>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

III runda kwalifikacji Ligi Europejskiej [07-09.08.2018]

Status
Zamknięty.
mmatizz 4,9K

mmatizz

Użytkownik
Ludogorets sensacyjnie odpadł z LM z Węgrami. Wpływ na to miała rażąca nieskuteczność przy dużej liczbie strzałów i czerwona kartka w rewanżu. Dzisiaj już nie wierzę w kolejną wpadkę Ludo.
Ludogorets - Zrinjski, 1 @ 1,25 ✅

Tyraspol u siebie jest mocny, odpadli z eliminacji LM z nieobliczalną Shkendją. Przeciwnik teraz z jeszcze niższej półki. Wszyscy zdrowi, także 1:0 to absolutne minimum. Wysoka temperatura też moze zrobić swoje, dla drużyny złożonej z samych Islandczyków będą to niecodzienne warunki.
Sheriff Tiraspol - Valur Reykjavik, 1 @ 1,4 ✅

Torpedo Kutasy bardzo pozytywny zespół, który na swoim stadionie odprawił m in. Szeryfa Tyraspol i Vikingur. Mają ten ciąg na bramkę. Kukesi traci na wartości kiedy grają na wyjeździe. Mieli problem z Maltańczykami i ulegli Karabachowi aż 3:0.
Torpedo Kutaisi - KS Kukesi, 1 @ 1,55 ✅

Apollon to bardzo groźna drużyna, która już nie raz namieszała w europejskich pucharach. Oprócz samych umiejętności lepszych od graczy z Brześcia, upał nawet o godzinie 20:00 w Limassol będzie z korzyścią dla gospodarzy. Bardzo rzadko tracą gole, a ostatnia drużyna, która tam wygrała to APOEL w styczniu 2018.
Apollon Lim - Dinamo Brest, 1 @ 1,65 ✅

W tym meczu raczej łatwe zwycięstwo gospodarzy. Róźnica klas i celów na sezon. Olympiakos poprostu musi zagrać w LE po nieudanym sezonie ligowym. W lecie pozyskali ciekawego grajka od mistrzów z AEK, L. Christodoulopoulosa. Szwajcarzy groźni jedynie u siebie w lidzę i to dla slabszych zespołów.
Olympiakos - Luzern, 1 @ 1,45 ✅

Pechowo Lech trafił, bo do wylosowania były znacznie słabsze drużyny. Do tego brak Tiby, który napędza atak Lecha od początku sezonu. Genk w LE czuje się znakomicie i zapewne tutaj wygra, niewysoko ale wygra. Lech moze poszukać szansy w rewanżu, ewentualnie jak strzeli bramkę dzisiaj.
Genk - Lech Poznań, 1 @ 1,38 ✅

Gorący teren, a także o wiele lepszy skład Besiktasu od graczy z Austrii. Besiktas ma czego żałować, że nie zagra w LM, dlatego będą koniecznie chcieli awansować chociaż do LE. Myślę, że spokojne zwycięstwo graczy ze Stambułu. Linz odprawił w poprzedniej rundzie Norwegów, ale gdzie Norwedzy, a gdzie Besiktas.
Besiktas - Lask Linz, 1 @ 1,37 ✅

Największy faworyt dzisiaj i nie ma co się dziwić. Przy obecnych drużynach to faworyt do wygrania każdego meczu zwłaszcza w LE. Znowu będą prowadzić grę i wbiją pare bramek tylko kwestia ile. Do tego dochodzi okrutna temperatura w Sevilli nawet o poźnej godzinie. Litwini nie wytrzymają tempa narzuconego przez gospodarzy. Po prostu trafili najgorzej jak mogli.
FC Sevilla - Zalgiris Vilnius, 1 @ 1,07 ✅
AKO 8 = 13.13 totolotek bez podatku (stawka min. 20zł)
✅✅✅✅✅✅✅✅
gospodarze nie zawiedli, prócz legii :p
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Kurs na Dudelange dochodził do 15 (!) - jaka szkoda, że minął koło nosa... Ale pewno jak z Corck znowu awansują... Zobaczymy jakie będą kursy. Czy tam naprawdę jeden gościu zajmuje się na co dzień smażeniem naleśników ? ????
watpie, kazda pilka kopnieta na glupa do przodu to sytuacja bramkowa dla Dudelange, to juz chyba ostatnia szansa zeby taki kurs tam na gosci dali.
Wspolczuje tym co grali jedynke na Legie +1.5 czy - . nieistotne i te handicapy na Seville, po 0-2.bo przeciez juz w pierwszej polowie miala strzelic ze 4 spokojnie,takie mecze sie sklada na kuponach za duza sume i ludzie mysla, ze to latwa kasa, a pozniej pol wyplaty nie maja.
i jeszcze taka ciekawostka
Legia-Luksemburg
Posiadanie piłki: 46 do 54%
Strzały: 9-14
Rogi 4-5
czy my jestesmy w domu wariatow?
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Dobre ! Też miałem grać wczoraj bardzo grubo na 0-3 handi dla Dude po 1,42, ale zobaczyłem co wyprawia Bordeaux i wykreowałem wizję, że Legia to bd takie Bordeaux.
No cóż, chyba jednak nie.
 
B 212

bulek78

Użytkownik
Póki jest jeszcze opcja ciekawa, to proponuję brać 1,75 na awans Dudelange w fortunie. Czczym przechwałkom legionistów, że wyeliminują luksemburczyków nie ma co wierzyć, podobnie wypowiadali się przed Trnavą, a sytuacja tylko niewiele lepsza niż ta przed rewanżem ze Słowakami. 2:0 da awans, ale czy rozbita mentalnie Legia jest w stanie to zwojować? Atmosfera tam jest gorsza niż zła, Vukovic który kontynuuje &quot;passę&quot; zapoczatkowaną przez Klafa zwala winę na pismaków, w drużynie każdy za każdym w ogień też nie pójdzie, niekończące się opowieści o blokowaniu Jędzy przez Mioduskiego też nie pozostawają bez wpływu na szatnię. Dudelange tego nie wypuści, bo przed rewanżem wiele się w Legii na pewno nie zmieni.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Póki jest jeszcze opcja ciekawa, to proponuję brać 1,75 na awans Dudelange w fortunie. Czczym przechwałkom legionistów, że wyeliminują luksemburczyków nie ma co wierzyć, podobnie wypowiadali się przed Trnavą, a sytuacja tylko niewiele lepsza niż ta przed rewanżem ze Słowakami. 2:0 da awans, ale czy rozbita mentalnie Legia jest w stanie to zwojować? Atmosfera tam jest gorsza niż zła, Vukovic który kontynuuje &quot;passę&quot; zapoczatkowaną przez Klafa zwala winę na pismaków, w drużynie każdy za każdym w ogień też nie pójdzie, niekończące się opowieści o blokowaniu Jędzy przez Mioduskiego też nie pozostawają bez wpływu na szatnię. Dudelange tego nie wypuści, bo przed rewanżem wiele się w Legii na pewno nie zmieni.
Jeżeli oni nie ogarną trenera do tego czasu to ja nie wiem. Wg mnie w tym tygodniu powinniśmy znać już jakieś nazwiska. Chyba, że Legia nie wierzy w ogranie Cluj i woli to zorganizować na chłodno ????
Jak patrzę na ten cały produkt zwany ekstraklasą to zaczynam mieć podejrzenia, że polska liga jest jak albańska a Legia to taki Skenderbau co ustawia te mecze ligowe ale w pucharach jest weryfikacja. Chciałbym, żeby tak było, bo dawałoby to nadzieję. Rzeczywistość, jest jednak inna. Liga polska nie odstaje poziomem od ligi islandzkiej, jesteśmy tak słabi, że komentatorzy nc+ odchodzą ze stacji, bo im już sumienie nie pozwala na chwalenie zawodnika któremu piłka nie odskoczyła...
Ci wszyscy piłkarze zza granicy to się śmieją, że trening odwalą a później na piwerko wyskoczą i ogólnie Polska to nawet fajny kraj, są kibice i wgl ;) To może jak był bojkot PZPN to bojkot Ekstraklasy ?
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Dopóki cały ten system oparty jest na podmiotowości a nie osobistej odpowiedzialności to tak będzie, ale tego żadnym czerwonym regulowaniem się nie zrobi. Zmiany indywidualnie w każdym klubie musi przeprowadzić właściciel, któremu z założenia powinno zależeć na efektach. Ale tu wracamy do wspomnianej podmiotowości. Niestety to wszystko nie działa tak, jak osiedlowy warzywniak.
Z punktu widzenia czysto sportowego to mam wrażenie że jest tragicznie, ale jeszcze nie ma kataklizmu. Tak, jesteśmy szczebelek wyżej nad najsłabszymi i właśnie dlatego nasze kluby z takimi założeniami powinny wychodzić na boisko, a oni się rzucają na ogarniętych rywali jak pies na kota. Legia gdyby w pierwszym meczu z Trnavą zamurowała bramkę i kontrowała to najmniej by ugrała remis (bo Trnava też nie była źle dysponowana). Z tymi Luksemburczykami to samo. Murować i kontrować, a oni się zachowują jakby wycieczka turystyczna z Tre Fiori albo La Fiority przyjechała. No to im wycieczka z Luksemburga pokazała, że za głupotę się płaci. Lech to samo wczoraj. Oni mają jakieś odrealnione widzenie poziomu swojej gry. Są leszczami a na boisku noszą się jak panowie piłkarze. Za to 2:0 to oni powinni Bogu dziękować bo ich nieudolność ustawiania się była tak niemiłosiernie karcona, że o 6:0 pretensji by mieć nie można.
Jagiellonia pokazała najwięcej jak narazie i choć raczej odpadnie, to nie powiem że się błaźnili.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Po tym co się obecnie pisze Legia raczej nie będzie chciała zostać wyeliminowana przez kelnerów choć uważam, że w LE nie chcą grać żeby nie być ciągle atakowani przez media... Jednak przegrać z takim zespołem to już naprawdę wstyd na maxa. Na naszym podwórku nikt specjalnie nie będzie się nimi przejmował. Myślę, że Legia mimo wszystko awansuje. Z Trnavą nie było źle gdyby nie głupota obrońców i izraelski sędzia...
 
M 7,7K

mcz

Użytkownik
oczywiście żę przegrają rewanż. długi jakoś trzeba spłacić, a jaki jest lepszy sposób niż postawienie przez swoich kolesi dużej sumki na Dudelange u buka?
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Gdyby media w tym kraju były normalne i nie legijne to.powinnismy tutaj mieć już publiczny lincz tych ofiar losu... Mimo wszystko.warto na nich chyba postawić w rewanżu a nóż będzie jakieś 0-1 i powiedzą walczyliśmy ale.sie nie udalo.
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
No a nie ma linczu? Przecież od rana wszyscy linczuja piłkarzy, klub, Mioduskiego. I jako kibic Legii uważam że bardzo słusznie.
Nie wiem czego oczekujesz więcej ?
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Po tym co się obecnie pisze Legia raczej nie będzie chciała zostać wyeliminowana przez kelnerów choć uważam, że w LE nie chcą grać żeby nie być ciągle atakowani przez media... Jednak przegrać z takim zespołem to już naprawdę wstyd na maxa. Na naszym podwórku nikt specjalnie nie będzie się nimi przejmował. Myślę, że Legia mimo wszystko awansuje. Z Trnavą nie było źle gdyby nie głupota obrońców i izraelski sędzia...
To Legia jest kelnerami! popatrz na staty z meczu, taka formacja jak obrona w Legii nie istneje z przodu zero pomyslu.Ci z lux szybko zorientowali sie z jakimi ogorkami maja do czynienia i wcale nie bronili.Dogonili nas Azerowie czy kazachowie a nawet zaczeli ogrywac teraz kolej na lux i wyspy owcze.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
To Legia jest kelnerami! popatrz na staty z meczu, taka formacja jak obrona w Legii nie istneje z przodu zero pomyslu.Ci z lux szybko zorientowali sie z jakimi ogorkami maja do czynienia i wcale nie bronili.Dogonili nas Azerowie czy kazachowie a nawet zaczeli ogrywac teraz kolej na lux i wyspy owcze.
Jest na to odpowiedź... Biedną Legię dopadają ciągle jakieś kosmiczne kataklizmy - najpierw u siebie zatrucie, teraz u siebie upały... ???? A tak na serio to na wyjazdach grają lepiej... Nawet największy antyfan Legii musi przyznać, że z Trnavą na wyjeździe zagrali o 100% lepiej... Jeśli tak zagrają teraz powinni jednak awansować... Skłaniam się mimo wszystko do typu na awans Legii lub bezpieczniej AH:-1.
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Jest na to odpowiedź... Biedną Legię dopadają ciągle jakieś kosmiczne kataklizmy - najpierw u siebie zatrucie, teraz u siebie upały... ???? A tak na serio to na wyjazdach grają lepiej... Nawet największy antyfan Legii musi przyznać, że z Trnavą na wyjeździe zagrali o 100% lepiej... Jeśli tak zagrają teraz powinni jednak awansować... Skłaniam się mimo wszystko do typu na awans Legii lub bezpieczniej AH:-1.
Ło zobacz. Jeszcze kilkanaście godzin temu pisałeś że kursik 15 na Dudelange przeszedł koło nosa, a teraz chcesz grać handicapy na Legię. Kobieta zmienną jest.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ło zobacz. Jeszcze kilkanaście godzin temu pisałeś że kursik 15 na Dudelange przeszedł koło nosa, a teraz chcesz grać handicapy na Legię. Kobieta zmienną jest.
Ale po co te złośliwości z kobietą ? Zresztą dla mnie kobiety są lepsze od facetów więc może to i nie obraza ????
A teraz ad rem: widzisz chyba pewną różnicę pomiędzy 1 meczem, a drugim. Jak nie to muszę wyjaśnić jak prawdziwemu facetowi (macho ???? ) - 1 mecz już się rozegrał i był w innym mieście, a nawet państwie, była inna pogoda, inne nastawienie i pewno inna drużyna (bo może być rotacja w rewanżu). 2 mecz będzie już z innym wynikiem z 1, w innym kraju itd... ???? Jak się okazało po czasie było value na Dudelange, ale teraz buki poszły w 2 stronę i być może jest value w awansie Legii... Nic nie chcę grać, tylko się głośno zastanawiam i rozpocząłem dyskusję na ten temat. Niestety taki wpis jak Twój nie ma żadnej wartości i nie o to mi chodzi... ????
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Ale po co te złośliwości z kobietą ? Zresztą dla mnie kobiety są lepsze od facetów więc może to i nie obraza ????
A teraz ad rem: widzisz chyba pewną różnicę pomiędzy 1 meczem, a drugim. Jak nie to muszę wyjaśnić jak prawdziwemu facetowi (macho ???? ) - 1 mecz już się rozegrał i był w innym mieście, a nawet państwie, była inna pogoda, inne nastawienie i pewno inna drużyna (bo może być rotacja w rewanżu). 2 mecz będzie już z innym wynikiem z 1, w innym kraju itd... ???? Jak się okazało po czasie było value na Dudelange, ale teraz buki poszły w 2 stronę i być może jest value w awansie Legii... Nic nie chcę grać, tylko się głośno zastanawiam i rozpocząłem dyskusję na ten temat. Niestety taki wpis jak Twój nie ma żadnej wartości i nie o to mi chodzi... ????
Sporo zależy od tego czy przyjdzie jakiś trener czy nie. Omijałbym typowanie tego meczu szerokim łukiem.
W sumie to co wy chcecie od Legii ? Czy wy chodzicie do pracy jak jesteście chorzy ? Lekarz wam wypisuje L4 i macie normalnie płacone 80% za nicnierobienie. Chłopaki z Łazienkowskiej nie dość że mogli siedzieć na zwolnieniu to wyszli na murawę i grali. Groźny wirus, biegunki, chemikalia (malowana murawa w Trnavie) to i tak niezły wynik wykręcili i to z kim :
&quot;Marc Andre Krusk ma na koncie niemal sto występów w Bundeslidze w barwach Borussii Dortmund. Milan Bisevac zagrał ponad 250 razy w Ligue 1, m.in. w barwach PSG czy Lyonu. W koszulce młodzieżowego Bayernu Monachium biegał też Yannick Kakoko – wymienia Elvinger.&quot;
Dortmund, PSG, Lyon, Bayern. W porównaniu do 0-6 to Legia ugrała przyzwoity wynik.
 
J 108

jasiecky

Użytkownik
nie wydaje wam się kurs na trencin lekko przesadzony? co prawda grają na wyjeździe, ale wygrywając 4:0 pokazali, że potrafią grać, a przy ich stylu gry raczej będą walczyli o kolejne bramki
 
wladyslaw-ii-jagiello 88

wladyslaw-ii-jagiello

Użytkownik
Moim zdaniem przesadzony kurs to ponad 5 na awans Kairatu Ałmaty. Ten czeski klub tuzem nie jest, a na dalekim wschodzie zwłaszcza Kazachstanie gra się ciezko. Kazachowie w 2 rundzie już pokonali silne Az Alkmaar wynikiem 2-0 który gdyby powtórzyli mieliby dogrywkę
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom