>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

III runda kwalifikacji Ligi Mistrzów (25-26.07.17)

Status
Zamknięty.
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Ostatnio masa typów na LM mi nie weszła, dzisiaj postanowiłem pójść wg innego wariantu.

Salzburg - Rijeka (under 2.5) 1.70

Dwa zbliżone do siebie klasą kluby. Rijeka męczyła się z amatorami, więc nie przewiduję, że w ogóle coś ustrzreli austrijakom. Bardziej będa koncentrowali się na tyle, żeby nic nie stracić. Salzburg umie strzelać ale u siebie w lidze czy punktować jakichś szmaciaków. Rijka to nie ta pułka i nie zdziwie się jak dzisiaj żadna drużyna nie będzie umiałą strzelić gola.

Nice - Ajax 2 (remis nie ma zakładu) 2.20

Jak to się mówi... pompowanie balonika. 2.15 na Niceę, to pewnie sporo osbób będzie korzystało z promocji. Sam lubię takie kursy. Nicea to raczej zespół, który kojarzy mi się z dobrą grą ale we własnej ldize. Ajax to młody zespół, który w sumie jest ograny w pucharach i nie zdziwie się jak wygrają z Niceą. Dla zabezpieczenia remis - zwrot.


Mam jeszczę Astana - Legia 1 (remis - zwrot) po 1.60 // poniżej 2.5 gola w meczu po 1.55

wiem, że nie ten dział, ale na krótką analizę nie chcę pisać w tamtym wątku. To będzie raczej remisowy mecz, chociaż może Kazachowie, niczym nasze ligowe kluby, pocisną trochę mocniej i ograja Legię? Kto wie, sztuczna trawa, zmiana czasu to ich atut. W głowie mam mecz naszej reprezentacji (2:2) i niezłe wyniki w LM sprzed sezonów. Sądzę, że to będzie mecz walki u Astany, a Legia będzie starała się zagrać bardzo asekuracyjnie.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów, kwalifikacje
Godzina: 20:20
Spotkanie: NK Maribor - Hafnarfjordur
Typ: 1
Kurs: 1,65
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Pojedynek mistrza Słoweni z mistrzem Islandi. Dla mnie w tym pierwszym spotkaniu faworytem do zwycięstwa jest Maribor ale meczu spodziewam się bardzo trudnego, jednak myślę, że atut własnego boiska gospodarze wykorzystają i wygrają tym jednym golem. Kadrowo dla mnie osobiście zespół słoweński jest mocniejszy i na własnym stadionie powinni zwyciężyć, chociaż, tak jak wspomniałem wyżej nie spodziewam się tutaj pogromu a ciężkiej przeprawy i zwycięstwa jedną bramką. Liga słoweńska dopiero co wystartowała i po 2 kolejkach Maribor ma 6 punktów wygrywając w pierwszym spotkaniu u siebie z Aluminij 1-0 a następnie na wyjeździe z Triglav 3-2. W poprzedniej rundzie kwalifikacyjnej Ligi Mistrzów Maribor wyeliminował bośniacki Zrinjski dość szczęśliwie, bo w obu meczach stroną dominująca był zespół z Bośni. Teraz przyjdzie się zmierzyć z mistrzem Islandi, który mi osobiście wydaje się być słabszym zespołem niż w ostatnich sezonach. W rodzimej lidze Hafnarfjordur po 12 kolejkach zajmuje 4 miejsce, natomiast w poprzedniej rundzie kwalifikacyjnej Ligi Mistrzów wyeliminowali mistrza Wysp Owszych, zespół Vikingur będąc zdecydowanie lepszym zespołem od rywala. Patrząc na zawodników w obu zespołach, to dla mnie dużo mocniejsi są gospodarze. Spodziewam się tutaj tego, że Hafnarfjordur będzie murował dostępu do bramki a w obronie zespół ten grać twardo potrafi i Maribor czeka trudny atak pozycyjny praktycznie przez całe spotkanie. Jednak słoweński zespół posiada takich piłkarzy jak Tavares czy Mesanovic i myślę, że tą jedną bramkę wcisną w tym spotkaniu swemu rywalowi i te 1-0 wymęczą ostatecznie ???? Goście tutaj w pierwszej kolejności skupią się na bronieniu niż atakowaniu, więc jak już Maribor strzeli gola to powinien zwyciężyć i oby to nastąpiło jak najszybciej ????
✅ 1-0
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Viitorul - APOEL 2 DNB @1,95
Maribor - Hafnarfjordur X2 @2,33
@4,54 Fortuna

Maribor - Hafnarfjordur BTS @1,97
Fortuna

Ja dzisiaj próbuję ten dubel. Jeżeli chodzi o 1 mecz to mimo że Viitorul gra u siebie, Apoel jest faworytem. Ci pierwsi czyli zespół z Rumunii, rozgrywa już mecze ligowe. Wygrali 3-0 z Gaz Metan, ale ostatnio polegli z Cluj 0-2. Nie całe 3 tyg temu przegrali mecz o Superpuchar z Voluntari 0-1. Drużyna Cypryjska z Dudelange poradziła sobie bez problemu, w dwumeczu wygrali niby tylko 2-0, ale przegrani walczyli i mieli chęci, niestety zabrakło umiejętności. W sparingach Apoel póki co wszystko wygrywa, nie grają też ważnych spotkań więc min. są lepsi jeżeli chodzi o zmęczenie. W sparingach grali mniej doświadczeni, młodzi a na dzisiaj zostanie wystawiony najlepszy skład. Myślę że Apoel może dzisiaj wywieźć zwycięstwo z Rumunii, po za tym doświadczenie i ogranie w Europejskich pucharach, jak dla mnie jest ogromną przewagą dla Apoelu. Dlatego tutaj stawiam 2DNB, w razie remisu zwrot.

Następnie mecz Mariboru z Hafnarfjordur. Według mnie Maribor nie jest takim zdecydowanym faworytem, chociaż po kursach to widać. Ich ostatnie ligowe 2 mecze to zwycięstwa z Triglav 3-2 i Aluminij 1-0 które były wymęczone. Z tymi pierwszymi do 80 minuty przegrywali 2-0, ale ostatecznie strzelili 3 gole w ok 15 minut z doliczonym czasem gry. Ich poprzednia runda w LM to dwumecz z zespołem Zrinjski. W pierwszym meczu na wyjeździe wygrali 1-2, chociaż na początku zespół z Bośni i Hercegowiny nie wykorzystał karnego, a od 70 minuty grali w przewadze, Maribor wywiózł zwycięstwo 2-1. U siebie zremisowali 1-1, ale tam zdecydowanie lepiej prezentował się zespół Zrinjski, który miał szansę i to nie jedną na wygraną 2-1 i ostatecznie dogrywkę. Jeżeli chodzi o zespół Hafnarfjodur ci byli przeważająca stroną w obydwu spotkaniach z Vikingur. W pierwszym meczu u siebie zremisowanym 1-1 byli o wiele lepsi, nie potrafili wykorzystać sytuacji. W meczu na wyjeździe wygrali bez problemu 2-0, mogli nawet wyżej, drużyna Vikingur od 68 minuty grała w 10, w końcówce straciła jeszcze jednego zawodnika i skończyła ten mecz w 9. Drużyna z Islandii, miała od groma sytuacji, wzięli się ostro do roboty i ugrali mimo tak sporej przewagi wynik 2-0 który dał im awans do kolejnej rundy. Warto wspomnieć że drużyna Hafnarfjordur nie przegrała na wyjeździe od 3 miesięcy. Według mnie wcale Maribor nie jest takim pewniakiem do awansu po tym dwumeczu, a drużyna z Islandii może dzisiaj stawić opór i wywieźć chociaż bramkowy remis, co da im ogromną przewagę w rewanżu u siebie. Dlatego ja tu widzę remis, ale gram X2, ale także warto spróbować BTS, bo gol na wyjeździe zawsze jest cenny i Hafnarfjordur na pewno o niego powalczy.
 
A 6,2K

alex.bp

Użytkownik
Żebyś się nie przeliczył Ajax to bardzo uznana i rozpoznawalna marka w Europie a Nice może się spalić w tym meczu i nie to że ma słaby skład ale mało doświadczony w grze w pucharach, ten mecz bardziej mi śmierdzi remisem nawet bramkowym i szansą Ajaxu w rewanżu.
Kolego Ajax to uznana marka, ale ta drużyna to głównie zbieranina młodzików. W Lidze Mistrzów nie mają żadnego doświadczenia. Poza tym Ajax to wielka marka tylko na papierze. Rostov rok temu tez grał pierwszy raz i zmiótł ich z powierzchni ziemi. Również jestem zdania, że ta drużyna została sztucznie napompowana, miała słabych przeciwników typu Legia czy Kopenhaga i była o krok od odpadnięcia z tragicznie słabym Shalke. Ten finał to był zbieg wielu szczęśliwych okoliczności.
Tak więc nie przeceniajmy Ajaxu, bo granie rok w rok ze słabeuszami z Ligi Europy nie ma żadnego przełożenia na Ligę Mistrzów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
Uważam, że Rosenborg ma szanse z Celtikiem, nie gra kontuzjowany Dembele, odszedł podstawowy obrońca , mecz z amatorami z Irlandii Północnej nie mają dla mnie znaczenia, natomiast Dundalk, który przeszli Norwedzy już jest to jakiś poziom, rok temu Legia miała problemy.
Celtic - Rosenborg x2 2.77
efortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
maer 215,2K

maer

Typer A-League
Kolego Ajax to uznana marka, ale ta drużyna to głównie zbieranina młodzików. W Lidze Mistrzów nie mają żadnego doświadczenia. Poza tym Ajax to wielka marka tylko na papierze. Rostov rok temu tez grał pierwszy raz i zmiótł ich z powierzchni ziemi. Również jestem zdania, że ta drużyna została sztucznie napompowana, miała słabych przeciwników typu Legia czy Kopenhaga i była o krok od odpadnięcia z tragicznie słabym Shalke. Ten finał to był zbieg wielu szczęśliwych okoliczności.
Tak więc nie przeceniajmy Ajaxu, bo granie rok w rok ze słabeuszami z Ligi Europy nie ma żadnego przełożenia na Ligę Mistrzów.
I widzisz Ajax wywozi cenny remis z trudnego terenu do tego rewanż ma na swojej Arenie i Nice na wyjazdach już tak dobrze nie gra, stawiałbym na awans Ajaxu.
 
A 6,2K

alex.bp

Użytkownik
I widzisz Ajax wywozi cenny remis z trudnego terenu do tego rewanż ma na swojej Arenie i Nice na wyjazdach już tak dobrze nie gra, stawiałbym na awans Ajaxu.
Widzę. A widzisz gdzieś, żebym stawiał na Niceę? Wspomniałem tylko, żebyście nie przeceniali możliwości Ajaxu, bo ten finał wcale nie świadczy o jakiejś wielkiej klasie tej drużyny. To miało się odnosić również do wszystkich kolejnych pojedynków tego zespołu. Nadal twierdzę, że ten klub jest wielki tylko na papierze i jedzie na swojej wielkiej historii i tradycjach. Nawet ich szkółka straciła już swoją świetną renomę i produkuje głownie grajków do słabszych klubów lub najwyżej na ławkę w lepszych.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom