>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

III runda kwalifikacyjna Ligi Mistrzów [ 07.08.2018 - 08.08.2018]

Status
Zamknięty.
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Pany buk u którego można over kartek w meczu Paok Spartak zagrać bo forbet odpuścił.. A sytuacja ciekawa sędzia z Izraela bardzo lubiący kartkowac mecz też drużyn z gorącymi głowami więc myślę warto.
 
przemovsky23 1,9K

przemovsky23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje Ligi Mistrzów
Godzina: 19:00
Spotkanie: PAOK Saloniki `- Spartak Moskwa
Typ: wygrana gospodarzy
Kurs: 2.26
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Grecki PAOK Saloniki podejmie w środową noc zespół ze stolicy Rosji , czyli Spartaka Moskwa
Grecy przystąpią do rywalizacji po serii trzech zwycięstw w ostatnich trzech spotkaniach , które wszystkie wygrała , w tym chyba najważniejsze dwa spotkania tegorocznego sezonu , czyli dwumecz w drugiej rundzie kwalifikacji z FC Basel . Wygrana nad Spartakiem powinna przybliżyć gospodarzy do wygranej w tym meczu , więc stawiam na zwycięstwo greków w pierwszym spotkaniu dwu meczowego pojedynku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
P 1

pavel45

Użytkownik
Ja dziś chyba pójdę w rożne:
Salzburg - Shkendija powyżej 9,5 rzutów rożnych 1,81
Celtic Glasgow - AEK Ateny Celtic +4,5 rzutów rożnych 1,43
AKO: 2,59
Salzburg jak długo nie będzie strzelał bramki to nawet sami mogą nabić te 10 rogów, Celtic u siebie na pewno będzie napierał więc 5 rogów spokojnie mogą nabić.
Analiza to nie jest, jedynie zastanawiam się i ktoś może pomóc jak to widzi?
Ja chyba w ten sposób dziś pójdę myślę, że warto a i do meczu powinny nieco kursy polecieć w dół.​
Sam pograłem różne dla ekipy z Glasgow z handi -1 po kursie 1.57. ja stawiam że w rożnych będzie 7-4 ;-)
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Celtic - AEK
Typ: x2
Kurs: 2.19
Godz: 20:45
Bukmacher: Totolotek
Dziś mniej meczów w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów, a mnie najbardziej zaintrygował pojedynek Celtiku z AEKiem. Doszukiwałbym się tu niespodzianki. Gospodarze ostatnio regularnie meldują się w fazie grupowej najbardziej prestiżowych rozgrywek klubowych w Europie, a AEK nie tak dawno wracał przecież do greckiej czołówki z niższych klas rozgrywkowych. Dziś Szkoci bez kilku ważnych zawodników jak Ajer, Bitton czy przede wszystkim Dembele, a Grecy to jednak poziom wyżej niż Rosenborg. AEK nie jest faworytem tego dwumeczu, ale na pewno jest w stanie choćby zremisować z osłabionymi Szkotami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
AEK to jest taki trochę papierowy mistrz. Wszyscy chyba pamiętają jaką aferę wykręcił PAOK na finiszu rozgrywek. I pozimem taki PAOK jest na pewno wyżej jak AEK. Następna sprawa, AEK dostając zaskakująco mistrzem tak jest zdziwiony, że nie poczynili żadnych znaczących wzmocnień. Przedłużali umowy jak choćby z takim Marko Livajem.Kolejny cios to odejście trenera Manolo Jimeneza do...Las Palmas. Akuratnie nie wiem co było powodem i czemu się rozstali, ale nowy trener to jest tylko greckich średniaków i ostatnio Panathinakosu pogrożonego w największym kryzysie w historii. Wzięli co prawda 3 zawodników z Serie A, ale od razu mówię że nikt ich we Włoszech nie żałuje, każdy z klubów który oddawał ich do Grecji jest tym usatysfakcjonowany. Ostatni minus AEK&#39;u jest taki, że to będzie ich dopiero pierwsze spotkanie &quot;o coś&quot; a tym czymś jest Liga Mistrzów.. Celtic rozegrał już sporą ilość minut, bo to jest 4 mecze w LM + ze dwa chyba w lidze. Także tutaj Celtowie czują się na pewno lepiej. Mecz w Szkocji w dodatku. Wcale bym nie powiedział że Rosenborg mimo swoich problemów jest o wiele słabszy od AEK. Norwegowie byli przynajmniej w rytmie ligowym. Oczywiście obecne kursy Celtów śmieszne, ale początkowe na otwarcie w okolicach 1,85 były dobre. Sam mam 1,80, ale niżej już bym nie brał.
Ponadto, już na sucho:
PAOK - Spartak under 0,5 ht @2,50
 
pedro1x2 100

pedro1x2

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje Ligi Mistrzów
Godzina: 19:00
Spotkanie: PAOK Saloniki `- Spartak Moskwa
Typ: 1
Kurs: 2.23
Bukmacher: fortuna
Analiza: Ja również jak koledzy wyżej stawiam na wygraną gospodarzy, mimo iż Spartak to mocna drużyna nie widzę szans na ich wygraną na wyjeździe. Do tego typu dorzuciłbym +3,5 żółtych kartek w meczu po kursie 1,5,w fortunie można łączyć takie typy,razem daje nam to kurs 3,35.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom