>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

III runda kwalifikacji Ligi Europejskiej (27.07.2017)

Status
Zamknięty.
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
1. FC Utrecht - Lech Poznań 1 2.00
2. PSV Eindhoven - NK Osijek 1 1.20
3. Brondby IF - HNK Hajduk Split BTS 1.70
AKO @~4

1. Lech Poznań jak wiadomo już ostatnio miał spore problemy z drużyną która w swojej rodzimej lidze jest zwykłym szarakiem i nie reprezentuje jakiegoś wysokiego poziomu. W ostatnich sezonach zauważyłem, że topowe ekstraklasowe drużyny słabo wchodzą w sezon, co jest zapewne spowodowane stałym wyprzedawaniem lepszych zawodników. Cierpimy na tym niemiłosiernie. Holenderski Utrecht jaką by nie był drużyną to reprezentuje ligę Holenderską. Poziom piłki jest tam znacznie wyższy. Do tego dochodzi własne boisko. Nie życzę źle naszym rodzimym drużynom, ale większość argumentów przemawia tutaj za gospodarzami.
Samego typu nie będę negować, ale..

Haugesund był naprawdę solidną ekipą, w trakcie sezonu i dobrej formie. Kto wie czy nie lepszą na tą chwilę od Utrechtu? Dzisiaj wieczorem się okażę.

Utrecht prawdopodobnie dziś bez swojej największej gwiazdy. Sporo innych kontuzji w zespole i zdaje się, skład rowniez mocno zmieniony.

Lige holenderska jeszcze nie ruszyła, jej poziom jest raczej malejacy. W poprzedniej rundzie LE nie zachwycili.

Dla mnie no bet.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Witaj
Oto moja propozycja RR na dziś ???? Planuje zrobić kupon po najniższych liniach overowych
Co ty na to ? Coś byś dodał ? coś ujał ? Z góry dzieki za kom

http://fotowrzut.pl/7ISZYX47U5
Tylko gdzie znalezc, takie zaklady na kornery, bo w polskich bukach oferta jest uboga, chcialem sam zagrac taka tasiemke overova na kornery wplacilem do totolotka, ale okazalo sie ze kursy mieli tylko na poszczegolne mecze
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga europy, kwalifikacje
Godzina: 21:05
Spotkanie: FC Everton - MFK Ruzomberok
Typ: handicap Everton -1.5
Kurs: 1,36
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Dla mnie ze wszystkich dzisiejszych spotkań kwalifikacyjnych Ligi Europy, ten typ jest najpewniejszym. Everton kadrowo jaki jest każdy wie więc nie ma sensu o tym pisać i u siebie na własnym boisku powinien zwyciężyć przewagą minimum 2 goli. Ruzomberok po drodze do tej 3 rundy kwalifikacyjnej wyeliminował serbską Vojvodinę a następnie norweski Brann, jednak w obu tych przypadkach miał trochę szczęścia, bo równie dobrze rywale mogli przejść dalej gdyby wykorzystali swoje sytuacje. W tej rundzie już myślę, że limit szczęścia się skończy i górą w tym pierwszym spotkaniu będzie zdecydowanie Everton. Liczę, że gospodarze zwyciężą minimum 2 golami i pokryją tego handicapa.
⛔ 1-0

Oprócz tego jeszcze takie dwa typki na over w rzutach rożnych
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga europy, kwalifikacje
Godzina: 20:00
Spotkanie: Brondby IF - Hajduk Split
Typ: rzuty rożne over 7.5
Kurs: 1,21
Bukmacher: 1xbet
✅ 8 rzutów rożnych

Dyscyplina: Piłka nożna - Liga europy, kwalifikacje
Godzina: 20:30
Spotkanie: KAA Gent - SCR Altach
Typ: rzuty rożne over 7.5
Kurs: 1,31
Bukmacher: 1xbet
✅ 12 rzutów rożnych
Tutaj krótko i ogólnie o obu spotkaniach. Myślę, że w obu typach obie drużyny będą miały swoje okazje i myślę, że typ na over 7.5 zostanie pokryty. Liczę w tych dwóch spotkaniach na ofensywne mecze i sytuacje z obu stron. Brondby u siebie z pewnością będzie atakować, bo z tego co widziałem w ich ostatnich meczach taki mają styl gry więc i sami powinni mieć sytuacje i przeciwnik tez powinien mieć, bo na kontry też się nadzieją a Hajduk tylko bronić się też nie będzie. To samo dotyczy meczu Gent - Altach chociaż tutaj myślę, że dużo większa dominacja będzie po stronie gospodarzy ale altach też może groźnie kontrować. W obu meczach te minimum 8 rzutów rożnych myślę, że spokojnie padnie i linia zostanie pokryta ???? Kursy dobre na podwyższenie sobie AKO.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
M 59

mixon

Użytkownik
Aberdeen - Apollon
Ja w tym spotkaniu spróbuje pograć coś w stronę gości z Cypru. Liga szkocka nie licząc Celticu zrównała poziomem mniej więc do Irlandii, dwójka ich reprezentantów w LE (w tym słynni Rangersi) odpadli w 1 rundzie z zespołami z Litwy i Luksemburga. Aberdeen rozpoczęło zmagania od 2 rundy, gdzie wymęczyło awans (po 1:1 u siebie i 2:0 na wyjeździe po golach w końcowej fazie meczu) z bośniackim Siroki Brijeg. Apollon gładko poradził sobie w 2 rundzie z mołdawską Zarią. Liczę że Cypryjczycy będę w stanie osiągnąć już korzystny wynik w 1 meczu, ale główny mój typ to awans Apollonu, w rewanżu u siebie powinni być zdecydowanym faworytem.
Typy:
Apollon DNB kurs 2,45 Fortuna
Apollon awans kurs 1,9 Totolotek

Pogram coś w stronę Midtjyllan. Drużyna świetnie ułożona taktycznie, pewnie każdy słyszał o ich sposobie podejścia do zespołu. Ograni w pucharach, w tym roku bez problemu przeszli 2 rundy, dla Arki to za wysokie progi, może u siebie powalczą ale wg. mnie i tutaj przegrają.
Typ:
Midtjylland kurs 1,85 Totolotek
 
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
FK Mlada Bolesław - Skenderbeu Korce/B]
Typ: gol w obu połowach - TAK ✅✅✅
Kurs: 1.9 LVBET
Witam. Dzisiaj pierwsze mecze trzeciej rundy kwalifikacyjnej do Ligi Europy. Ja biorę na tepetę mecz pomiędzy czeską Mlada Bolesław a albańskim Skenderbeu Korce. Ciekawy zakład oferuje LVBET a mianowicie że zarówno w pierwszej jak i drugiej połowie padnie przynajmniej jeden gol. Ciekawy kurs a prawdopodobieństwo w miarę duże. Czesi bardzo overowa drużyna, na ostatnie 12 meczy aż w jedenastu over 2.5 bramki. W poprzedniej rundzie wyeliminowali irlandzki Shamrock stosunkiem bramek 5-2 więc raczej poważnie podchodzą do gry w pucharach. Przeciwnikami dzisiaj Albańczycy, zespół moim zdaniem dużo słabszy od Czechów. Do przerwy Mlada powinna spokojnie coś ustrzelić a w drugiej połowie gra się otworzy i też jakaś bramka padnie. W poprzedniej rundzie Skenderbeu ograli Kazachów z Ałmat co było małą niespodzianką, bramki 3-1 w dwumeczu, możliwe że dzisiaj też coś strzelą, Czesi przed sezonem, jakieś błędy mogą się pojawić. Podsumowując spodziewam się w Czechach ofensywnego meczu i ta jedna bramka w obu połowach powinna spokojnie wpaść.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
J 11

jackman

Użytkownik
Co roku angielskie kluby olewają LE i wg mnie w tym sezonie będzie podobnie z Evertonem. Pamiętając mecze w LE West Ham, Southampton czy nawet Tottenhamu, widać, że kluby nie chcą grać więcej meczy w sezonie w pucharze, w którym nagrody finansowe czy nawet prestiż są mniejsze niż w nich lidze. Mecz w podstawowej jedenastce ma zacząć powracający do klubu W. Rooney, oprócz niego trener pewnie będzie chciał sprawdzić paru zawodników przed startem Premier League. Z kolej Ruzomberok może nie jest mocnym klubem, będą grali zapewne defensywnie, a ja liczę na wolne tempo meczu i bardziej mecz o charakterze &quot;byle zagrać&quot; i zbytnio się nie zmęczyć.
Typ na mecz:
Poniżej 2.5 @ 2.50
✅✅✅

można też spróbować:
awans: MTK Ruzomberok @ 11

ale to jeszcze nie w tej fazie chyba, w następnej rundzie na kogo Everton by nie trafił, będę grał na ich rywala.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
alive 11

alive

Użytkownik
Trakai - Shkendija
Zdziwiony jestem, że jeszcze nikt nie wybrał tego spotkania do analizy. Z jednej strony mamy drużynę z Litwy, która pokonała czwartą drużynę ligi szkockiej(2:1, 1:0) i obecnie piątą drużynę ligi szwedzkiej(1:2,3:1-po dogrywce). Z drugiej strony mamy Macedończyków o których wiele już było powiedziane na tym forum. Drużyna solidna, która po zeszłorocznych prawie udanych eliminacjach utrzymała trzon zespołu i teraz z ambicjami żeby znowu zaskoczyć przeciwników. Pokonali odpowiednio moładwską Dacie(3:0,4:0) i fińskie HJK(3:1,1:1). Normalnie pograłbym awans Shkendiji, ale kurs nie powala (do ako idealny), a więc trzeba było wymyśleć coś innego. Wybrałem spotkanie w Wilnie, gdzie macedońska drużyna powinna według mnie wygrać jedną bramką i dopełnić formalności u siebie.
Typy:
Shkendija DNB @1,67 ⛔⛔⛔
Shkendija awans @1,42
edit. Niestety dwie czerwone kartki ostudziły zapały Macedończyków, niemniej jednak awans cały czas bardzo prawdopodobny.
 
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
Bilbao wygra h-1,5 2.30 totolotek

To jest myślę bardzo dobry typ, Hiszpańskie drużyny poważnie traktują ligę europy, szansa na ligę mistrzów, bo miejsce w 4 w Hiszpanii bardzo trudno zdobyć. Hiszpanie regularnie odnoszą dobre wyniki w pucharach, są najlepsi w Europie, a Dinamo to 3 drużyna ligi rumuńskiej, grają na obcym stadionie, także szans Bilbao ma duże.
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Aberdeen - Apollon
Poprawię trochę kolegę powyżej, bo mam trochę odmienne zdanie. Po Rangersach pozostała tylko nazwa i na razie to oni powoli się odbudowują i tylko tyle Choć zgodzę się, że odpadnięcie na tym etapie to po prostu blamaż. St Johnston to ogórki... Jednak Aberdeen, które w wielu meczach było w stanie nawiązać równorzędną walkę ( w trakcie zmagań ligowych z Celticem do tej grupy bym nie zaliczył. Myślę że na swoim stadionie, są w stanie spokojnie ograć przeciętną ekipę Apollonu...Najlepiej jakby to zrobili więcej niż jedną bramką...Na wyjeździe może być gorąco...

Aberdeen kurs 2,05
wynik 2:1 FT


Botev Plovdiv - Martimo

To spotkanie jeden z graczy opisał powyżej...Ja zajrzałem do statystyk...W całym poprzednim sezonie Martimo na wyjeżdzie wygrało raptem 3 razy...

Botev kurs 1X 1,62 STS
wynik 0:0 FT


Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom