>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

III runda kwalifikacji Ligi Europejskiej [16.08.2018] REWANŻE

Status
Zamknięty.
G 42

gks711

Użytkownik
Takie cuda się zdarzały już w LE, że chyba warto postawić tą symboliczną dyszkę na
Trenczyn @11
Dyn.Mińsk @14
Ako wychodzi @154 obie drużyny wygrało gładko aż po 4:0!
można próbować nawet 02 czy coś innego w stronę gości chociaż oni już nic nie muszą ale jeśli wygrywasz z kimś 4:0 to coś to musi znaczyć majątek to to nie jest a przy odrobinie szczęścia można zarobić ????
A tak bez analizy to dobrym betem wydaję mi się AEK Larnaca po 2.08 spadło z 2.50 wygrali 2:0 na wyjeździe ze Sturmem i uważam, że u siebie na swoim stadionie powinno być formalnością wygranie i przypieczętowanie awansu.
Dzięki kolego za pomysł. W etoto kurs @198.
Ja dodatkowo puściłem wariata Ołomuniec, Niedercorn, Dudelange @120.
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Dudelange - Legia
Typ: 1 - awans
Kurs: 1,85
Godz: 20:00
Bukmacher: Totolotek
Tydzień temu wiara w Dudelange, a właściwie to przede wszystkim brak wiary w aktualną dyspozycję warszawskiej Legii się opłacało. Zespół z Luksemburga w Warszawie nie dał się zdominować i wyglądał jak drużyna po prostu lepsza. Kryzys w Warszawie nadal obecny, a przecież zmiana trenera nie zadziała z dnia na dzień. W dodatku sama kadra meczowa dziwna, bo tylko czterech typowych obrońców. Dudelange przygotowywało się cały tydzień na ten rewanż, ma korzystny wynik, a u siebie są jeszcze groźniejsi. Tym razem dodatni handicap jest trochę mały kurs, więc gram na awans ekipy z Luksemburga, bo przecież do tego wystarczy nawet porażka ;).
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Ja pograłem dziś lekko bo to LE i różne jaja się dzieją,
Braga - Zorya / 1
Maccabi - Pyunik / 1
Dudelange - Legia / 2
Rijeka - Sarpsborg 08 / 1
@3,48 - 1j

Nie ma co się opisywać zbytnio nad &quot;jedynkami&quot;. Tak naprawdę rywale zarówno Bragi, Maccabi i Rijeki mogli zdziałać coś tylko i wyłącznie u siebie, żeby myśleć o awansie. Maccabi mocno dominowało Ormian, Rijeka i Braga dość wyrównane mecze aczkolwiek u siebie nie pozostawiam zbytnio wielkich szans przyjezdny. Braga i Rijeka u siebie są bardzo mocne. Choćby ostatnie 2 mecze Bragi u siebie to 4-0 i 4-2. Rijeka też mocniejsza ekipa od Norwegów, a od jakiegoś czasu oglądam tę ligę, widziałem parę ich meczy i no Chorwaci powinni wygrać na spokojnie. Maccabi to 2 półki wyżej niż Pyunik, szanujmy się, jeśli nie awansują w 90&#39; to wstyd i hańba. Podobnie jak pierwszy mecz Legii, do którego nie wracajmy bo po co się zadręczać. Najgorszy ich mecz w pucharach od lat. Dudelange to nie są zawodowcy, oglądając Legię mam podobne wrażenie o ich zespole ale jednak są lepsi, przynajmniej na papierze. Malarz zapowiedział, że zagrają dalej, więc pewnie w klubie też wierzą i mam nadzieję, że wyjdą z mottem J. Wójcika &quot;kiełbasy do góry i golimy frajerów!&quot;. Oby tak było. Wszyscy z powyższych ekip powinni wygrać. Jednak należy pamiętać, że to piłka a przede wszystkim LE.
 
wladyslaw-ii-jagiello 88

wladyslaw-ii-jagiello

Użytkownik
Sęk w tym, że ten &quot;szrot&quot; to już nie taki szrot jak kiedyś. Postęp drużyn z Luxemburga na przestrzeni ostatnich lat jest spory. Poszli śladami Kazachstanu i Azerbejdżanu.

Januszowe myślenie, eeeeeeee Luxemburg a co to, wstyd z nimi odpaść to awansujemy nie ważne jak słabo gra na nasza drużyna, ale awansujemy. Bo przecież oni są z Luxemburga, a na to że grają tam Francuzi, Niemcy czy Portugalczyk to już nikt nie spojrzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Januszowe myślenie, eeeeeeee Luxemburg a co to, wstyd z nimi odpaść to awansujemy nie ważne jak słabo gra na nasza drużyna, ale awansujemy. Bo przecież oni są z Luxemburga, a na to że grają tam Francuzi, Niemcy czy Portugalczyk to już nikt nie spojrzy.
Ale tu nie chodzi, że grają Niemcy czy Portugalczyk... Niech sobie nawet gra eskimos... ???? Chodzi o to, że to drużyna PÓŁAMATORSKA... Jak było z Corck ? wymęczone 1:0, a potem Legia ich rozniosła... Przecież nawet z Trnavą gdyby nie idiotyczne zachowanie obrońców + izraelski sędzia, który nie zawahał się dać 2 czerwonych kartek, Legia potencjalnie mogła zdobyć awans... Mamy coś takiego, my Polacy, w naturze, ale zauważyłem, że to dotyczy w ogóle piłki, że jak się pali d. to wtedy zespoły grają na niebotycznym poziomie...
Zespół w którym część zawodników sprząta śmieci lub smaży naleśniki, a jako hobby taktuje piłkę zderza się z zespołem w pełni zawodowym... Ja rozumiem, że Legia gra(ła) padakę, wszystko ok, ale to jak byśmy mierzyli zespoły z innych bajek. Wyszkolenie techniczne, wytrzymałość fizyczna, umiejętności czysto sportowe są po stronie Legii... w porównaniu z Dundlakami. Do tego nowy trener (efekt miotły) i nawet jak by Legia za bardzo nie miała ochoty grać w LE to tym bardziej nie będzie chciała aby cały świat piłkarski się z nich śmiał, że zostali wywaleni przez naleśnikarzy... ????
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
adamo80 , Legia przeważa, ale tylko na papierze. Na boisku nie jest w stanie udowodnić swojej wartości. Obrona to dramat, środek pola zresztą też, zero rozegrania czy składnych akcji. Na murawę wychodzi 11 gości, ale nie stanowią drużyny na ten moment. Takie są fakty i nie ma powodu, by zaklinać rzeczywistość.
 
kaczmarek86 318

kaczmarek86

Użytkownik
Dudelange - Legia W.
Dudelange lub remis - kurs 2.25 ✅ 2:2

Czy naprawdę uważacie, że Legia grając taki kał jest w stanie dziś wygrać w Luksemburgu? Nowy trener to nie czarodziej i nic się nie zmieni w kilka dni jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.
Lech i Jagiellonia też w du..e , trzeba płakać nad poziomem polskiej ligi
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
Feyenoord - Trenczyn podwójna szansa (1.poł. lub mecz) 2-2 6,4 Fortuna⛔

Taka ciekawa perełka Feye jest kompletnie bez formy 4 na Słowacji w lidze kolejna kompromitacja 2-0 z De Superboeren czyli wieśniakami z De Graafschap i teraz graja u siebie na popularnej wannie...Będzie nerwowo i kibice im nie odpuszcza na taka formę ...goście graja bardzo fajnie w ataku stwarzają sobie mnóstwo sytuacji ale w obronie czasem robią sporo baboli...granie na Feye po takim kursie nie opłacalne moze bts i jakieś overki bramkowe ale taki bet od fortunki warto rozważyć bo Trenczyn z trenerem Monizem zrobi wszystko zeby dobrze sie w portowym mieście pokazać .Ricardo Moniz jest holendrem i byl w sztabie szkółce Feyenoordu zna ich doskonale....co było widać w 1 meczu, wiec to będzie poważne granie chłopaki będą si chcieli pokazać plus zawsze maja w swoim składzie jakiś ciekawych holenderskich piłkarzy wiec...tu moze byc bardzo ciekawie i sporo sie będzie działo.Forma czysto piłkarska zdecydowanie po stronie słowaków...i wielki holenderski gigant moze zatonąć....

Apoel Nikozja - H.Beer Sheva 1 1,91 ✅Fortuna Chyba muszę sie kiedyś wybrać na wakacje na wyspę...bo cos lubię ich grac ostatnio :p Obie nacje raczej lepiej graja na własnych stadionach tutaj Cypryjczycy maja świetna zaliczkę z Shevy 2-2 to jest....Apoel doświadczona ekipa zmienili trenera graja bardzo ofensywnie troszkę brakuje skuteczności przez co odpadli z eliminacji do LM ale z każdym meczem ta ekipa lepiej wygląda....
Din.Brest - Apollon Lim 1✅ 2,62 Fortuna Tutaj sprawa awansu chyba została załatwiona na Cyprze. Apollon rozbił białorusinów 4-0 zero i teraz mogą spokojnie pograć na wyjeździe- trener ma troszkę po rotować składem a Brest u siebie prezentuje sie bardzo solidnie co pokazała poprzednia runda i wyeliminowanie greckiego Atromitosu potrafią grac atakować i strzelać bardzo duzo bramek....

Basel - Vitesse Arnhem BTS 1,71⛔ Fortuna Obie ekipy wybitnie ofensywne wiec...bo bramce na głowę to nie powinien być wielki problem patrząc jaki wynik byl w 1 meczu.... .Basel to juz nie ta ekipa z LM z tamtego sezonu maja fajna zaliczkę z Arnhem 1-0 w 90 minucie... szalony holender Ricky van Wolfswinkel dobry znajomy na holenderski i światowych boiskach... Basel popełniają blendy w obronie łapią sporo fauli kartek graja bardzo agresywnie wiec Holendrzy moim zdaniem będą mieli sporo sytuacji do kontry czyli to co potrafią grac najlepiej...maja kilu świetnych technicznie piłkarzy.Trener Slutsky jest doświadczony ograny w europejskich pucharach i...myślę ze ktoś z tercetu Thulani Serero Tim Matavz czy Bryan Linssen strzeli gola w w parku świętego Jacoba będzie ciekawie....
Gent - Jagiellonia BTS 2,56 Fortuna✅
Taki kurs to mała perełka moim skromnym zdaniem. Jaga gra bardzo solidnie i w lidze i w europejskich pucharach -rywal trudny wymagający tak jak tydzień temu pisałem faworyt graja ofensywna piłkę ale raczej cały czas się zgrywają szukają formy .Jaga nie ma nic do stracenia wynik z 1 spotkania niekorzystny 1-0 w plecy teraz musza spróbować zaatakować wiec myślę...ze to zrobią- tutaj Gent moze sie cofnąć i kontrować Jagę.Gospodarze strzela gola to nasza białostocka pszczółka nie wiele traci będzie musiała robić swoje czyli szukać bramek atakować .Jaga musi szukać takiego spotkania jak w Portugalii czyli szalonego bramkowego meczu- musi zaskoczyć czymś rywali bo oni maja swój wynik ekipa Mamrota i tak swoje zrobiła pozytywnie zaskoczyła i raczej będzie pozytywnie odbierana za swoje wyczyny w europie podoba mi sie podejście Jagi do europejskich pucharów w szczególności ich trenera który uważa ze problemem nie jest granie co 3 dni bo to jest przyjemności i ich zawód tylko podrożę... one meczą i wybijają z rytmu....

jeszcze 2 bety do polskich moja L moja miłość osobiście nie pamiętam takiej lipy wiec teraz zmiana trenera i...szalony SA Pinto na ławace czy to poskleja...mam mieszane uczucia ale zostawię je dla sobie- ja na razie mamy zaskoczenia w kadrze meczowe np. wraca Eduardo

F91 Dudelange - Legia Warszawa over 2,5 2,00 forBET✅

Chyba jedyny prawilny bet bramki musza paść jeśli Legia cos chce to musi tu strzelić minimum 2 gole. Śmiejemy sie z tych Luksemburczyków ale oni zarabiają słabe pieniądze do tego co graja w przeciwieństwie do naszych gwiazdek...tam jest 2 luksów reszta zachodnich solidnych graczy z Francji Niemiec itp to ze pracują na boku nie ma znaczenia- dobry naleśnik lubi tez dorobić....graja fajna ofensywna piłkę klepali nas w stolicy to...u siebie napewno będą groźni będą wstanie strzelić gola marzą w awans i szanse sa spore wiedza o co graja bo w week w meczu ligowym trener wszystkich najlepszych oszczędzał...moze byc wielki piłkarski dzień w Luksemburgu bo jeszcze gra Progres tylko ze UFA sie tak nie...ja nasze gwiazdki.



Lech Poznań - KRC Genk STRZELI GOLA J. Amaral 3,75 forBET⛔

Lech z remisem 1.75 forBET⛔

Nie znam składów i nie wiem czy Ivan groźny wystawi Portugalczyka ale za każdym razem gdy gram coś- betuje w stronę Lecha wspominam o Amaralu bo ten chłopak robi różnice świetna technika przyjecie piłki jeszcze troszkę kuleje forma fizyczna i zgranie z partnerami ale...czasem tez nie ma skuteczności jak w rew. z Solgirskiem ale jest duzy potencjał razem z Tiba robią robotę w Lechu. Graja ciekawie ofensywnie dzisiaj, Lech liczy na wsparcie kibiców i...Djordievic chce powalczyć z młoda ekipa z Genku i myślę ze szanse Lecha u siebie sa na wygranie tego meczu albo nie przegranie a kursy niezle....Poznaniacy potrafią grac ładnie ofensywnie maja dobre momenty szczególnie Kostevych ktory na skrzydle gra bardzo dobrze ofensywnie dobra wrzutka .Lech kadrowo ciekawie wyglądają....maja potencjał to powinno byc fajne spotkanie Genk dużo dobrych młodych chłopaków graja ciekawie.

Cytuj Edytuj
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Sęk w tym, że ten &quot;szrot&quot; to już nie taki szrot jak kiedyś. Postęp drużyn z Luxemburga na przestrzeni ostatnich lat jest spory. Poszli śladami Kazachstanu i Azerbejdżanu.

Januszowe myślenie, eeeeeeee Luxemburg a co to, wstyd z nimi odpaść to awansujemy nie ważne jak słabo gra na nasza drużyna, ale awansujemy. Bo przecież oni są z Luxemburga, a na to że grają tam Francuzi, Niemcy czy Portugalczyk to już nikt nie spojrzy.
No owszem grają, ale jacy? Bez żadnego poważnego klubu w CV, czy mają się bać gości z przeszłością w 3 Bundeslidze, AEK Larnaca, Rezerw Borussi czy spadkowicza (ostatnie miejsce) z Ligue 2 ? Grają, ale co z tego, skoro nie są to wirtuozi.
 
ziemniak 199

ziemniak

Użytkownik
Dla ryzykantów za drobne:
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy, kwalifikacje
Godzina: 19:00
Spotkanie: Zenit St Petersburg - Dynamo Mińsk
Typ: 2
Kurs: 13
Bukmacher: Fortuna
Pierwsze spotkanie zakończyło się rozbiciem Zenitu aż 4-0 przez drużynę Dynama Mińsk.
Na ostatnie 23 spotkania Dynamo Mińsk przegrał tylko 2 razy.
4 dni temu wygrali oni derby Mińska z FC Mińsk 2-0.
Zenit ostatnie 23 spotkania to 5 porażek.
Ostatnio (3dni temu) rozegrali pierwszy mecz w sezonie zwycięstwo 1-0 nad Rubinem Kazań.
Bukmacherzy wskazują na faworyta zespół Zenitu (kurs 1.20).
Ale faworyt nie ma szans na awans.
Do tego Dynamo Mińsk na wyjeździe wcale takim słabym zespołem nie jest bilans ostatnich 20 spotkań to:
- 15 zwycięstw
- 2 remisy
- 3 porażki
Zenit 24 spotkania u siebie:
- 17 zwycięstw
- 4 remisy
- 3 porazki
Zespoły porównywalne jeśli chodzi o suche statystyki.
Liga Rosyjska oczywiście dużo lepsza niż Białoruska ale czy Białorusini odpuszcza ten mecz ?
Nie sądzę.
Skrót poprzedniego spotkania:


Mecz za drobne dla dobrych emocji.
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
Lech Poznań - KRC Genk
STRZELI GOLA J. Amaral 3,75 forBET
Lech z remisem 1.75 forBET
Nie znam składów i nie wiem czy Ivan groźny wystawi Portugalczyka ale za każdym razem gdy gram coś- betuje w stronę Lecha wspominam o Amaralu bo ten chłopak robi różnice świetna technika przyjecie piłki jeszcze troszkę kuleje forma fizyczna i zgranie z partnerami ale...czasem tez nie ma skuteczności jak w rew. z Solgirskiem ale jest duzy potencjał razem z Tiba robią robotę w Lechu. Graja ciekawie ofensywnie dzisiaj, Lech liczy na wsparcie kibiców i...Djordievic chce powalczyć z młoda ekipa z Genku i myślę ze szanse Lecha u siebie sa na wygranie tego meczu albo nie przegranie a kursy niezle....Poznaniacy potrafią grac ładnie ofensywnie maja dobre momenty szczególnie Kostevych ktory na skrzydle gra bardzo dobrze ofensywnie dobra wrzutka .Lech kadrowo ciekawie wyglądają....maja potencjał to powinno byc fajne spotkanie Genk dużo dobrych młodych chłopaków graja ciekawie.
Nie zgodzę się. Pierwszy mecz pokazał przepaść dzielącą oba zespoły. Dwubramkowa wygrana to najniższy wymiar kary. Belgowie w poprzednią niedzielę w lidzę się oszczędzali personalnie (mimo to wygrali 0-2 na wyjeździe), więc liczę że dzisiaj podejdą poważnie do sprawy i nie odpuszczą. Lech w lidze 4-0-0, ale nawet Zagłębie Sosnowiec mogło/powinno w ostatnim meczu strzelić co najmniej 2 gole. Kolejorz w obronie jest naprawdę słaby. Bramkarz czy to Buric czy to Putnocky też nie pomagają.
Lech dziś bez Makuszewskiego, ale zagra Tiba. Jego brak w Belgii był bardzo widoczny. Najlepszy transfer Lecha od lat. Rogne miał być dziś gotowy do gry.
Dla mnie co najmniej DNB Genk.
Sędziuję Włoch Marco Guida. Daję sporo kartek. Liczę, że mimo wszystko Lech powalczy i będzie choć trochę emocji, a co za tym idzie kartek. Liczę na co najmniej 4 kartki.

Ps. Amaral wcale nie musi wyjść w pierwszym składzie. Zaraz powinno się okazać.
 
lednydzbanek 2

lednydzbanek

Użytkownik
Legia awans 2.0 efortuna
Sprawa jest prosta - piłkarzyki będą dziś zasuwać na 6 biegu, bo inaczej im się skończy ta Kraina Miodem Płynąca, z setkami tysięcy pensji na miesiąc i zabawowym miastem.
Mecz decydujący o finansowej przyszłości klubu, z klubem z Luksemburga...
Pomijając to, że pierwszy mecz zagrali jakby tam był gruby fix.
 
cruel21 151

cruel21

Użytkownik
Cześć. Dla mnie dziś odpadniecie Legii było by wielką kompromitacją, jednak nie zakładam takiego scenariuszu, co prawda nie jestem kibicem Legii jednak dziś będę za nich ściskał kcuki. Pierwszy mecz oglądałem jednym okiem bo ciężko było na to patrzeć jednak mam nadzieje że dziś bedzie trochę lepsze widowisko. Pierwszy mecz trudno idzie w nie pamięć i nie sądzę żeby drugi raz coś takiego się wydarzyło, także dla mnie dzisiejszy kurs 2,00 na awans Legii pobieram w ciemno
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Ludzie uświadomcie sobie że Zenit odpuścił LE ( czytaj pierwszy mecz) . Dla nich to żaden zaszczyt tam grać. Lepiej całe siły rzucić na ligę by za rok znowu zagościć w LM. Dzisiaj na spokojnie wygrają 2:0 czy 3:1 by zachować twarz.
 
roger198585 8

roger198585

Użytkownik
w tej chwili rozum przegrał , 2;0 przegrywa legia
jeśli ludzie co tyle zarabiają przegrywają po stylu gry jak u mnie co gram w okręgówce , to świat sie zatrzymał , cofam wszystko co powiedziałem , myślałem ze mój klub ma ambicje i jaja, bo można nie być przygotowany i zlej formie , ale ambicje i jaja sie ma albo nie , i iść tzw watraby dla własnego siebie , panowie zal was
 
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
Ja od siebie proponuje ako na zwyciestwa Midtjylland. Maccabi Gent I rosenborg. Jest wogole na Sali lekarz? Koles post wczesniej silne dragi musi miec piszac o tym ze legia oddala mecz idac do buka Dzieci drogie polska Pilka klubowa to dno I nie zdziwie sie jak dzis znowu dostana wpierdol pozdrawiam I sa lepsze sposoby na zarobek niz granie jakiejs legii w pucharach
✅ ✅ ✅ Tak jak przewidywalem siadlo ladnie wszystko I Legia tez dala dupki zgodnie z planem overek 2.5 zlapane po 2.20 live to bylo jedyne Co z tego gralem. Ostrzegalem ze Legia to nie jest dobre miejsce do lokowania hajcu. Ja dzis plus mega pozdrawiam I zycze duzych wygranych :bow:
 
ziemniak 199

ziemniak

Użytkownik
Ludzie uświadomcie sobie że Zenit odpuścił LE ( czytaj pierwszy mecz) . Dla nich to żaden zaszczyt tam grać. Lepiej całe siły rzucić na ligę by za rok znowu zagościć w LM. Dzisiaj na spokojnie wygrają 2:0 czy 3:1 by zachować twarz.
No to się grubo pomyliliśmy.
Nie dość że wygrali 4-0 w normalnym czasie to w dogrywce dobili rywala 4-1...
I awans (kurs 7.60 w Fortunie był bo patrzyłem).
W tym 2 rzuty karne w dogrywce.
Się Ruscy wkurzyli.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom