>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

III runda kwalifikacji Ligi Europejskiej [16.08.2018] REWANŻE

Status
Zamknięty.
typer36 456

typer36

Użytkownik
W Polsce koncentrujemy się na starciu mistrza Luksemburga, tymczasem w tymże małym kraju nie mniejszą ekscytację powodują wyniki osiągane przez innego pucharowicza z Niedercorn.
Do bardzo ciekawego starcia może dojść w rundzie IV, decydującej o awansie do fazy grupowej. Starciem tym może być okazja do rewanżu dla zasłużonego w Szkocji Glasgow Rangers, którzy to zostali lekko upokorzeni przez luksemburski Progres Niedercorn w I rundzie zeszłorocznych eliminacji. Aby do tego starcia doszło, Rangersi muszą utrzymać zaliczkę (3:1) uzyskaną na własnym terenie z Mariborem, a Progres musi odrobić jedną bramkę straty do rosyjskiego zespołu FK Ufa. Łatwiejsze zadanie przed Szkotami, jednak Luksemburczycy w tych eliminacjach eliminowali już dwa dużo wyżej notowane zespoły FK Qabalę i Honved Budapeszt i również w tej rundzie pokuszą się o niespodziankę.
Wg bardzo nieoficjalnych informacji znalezionych w internecie wynika, że piłkarze Progresu grają o coś więcej. Jak wiadomo w pucharach nie grają u siebie, a część piłkarzy to zawodowi piłkarze (to że oni po nocach jeżdżą wóżkiem widłowym i gotują w knajpach to tylko tacy janusze wszystkich sportów jak Borek i Kołtoń mogą wygadywać) opłacani przez prywatnych inwestorów, reszta kręci się wokół sportu i chciałaby się temu poświęcić. Jeśli drużyna awansuje do decydującej rundy to miasto pokryje większą część kosztów administracyjnych, zapewni wszystkim nieduże ale stabilne kontrakty i sfinansuje przebudowę Stade Jos Haupert. Nie ma żadnych oficjalnych umów, narazie wszystkie strony dogadują temat. Tego do końca nie obczajam, kto tam z kim musi się dogadać, bo klub w dużej części finansuje miasto, ale mniej istotne, plota ciekawa.
No ale najpierw trzeba pogonić FK Ufę
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Na Cyprze bardzo ciężko się gra wszystkim. Jutro znowu temperatura będzie wynosiła około 35 stopni. Beer Sheva niedawno poległ na wyjeździe z Zagrzebiem 5:0, Apoel rozbił estońską Florę 5:0 u siebie.
Typu nie neguję, bo APOEL z podpórką wrzucam do trebla, ale musiałem zareagować: , bo to argumenty na siłę i nie warto oszukiwać siebie samego robiąc analizy.
1) sprawdź gdzie leży Beer Sheva, nieco niżej na równoleżniku, pomiędzy egiptem a bliskim wschodem, podejrzewam, że tam temperatura odczuwalna jest taka sama jak na Cyprze albo i wyższa ;) .
2) Porównujesz Florę Tallin do Dinamo Zagrzeb? Serio? ????
Ja od siebie, cały czas myślę o graniu przeciwko austriackim drużynom. Tak obserwuję wyniki eliminacji LE i LM
i widzę, że cały czas jest piach. , coś niedobrego tam się dzieje... i poszukam czegoś sobie, grając przeciwko nim.
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Widze, ze zabranie Eduardo wszystkich zmobilizowalo swoja droga jak to jest , ze on moze byc brany pod uwage, a Jedrzejczyk nie?
Swoja droga Legia, to chyba najbardziej przereklamowany zespol w europie, po tym co zagrali z Trnava i Dudelange nikt by nie postawil gdyby sie nie nazywal Legia.
Dudelange vs Legia (AH-1) kurs: 2,02 buk: LVBET
Dudelange vs Legia (AH-2,25) kurs: 4,65 buk: LVBET
Dudelange vs Legia (awans) kurs: 2,10 buk: LVBET
Wchodzę w to stawką wyższą niż zwykle. Powiedzmy, że podwójną... Nie oglądałem pierwszego meczu i może i dobrze... bo miałbym spaczony obraz... Jeśli ktoś mnie zaatakuje o ten akapit - Panowie hejterzy, od razu piszę, że nie będę na to odpowiadał bo by mi to zajęło z 2 godziny wam wyjaśniać co mam na myśli pisząc &quot;spaczony&quot; obraz kiedy przecież jedną z żelaznych zasad bukmacherki jest ta - &quot;zespół jest tak dobry jak jego ostatni mecz&quot; (w tym wypadku z tym samym przeciwnikiem w tych samych rozgrywkach)... Legia nawet jeśli nie będzie chciała dalej grać w LE to równocześnie nie będzie chciała zostać wyeliminowana przez półamatorów. Na moje pytanie z poprzedniego meczu - czy to prawda, że jeden z zawodników Dudelange zawodowo smaży naleśniki nikt mi nie odpisał... ???? Powiem tak - Legia nie odda tego, żeby się z niej nie śmiali, a to dla prawdziwych facetów jedna z ważniejszych spraw. Teraz sportowo - nie ma co pisać - Legia nawet bez formy jest zespołem ZAWODOWYM. Sportowo i na papierze to przepaść...
Juz nie takie sprawy byly Niemcy z Korea czy Apoel z Sudava, ten klub z luksemburga jakos sie w tej 3r el znalazl, nie robmy z nich chlopakow zwolanych z blokow na mecz ligi osiedlowej,widzialem ich mecz z Vidi w el LM, w naszej lidze spokojnie by sie utrzymali, moze i polprofesjonalny klub, ale w naszej lidze wiekszosc to takie zespoly, gdyby byli lukseburczykami tez by smazyli nalesniki i dorabiali kopiac pilke,kwestia nie jest tego co legia chce tylko co moze na boisku zrobic. Sam jestem ciekaw tego meczu Legia potopi jutro wszystkich razem ze soba, czy awansuja i bedzie euforia jakby do LM weszli, nie moge sie doczekac tego widowiska.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Jak wygrali na Legii to np remis u siebie nie bedzie zadnym cudem, argumentow nie ma zadnych poza tym, ze piszecie, ze to frajerzy z luksemburga, buki nie sa glupie i nie dali by takiego kursu na latwy awans po kusach jasno widac kto jest faworytem do awansu w tym klubie ze dwoch luksemburczykow gra poza tym francuzi, portugalczycy czy niemcy z nizszych lig tak samo jak w 80% klubow naszej ligi i to jeszcze sporo z nich sie wyroznia.Jezeli juz obstawic Legie to lepiej za drobne.
Przypomne tez wszystkim, ze jest jeszcze jeden klub z lux niedercom, ktory awansowal do 3 r a pierwszy mecz w rosji tylko 1-2 dostali i tez maja szanse na awans.To nie sa lata 90-te panowie, kiedy w takich klubach grali sami amatorzy.
 
miles87 63

miles87

Użytkownik
Mecz będzie otwarty i bramki na bank się pojawią pytanie tylko ile konter wykorzystają przyjaciele z luxemburgu. Ze względu na ofensywny przebieg spotkania głupio byłoby nie zagrać overa. W meczu ligowy, trener Toppmoller dał odpocząć swoim najważniejszym zawodnikom więc wypoczęci powinni odpowiedni &quot;ugościć&quot; przeciwników i nie ma co się sugerować ligowym meczem przegranym 0:2. Nie grało chyba 7 podstawowych zawodników (cała ofensywa). Bet oczywisty na jutro to over 2,5.
Over 2,5
Kurs: 1,85
Unibet
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Takie cuda się zdarzały już w LE, że chyba warto postawić tą symboliczną dyszkę na
Trenczyn @11
Dyn.Mińsk @14
Ako wychodzi @154 obie drużyny wygrało gładko aż po 4:0!
można próbować nawet 02 czy coś innego w stronę gości chociaż oni już nic nie muszą ale jeśli wygrywasz z kimś 4:0 to coś to musi znaczyć majątek to to nie jest a przy odrobinie szczęścia można zarobić ????
A tak bez analizy to dobrym betem wydaję mi się AEK Larnaca po 2.08 spadło z 2.50 wygrali 2:0 na wyjeździe ze Sturmem i uważam, że u siebie na swoim stadionie powinno być formalnością wygranie i przypieczętowanie awansu.
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Ja mysle, ze Molde, Partizan i Suduva beda jedynki kursy ponad 1.6
Apoel 1X, Maccabi powinni spokojnie pokonac ormian, a Braga Zorie, ale kursy slabe.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europy, Kwalifikacje
Godzina: 20:00
FC Dudelange - Legia Warszawa

Typ: Legia (-1)
Kurs: 2,50
Bukmacher: fortuna
Analiza
Po ubiegłotygodniowym blamażu z Dudelange kubeł pomyj na głowy piłkarzy Legii został wylany kilkukrotnie. Ja osobiście nie wyobrażałem sobie innego wyniku niż zwycięstwa gospodarzy i to przynajmniej z handikapem a tu jednak nastąpiła sensacja, bo tego typu słowa należy użyć. W dniu dzisiejszym odbędzie się rewanż i jeszcze kilka lat temu rozważania czy &quot;Stołeczni&quot; wygrają wcale by nie było, była by dyskusja ile bramek im strzelą. Jeśli Legia odpadnie z Dudelange będzie to największa kompromitacja klubowej piłki i mam nadzieje że &quot;grajki&quot; ze stolicy do tego nie dopuszczą. Kilka dni temu zatrudniony został nowy trener który jest znany ze swej impulsywności i charakteru. Podczas trenerki kilkukrotnie wysyłany był na trybuny za swoje zachowanie. Myślę że podczas tych kilku dni swej pracy w Legii zmotywuje zawodników, bo umiejętności już mają, do wygrania z rywalem z Luksemburga.Zawodnicy w wywiadach i reportażach zapewniają że zmażą plamę z Warszawy i rozgromią rywala. Mam nadzieje że te obietnice nie będą bez pokrycia i nasz Ekstraklasowy przedstawiciel spokojnie przejdzie rywala gromiąc go w tym meczu.
 
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
Ja od siebie proponuje ako na zwyciestwa Midtjylland. Maccabi Gent I rosenborg. Jest wogole na Sali lekarz? Koles post wczesniej silne dragi musi miec piszac o tym ze legia oddala mecz idac do buka Dzieci drogie polska Pilka klubowa to dno I nie zdziwie sie jak dzis znowu dostana wpierdol pozdrawiam I sa lepsze sposoby na zarobek niz granie jakiejs legii w pucharach
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Dzisiaj cała Polska oprócz kibiców Legii powinna kibicować Luksemburczykom. Tak samo innym rywalom polskich ekip. Awans Legii to będzie kolejne pompowanie balonika i utrzymywanie fikcji jaka była chociażby ubiegłoroczna LM. Ta ekstraklasa musi w końcu upaść na totalne dno a takim był by brak żadnej drużyny dalej. Chyba nikomu w tym kraju nie szkoda piłkarzy bo to jedna z najgorszych obok polityków czy mundurowych po.czesci grup.spolecznych darmozjadów więc ściskamy ksciuki za luksemburczykow. Sam chętnie postawiłbym na Legię ale nie będę grał na coś co łamie mi serce,.pozdro.i.sorry za.taki offtopowy pościk!
A tak na boku dla mnie ciekawie wyglądają bety na win Rapidu oraz awans Rijeki mimo niekorzystnego wyniku w pierwszym meczu. Może ktoś się wypowie o tych spotkaniach?
 
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
Widzę że kursy na Trenczyn @12 i Dudelange @6.1 wzrosły więc gramy na nich @73.2 ponieważ Feyenoord nic nie gra ostatnio i to samo Legia i czuję że po prostu ten puchar oleją
 
kibic-zwierze 42,5K

kibic-zwierze

Użytkownik
Widzę że kursy na Trenczyn @12 i Dudelange @6.1 wzrosły więc gramy na nich @73.2 ponieważ Feyenoord nic nie gra ostatnio i to samo Legia i czuję że po prostu ten puchar oleją
Jak Legia może olać coś od czego zależy ich bieżące finansowanie? Nie twierdzę, że przejdą chociaż sam mam ich zagranych ale jak odpadną to nie z powodu olania.
Olane to raczej zostało przez Feyenord albo Zenit.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Apeluję do moderatorów o wprowadzenie cenzury jakościowej na tym forum, bo człowiekowi się odechciewa zaglądać jak widzi takie dyskusje. Jeden wyzywa od naleśnikarzy, drugi prostak od pastuchów, jeszcze trzeci zaraz dorzuci kolejne rewelacje. Prawda jest taka, że zarobki w tym Dudelange nie odbiegają od słabszych i srednich zespołów naszej ekstraklasy, a w tamtejszych mediach otwarcie mówią o tym, że w najbliższych latach celem jest Liga Mistrzów a teraz przynajmniej Liga Europy, ekscytacja wielka ale zdziwienie już niekoniecznie. Kilka lat temu takie same treści napływały z Azerbejdżanu, Kazachstanu i innych krajów gdzie piłka kulała. Czy to są rodzime sukcesy czy spowodowane zaciągiem piłkarzy i kapitału nie ma znaczenia, po prostu trzeba śledzić co się dzieje w tych ligach bo może niedługo kolejny wydawałoby się no-name nas będzie eliminował i się okaże że tylko u nas i w san marino nic się nie zmienia a każdy kraj będzie miał po dwa zespoły naszpikowane ambicją i kierowane wg jakiejś koncepcji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Dzisiaj cała Polska oprócz kibiców Legii powinna kibicować Luksemburczykom. Tak samo innym rywalom polskich ekip. Awans Legii to będzie kolejne pompowanie balonika i utrzymywanie fikcji jaka była chociażby ubiegłoroczna LM. Ta ekstraklasa musi w końcu upaść na totalne dno a takim był by brak żadnej drużyny dalej. Chyba nikomu w tym kraju nie szkoda piłkarzy bo to jedna z najgorszych obok polityków czy mundurowych po.czesci grup.spolecznych darmozjadów więc ściskamy ksciuki za luksemburczykow. Sam chętnie postawiłbym na Legię ale nie będę grał na coś co łamie mi serce,.pozdro.i.sorry za.taki offtopowy pościk!
A tak na boku dla mnie ciekawie wyglądają bety na win Rapidu oraz awans Rijeki mimo niekorzystnego wyniku w pierwszym meczu. Może ktoś się wypowie o tych spotkaniach?
W ubieglym sezonie zaden klub nie awansowal do fazy grupowej i nic to nie poprawilo. ponad 200 obcokrajowcow w polskiej lidze a moze 5 robi roznice, powinni jakies limity wprowadzc bo sciagaja najtanszy szrot.

A co do twojego pytania to nie pchalbym sie w kluby z Austrii poza Salzburgiem to maja druzyny na poziomie naszej ligi.kluby ze slowacji potrafia postraszyc w tym sezonie, liga tansza od naszej i bez tylu obcokrajowcow 5 sortu a lepiej wypadaja.
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Aek Larnaca - Sturm Graz:
Goście poniżej 0.5 gola @2.8 ✅
Lech Poznań - Genk:
Gospodarze poniżej 0.5 gola @2.7 ⛔
AKO: @7.56 unibet ⛔
E; mogło byc lepiej, ale chociaż jeden siedzi wiec ok

Brakiem oferty na rożne czy kartki postanowiłem sie nie pchać w niskie kursy w strone drużyn, które najbardziej mnie przekonują. Ugryze to w ten sposób. Jak ktoś już wczesniej pisał austriackie drużyny maja problem, jedynie Salzburg jeszcze Rapid jako tako wyglada, ale pozostałe drużyny naprawde cienko się prezentują. Do tego jadą na jeden z najtrudniejszych terenów jakim jest gorący Cypr. Drużyna gospodarzy wygrywając pierwszy mecz 2:0 na wyjezdzie w zasadzie rozstrzygnęła ten dwumecz, dzis dokona formalności i przebiega ten mecz, skonczy sie moim zdaniem 1:0 albo bezbramkowym remisem. Nie sądzę żeby drużyne gości było stać na strzelenie bramki na wyjezdzie przeciwko defensywnie nastawionej drużynie i po prostu lepszej. Kurs warty uwagi dlatego pobieram.
Podobnego przekonania jestem co do meczu Lecha z Genk. 2-0 to chyba najniższy wymiar kary jaki mogli poznaniacy ponieść. Genk zdeklasowało ich. Obijali słupki i poprzeczki nie raz i nie dwa. A do tego Lech nawet nie próbował czegokolwiek zrobić. Dzis jeśli spróbuje cos zrobić, zagrać trochę piłka to drużyna z Belgii szybko sprowadzi ich na ziemie brameczka. Widzę ten mecz jako nudny i rozstrzygnięty, goście nie bedą wylewać z siebie siódmych potów bo po prostu nie musza, powinni zagrać na posiadanie, władować jedna bramkę dla świetego spokoju i przeczekać 90minut. O meczu z Sosnowcem nawet nie wspominam bo to śmiech na sali mowić o tamtym meczu w kontekscie tego - kilka klas różnicy, także niczego nie odzwierciedla. Widniejący kurs na takie wydarzenie biorę z pocałowaniem rączki. Myslalem tez o podobnym wydarzeniu w strone jagielloni ale kurs niższy a w pierwszym meczu wyglądali naprawde bardzi przyzwoicie i przez długi okres grali jak równy z równym, ich myśle ze na bramkę stać.
Oba wydarzenia gram oprócz singlami rownież w dublu.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
W ubieglym sezonie zaden klub nie awansowal do fazy grupowej i nic to nie poprawilo. ponad 200 obcokrajowcow w polskiej lidze a moze 5 robi roznice, powinni jakies limity wprowadzc bo sciagaja najtanszy szrot.

A co do twojego pytania to nie pchalbym sie w kluby z Austrii poza Salzburgiem to maja druzyny na poziomie naszej ligi.kluby ze slowacji potrafia postraszyc w tym sezonie, liga tansza od naszej i bez tylu obcokrajowcow 5 sortu a lepiej wypadaja.
A kto ci da gwarancje że Polski piłkarz da więcej jakości niż zagraniczny? Ile piłkarzy z ekstraklapy zagrało na mundialu 1,2 ? Ilu wyjechało za granicę, i gra w podstawowym w składzie w zagranicznej lidze?... kilku? Reszta grzeje ławę albo jest wypożyczana do 2 lub 3 ligowych klubow. Właśnie według mnie błędem było wprowadzenie limitu co do graczy spoza unii...bo tak można byłoby sprowadzić jakąś perełkę z Brazylii czy Nigerii, bądź Senegalu, ...itd...
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy, kwalifikacje
Godzina: 17:00
Spotkanie: Progres Niedercorn - FK Ufa
Typ: 1
Kurs: 3,68
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Pora na rewanże. W pierwszym spotkaniu w Rosji padł wynik 2-1 dla FK Ufa. Zespół z Luksemburgu mocno zaskakuje od tamtego sezonu, kiedy to wyeliminował Glasgow Rangers w eliminacjach Ligi Europy a w tej edycji przeszli już Gabalę z Azerbejdżanu i Honved z Węgier. Zespoły z Luksemburgu robią bardzo duże postępy i myślę, że dziś &quot;gospodarze&quot; nie są bez szans aby wygrać to spotkanie. Wprawdzie Progres Niedercorn nie gra na swoim domowym stadionie spotkań w kwalifikacjach Ligi Europy ale nie powinien to być problem, bo przecież i z Gabalą i z Honved też tak było. Zespół gości nie wydaje mi się być specjalnie mocniejszy od tych rywali, których Niedercorn już wyeliminował więc spróbuję tutaj niespodzianki i pogram na zwycięstwo zespołu z Luksemburgu.
⛔ 2-2
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy, kwalifikacje
Godzina: 19:00
Spotkanie: CFR Cluj - Alashkert
Typ: 1
Kurs: 1,34
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
✅ 5-0
Dyscyplina:
Piłka nożna - Liga Europy, kwalifikacje
Godzina: 19:00
Spotkanie: Zalgiris Wilno - Sevilla FC
Typ: 2
Kurs: 1,23
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Tutaj wspólnie napiszę krótko o obu typach. Według mnie Cluj i Sevilla są za mocne dla swoich rywali i wygrają te spotkania. Cluj na wyjeździe wygrał 2-0 teraz powinni spokojnie postawić kropkę nad i. Sevilla mimo, że u siebie wygrała tylko 1-0 i w niedzielę grała mecz o Superpuchar Hiszpani z Barceloną rozgrywany w Maroko i później udała się w daleką podróż na Litwę, to myślę, że niespodzianki nie będzie i wygra to spotkanie. Kadrowo oba te zespoły dla mnie są zdecydowanie mocniejsze i nie widzę tutaj możliwości na niespodziankę.
✅ 0-5
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy, kwalifikacje
Godzina: 21:00
Spotkanie: Valur - Sheriff Tiraspol
Typ: 2
Kurs: 2,10
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Tego typu przyznam się, że się trochę obawiam ale po takim kursie aż żal nie zagrać na Sheriff. W pierwszym spotkaniu zespół z Mołdawii wygrał u siebie 1-0 i teraz będzie bronił niewielkiej zaliczki. Gospodarze z Islandii z pewnością postawią trudne warunki rywalowi ale dla mnie kadrowo zespołem mocniejszym jest Sheriff i ma więcej indywidualności w składzie i po takim kursie musiałem spróbować pograć w ich stronę. Jednak więcej doświadczenia na arenie europejskiej jest po stronie gości i myślę, że ostatecznie wygrają to spotkanie.
⛔ 2-1
 
mmatizz 4,9K

mmatizz

Użytkownik
Kairat Almaty - Sigma Olomouc
Gospodarze mogą powalczyć w rewanżu. Oprócz czynnika geograficznego dochodzi bardzo dobra gra u siebie. W pierwszym meczu przegrali 2:0, głównie za sprawą czerwonej kartki w pierwszej połowie. Czesi grając z zaliczką na trudnym terenie powinni minimalnie przegrać.
Kairat Almaty @ 1.75 ⛔
AEK Larnaka - Sturm Graz

Larnaka na swoim stadionie jest bardzo groźna. Sturm Graz przegrał mecz u siebie, a także czerwoną kartkę w ostatniej minucie dostał ich kapitan, gracz ofensywny. O 17:30 w Larnace będzie potworny upał. Raczej spokojne zwycięstwo gospodarzy pomimo zaliczki 0:2 na wyjeździe.
AEK Larnaka @ 2.05 ✅
APOEL Nikozja - Hapoel Beer Sheva

Mecze APOELu z przeciwnikami z porównywalnym poziomem zawsze warto grać jeśli grają u siebie. W pierwszym meczu 2:2 i czerwoną kartkę na koniec dostał Dellatorre czyli ich podstawowy napastnik, ale w drużynie z Nikozji jak pokazują ostatnie mecze, bramkę potrafi zdobyć niemal każdy zawodnik Druzyna z Izraela na wyjeździe nie gra już tak spektakularnie, ostatnio ulegli w Zagrzebiu aż 5:0.
APOEL Nikozja @ 1.95 ✅
Suduva - Spartaks Jurmala

Suduva to obecnie najlepsza drużyna ligi litewskiej, Jako, że litewska liga jest lepsza niż łotewska, to można iść w strone gospodarzy. Jednak, żeby nie patrzeć tylko na ligi, to Suduva ostatnio ograła APOEL i sensacyjnie wyrzuciła ich z LM. Spartaks to drużyna słaba, choc postawili się Crvenie Zvezdzie w I rundzie. Myślę, że znowu wygrają, może nawet więcej niż 1:0 jak było w pierwszym meczu.
Suduva @ 1.65 ⛔
AKO 4 = 11,54 w totolotku bez podatku
 
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Prosze dyskutowac tylko i wylacznie na temat meczy rozgrywanych w ramach LE. Kolejne posty, ktore nie beda pisane w kontekscie dzisiejszych meczy beda kasowane. Dziekuje.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Burnley - Bsaksehir
Basaksehir -1 EH rzuty rożne @3.4 uni
Przepaść piłkarska była widoczna w 1 meczu. Anglicy typowa murarka i oczekiwanie na cud, a Turcy grali bardzo ciekawą piłkę, ale ciężko było im przejść tę zaporę Burnley.
Teraz oczekuję trochę wyżej ustawionego zespołu gospodarzy, ale goście też grają nieźle na wyjazdach, więc dopóki nie będą mieli korzystnego wyniku, to oni będą drużyną prowadzącą grę. Mają bardzo mocne skrzydła, którzy robią dużo wiatru jak Elia i Visca. Na pewno mocno przesadzili z tym kursem. Według mnie jeżeli goście nie obejmą szybko prowadzenia, a przy jednej strzelonej gospodarze muszą strzelić aż dwie, to nie oddadzą inicjatywy i sami będą grać swoją piłkę i również nabijać rogi...
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom