>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

III runda kwalifikacji Ligi Mistrzów (25-26.07.17)

Status
Zamknięty.
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP





Ledwo co zakończyła się II rudna, a już startujemy z kolejną,
w której zapowiada się dużo ciekawych spotkań. Wchodzimy na wyższy poziom rozgrywek.​

ZAPRASZAM DO DYSKUSJI I PISANIA ANALIZ​
 
luczyk 95

luczyk

Użytkownik
Slavia Praga - BATE Borysów 1 @ 1,6 fortuna
Slavia Praga jest absolutnym pewniakiem. BATE to już nie to samo BATE, co kiedyś. Natomiast Czesi rosną w siłę dzięki nowemu inwestorowi. Ściągneli Altintopa, Danny&#39;ego i Rotana, czyli piłkarzy z dość uznanymi nazwiskami, którzy mogą robić przysłowiową różnicę. Mają co prawda swoje lata, ale umiejętności się nie zapomina. Do tego dochodzi Simon Deli, czyli iworyjski obrońca, reprezentujący w miarę regularnie barwy swojego kraju. Dodajmy do tego Lastuvkę, Bilka, Husbauera i Zmarhala i robi nam się już bardzo silna ekipa. Mistrzostwo Czech nie zostało zdobyte przypadkowo, teraz dodatkowo zostali wzmocnieni. W sparingach (wiem, to tylko sparingi) wyglądali bardzo dobrze. Wygrali z mocnym West Bromem, rozgromili Zilinę, remisowali z solidnymi Celticiem i Krasnodarem i wygrali 4-1 z grającą w co prawda w półrezerwowym składzie Niceą.
Białorusini z kolei męczyli się ze słabiutkim Alashkertem, który nie bez problemów przeszedł wcześniej pastuchów z Andory. W lidze też nie idzie im tak dobrze, jak w latach poprzednich i zajmują &quot;dopiero&quot; drugą pozycję po 15 meczach. Na ich plus może przemawiać to, że są w cyklu meczów o punkty, ale nawet ten plus nie może nam przesłonić ich minusów.
Trzeba grać póki kursy wysokie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
BATE to ekipa doświadczona i zaprawiona w bojach o LM a to ważny argument. Typ może wejść, ale dla mnie ten kurs jest słaby. Żadna to promocja.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Zobaczymy co ta Slavia, ale póki co wstrzymuję się od grania na nich. Liga czeska trochę jakby w kryzysie. Sparta cieniutki sezon, Viktoria też słabszy sezon. Slavia pokazała, że gra ofensywny futbol. Oglądałem kilka ich meczów i momentami były bardzo duże dziury w obronie. Myślałbym bardziej nad rzutami rożnymi. BATE zmieni teraz styl. Z Ormianami to oni byli zdecydowanym faworytem i oni mieli grać piłką. Nie ma tam już takich nazwisk jak parę lat temu, ale teraz z kontry mogą trochę zagrozić. Slavia naściągała dziadów, zrobili komin płacowy i zobaczymy czy chociaż będą w czołowej trójce w lidze. Ciekawe czy w/w panowie mają chęć jeszcze gry, czy chcą po prostu zarobić jeszcze przez końcem kariery.
Wydaje się, że Karabach będzie dobrą opcją, ale nie wiem czy to oni tak dobrze grali, czy Gruzini byli tacy beznadziejni. Po tym co w tym roku ekipy z Gruzji pokazali w Europie stawiam na to drugie, bo jak widzę niemal samych Azerów w składzie, to mam wątpliwości + Rzeźniczak. Sheriff wprawdzie nie jest jakiś mocny, ale ma zagraniczny zaciąg. Z drugiej strony ledwie odprawili Albańczyków.
AEK - CSKA zdecydowanie stawiam na CSKA w kontekście awansu. Może Grecy podołają u siebie, ale też widzę sporą szansę dla Rosjan.
FCSteaua - Viktoria. Dla mnie faworytem są Rumuni, którzy się dość ciekawie wzmocnili. Nie zdobyli mistrza, ale wszystko było na granicy. Mają dość solidny skład, za to jak już wspomniałem Viktoria nie powalała w zeszłym sezonie. A że skład pozostał niemalże niezmieniony to nie przewiduję u nich dobrej gry. Cały czas zawodzi gra pozycyjna. Rumunom to wychodzi lepiej. Są według mnie lepsi fizycznie.
Vardar w końcu awansował. Co rok miał ciężko i odpadali w 2 rundzie i na tym końćzyła się ich przygoda z europejskimi rozgrywkami. Teraz mają szansę pokazać na co ich stać. Może Kopenhagi nie przejdą, ale wtedy będą mogli zagrać w eLE. Choć z drugiej strony porównywałbym Kopenhagę do Malmo. Nie wiem nawet czy Szwedzi nie są lepsi obecnie niż Duńczycy, którzy nie zaimponowali ze Żyliną. W 1 meczu do czerwonej kartki to słabo wyglądało z ich perspektywy na Słowacji. Potem u siebie jak się okazało, było gorąco nawet u siebie i przegrana 1-2. Myślę,że Macedończycy mogą u siebie powalczyć i 1X tutaj nadal dość opłacalne. Vardar miał trochę szczęścia z Malmo, ale rywal sam sobie bramek nie strzelał.
Partizan - Olympiakos to będzie wojna. Kibice Olympiakosu solidaryzują się z kibicami Crveny Zvezdy. Będzie gorąco na trybunach, ale też spodziewam się agresywnej gry z obu stron, a przede wszystkim gospodarzy. Jak są gdzieś kursy na żk czy nawet czerwo (choć bardziej czerwo widzę w rewanżu o ile będzie co zbierać) to jak najbardziej. Generalnie widzę tutaj bardzo underowy mecz, ale nie pokuszę się o stawianie 1x2. Pamiętajmy co Olympiakos zrobił rok temu ???? Grecka piłka i reprezentacyjna i klubowa już nie taka mocna po kryzysie.
Dynamo Kijów - YB
Tego meczu raczej stawiać nie będę. Wiadomo, że Szwajcarzy głównie u siebie mocni, gdzie mają boisko ze sztuczną. Dynamo ostatnio pokonali Szachtar. Liga Ukraińska w kryzysie po wojnie. Stracili wiele na jakości, a inne kluby są już tylko tłem Szachtaru i Dynama. YB ostatnio u siebie wygrali z Basel. Niemniej na wyjeździe nie wiem jak się zaprezentują...
Salzburg - Rijeka.
Tutaj skłaniałbym się do gry na Chorwatów. Może w 1 meczu o zwycięstwo będzie ciężko, ale remis czy jakąś bramkę mogą spokojnie ugrać. Austriacy dla mnie są przereklamowani. Rijeka trochę niedoceniania przez buków, a dla mnie nie bez przyczyny przerwali hegemonię Dinamo. Mają solidny, zgrany zespół. Potrafią grać piłką i jak mają dużo miejsca to potrafią robić wielkie rzeczy. Mecz z TNS był ciężki, bo cały 1 mecz musieli wciskać się pomiędzy dobrze zbudowanymi zawodnikami z Walii. Tak samo większość drużyn w Chorwacji gra z Rijeką, ale jakoś idzie. Drugi mecz podobnie, ale jak już wcisnęli na 1-0 to TNS się otworzył, a razem z nimi worek z bramkami.
Z Dinamo ostatnio dobry bilans, a Salzburg to właśnie taka podobna piłka do v-ce mistrza Chorwacji. Ofensywna piłka, ale też czasem problemy w obronie. Według mnie goście mogą zaskoczyć, a awans biorę z pocałowaniem ręki. Dla mnie 50/50, a ze względu że Rijeka rewanż u siebie to nawet chyba są lekkim faworytem.

Resztę napiszę później.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
kamasutra10 570,4K

kamasutra10

Typer
Slavia Praga - BATE Borysów 1 @ 1,6 fortuna
Slavia Praga jest absolutnym pewniakiem. BATE to już nie to samo BATE, co kiedyś. Natomiast Czesi rosną w siłę dzięki nowemu inwestorowi. Ściągneli Altintopa, Danny&#39;ego i Rotana, czyli piłkarzy z dość uznanymi nazwiskami, którzy mogą robić przysłowiową różnicę. Mają co prawda swoje lata, ale umiejętności się nie zapomina. Do tego dochodzi Simon Deli, czyli iworyjski obrońca, reprezentujący w miarę regularnie barwy swojego kraju. Dodajmy do tego Lastuvkę, Bilka, Husbauera i Zmarhala i robi nam się już bardzo silna ekipa. Mistrzostwo Czech nie zostało zdobyte przypadkowo, teraz dodatkowo zostali wzmocnieni. W sparingach (wiem, to tylko sparingi) wyglądali bardzo dobrze. Wygrali z mocnym West Bromem, rozgromili Zilinę, remisowali z solidnymi Celticiem i Krasnodarem i wygrali 4-1 z grającą w co prawda w półrezerwowym składzie Niceą.
Białorusini z kolei męczyli się ze słabiutkim Alashkertem, który nie bez problemów przeszedł wcześniej pastuchów z Andory. W lidze też nie idzie im tak dobrze, jak w latach poprzednich i zajmują &quot;dopiero&quot; drugą pozycję po 15 meczach. Na ich plus może przemawiać to, że są w cyklu meczów o punkty, ale nawet ten plus nie może nam przesłonić ich minusów.
Trzeba grać póki kursy wysokie.[/quote]

Przy obecnym kursie proponowanym przez Fortunę na awans Slavi @ 1.3 bet kompletnie nie do gry....Owszem Bate to już nie ta ekipa która grała 3-4 lata temu , ale grzech nie pograć @ 3.35 w którym widzę spore value......
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Kurs na awans CSKA @ 1.40 to dobry kurs ( ja to mam pograne z kilkoma innymi awansami). Może nie napiszę nic nowego, ale doświadczenie - głównie to i lepszy skład po stronie ruskich. AEK nie ma argumentów wg mnie.

awans - Kopenhaga @1.18 także powinna zrobić to, co powinno zrobić Malmo w poprzedniej rundzie.
 
xsuchyx 101

xsuchyx

Użytkownik
AEK Ateny over 0,5 gola ⛔ + Plzen over 0,5 gola ✅ + Celtic 1
ako 3.02 ⛔

Jak dla mnie fajny tripel na pierwsze mecze eliminacji Ligi Mistrzów.
Dwa pierwsze mecze to gra na drużyny bramkostrzelne, zwłaszcza AEK u siebie myślę, że jeśli myśli o awansie musi gola strzelić. Trener Manolo Jimenez ma całkiem fajny skład do dyspozycji a doszedł jeszcze Marko Livaja z Las Palmas, bardziej i tak jest to typ pod CSKA, które w ostatnich 16 wyjazdowych meczach Ligi Mistrzów, a 32 ogólnie, czy to w Eliminacjach, czy to meczach grupowych traciło przynajmniej 1 gola więc czemu mocny zwłaszcza u siebie AEK ma tego jednego gola nie strzelić.
Drugi mecz niby trochę cięższy, i nawet zastanawiałem się czy to grać, ale nie widzę innej opcji. Krmencik, Bakos, Horava, Hejda czyli czwórka która zdobyła 30 spośród 47 goli w tamtym sezonie pozostała w składzie, do tego Jakub Reznicek, który przyszedł z Brno, po prostu nie widzę innej opcji aby tak fajnie ofensywnie grająca drużyna jak Pilzno nie strzeliła gola.
Oststani i jak dla mnie najpewniejszy mecz z tego zestawu. Celtic przerasta ligę szkocką i nie wiem co mam pisać, został Dembele o którego pytały już silniejsze kluby, jest Scott Sinclair król strzelców z tamtego sezonu, skład mega. Rosenborg jak i cała liga norweska w odwrocie, męczarnie z Dundalk, gwiazdą miał być Bendtner tylko, że zdobył 6 goli w tamtym sezonie i chyba najlepszym gościem pozostaje tam Vilhjálmsson, no i jeśli porównać ich do składu Celticu to mi wychodzi izi handi, które gram oddzielnie w singlu.
 
maer 215,2K

maer

Typer A-League
Na wtorek to ja widzę tylko 2 ciekawe mecze moim zdaniem remisowy AEK-CSKA oraz wygraną u siebie Steauy z moim zdaniem słabym Pilznem.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Kwal LM
Godz: 19:00
Spotkanie Karabach-Sheriff
Typ: Karabach -2
Kurs 5.0
Buk Forbet
Analiza: 3 runda eliminacji piłkarskiej Ligi Mistrzów , Azerski Karabach Agdam na własnym stadionie podejmował będzie ekipę Mołdawskiego Sheriffa Tiraspol , gospodarze przed pierwszym gwizdkiem sędziego są faworytem do zwycięstwa w tym pierwszym spotkaniu jak i do awansu do kolejnej rundy tych rozgrywek. Moim zdaniem pod każdym względem są zespołem lepszym oraz bardziej dojrzałym , w poprzedniej rundzie bez większych problemów pokonali ekipę Gruzińskiej Samtredy na swoim stadionie zwyciężyli 5:0 na wyjeździe natomiast zaledwie 0:1. Sheriff natomiast ledwo uporał się z zespołem Kukesi z którym w pierwszym meczu wygrał 1:0 w drugim natomiast przegrał 2:1 i jeszcze ekipa z Albanii nie wykorzystała rzutu karnego , który dałbym im awans do kolejnej rundy tych rozgrywek. Tutaj gospodarze powinni zagrać do przodu i już w pierwszym spotkaniu zapewnić sobie awans do dalszych gier bowiem na swoim stadionie ekipę z Azerbejdzanu jest najsilniejsza , goście natomiast na wyjazdach wygrywają,ale na ich liga jest strasznie słaba, teraz dopiero moim zdaniem przyjdzie weryfikacja zespołu, Stawiam na wynik 3:0 po ostatnim gwizdku sędziego.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Osobiście uważałbym na granie dzisiaj Slavii która co prawda robi szum medialny dokonali kilka ważnych wzmocnień, jednak już powoli zaczyna być widoczny brak chemii. Zawodnicy nie potrafią ze sobą jeszcze współgrać i to widać było podczas sparingów. Osobiście próbuje w pierwszym spotkaniu BATE z X ze względu na doświadczenie międzynarodowe, Slavia w tej kwestii dopiero raczkuje.
Krótko jeszcze o :
Steua - Plzen
Wiadomo że nazwa w klubie Rumuńskich została zmieniona, mega afera z tym związana z długami i coraz większymi problemami tego klubu wątpię aby dzisiaj poradził sobie z Plznem, Co prawda zespół ostatnio przegrywał w spotkaniach towarzyskich jednak Vrba testował róznych graczy oraz warianty ofensywne pod kątem sezonu, dzisiaj w ich zespole zabraknie Hubnika oraz Kozacika. Wiele źródeł podaje inne liczne urazy jednak nie warto w to wierzyć zespół ma się dobrze i jest w pełni przygotowany na dzisiejsze spotkanie.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Karabach-Sheriff Tiraspol
Karabach 1p @2.2 unibet

Azerowie na przestrzeni ostatnich lat wyrobili sobie markę na międzynarodowej arenie stawiając solidny opór bardziej rozpoznawalnym klubom grając w grupowych rozgrywkach LE, nie ma co również ukrywać że priorytetem Azerów jest awans do LM.
Karabach to ekipa którą charakteryzuje bardzo poukładana konsekwentna piłka, a własne boisko jest ich ogromnym atutem, przekonał się o tym w ubiegłym roku POAK, prowadzili również wyrównany bój z Fiorentiną, rok wcześniej ograli u siebie Anderlecht i toczyli wyrównane boje z Tottenhamem czy Monaco z którymi zremisowali 1-1 obejmując prowadzenie.Co prawda Azerom czasem zdarza się gorszy dzień, jednak potrafią się po tym szybko pozbierać.
Ekipa z Mołdawii w ostatnich latach ma problemy z dostaniem się do faz grupowych europejskich pucharów, ostatni aw do LE zanotowali w sezonie 13/14.Azerowie mają więcej argumentów do gry w europie co dokumentują systematycznie od 3 lat i nie są ekipą która lekceważy rywala w meczu o takiej stawce, Karabach od pierwszej minuty stara się jak najszybciej wyjść na prowadzenie i myślę że dokonają tego już w 1 połowie.
 
lighter 165

lighter

Użytkownik
Gdzie znajde statystyki sedziow prowadzacych dzisiejsze mecze?

EDIT: w google wpisujesz --&gt; &quot;Imie nazwisko sędziego stats&quot;
I znajdziesz od razu. Robson1416
 
kojiro 290

kojiro

Użytkownik
Vardar Skopje - Fc Kopenhaga
over 7,5 rożnego + BTS @ 2,54 Milenium ⛔


Według mnie będzie to otwarty mecz. Vardar u siebie jest groźną drużyną. Z pewnością ruszą od początku. Za Kopenhagą przemawia większe doświadczenie. Jednak w porównaniu z poprzednim sezonem brakuje kilku ważnych ogniw bo sprzedano tak ważne postacie jak :
  • Delaney (sprzedany w styczniu Werderowi Brema)
  • CD i kapitan zastępczy Zanka (sprzedany Hull)
  • ST Cornelius (sprzedany do Atalanty)
  • LB Augustinsson (sprzedany Werderowi Brema)

Przyszli nowi gracze Sotiriou , Bengtsson i Lüftner, ale podobno nie są jeszcze w pełni zgrani z drużyną. W Kopenhadze problemy z obsadzeniem prawej strony obrony, gdzie prawdopodobny występ reprezentanta Danii lewonożnego Boilesena. A trzeba pamiętać, że z Malmo to tamtą stroną często Vardar przeprowadzał swoje groźne akcje.
Pomimo bramek widzę w tym meczu rożne. Każdy gol któreś ze stron powinien z biegiem minut przydawać temu widowisku i je ożywiać.
W dwumeczu z Malmo rożne Vardaru wyglądały następująco: 1-13, 4 -7
W dwumeczu z Ziliną rożne Kopenhagi 3-9, 5-5 .

Według mnie na papierze Kopenhaga jest drużyną silniejszą, ale wątpliwości co do personaliów, ciężkiego terenu rozgrywania meczu i braku zgrania niektórych zawodników gości, oraz możliwości ofensywnych obu drużyn skłania mnie do zagrania takiego dubla, którego polecam.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Z dzisiejszego dnia w eliminacjach LM wybieram w miare bezpieczne typy na over w rzutach rożnych. Jakoś ciężko mi było się zdecydować żeby na zwycięstwo jakiejś drużyny dać i zdecydowałem się na rzuty rożne, gdzie linie powinny w dzisiejszych meczach być pokryte ????
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów, kwalifikacje
Godzina: 19:00
Spotkanie: Quarabag Agdam - Sheriff Tiraspol
Typ: rzuty rożne over 6.5
Kurs: 1,22
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
✅ 10 rzutów rożnych

Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów, kwalifikacje
Godzina: 19:00
Spotkanie: Slavia Praga - BATE Borisov
Typ: rzuty rożne over 7.5
Kurs: 1,32
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
✅ 12 rzutów rożnych

Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów, kwalifikacje
Godzina: 20:00
Spotkanie: Vardar Skopje - FC Kopenhaga
Typ: rzuty rożne over 7.5
Kurs: 1,37
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
✅ 8 rzutów rożnych

Nie będę o każdym z tych typów pisał osobno tylko napiszę ogólnie. Myślę, że są to dobre typy do jakiegoś AKO na podwyższenie kursu. Linie na rzuty rożne są dość niskie do osiągnięcia i powinny byś spokojnie pokryte. W każdym z tych spotkań spodziewam się minimum koło 9-10 rzutów rożnych. Kursy na te overy i tak są fajne i idzie sobie coś dołożyć z tego na podwyższenie kursu ???? Ja gram wszystkie 3, bo wydaje mi się to być bardzo pewnym rozwiązaniem. Quarabag, Slavia i Kopenhaga powinni przeważać w swoich meczach, być częściej przy piłce i mieć więcej sytuacji ale przeciwnicy są też w stanie namieszać i liczę, że oni po swojej stronie też jakieś rzuty rożne będą mieć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Osobiście uważałbym na granie dzisiaj Slavii która co prawda robi szum medialny dokonali kilka ważnych wzmocnień, jednak już powoli zaczyna być widoczny brak chemii. Zawodnicy nie potrafią ze sobą jeszcze współgrać i to widać było podczas sparingów. Osobiście próbuje w pierwszym spotkaniu BATE z X ze względu na doświadczenie międzynarodowe, Slavia w tej kwestii dopiero raczkuje.
Czasami jak coś napiszesz to nie wiem czy śmiać się czy płakać. Slavia w sparingach pokonała Niceę, WBA, Żylinę. Remis z Krasnodarem i Celtą i niby gra się nie klei, a to ciekawe.
Tak samo przed pierwszymi meczami eliminacji LE pisałeś że Jaga w rozsypce i warto grac Batumi.
 
H 902

hank

Użytkownik
Wystawił jakiś buk na rożne drużyny? Bo te overy 9,5 to tak średnio wyglądają, mi tylko w Grecji wygląda że powinien być pokryty.
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Vardar - FC Kopenhaga
Panowie czy to że zespół Vardaru pokonał słabych Szwedów jest dobrą wykładnią? Na poziomie reprezentacyjnym Szwecja do niedawna to był Zlatan, a później długo długo nic. Teraz nawet nie ma tego. Przypomnijcie mi jakiś niedawny sukces jakiejś ekipy z tego kraju? Pamięć mam nie najgorszą a jakoś sobie tego przypomnieć nie mogę. Kursy na Duńczyków w stsie wzrósł do poziomu 2,0... To jakiś owczy pęd w kierunku Vardaru to sprawił? Czy Broendby czy Kopenhagę oceniam o wiele wyżej niż jakąkolwiek ekipę ze Szwecji...Coś mi się wydaje że dziś będą niespodzianki ale raczej nie w tym spotkaniu..jak będzie Zobaczymy...
FC Kopenhaga kurs 2,0
FC Kopenhaga - 1 kurs 3,80 STS
wynik 1:0 FT

I jeden suchar
FCS - V Pilzno
Mecz w mojej opinii będzie oscylował wokół remisu. W mojej opinii faworytem w dwumeczu powinni być nasi południowy sąsiedzi...

Pilzno x2 kurs 1,74 STS
wynik 2:2 FT

Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot; dzięki &quot;
 
maer 215,2K

maer

Typer A-League
Co myślicie o meczu Nice - Ajax ??
Nice wydaje mi się , że rozniesie Ajax a przynajmniej po prostu wygra pierwszy mecz.Ajax wiadomo , że pojedzie po dobry rezultat przed rewanżem i chociaż to dopiero początek sezonu więc teoretycznie łatwiej bronić niż atakować gospodarze nie odpuszczą &quot;nagrody&quot; po poprzednim sezonie a Ajax spodziewam się , że dostanie łomot jak od Schalke w LE z tą różnicą , że farta już po ich stronie nie będzie.Ajax wg mnie został sztucznie napompowany jako bardzo dobra drużyna po tym jak dotarł do finału LE.Spodziewam się jutro zwycięstwa Nice, nawet handicapem.
Żebyś się nie przeliczył Ajax to bardzo uznana i rozpoznawalna marka w Europie a Nice może się spalić w tym meczu i nie to że ma słaby skład ale mało doświadczony w grze w pucharach, ten mecz bardziej mi śmierdzi remisem nawet bramkowym i szansą Ajaxu w rewanżu.
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Co myślicie o meczu Nice - Ajax ??
Nice wydaje mi się , że rozniesie Ajax a przynajmniej po prostu wygra pierwszy mecz.Ajax wiadomo , że pojedzie po dobry rezultat przed rewanżem i chociaż to dopiero początek sezonu więc teoretycznie łatwiej bronić niż atakować gospodarze nie odpuszczą &quot;nagrody&quot; po poprzednim sezonie a Ajax spodziewam się , że dostanie łomot jak od Schalke w LE z tą różnicą , że farta już po ich stronie nie będzie.Ajax wg mnie został sztucznie napompowany jako bardzo dobra drużyna po tym jak dotarł do finału LE.Spodziewam się jutro zwycięstwa Nice, nawet handicapem.
Też jestem zdania, że Nice ich jutro zmiecie, sam fakt, że Nice sezon temu przegrało RAZ na swojej ziemi, oczywiście mieli sezon życia, jednak daję to do myślenia, bo nawet PSG, które musiało gonić Monaco dostało łomot 3-1 na ziemi jutrzejszych gospodarzy. Kursik jaki złapałem wczoraj to @2.30 i to moim zdaniem ogromne value. Pamiętam mecz standardu z Ajaxem i buki wystawili takie same kursy, według mnie Nice jest lepszym zespołem, niż Standard Po prostu finalista LE, jeżeli żabojady zagrają &quot;normalnie&quot; to wygrają. Czekali na to długo, dla mnie Ajax od dawna zawodzi w kluczowych momentach, czy to pod koniec ligi, gdzie ostatni mecz dzieli ich od majstra czy w finale z Menchesterem United, gdzie dali ciała i jutro Nice, które czekało na to bardzo długo, sezon temu prawie się udało, ale teraz.. Oni wyjdą i będą gryźć trawę, jedyny minus jaki zauważyłem w Nice to fakt, że długo wchodzą w mecz, mam nadzieję, że zobaczymy jutro skupiony i zgrany zespół, a młodziki z Ajaxu zostaną pogonieni.
Z czystym sumieniem gram Nice wygra mecz @2.30 Fortuna ⛔
Całą II połowę chowali się i wykopywali piłkę, żeby w końcówce nie trafić dwóch setek, francuzka mentalność, tfu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Kwal LM
Godz: 20:45
Spotkanie Celtic-Rosenborg
Typ: Celtic wygra dokładnie 1 golem
Kurs 3.45
Buk Fortuna
Analiza: 3 runda eliminacji piłkarskiej Ligi Mistrzów , Szkocki Celtic na swoim stadionie podejmował będzie ekipę Rosenborgu Trondheim , który w poprzedniej rundzie ledwo uporał się z Irlandzkim Dundalk. W tym meczu na pewno mistrzowie Szkocji są faworytem tak do wygrania tego pierwszego spotkania jak i do awansu do następnej rundy. Celtic na własnym stadionie rzadko ponosił porażki ostatnimi czasy , , goście na wyjazdach grają różnie w swojej lidze wygrywają,ale liga Norweska jak i Szkocka nie są najsilniejsze, nie ma się co oszukiwać. W tym meczu liczę na przewagę Celticu od pierwszej do ostatniej minuty bowiem widziałem jaki problem mieli z organizowaniem sobie gry w poprzednim spotkaniu ze średniakiem z Dundalk. Kursy na ekipę gospodarzy jednak moim zdaniem są delikatnie zaniżone bowiem myślę że Celtic jakiegoś pogromu tutaj nie sprawi i że jeśli wygra będzie to wygrana 1 golem, myślę również że goście będą w stanie strzelić w tym meczu jednego gola, co na pewno dało by im szanse na powalczenie w następnym spotkaniu rozegranym na swoim stadionie , dlatego mój typ na ten mecz to dokładny wynik 2:1 dla zespołu ze Szkocji..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom