.33
W ramach ciekawostki dla przykładu b365: 1.66. Przepaść.
Co do typu to mam mieszane uczucia, bo jednak Stal skład ma lepszy, ale na razie po grze w rundzie tego nie widać. W pierwszym meczu, na inaugurację rundy jesiennej Stal wygrała 2-1 po golu z wolnego w 90&#39;. Stalowcy narzekali na murawę, która rzeczywiście na wiosnę nie jest dobra, jednak z kolejnymi upływającymi dniami powinna dochodzić do siebie i być może przestanie być &#39;przeszkodą&#39; w ładnej, technicznej grze, o którą się stara trener. Także kurs za zagranicznego buka bym jeszcze wziął do gry, 1,52 a tym bardziej 1,33 to już za mało.
 
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Już jutro kolejna kolejka 3 ligi, ja oczywiście spoglądam na grupę IV.
Stal Rzeszów - Wólczanka Wólka Pełkińska typ: 1 @2.10 (sts) ✅✅ 1-0
Wisła Sandomierz - Avia Świdnik typ: 2 @2.65 (sts) ✅✅ 0-2
JKS Jarosław - Motor Lublin typ: 2 @1.35 (sts) ✅✅ 0-1
Podobnie jak tydzień temu daję szansę tym samym ekipom, czyli Stali, Avii i Motorowi. Tydzień temu zabrakło bardzo niewiele i poległem na najniższym kursie, tym razem uważam, że najniższy kurs powinien się sprawdzić bez żadnych wątpliwości, bo do Jarosławia zawita Motor Lublin, już bez trenera Sasala, który został zwolniony, zawodnicy na pewno mocno podrażnieni ostatnim remisem przed własną publicznością z Unią Tarnów, ale w tym spotkaniu Unia miała dużo szczęścia, że udało im się urwać punkty. JKS czerwona latarnia ligi, w zimie po raz kolejny skład w Jarosławiu mocno zmieniony, ale ich gra nadal nie porywa, w 4 spotkaniach zdobyli zaledwie 2 pkt. i już większośc kibiców chyba się pogodziła z ich spadkiem. Motor jest jednym z głównych faworytów do awansu i uważam, że wywiozą z Jarosławia komplet punktów. Co do Avii nie będę się rozpisywał ponieważ o Avii piszę co tydzień i tylko Wam o nich przypominam a po ich remisie w Tarnowie buk wystawił mocny kurs z którego według mnie warto skorzystać. Jeśli chcecie poczytać co pisałem o Avii to wystarczy się cofnąć na stronę numer 10. Stal Rzeszów nabrała trochę wiatru w żagle i po domowej porażce z Chełmem wygrali kolejne dwa spotkania, najpierw w Krośnie 2-0 i ostatnio u siebie w środę z Jaśkowicami aż 4-0, do Rzeszowa zawita nieobliczalna drużyna Wólczanki, która na papierze wygląda bardzo solidnie, ale ich mecze w rundzie wiosennej mnie nie przekonują, rozegrali 6 spotkań z czego wygrali 4 z nich ale musieli się w nich mocno napracować, w ostatnich dwóch spotkaniach zdobyli 1 pkt. remisując w ostatniej kolejce w Daleszycach. Na pewno najciekawsze spotkanie tej kolejki, biorąc ostatnią formę obu drużyn stawiam na Stal.
Udanego weekendu ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
R 110

radek9513

Użytkownik
Już jutro kolejna kolejka 3 ligi, ja oczywiście spoglądam na grupę IV.
Stal Rzeszów - Wólczanka Wólka Pełkińska typ: 1 @2.10 (sts)
Wisła Sandomierz - Avia Świdnik typ: 2 @2.65 (sts)
JKS Jarosław - Motor Lublin typ: 2 @1.35 (sts)
Podobnie jak tydzień temu daję szansę tym samym ekipom, czyli Stali, Avii i Motorowi. Tydzień temu zabrakło bardzo niewiele i poległem na najniższym kursie, tym razem uważam, że najniższy kurs powinien się sprawdzić bez żadnych wątpliwości, bo do Jarosławia zawita Motor Lublin, już bez trenera Sasala, który został zwolniony, zawodnicy na pewno mocno podrażnieni ostatnim remisem przed własną publicznością z Unią Tarnów, ale w tym spotkaniu Unia miała dużo szczęścia, że udało im się urwać punkty. JKS czerwona latarnia ligi, w zimie po raz kolejny skład w Jarosławiu mocno zmieniony, ale ich gra nadal nie porywa, w 4 spotkaniach zdobyli zaledwie 2 pkt. i już większośc kibiców chyba się pogodziła z ich spadkiem. Motor jest jednym z głównych faworytów do awansu i uważam, że wywiozą z Jarosławia komplet punktów. Co do Avii nie będę się rozpisywał ponieważ o Avii piszę co tydzień i tylko Wam o nich przypominam a po ich remisie w Tarnowie buk wystawił mocny kurs z którego według mnie warto skorzystać. Jeśli chcecie poczytać co pisałem o Avii to wystarczy się cofnąć na stronę numer 10. Stal Rzeszów nabrała trochę wiatru w żagle i po domowej porażce z Chełmem wygrali kolejne dwa spotkania, najpierw w Krośnie 2-0 i ostatnio u siebie w środę z Jaśkowicami aż 4-0, do Rzeszowa zawita nieobliczalna drużyna Wólczanki, która na papierze wygląda bardzo solidnie, ale ich mecze w rundzie wiosennej mnie nie przekonują, rozegrali 6 spotkań z czego wygrali 4 z nich ale musieli się w nich mocno napracować, w ostatnich dwóch spotkaniach zdobyli 1 pkt. remisując w ostatniej kolejce w Daleszycach. Na pewno najciekawsze spotkanie tej kolejki, biorąc ostatnią formę obu drużyn stawiam na Stal.
Udanego weekendu ????
W Sandomierzu mecz bez faworyta, Avia ładnie wystartowała ale w Sandomierzu będą mieć ciężko bo Wisła jest mocną drużyną. Choć uważam że kadrowo Avia jest zdecydowanie lepsza. W meczu Stali z Wólczanką może być wszystko, Stal jest u siebie mocna ale Wólczanka grać potrafi. W Jarosławiu Motor spokojnie wygra, dobrze że wywalili Sasala bo zrobił konkretny konflikt w szatni a wiadomo jak to wygląda gdy szatnia nie chce współpracować.
 
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
Tak na szybko dzisiaj bo mecz Drwęca NML - Victoria Sulejówek już za niespełna 30 minut.
Ja co tydzień tak i dzisiaj gram przeciwko Drwęcy.
Victoria po trzech porażkach na wiosnę obudziła się i w trzech ostatnich meczach zdobyła 7 punktów ogrywając Huragan i Ursus oraz remisując z Ełkiem.
Forma rośnie to dobrze przed dzisiejszym meczem, Victoria może po dzisiejszym meczu wskoczyć nawet na 5. miejsce a więc jest o co grać.
Kursy ok. 1,70 na gości biorę z pocałowaniem w rękę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Ostatnio ładnie poszło, więc lecimy dalej, 3 liga, gr. IV
Unia Tarnów - Stal Rzeszów typ: 2 @2.15 (fortuna) ✅✅ 0-5
Zapraszam do działu III i IV ligi, tam powinienem dodać więcej ciekawych typów, tutaj zaproponuję Wam typ na Stal Rzeszów, podopieczni Tadeusza Krawca są w serii trzech zwycięstw z rzędu, w minony weekend pokonali Wólczankę 1-0 i zbliżyli się tym samym do czołówki tabeli, więc nadal są wskazywani jako jeden z faworytów do awansu. Zawodnicy z Tarnowa ostatnio również prezentują dobrą formę, pokonali ostatnio outsidera ligi Karpaty Krosno 3-0, a wcześniej napsuli sporo krwi mocnej w tej rundzie Avii Świdnik no i urwali punkty w Lublinie Motorowi. Unia Tarnów opiera swój skład na młodych zawonikach, którzy zostawiają wiele zdrowia na boisku, ale tym razem moim zdaniem to nie wystarczy na dobrze dysponowaną Stal, w której grają dużo lepsi zawodnicy no i bardziej doświadczeni. W obecnej rundzie Tarnów poległ na własnym stadionie dwukrotnie, najpierw na inaugurację z Podhalem 1-3, a następnie z drużyną z Rzeszowa, Resovią aż 2-5. Według mnie zawodnicy z Tarnowa znów będą musieli uznać wyższość Rzeszowskiej drużyny, tym razem Stali.
Avia Świdnik - Chełmianka Chełm typ: 1 @2.55 (fortuna) ✅✅ 2-1
Nie chcę się znów powtarzać, więc jeśli chcecie poczytać trochę o drużynie Avii to zapraszam do swoich wcześniejszych wpisów, tam przedstawiam jak wygląda obecnie Avia, co do Chełmianki - waleczna i ambitna drużyna ale do pokonania, ostatnio doznali porażki ze słabymi w tej rundzie Orlętami. Avia niewątpliwie jest mocniejszą ekipą od Radzynia i też są w stanie pokonać rywali tym bardziej na własnym boisku.
Karpaty Krosno - JKS Jarosław typ: 2 @3.75 (fortuna) ✅✅ 0-1
Uwaga tutaj nie szalałbym ze stawką, spotykają się dwie ostatnie ekipy ligi. Dla jednych i drugich jest to bardzo ważne spotkanie w kontekście walki o utrzymanie. Dla &quot;Jarosławian&quot; (w cudzysłowie z tego względu, że gra tam tylko jeden lub dwóch wychowanków) praktycznie ostatni dzwonek, muszą wyjść na boisko i zrobić wszystko by zainkasować 3 pkt. Trenerem JKSu jest S.Szydełko, który w przeszłości trenował zespół Karpat więc tym bardziej będzie chciał pokazać się z dobrej strony i odpowiednio nastawi swoich zawodników. W Karpatach sporo młodych zawodników, mało doświadczonych, JKS nie stoi wcale na straconej pozycji w tym meczu, kurs na nich wysoki i za mniejszą stawkę wart uwzględnienia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
O 36

ozim123

Użytkownik
Typy 25.04 - 3 liga gr. IV

Unia Tarnów - Stal Rzeszów ✅✅ 0:5
typ: 2
kurs: 2.00 (sts)

Podhale Nowy Targ - Wiślanie Jaśkowice ✅✅ 4:0
typ: 1
kurs: 1.62 (sts)

Orlęta Radzyń Podlaski - Wólczanka Wólka Pełkińska ✅✅ 1:1
typ: X2
kurs: 1.44 (sts)

Karpaty Krosno - JKS Jarosław ✅✅ 0:1
typ: X2
kurs: 1.85 (sts)


AKO:
8.63 MEGA PLUS! ✅✅✅✅

Bardzo dobre typy kolegi wyżej, ja zagram nieco inaczej lecz podobnie.
Stal Rzeszów, którą każdy skreślił po meczu z Chełmianką wciąż ma realne szanse na awans, tylko jest jeden warunek - musi wygrywać i takich rywali jak Unia musi pokonywać. Mecz, myślę że będzie otwarty. W Unii sporo młodzieży, Stal bardzo doświadczona więc myślę, że spokojnie znajdzie sposób na pokonanie Jaskółek i wpakowania im kilku bramek.
Podhale aktualnie lider rundy wiosennej, u siebie nie przegrali meczu a nawet nie stracili bramki! Posiadają mocny skład, który widać że jest posklejany bardzo dobrze w zespół. Wiślanie po fenomenalnej jesieni na wiosnę nie istnieją, zgromadzili zaledwie 2 &quot;oczka&quot; w 6 spotkaniach. O utrzymanie są już spokojni i o awans również nie walczą, Podhale z kolei walczy o jak najwyższą lokatę. Myślę, że będą tu pewne 3 punkty dla nowotarżan.
Oglądałem Orlęta w Jarosławiu, nie grały nic szczególnego mogły zarówno wygrać jak i przegrać to spotkanie. Wólka po dwóch porażkach z rzędu chce z pewnością w Radzyniu wygrać, by nie wypaść z walki o 2 ligę. Zabezpieczam ten mecz remisem.
Spotkanie dwóch ostatnich zespołów, nikogo tu nie zadowoli remis. W Jarosławiu wciąż mocno wierzą w utrzymanie, gra jest bardzo dobra tylko często brakuje szczęścia. Z Motorem nie zasłużyli w żadnym stopniu na porażkę, przegrali tylko i wyłącznie przez błąd sędziego. Liczę, że szczęście w końcu uśmiechnie się do jarosławian i pokonają swojego wroga, który na wiosnę również nie wygrał swojego spotkania. Kurs na JKS bardzo wysoki, myślałem że będzie niższy można zaryzykować czysto 2, lecz ja się zabezpieczam tutaj remisem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
R 110

radek9513

Użytkownik
Typy 25.04 - 3 liga gr. IV
Unia Tarnów - Stal Rzeszów
typ: 2
kurs: 2.00 (sts)
Podhale Nowy Targ - Wiślanie Jaśkowice
typ: 1
kurs: 1.62 (sts)

Orlęta Radzyń Podlaski - Wólczanka Wólka Pełkińska
typ: X2
kurs: 1.44 (sts)


Karpaty Krosno - JKS Jarosław
typ: X2
kurs: 1.85 (sts)


AKO: 8.63
Wólczanka powoli puchnie, a szkoda bo ciekawie grają. Jeżeli chodzi o Radzyń Podlaski to jest to strasznie nierówna drużyna, ale u siebie punkty jakieś rwą. W Jarosławiu gwiżdże sędzia ze Stalowej Woli więc może być ciekawie, tu myślę że będzie remis, obie drużyny źle nie grają, jednak obydwie raczej spadną bo chyba ktoś z dwójki Stal Stalowa Wola/Wisła Puławy (albo obie) poleci z II ligi i ostatecznie spadnie 5 drużyn z 3 ligi.
 
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Ostatnio wszystko ładnie weszło, nadchodzi kolejny weekend i mam nadzieję będą kolejne plusy.
3 liga, gr. IV
Stal Rzeszów - Orlęta Radzyń Podlaski typ: 1 @1.65 (fortuna) ⛔⛔ 2-3
Co można powiedzieć o zespole z Radzynia? Obecnie z dorobkiem 36 pkt. zajmują 8 miejsce w tabeli, nie walczą o awans a także nie grozi im spadek, na wiosnę są bardzo nieprzewidywalni, potrafią przegrać z Wisłą Sandomierz czy też zremisować z ostatnim w tabeli JKSem by później ograć Chełmiankę i urwać punkty Wólczance. Trener drużyny z lubelszczyzny po meczu z Wólką mówił: &quot;Zagraliśmy najlepsze spotkanie w tym roku jeśli chodzi o stronę czysto piłkarską, (...) Cieszy, że wraz z drużynami chcącymi grać w piłkę stwarzamy ciekawe widowiska. Gorzej, gdy jedna strona chce skupiać się tylko na defensywie. Pocieszające na przyszłość jest to, że wykreowaliśmy sobie kilka szans i byliśmy tego dnia bliżsi zwycięstwa, bo rywal poza golem nam nie zagroził.&quot; (Cytuję Wam tą wypowiedź też pod kątem kolejnego meczu który zamierzam wziąć pod lupę ale o tym za chwilę) Stal Rzeszów nabrała wiatru w żagle i ogrywa kolejnych rywali, ostatnio gładko pokonali na wyjeździę Unię Tarnów i była to ich 4 wygrana z rzędu, przy czym warto zauważyć, że w każdym z tych 4 spotkań Stal nie straciła nawet bramki. Widać, że przyszła do nich forma, ich celem jest awans do II ligi i będą o to walczyć według mnie tylko z Motorem Lublin, co prawda na czele tabeli jest też Resovia, ale ich styl gry nie powala i zdarzy im się jeszcze nie raz pogubić punkty. Chełmianki nie biorę pod uwagę do awansu ponieważ nie mają raczej na to środków finansowych a co do Wólczanki to napiszę o nich niżej przy okazji meczu z Avia. jeszcze do meczu Stali, kadrowo dużo lepiej wygląda zespół gospodarzy, mają więcej doświadczonych zawodników, warto też wspomnieć, że bramarzem Stali jest A.Wasiluk, który w przeszłości bronił barw drużyny z Radzynia, więc na pewno będzie chciał po raz kolejny zachować czyste konto i pokazać się z dobrej strony swojej byłej drużynie.
Wólczanka Wólka Pełkińska - Avia Świdnik typ: 2 @2.92 (fortuna) ⛔⛔ 4-2
Bardzo wysoki kurs na Avie, z którego będę próbował skorzystać, dla mniej odważnych proponuję podeprzeć się ewentualnym remisem, ale wtedy kurs nie będzie tak ładny jak na czyste zwycięstwo gości. Dlaczego Avia? Drużyna ta przeszła spore zmiany w zimie i obecnie na papierze wyglądają na jedną z lepszych zespołów w lidze, co potwierdzają także ich wyniki w rundzie wiosennej, do tej pory rozegrali 6 spotkań, 5 z nich wygrali oraz zanotowali 1 remis, bilans bramkowy: 16 strzelonych i tylko 2 stracone bramki. Na wiosnę do tej pory tylko Resovia i Podhale zgromadziła o 1 pkt. więcej niż Avia, a trzeba dodać, że obie te drużyny zagrały więcej spotkań niż zawodnicy ze Świdnika, więc statystyki mówią jasno, zespół Avii na wiosnę obecnie jest najlepiej punktującą drużyną, strzela najwięcej bramek i traci ich najmniej. Zespół Wólczanki nadal trzyma się czołówki, zajmują 4 miejsce z dorobkiem 46 pkt. i wiele osób twierdzi, że Oni będą walczyć o awans. Ja uważam, że tak nie będzie i warto tu zacytować trenera Wólczanki G.Sitka: &quot;Przypominam, że przed sezonem mieliśmy cel utrzymania się w lidze a nie grania o awans, stąd nasza wysoka pozycja może cieszyć. Wiem, że dla kibiców apetyty były rozbudzone i będą teraz oczekiwać od nas zwycięstw, może też tej II ligi ale ja patrzę realnie i klub patrzy realnie, że na tą II ligę nie jesteśmy jeszcze przygotowani...&quot; Oczywiście nie mówię, że Wólka będzie już odpuszczać mecze. Na pewno będą walczyć i będą chcieli do końca sezonu utrzymać wysoką pozycję w lidze, jednak ich ostatnia forma nie powala, w ostatnich 4 meczach zgromadzili zaledwie 2 pkt. remisując bezbramkowo w Daleszycach a także ostatnio 1-1 z Orlętami strzelając bramkę dopiero w 90 minucie spotkania. Początek wiosny dla Wólczanki był bardzo dobry - wygrali pierwsze 4 mecze z rzędu ale w słabym stylu i ich gra mnie nie przekonywała, zwycięstwa po męczarniach z Jaśkowicami czy też Wisłą Sandomierz mówiły same za siebie.
MKS Trzebinia - Motor Lublin typ: 2 @1.25 (fortuna) ✅✅ 1-2
Tu nie ma się co rozpisywać, w tym spotkaniu zmierzy się główny kandydat do spadku z głównym kandydatem do awansu. Inny wynik niż zwycięstwo Motoru będzie sporą sensacją.
Udanego weekendu życzę! ????
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
&quot;W sobotę w południe rezerwy Lecha Poznań zmierzą się we Wronkach z Elaną Toruń. Szansę gry w tym spotkaniu oprócz Macieja Makuszewskiego i Elvira Koljicia ma dostać kilku innych zawodników, którzy w pierwszym zespole występują rzadko albo wcale. Na boisku można spodziewać się więc m.in. Thomasa Rogne, Vernona De Marco czy Jakuba Serafina. Wszelkie decyzje zapadną po dzisiejszym treningu.&quot;
Kursy na rezerwy Lecha z Elaną ~3.
Wiem, że Elana stosunkowo mocna ale może warto inwestować parę grosze w kierunku gospodarzy? Jakieś opinie? Makuszewski, Koljic, Rogne, De Marco, Serafin, Moder to jakby nie patrzeć 6 zawodników z pierwszego zespołu.
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Przodkowo - Pogoń II Szczecin 1 fortuna 4.26
Początek spotkania już o 11:00, więc trzeba się spieszyć; goście po ponad 320 km podróży, mecz o wczesnej porze, gospodarze na gwałt potrzebują punktów aby pozostać w grze o utrzymanie; wszystko to skłania mnie do postawienia na gospodarzy. Rezerwy Pogoni dziś bez wzmocnień, ponadto 2 gości - obrońca Patryk Adamczuk oraz pomocnik Damian Pawłowski (myślę, że celowo) wyczyściło się na tą daleką wyprawę w majówkę. Gospodarze solidni na własnym boisku 4-2-6 (jak na przedostatni zespół w lidze to całkiem, całkiem), Pogoń w delegacji 4-4-4. Kursy jak dla mnie wystawione typowo &quot;po tabeli&quot;, ja to pobieram. Nie polecam typu z z podpórką (1x), bo zwyczajnie nie widzę w tym pojedynku kalkulowania ze strony gospodarzy. Ich interesuje wyłącznie komplet punktów!
 
zonu 635

zonu

Użytkownik
Wólczanka Wólka Pełkińska - Avia Świdnik 2 @2,57 sts ⛔
Wólka trochę spuchła, bez wygranej od 4 spotkań, stracili lidera a dziś bardzo ciężki mecz z Avią, która na tą chwilę jest dla mnie w trójce najmocniejszych drużyn ligi. Obecna forma? Avia 5 ostatnich meczów = 13 pkt, bilans 11-1.
Mecze w Wólce z reguły są ciężkie dla przyjezdnych. Poziom murawy tam nie zachwyca, a Wólczanka raczej rzadko przegrywa u siebie. Widzę tutaj zwycięstwo Avii różnicą jednej bramki.
 
R 110

radek9513

Użytkownik
MKS Trzebinia - Motor Lublin typ 2 @1.27 iforbet 1:2
Walczący o awans Motor podejmuje ekipę walczącą o utrzymanie. Motor Lublin pod każdym względem zjada tą ligę, w dodatku po zmianie trenera trochę drużyna odżyła. Trzebinia natomiast jest najsłabszą drużyną w lidze w tej rundzie. W dodatku po ostatnim meczu w Trzebini nastąpiła zmiana trenera.
To co Motor odwalił to jest niepojęte, jednak szacunek dla gości za powrót oraz dla gospodarzy za dzielną walkę do 90 minuty. Nie wierzyłem w nich ale szacunek.
Widzew Łódź - Huragan Morąg typ 1 @1.35 iforBet
Widzew walczy o awans do II Ligi, tabela w grupie I jest ciasna więc inny rezultat niż wygrana będzie wielką sensacją i możliwe utratą lidera. Ponadto Widzew finansowo przerasta tą lige, jest wielkie parcie awans. Sam Smuda mówił, nie ważne w jakim stylu ale mają wygrać.
 
bartez1983 601

bartez1983

Użytkownik
III liga gr.2, godz.17:00
Sokół Kleczew - Wierzyca Pelplin; Typ: 1; Kurs: 1.60 (fortuna) wynik: 2-0
Sokół to aktualnie szósty zespół w tabeli, który ma na swoim koncie 41 pkt. Natomiast Wierzyca z dorobkiem 29 pkt. zajmuje 11. miejsce. Gospodarze mają bardzo dobry bilans meczów na własnym boisku wynoszący 8-3-2. Natomiast Wierzyca na wyjazdach gra bardzo słabo. Beniaminek III ligi wygrał zaledwie 3 mecze, dwa zremisował i doznał siedmiu porażek. Warto przy tym spojrzeć na ilość zdobywanych bramek. Podopieczni Grzegorza Pawłuszka zdobyli na wyjazdach zaledwie 8 goli. Patrząc na doskonałą defensywę Sokoła u siebie (7 straconych goli), można stwierdzić, że gościom będzie ciężko dzisiaj o jakieś bramki. Warto dodać, że wiosną ekipa z Pelplina odniosła zaledwie dwa zwycięstwa i to z zespołami znajdującymi się niżej w tabeli.
Ważny jest także fakt, że obie drużyny w środku tygodnia rozgrywały mecze Okręgowego Pucharu Polski. Sokół wygrał z Górnikiem Konin 1-0 w regulaminowym czasie gry. Natomiast do wyłonienia zwycięzcy w meczu Wierzyca - Bałtyk Gdynia potrzebna była dogrywka i karne. Tak więc forma fizyczna powinna być wyższa w zespole z Kleczewa. Do tego goście będą mięli za sobą daleką podróż, a jakie warunki dzisiaj panują każdy widzi.
Na niekorzyść gospodarzy może działać jedynie fakt, że po raz pierwszy w obecnej kampanii nie zagrają na swoim stadionie, gdyż jest on remontowany. Stąd pewnie zawyżony kurs. Do końca sezonu mecze w roli gospodarza będą rozgrywać w pobliskim Budzisławiu Kościelnym. Ale myślę, że trenujący tam tak doświadczony zespół poradzi sobie z tymi niedogodnościami i Wierzycę pokona. W pierwszym spotkaniu jesienią, Kleczew wygrał 3-0, a dwa gole zdobył doświadczony 35-letni Łukasz Cichos mający za sobą grę w ekstraklasie w barwach Korony Kielce (poprzedni sezon 17 goli, obecnie 5).
 
O 36

ozim123

Użytkownik
Wólczanka Wólka Pełkińska - Avia Świdnik (4 grupa) 4:2
typ: X2
kurs: 1.46 (sts)

Trzebina - Motor Lublin (4 grupa) 1:2
typ: 2
kurs: 1.25 (sts)

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Nowe Miasto Lubawskie (1 grupa) 1:1
typ: 1
kurs: 1.27 (sts)

Widzew Łódź - Huragan Morąg (1 grupa) 1:1
typ: 1
kurs: 1.25 (sts)

AKO: 2.90
Dzisiaj małe ako.
Wólka trochę w dołku nie wygrywa meczy, mocna Avia która na wiosnę prezentuje się rewelacyjnie będzie zapewne mocno naciskać. Zabezpieczam ten mecz remisem bo każdy wie jakie jest boisko w Wólce i jak dobrze oni się tam czują.
Tu nie ma co dużo mówić, Motor po prostu powinien rozjechać Trzebinię, która jest kompletnie rozwalona i w której nastąpiła właśnie bodajże 3 zmiana trenera...
Świt fajnie prezentuje się w rundzie wiosennej ich bilans to 3-3-1. U siebie wszystko w tej rundzie wygrywają i tak będzie po raz kolejny. Juniorzy Drwęcy zdobyli zaledwie 2 punkty na wiosnę, na pewno będą walczyć ale samą ambicją nie zdobędą dziś punktów i wygra bardziej doświadczony zespół.
Widzew każdy zna, chcą bardzo awansować, na wiosnę bilans 6-0-1. Natomiast Huragan tylko 7 punktów w 7 spotkaniach i o nic już nie walczy. Widzę tu 3 punkty łodzian.
 
bartez1983 601

bartez1983

Użytkownik
III liga, gr.2, godz.16:00
KP Starogard Gdański - Sokół Kleczew; Typ: 1; Kurs: 2.20 (Forbet)
Proponuję dzisiaj mecz z III ligi grupy drugiej. KP Starogard Gdański podejmie na własnym boisku Sokoła Kleczew. Gospodarze zdobyli do tej pory 37 pkt. i zajmują 10 miejsce. Sokół to aktualnie piąta drużyna w tabeli, która ma w swoim dorobku 44 oczka.
Ja daję większe szanse na zwycięstwo gospodarzom mimo, że są niżej w tabeli od rywali. Sokół to od wielu lat czołowy zespół tej ligi, ale jest to klub którego nigdy na 2 ligę nie było stać. Nawet raz wygrał 3 ligę, ale w barażach o awans uległ (zbytnio nie walczył nawet o zwycięstwo) Nadwiślanowi Góra. Jak na klub z małego miasteczka było tam sporo jak na trzecioligowe warunki pieniędzy. To z powodu kopalni węgla, która znajdowała się na terenie Gminy. Plotki mówią, że finansowe eldorado w Kleczewie powoli się kończy i że jest to ostatni sezon, kiedy drużyna zajmuje tak wysokie miejsca. Odszedł z klubu wieloletni Prezes, którego firma produkująca plandeki dawała duże pieniądze na klub.
To tak pokrótce jeśli chodzi o gości. Co do zespołu ze Starogardu to można powiedzieć, że są to rycerze wiosny. Zespół, który gra w III lidze na licencji drużyny KS Chwaszczyno rundę jesienną miał słabą. Zimą dokonano wielu wzmocnień, co na początku rundy wiosennej ma odzwierciedlenie w wynikach. Przyszedł m.in. czołowy od wielu lat strzelec 3 ligi - Dawid Retlewski z Wdy Świecie oraz znany z występów w Lechii Gdańsk, Gwardii Koszalin i Bałyku Gdynia Wojciech Zyska. Te wzmocnienia spowodowały, że walczący o utrzymanie beniaminek zmienił się w zespół z ligowego topu. W ośmiu rozegranych wiosną spotkaniach, podopieczni Łukasza Kowalskiego zanotowali aż 7 zwycięstw i jeden remis. Sam Retlewski zdobył w tych meczach sześć bramek. W poprzedniej kolejce KP Starogard pokonał na wyjeździe lidera rozgrywek - Świt Skolwin 1-0.
Natomiast Sokół wiosną osiąga przeciętne rezultaty. U siebie jeszcze jakoś wygrywa, ale na wyjazdach często traci punkty, przegrywając np. z walczącym o utrzymanie Górnikiem Konin, czy męcząc się i zdobywając punkt ze słabiutką Centrą Ostrów Wlkp.
Porównując formy obu zespołów to w roli faworytów stawiałbym zespół gospodarzy. Myślę, że jest duża szansa, że wygrają na własnym boisku i ten typ wejdzie.
 
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
3 liga, gr. I
Rolimpex GKS Wikielec - Victoria Sulejówek
typ: Victoria Sulejówek ✅✅ 2-3
kurs: 1.90 (fortuna)
Sulejówek obecnie 5 miejsce w tabeli z dorobkiem 39 pkt. Ekipa Wikielca zajmuje ostatnie miejsce z dorobkiem zaledwie 11 pkt. Na własnym stadionie zdobyli 4 pkt. Zaskakujący jak dla mnie kurs, gdyż Sulejówek od 5 spotkań nie przegrał, teraz zmierzą się z ostatnią drużyną w tabeli i wierzę, że ich nie zlekceważą i wygrają kolejne spotkanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Nadchodzi kolejny weekend i kolejne spotkania.

3 liga, gr. IV:
JKS Jarosław - Stal Rzeszów
typ: 2 @1.60 (fortuna) ⛔⛔ 2-1 .. lekki szok.
JKS po wygranej z Krosnem i Unią Tarnów podejmie na własnym boisku zespół Stali Rzeszów, która ostatnio poległa 3-2 z Orlętami. Myślę, że Stal mocno podrażniona tym bardziej, że ostatnią bramkę stracili już w 90 minucie. Rozumiem to, że JKS walczy o utrzymanie ale kurs na Stal według mnie trochę zbyt wysoki i warto z niego skorzystać. Stal ma w swoich szeregach nie tylko więcej doświadczenia, ale także i więcej umiejętności. Argument własnego boiska za mną nie przemawia.
Avia Świdnik - Orlęta Radzyń Podlaski typ: 1 @2.10 (fortuna) ✅✅ 5-0
Niestety z braku czasu nie będę się rozpisywał ale po raz kolejny idę w stronę Avii Świdnik, ostatnio porażka 4-2 z Wólczanką, teraz wracają na własne boisko, będą chcieli się dobrze pokazać przed własną publiką i jak najbardziej są w stanie ograć Orlęta, które na pewno są mocno podbudowane ostatnimi wynikami ale mimo wszystko kadrowo lepiej wygląda zespół ze Świdnika.
 
O 36

ozim123

Użytkownik
06.05.2018r. (Grupa I)
Sokół Ostróda - Polonia Warszawa 0:3 ✅✅✅
Typ: 2
Kurs: 1.80 (sts)

Polonia fajnie prezentuje się na wyjazdach w tym sezonie. Ostatnie 4 spotkania grali z czubem tabeli i zdobyli w nich 8 pkt nie przegrywajac zadnego meczu. Dobrze ostatnio sie prezentuja dzieki czemu maja 7 oczek do lidera, co pozwala im nawet jeszcze myslec o awansie. Sokol w ostatnich meczach przegrał z dwoma ostatnimi zespołami, nastapila zmiana trenera i nie jest kolorowo.

05.05.2018r. (Grupa II)
KKS Kalisz - Wda Świecie 2:1 ✅✅✅
Typ: 1
Kurs: 1.50 (sts)

Wda przegrała ostatnio bardzo ważne spotkanie z Jarocinem i to 1:4. Po tym meczu doszło wiele kartek i urazów, do Kalisza jadą mocno osłabieni a dodatkowo forma...najsłabsza w całej lidze. Nie widzę tu innego wyniku niż zwycięstwo gospodarzy, którzy u siebie są mocni.

05.05.2018r. (Grupa IV)
Podlasie Biała Podlaska - Wisła Sandomierz 2:0 ⛔
Typ: X2
Kurs: 1.46 (sts)

Pójdę tu bardziej w stronę Wisły, która miała ostatnio naprawdę ciężki terminarz i trudno było o punkty. Podlasie ostatnio wciąż remisuje, dlatego daje tutaj X. W Podlasiu dwóch zawodników z podstawowego składu pauzuje za kartki. Jeśli Podlasie nie potrafiło wygrać ostatnio z Jaśkowicami i Sołą to z Wisłą tym bardziej im się to nie uda.

05.05.2018r. (Grupa IV)
Karpaty Krosno - MKS Trzebinia 1:3 ⛔
Typ: 1
Kurs: 2.00 (sts)

Spotkanie dwóch zespołów ze strefy spadkowej, Trzebinia jest to drużyna jedyna w lidze, która nie zdobyła 3 punktów w meczach wyjazdowych. Karpaty mocniejsze są u siebie, podbudowani ostatnim zwycięstwem z Daleszycami pragną postawić kolejny krok w kierunku utrzymania a najlepsza okazja do tego jest w spotkaniu z bezpośrednim rywalem. Dodatkowo MKS jest najsłabszą drużyną w rundzie wiosennej i w ostatnim meczu włożyli z pewnością dużo zdrowia co może odbić się na meczu z Karpatami a sposób w jaki przegrali mecz z Motorem na pewno boli zawodników być może do dziś.
 
O 36

ozim123

Użytkownik
Nadchodzi kolejny weekend i kolejne spotkania.

3 liga, gr. IV:
JKS Jarosław - Stal Rzeszów
typ: 2 @1.60 (fortuna) ⛔⛔ 2-1 .. lekki szok.
JKS po wygranej z Krosnem i Unią Tarnów podejmie na własnym boisku zespół Stali Rzeszów, która ostatnio poległa 3-2 z Orlętami. Myślę, że Stal mocno podrażniona tym bardziej, że ostatnią bramkę stracili już w 90 minucie. Rozumiem to, że JKS walczy o utrzymanie ale kurs na Stal według mnie trochę zbyt wysoki i warto z niego skorzystać. Stal ma w swoich szeregach nie tylko więcej doświadczenia, ale także i więcej umiejętności. Argument własnego boiska za mną nie przemawia.
Avia Świdnik - Orlęta Radzyń Podlaski typ: 1 @2.10 (fortuna) ✅✅ 5-0
Niestety z braku czasu nie będę się rozpisywał ale po raz kolejny idę w stronę Avii Świdnik, ostatnio porażka 4-2 z Wólczanką, teraz wracają na własne boisko, będą chcieli się dobrze pokazać przed własną publiką i jak najbardziej są w stanie ograć Orlęta, które na pewno są mocno podbudowane ostatnimi wynikami ale mimo wszystko kadrowo lepiej wygląda zespół ze Świdnika.
Stal Rzeszów nie istniała w tym meczu, ciekawy jestem kursu na JKS w następnym meczu warto będzie postawić bo naprawdę się rozkręcili
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom