>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

III runda kwalifikacji Ligi Mistrzów (01/02.08.2017) REWANŻE

Status
Zamknięty.
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Naprawdę chcesz grać taką taśmę? Trochę to śmieszne, tym bardziej, że bierzesz pod lupę co najmniej 3 spotkania z podwyższonym ryzykiem. Pierwsze spotkanie - Celtic. To może być bardzo podobny mecz jak wczorajszy Karabach. Drugie BATE. Niedoceniane w tym sezonie, a Czesi to nie jest nie wiem jak mocna ekipa. BATE u siebie może wygrać spokojnie. No i ostatnie Young Boys. U siebie całkiem niedawno pokazali, że potrafią wygrywać nawet z Basel do zera (2-0).

Osobiście polecam dubel Kopenhaga win i Celtic awans. Wg mnie najlepsze tematy na dziś. Można jeszcze spróbować APOEL win, bo Cypryjczycy potrafią wygrywać takie mecze, doświadczona ekipa.
A oglądałeś ostatni mecz Kopenhagi z Hobro, w lidze Hobro powinno wygrać, słupki poprzeczki, Kopenhaga grała takie siano, że szkoda było to oglądać, Vardar dobry wynik u siebie bez straconej bramki, co daje spory handicap, a potrafili ograć mistrza szwecji Malmo, więc 1.45 na Kopenhage nie jest współmierne z tym co prezentują, dla mnie ten mecz no bet, jakbym coś miał grać to na pewno rogi, ale jak na razie forbet ich nie ma.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Ja dziś znowu nie wiem na kogo postawić w LM wiec stawiam na rzuty rożne
Dyscyplina: Pika nożna - Liga Mistrzów, kwalifikacje
Godzina: 20:00
Spotkanie: FC Kopenhaga - Vardar Skopje
Typ: rzuty rożne over 7.5
Kurs: 1,34
Bukmacher: 1xbet
⛔ 1 rzut rożny
EDIT: Jednak lepszym rozwiązaniem było granie na tę wygraną Kopenhagi, 1 rzut rożny w całym meczu, tego to się wogóle nie spodziewałem ;)

Dyscyplina: Pika nożna - Liga Mistrzów, kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Rosenborg Trondheim - Celtic Glasgow
Typ: rzuty rożne over 7.5
Kurs: 1,22
Bukmacher: 1xbet
⛔ 6 rzutów rożnych

Dyscyplina: Pika nożna - Liga Mistrzów, kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: HNK Rijeka - Red Bull Salzburg
Typ: rzuty rożne over 7.5
Kurs: 1,29
Bukmacher: 1xbet
✅ 10 rzutów rożnych

Myślę, ze ta linia na rożne w tych spotkaniach zostanie pokryta. Wyniki pierwszych meczu na styku remisowe, jedynie Vardar wygral ale minimalnie 1-0. W pierwszych spotkaniach w każdym z meczy ten over był pokryty, wprawdzie w Skopje i Salzburgu minimalnie, bo po 8 rzutów rożnych było, to dzisiaj wydaje mi się, że już padnie ich więcej ale gram tę linię. Mecze dobre na podwyższenie sobie AKO, kursy bez rewelacji ale jak ktoś sobie chce minimalnie ogólny kurs podwyższyć to może coś wybrać. Ja gram wszystkie 3 spotkania na over 7.5 w rzutach rożnych, bo wydaje mi się to być dośc pewne. Wyniki pierwszych meczy na styku, pary dość wyrównane więc i jedni i drudzy powinni mieć rzuty rożne. Myślę, że Kopenhaga rozpocznie od razu od ataku, bo musi odrobić 1 bramkę i tutaj liczę, że sama Kopenhaga może pokryć tę linie ale Vardar też jakieś akcje będzie miał po których mogą być rzuty rożne. W meczu Rosenborg - Celtic może się wydarzyć wszystko, żaden wynik mnie nie zdziwi i myślę, że jedni jak i drudzy będą mieli po kilka rzutów rożnych i to samo dotyczy się meczu Rijeki z Salzburgiem. W tych dwóch meczach kompletnie nie wiedziałbym co postawić, pary bardzo wyrównane co potwierdziły pierwsze spotkania remisowe stąd wolę iść w stronę tego overa w rzutach rożnych. Kopenhaga swoje spotkanie powinna wygrac ale o tym tez tak do końca nie jestem przekonany i też wolałem zagrać bezpieczniej na rożne.
 
M 38

mamilo123

Użytkownik
HNK Rijeka - Salzburg ---- awans Rijeka 1,70
Legia - Astana ---- Legia strzeli gola 1,14
Ajax ---- awans 1,32
Ludogorets ---- strzeli gola 1,18
AKO: 3,02
Ja dzisiaj idę w tą stronę. O Rijeka dużo już było pisane i się pod tym podpisuje. Legia nie typuje kto wygra, ale nie ma nic do stracenia, musi cisnąć i spokojnie na jednego gola ją stać. Ajax dobry całkiem wynik na wyjeżdzie, wystraczy im O-O, a u siebie też są mocniejsi niż na wyjedzie. Ponadto Ajax dla mnie jest drużyną mocniejszą, aczkolwiek stawiam że mecz bedzie wyrównany. I na koniec Ludogorets, podobnie jak Legia, musi cisnąć, nic do stracenia.
 
M 59

mixon

Użytkownik
Ja widzę na dziś 2 ciekawe wysokie kursy na gospodarzy: Rijeka i Rosenborg.
Rijeka mistrz Chorwacji to już o czymś świadczy, przełamali wieloletnią hegemonię Dinama Zagrzeb. Salzburg wydaję się trochę przeszacowaną drużyną, co roku buki ich faworyzują, a oni do tej pory nie potrafią wejść do fazy grupowej LM. Pierwszy mecz w Austrii wyrównany, 1:1 to dobry wynik przed rewanżem w Chorwacji. A jak gra Rijeka u siebie? Można śmiało napisać, że zrobili ze swojego stadionu twierdzę. W poprzednim sezonie bilans ligowy u siebie 17-1-0, w tym póki co wygrywają wszystko. W dobrej formie jest napastnik Gavranovic. Myślę że własny teren to spory plus w tej wyrównanej parze, a Rijeka nie zagra na 0:0, które też daje im awans ale wiadomo jak kończy się takie granie.
Rijeka - Salzburg - 1 kurs 2,4 Fortuna

Drugim typem bardziej ryzykownym jest granie w stronę Rosenborga. Buki tradycyjnie faworyzują Celtic za samą nazwę. Nie przeczę, że Szkoci są w tej rywalizacji lepszą drużyną, ale nie potrafili tego udowodnić na Celtic Pak, gdzie potrafią walczyć jak równy z równym z najlepszymi klubami Europy. Teraz czeka ich dużo trudniejsze zadanie na wyjeździe, a Rosenborg to nie ogórki, tylko również doświadczona w europejskich pucharach drużyna. Dla mnie ten mecz to takie 50/50, dlatego po wysokim kursie warto spróbować ale bez szaleństw ze stawką. Zapomniałem wspomnieć, że w Celticu nie zagra z powodu kontuzji podstawowy napastnik Moussa Dembele, nie grał już w pierwszym meczu.

Rosenborg - Celtic - 1 kurs 3,3 Fortuna
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Ludogorets -1.5
Kurs: 2.95
Unibet

Poprzednim razem grałem na nich w drugiej rundzie i to był nie trafiony typ na handi do przerwy ale 10 minut po przerwie było już 3:1. Teraz nie popełnie tego błędu,muszą odrobić stratę dwóch goli. Są o conajmniej klasę lepsi od żydów,Brazylijczycy robią tam robotę i Bułgarzy jak najbardziej zasłużyli żeby grać w fazie grupowej. Klub który ma w kadrze Maora Meliksona czy Isaca Cuence miał wiele szczęścia w pierwszym meczu,dzisiaj gospodarze rzucą się na nich i wydaje mi się ze wysoka wygrana to bardzo prawdopodobny rezultat bo piłkarze którzy są w stanie zatrzymać PSG są też w stanie rozstrzelać Izraelski klub.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
yurand 230

yurand

Użytkownik
A oglądałeś ostatni mecz Kopenhagi z Hobro, w lidze Hobro powinno wygrać, słupki poprzeczki, Kopenhaga grała takie siano, że szkoda było to oglądać, Vardar dobry wynik u siebie bez straconej bramki, co daje spory handicap, a potrafili ograć mistrza szwecji Malmo, więc 1.45 na Kopenhage nie jest współmierne z tym co prezentują, dla mnie ten mecz no bet, jakbym coś miał grać to na pewno rogi, ale jak na razie forbet ich nie ma.
Nie porównuj ligowego meczu do LM. Kopenhaga jest hegemonem w swojej lidze i nie potrzebuje wygrywać wszystkiego. Na koniec i tak wygrają ligę z 10-20 punktową przewagą ;) Nie znasz uroków LM? Faza grupowa to dla nich priorytet. Kasa płynie do klubowego budżetu i tylko to się liczy! Dlatego śmieszne jest twoje porównanie.
 
rafcio_100 3,7K

rafcio_100

Użytkownik
Widzę, że żadna z wypowiadających się tutaj osób nie podjęła meczu CSKA - AEK. Składy już znane, co możecie powiedzieć? CSKA pokusi się o zwycięstwo czy to będzie raczej gra na remis? Bardzo ważne dla mnie spotkanie, bo zamyka kupon na fajną sumę i mam zagwozdkę, czy czasem tego nie zamknąć.
 
janek-bambo 136

janek-bambo

Użytkownik
Jeśli chodzi o CSKA - AEK to mogę jedynie powiedzieć , że pierwszy mecz był wyrównany. CSKA miało dużo szczęścia - 2 bramki po rzutach rożnych.
CSKA grało tak , aby nie stracić bramki, nie pchali się do przodu zbytni.
Trudno powiedzieć jaki wynik dzisiaj padnie. CSKA dzisiaj nic nie musi i remis ich zadowoli. Własne boisko i kadra to atuty CSKA , ale trzeba pamiętać , że to 2 - mecz.
AEK dodatkowo odpoczywał ,a CSKA miało mecz ligowy grając pierwszym składem.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Ja dziś poluję w kartki i rożne:

Pilzno - Steaua
Sędzia:
http://int.soccerway.com/referees/alejandro-jose-hernandez-hernandez/60738/matches/
1 mecz = 8 żk
APOEL - Vitorul
Sędzia:
http://pl.soccerway.com/referees/aleksey-eskov/122162/
1 mecz = 7żk 1 czerwo
Olympiakos - Partizan
Sędzia:
http://us.soccerway.com/referees/javier-estrada-fernandez/60734/
1 mecz - 6 żk
Wszystko over 4.5 kartki @ 1.50; 1.74; 1.57
Mecze podwyższonego ryzyka. Będzie gorąco nie tylko przez pogodę. Rumuni zawsze byli agresywni, a Czesi też nie odpuszczają. Tak samo APOEL. W meczu Olympiakos - Partizan choć niemalże rozstrzygnięty, to nie wierzę, że goście przejdą obok tego meczu. Kluby nie darzą się sympatią.
Kopenhaga u siebie z pewnością będzie cisnąć Vardar. 7 rożnych mogą nabić z łatwością. Malmo u siebie nabili ich aż 13.

Kopenhaga - Vardar
Kopenhaga o6.5 RR @2.035
1xbet wszystko
 
ksolajons 84

ksolajons

Użytkownik
Jeśli chodzi o CSKA - AEK to mogę jedynie powiedzieć , że pierwszy mecz był wyrównany. CSKA miało dużo szczęścia - 2 bramki po rzutach rożnych.
Nie zgodzę się, że mecz był wyrównany, nie patrząc już nawet przez pryzmat wyniku. Twoją opinię popierają jedynie statystyki na Flashscorze, które głównie podbijały strzały Greków z okolic 30 metra, nie przekładające się na realne zagrożenie pod bramką Rosjan. Opisując pierwsze spotkanie ogólnikowo - Bezradność Greków/efektywność Rosjan. Uważam, że CSKA dzisiaj wykręci podobny wynik jak ten z pierwszego meczu, bądź wyższy.

CSKA Win @1,6 (Totolotek)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom