>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

III Liga - Sezon [2017/2018]

Status
Zamknięty.
zonu 635

zonu

Użytkownik
Kicha.
Z ciekawości - w naziemnym też byłby zwrot przy odbiorze?
Myślę, że tak. Niejednokrotnie złapałem taki sts czy fortune na ich błędzie w kursach i za każdym razem przyznawali mi zwrot. Wszystkie błędy (czy to swoje, czy nasze) rozstrzygają na swoją korzyść, ot profesjonalizm polskich buków.
Nie odchodząc od tematu III ligi...
Wiślanie - Wólczanka
Mam przeczucie, że to może być bardzo ciekawy pojedynek, którego wyniku w żaden sposób nie jestem w stanie przewidzieć ????

@edit
W naziemnym zwrotu nie mogą zrobić - kupon jest umową i nie dajcie sobie wmówić, że jest inaczej.
Zapytałem Panią z stsu czy zwrot również obejmuje kupony naziemne. Oto rozmowa:
Ja: Przyjmijmy, że obstawiłem w punkcie naziemnym mecz, w którym popełniliście błąd w kursach. Czy zwrot stawki obejmuje mój kupon? Czy tylko zakłady internetowe mogą ulec zwrotom?
Pomoc online STS: Jeżeli doszło do takiej sytuacji zwrot obejmuje wszystkie kupony z tym zakładem.
 
R 110

radek9513

Użytkownik
Nie lubie grac niskich kursów w 3 lidze , czego przykladem byla ostatnia kolejka typerów ktorzy tu tez obstawiają tą ligę .Dzis jednak bety wygladają solidnie i pokusze sie jednak zagrac ????
Co ja mam powiedzieć jak Stal Rzeszów i Podhale dały dupy ???? Przeceniłem zbyt mocno Podhale i niedoceniłem Wisły ???? Co do meczu Wiślanie - Wólczanka to remis albo minimalna wygrana Wólczanki ???? Myślę że punkt Pana Sitka zadowoli, grają z drużyną która nadal niezbyt wiadomo co konkretnie prezentuje, ot taki efekt kompletnego beniaminka ???? Bo drużyny typu Wisła, Wólczanka czy Chełmianka grają podobną piłkę jak przed spadkiem więc u nich można próbować porównywać cokolwiek ????
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Myślę, że tak. Niejednokrotnie złapałem taki sts czy fortune na ich błędzie w kursach i za każdym razem przyznawali mi zwrot. Wszystkie błędy (czy to swoje, czy nasze) rozstrzygają na swoją korzyść, ot profesjonalizm polskich buków.

Nie odchodząc od tematu III ligi...
Wiślanie - Wólczanka
Mam przeczucie, że to może być bardzo ciekawy pojedynek, którego wyniku w żaden sposób nie jestem w stanie przewidzieć ????


@edit


Zapytałem Panią z stsu czy zwrot również obejmuje kupony naziemne. Oto rozmowa:
STS już przegrał kiedyś podobną sprawę w sądzie, pewnie zmienili regulamin, trzeba sprawdzić.
 
B 0

ballleron

Użytkownik
Witam. Suche info na temat nadchodzącego weekendu i I grupy 3. ligi. W sobotę Widzew - MKS Ełk. Drużynę Widzewa oglądam na bieżąco i widać że ze Smuda drużyna rozkręca się &quot;z meczu na meczu&quot; jak zwykł mawiac Franio ???? Ełk z kolei po odejściu swojego najlepszego napastnika gra słabo i w 4meczach zdobył tylko 3 punkty. Wygrana Widzewa kurs ma bardzo niski ale już over 2.5 ma kurs w okolicy 1.55-1.60 a wg mnie padnie w tym meczu spokojnie nawet i więcej goli. Polecam
 
zonu 635

zonu

Użytkownik
JKS 1909 Jarosław - Podhale Nowy Targ | 2 @2,52 forbet 1-1
Z tego co wiem Podhale mocno zmotywowane na JKS, przyjechali nawet wcześniej do Jarosławia, a gospodarze pod względem meczów u siebie już od kilku sezonów plasują się w tej gorszej połówce tabeli. Jak już wcześniej koledzy zaznaczali, JKS potrzebuje jeszcze trochę czasu aby zgrać nowych zawodników. Możliwe, że wpadnę na ten mecz i serce by oczywiście chciało, aby komplet punktów został w Jarosławiu, ale rozum mówi co innego...
 
R 110

radek9513

Użytkownik
JKS 1909 Jarosław - Podhale Nowy Targ | 2 @2,52 forbet
Z tego co wiem Podhale mocno zmotywowane na JKS, przyjechali nawet wcześniej do Jarosławia, a gospodarze pod względem meczów u siebie już od kilku sezonów plasują się w tej gorszej połówce tabeli. Jak już wcześniej koledzy zaznaczali, JKS potrzebuje jeszcze trochę czasu aby zgrać nowych zawodników. Możliwe, że wpadnę na ten mecz i serce by oczywiście chciało, aby komplet punktów został w Jarosławiu, ale rozum mówi co innego...
Uważałbym na ten mecz. Jestem ciekaw kogo oni tam puszczą do sędziowania. Podhale może zostać skręcone w Jarosławiu żeby Motor lub Stal mógł ich dogonić.
Gwiżdże sędzia z Świętokrzyskiego, więc teoretycznie nie powinno być jakiś tam ukrytych podtekstów. Mimo wszystko to jest III Liga i jak to powiedział mój znajomy grający w jednym z zespołów jest ona świrnięta, tu każdy może wygrać z każdym ???? Zonu wybierz się na mecz, bo jestem ciekaw jak prezentuje się to Podhale okiem pobocznego widza, czy rzeczywiście aż tak dobrze to wygląda czy jednak nic specjalnego ????
 
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
Kolejna kolejka 3 ligii grupy II
Przodkowo-Polonia Środa 2 1,6 3,5 /10 fortuna 1-4

Ekipa gospodarzy rozpoczela sezon bardzo slabo przegrywajac 3-2 z Świtem Skowlin , Sokołem Kleczew 5-1 i na Bałtyku 5-0 . Widac ze obrona spisuje sie bardzo slabo , co nie mozna powiedziec o ekipie gosci z Wielkopolski.Gospodarze mieli ciezkich rywali na poczatek ale Polonia tez bardzie sie bila o czołowe lokaty w 3lidze. Zespół gości wprawdzie zremisował u siebie 0-0 z rezerwami Lecha ,ale prezentowal sie w tym meczu dobrze. Nie widze tu innej opcji jak wygranej Polonii Środy ktorzy maja na prawde solidną druzyne . Powinni strzelic 2-3 bramki i przechylic zwyciestwo na swoją korzysc !
Gryfino-Sokół 2 1,7 2/10 efortuna 0-1

Kolega juz wyzej wspominał ze zespół z Gryfina jest do spadku... W prawdzie mieli w ostatnich dwoch meczach godnych rywali do ogrania to przegrywali te mecze. Sokół w ostatnim meczu z Elaną tez przegral 2-0 u siebie ale w pierwszej połowie wyszli z bojaznią do rywala , w drugiej juz ich gra wygladala lepiej ... Licze ze wywiozą 3 punkty z Gryfina . Nie jest to jakis super pewniak ale w druzynie gosci jest na prawde kilku solidnych grajków.
Na sucho :
Centra Ostrów-Unia Solec x2 1,8 1/10 3-0
Pogoń II Szczecin -Kalisz 2 2,6 0,5/10 1-0
Elana-Bałtyk x2 1,79 0,5/10 2-0 Dwie ,trzy sytuacje dla Bałtyku to za mało zeby pokonac pewnie przyszlego zespołu drugiej ligi.

Kursy z Fortuny
Jako ,,pewniak&#39;&#39; można dodać Polonia Warszawa - GKS Wikielec 1 1,2 1-0 juz nigdy śmiesznych kursow
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
R 110

radek9513

Użytkownik
Spostrzeżenia przed sobotą. Przed meczem Stali Rzeszów z Motorem Lublin prezydent Rzeszowa wezwał na dywanik zawodników Stali i dał im rozkaz aby nie przegrali tego meczu. Jak dla mnie to głupota robić takie spotkania, teraz zawodnicy będą na 100% osrani, ponadto padły słowa że mają wszystko... Jeżeli chodzi o mecz Wisły z Chełmianką to czuję otwarty mecz, jeżeli Wisła zagra tak jak ze Stalą to wygra z Chełmianką.
 
zonu 635

zonu

Użytkownik
Spostrzeżenia przed sobotą. Przed meczem Stali Rzeszów z Motorem Lublin prezydent Rzeszowa wezwał na dywanik zawodników Stali i dał im rozkaz aby nie przegrali tego meczu. Jak dla mnie to głupota robić takie spotkania, teraz zawodnicy będą na 100% osrani, ponadto padły słowa że mają wszystko... Jeżeli chodzi o mecz Wisły z Chełmianką to czuję otwarty mecz, jeżeli Wisła zagra tak jak ze Stalą to wygra z Chełmianką.
Z tego co słyszałem Motor też ma jakąś presję, ze strony zarządu. Może być więc ciekawie!
Nie stawiam jednak dziś nic, zbyt &quot;dzikie&quot; mecze jak dla mnie.
 
R 110

radek9513

Użytkownik
Jak przeczuwałem tak było, dużo okazji i widać że chciało się grać chłopakom. Ale jak się nie wykorzystuje setek to się przegrywa. W ogóle, ten Piechniak jest słaby, wszystko co dostał to albo stracił albo podawał do przeciwników. Nic nie chciało wejść, nawet idealne wrzutki nie wchodziły ???? Ale fajnie grała Chełmianka tak samo jak i Wisła ????
Jest już skrót z meczu Wisła Sandomierz - Chełmianka Chełm na kanale itv Wisła na youtube ????
 
zonu 635

zonu

Użytkownik
Avia Świdnik - Soła Oświęcim | 2 @2,50 forbet 1-2
Zacznę może od Soły... Oprócz pierwszej kolejki, gdzie wygrali z Wisłą Sandomierz trzy kolejne mecze mieli z moim zdaniem bardzo wymagającymi przeciwnikami, bo zarówno dwóch beniaminków - Wólka jak i Chełmianka prezentują solidny poziom (przed sezonem pisałem, że Wólczanka może trochę namieszać), a także w ostatniej kolejce remis z liderującymi Orlętami. Może 0:4 z Chełmianką nie wygląda za dobrze, tak porażka na Wólce 1-2 gdzie na prawdę mało kto jest w stanie urwać punkty Wólczance, wygląda obiecująco.
Co do Avii - trochę słabo z formą, trener został zwolniony (już jest nowy) i wątpię, aby zawodnicy Avii tak nagle zaskoczyli i dali radę pokonać Sołę. Być może uda im się jakoś wybronić remis ale to przy odrobinie szczęścia.
Nie każdy może się z tym zgadzać, to są tylko moje spostrzeżenia.
@edit
Podhale miało 3-0 w 83&#39; ???? Skończyło się 3-3
 
R 110

radek9513

Użytkownik
W sobotę w Rzeszowie mecz zgodowy ale tu nie o takich rzeczach mowa. Stal powinna gładko poradzić sobie z Karpatami które są w fatalnej formie. Doszedł Kolbusz ze Stalówki i Gawle z Cracovii ale zanim się to zgra to minie chwila. Nie będzie to ładny mecz ale Stal wygra moim zdaniem, atuty ma po swojej stronie. Czuję że Resovia w Jarosławiu będzie mieć bardzo ciężko, bo niby JKS słabiutki ale na swoim boisku zdobyli wszystkie swoje punkty, więc tutaj będą walczyć i mogą ugrać punkt. Nie wiem co myśleć o Wiśle, wypadł Michalski, ale wraca Piątkowski. W Wólce remis do przerwy się utrzymywał, choć Wisła z tego co mi mówił zawodnik tego klubu to należał się karny Wiśle, kto wie jakby się mecz potoczył wtedy. Ponadto znowu stwarzają sobie mnóstwo sytuacji a nic do bramki nie wpada. Co by nie mówić, przyjeżdżają tam Orlęta które przyzwoicie zaczęły ligę, natomiast Wisła przed sezonem w sparingu wygrała z nimi 3:1. Ta liga jest dziwna, co pokazał mecz Podhala, jeżeli tym razem Wisła będzie o wiele skuteczniejsza to wygra, bo tam jest potencjał tylko trzeba to wykorzystać. Czuję że Wólczanka straci pierwsze punkty w tej kolejce, Chełmianka jest mocna co pokazała ze Stalą Rzeszów i Wisłą ????
 
zonu 635

zonu

Użytkownik
Kuszą mnie remisy przynajmniej w 3 meczach... JKS, Soła i Chełmianka.
Kolejka gdzie w większości przypadków każdy z każdym może wygrać i nie mam pojęcia jak to ugryźć.
 
R 110

radek9513

Użytkownik
Kuszą mnie remisy przynajmniej w 3 meczach... JKS, Soła i Chełmianka.
Kolejka gdzie w większości przypadków każdy z każdym może wygrać i nie mam pojęcia jak to ugryźć.
W Oświęcimiu taki sprawdzian dla KSZO, czy rzeczywiście są tak mocni czy jednak środek tabeli ???? W Jarosławiu gwiżdże sędzia z Tarnowa, ale myślę że remis tam będzie ???? W Chełmie ciężko, z jednej strony zawsze Wólczanka miała jakiś patent na Chełmiankę i wygrywała z nimi, jednak Chełmianka u siebie bardzo silna i czuję czystą wygraną ???? Myślę także że można dać na Spartakusa w meczu z Podlasiem ????
 
zonu 635

zonu

Użytkownik
Zgadzam się co do Spartakusa, jestem blisko decyzji aby na nich wjechać. Podlasie w meczu z JKSem było drużyną o wiele gorszą, jednak mieli więcej szczęścia. Nie byłem na meczu, ale po wpisie na fanpage&#39;u drużyny z Jarosłwia łatwo wywnioskować, że JKS był lepszy w każdym aspekcie gry. Po prostu nie chciało im wejść. Cytuję:
Dość powiedzieć, że w pierwszej połowie Podlasie było może raz czy dwa na naszej połowie, a ich nieporadność i częste podania do własnego bramkarze były kwitowane gwizdami około 800 osobowej publiczności.
 
R 110

radek9513

Użytkownik
Zgadzam się co do Spartakusa, jestem blisko decyzji aby na nich wjechać. Podlasie w meczu z JKSem było drużyną o wiele gorszą, jednak mieli więcej szczęścia. Nie byłem na meczu, ale po wpisie na fanpage&#39;u drużyny z Jarosłwia łatwo wywnioskować, że JKS był lepszy w każdym aspekcie gry. Po prostu nie chciało im wejść. Cytuję:
Stanę w obronie chłopaków z Jarosławia, czytałem komentarze na PodkarpacieLive w których widać było obrażanie rządzących jak i szydercze komentarze o odpaleniu. Ten skład jaki ma JKS jest dobry ale musi się zgrać, w dodatku z tego co wiem to kilku chłopaków ze składu było kontuzjowanych bądź chorych. JKS mimo tego co mówiło się przed sezonem kadrowo wygląda przyzwoicie. W Sandomierzu jest tak samo, wszystko wygląda przyzwoicie tylko niech zgrają się ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom