>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ile potrzeba czasu aby się nauczyć grać na giełdzie?

D 3,2K

dawczan

Użytkownik
No, ale zawsze mozna kupic akcje za cala rodzine ;] Bo po debiucie dokupywac jak bedzie duzy plus ( o ile bezie ) to juz srednio troche...
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
mam pytanie-jestem kompletnie zielony w tym ale: kiedy startuje te gpw(to znaczy do kiedy można kupować akcje przed startem) i czy z kapitałem 500 złotych ile tak można zarobić przy jak tutaj się przewiduje dobrym starcie gpw
 
Baqu 774,3K

Baqu

Forum VIP
mam pytanie-jestem kompletnie zielony w tym ale: kiedy startuje te gpw(to znaczy do kiedy można kupować akcje przed startem) i czy z kapitałem 500 złotych ile tak można zarobić przy jak tutaj się przewiduje dobrym starcie gpw
wklejałem juz w innym temacie, ale wkleje i tutaj jezeli jest potrzeba

przeczytaj: http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,52981,8526374,Kawalek_gieldowego_parkietu_dla_kazdego__czyli_jak.html?fb_xd_fragment#?=&amp;amp;cb=f11814117725&amp;amp;relation=parent.parent&amp;amp;transport=fragment&amp;amp;type=resize&amp;amp;height=20&amp;amp;width=120

jeden cytat odnosnie drugiego pytania

Wnioski mogą być optymistyczne dla przyszłych akcjonariuszy GPW, bo średnio na debiucie giełdy można było historycznie zarobić blisko 27 proc.
ile to 27% z 500 zł sam już chyba umiesz policzyć... ( chociaż pamiętaj, że możesz też stracić... )

pozdrawiam
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
no już jestem po lekturze,
aha takie pytanko-np. mogę ja kupić sobie ileś akcji i ktoś z mojej rodziny też może to zrobić-to samo nazwisko,adres?
w mbanku jest prowizja maklerska 0,2% czy to oznacza że co miesiąc z zainwestowanej kwoty będą mi pobierać taki procent??(z kwoty którą przeznaczam na akcje a nie z ogólnej kwoty stanu konta?_
aha i jeszcze-kupię te akcje i gdzie sprawdzać zmianę ceny,i co jaki czas następuje zmiana ceny(co dziennie,co tydzień?) ,od czego ta zmiana ceny jest uzależniona, i ogólnie jak myślicie,warto zainwestować 500 zł w te gpw?? czy może lepiej w coś innego -tauron tańszy jest
bardzo proszę o odpowiedzi
ps. w każdym momencie można wypłacić kasę??
 
Baqu 774,3K

Baqu

Forum VIP
po pierwsze to jest giełda... tam 500 zł można tyłek podetrzeć za przeproszeniem, albo wydać na małe smaczne śniadanie ;-)

jeżeli interesuje Cie zysk przyjmijmy to 100 zł z 500 zł przy całym nakładzie
czasu aby kupić akcje i całą sprawą się zająć to droga wolna.

każda jedna osoba może kupić określoną ilość akcji przez emisariusza, niewazne
czy to ktoś z Twojej rodziny czy prowadzący z teleexpressu ;-)
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
no to po akcjach gpw za długo czekać:p
co do giełdy to: wiem mniej więcej jak kupować akcje,ale gdzie np. jest jakieś notowanie bo poszukałem na necie i są ajkieg wig,wig20 a jak kupujemy akcje to jakieś kghm,pzu,tauron coś takiego i gdzie są tego notowania.i notowania(cena akcji) ulega co dziennie przetasowaniom??(tak samo byłoby z gpw??)
pytam bo jestem zielony
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
no to po akcjach gpw za długo czekać:p
co do giełdy to: wiem mniej więcej jak kupować akcje,ale gdzie np. jest jakieś notowanie bo poszukałem na necie i są ajkieg wig,wig20 a jak kupujemy akcje to jakieś kghm,pzu,tauron coś takiego i gdzie są tego notowania.i notowania(cena akcji) ulega co dziennie przetasowaniom??(tak samo byłoby z gpw??)
pytam bo jestem zielony
Akcje są warte dokładnie tyle iile w danej chwili ktoś inny jest w gotowy za nie zapłacić...
Daj sobie spokój z giełdą bo widać że masz elementarne braki.
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
wiem,jestem zielony,chciałbym o tym gdzieś poczytać,polecacie jakieś strony?
ale tak sobie też myślę czy na tym rzeczywiście można zarobić,bo uzyskać zysk 15% to jest chyba niezle na giełcie a wcale to nie jest tak dużo,np. w bukmacherce chyba można mieć lepsze wyniki spokojnie
 
Baqu 774,3K

Baqu

Forum VIP
wiem,jestem zielony,chciałbym o tym gdzieś poczytać,polecacie jakieś strony?
ale tak sobie też myślę czy na tym rzeczywiście można zarobić,bo uzyskać zysk 15% to jest chyba niezle na giełcie a wcale to nie jest tak dużo,np. w bukmacherce chyba można mieć lepsze wyniki spokojnie
o czym dokładnie chcialbyc poczytac ? o giełdzie ? wpisujesz &quot;giełda&quot; w google
i jedziesz po kolei ???? dawczan bodajze podawał forum, jest portal bankier...
mase jest portali.
Giełde to różni od zakładów, że tam gra toczy się ogromną ilością funduszy. Osoba mająca sto tysięcy złotych, którymi zarządza jest mikrusem. Poza tym
tak jak piszesz, grając na zakładach i stawiając po kursie 2 masz ( zakładająć
przykład pilki noznej ) w 90 minut 100% zysku ! Na giełdzie ludzie by się
pozabijali o taki zysk w takim małym odstepie czasowym. Oczywiscie wszystko
zalezy jakim jestes graczem i jakimi funduszami obracasz.
 
M 0

marcin_p

Użytkownik
Pierwsze kroki na giełdzie stawiałem wspomagając się specjalnym systemem debarex. Dzięki temu, nawet mając znikome pojęcie, dostajesz informację o tendencji sytuacji na giełdzie-czy jest wzrost czy spadek. Wtedy musisz podjąć decyzję: czekasz, czy sprzedajesz? Z doświadczenia mogę powiedzieć, że jest to bardzo przydatny system. Dzięki niemu zmniejszasz ryzyko utraty kasy.
 
B 0

bucek

Użytkownik
Ja bez żadnego szkolenia zaczęłam grać. Korzystam z programu transakcyjnego od Debarex i to mi wystarcza. Co prawda na początek nie inwestuje dużych kwot, ale idzie mi całkiem nieźle ????
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Ile czasu potrzeba, by nauczyć się grać na giełdzie?
Czasem miesiąc, a przeważnie całe życie, bo giełda to sztuka przewidywania + wyrobienie w sobie właściwych zachowań.
Trzeba
1. nauczyć się pokory
2. przegrywać (sprzedać ze stratą)
3. grać z trendem
Niektórzy nie nauczą się tego nigdy
Np
Są sklepikarze, co nie spuszczą nic z ceny. Za parę dni wolą wyrzucić towar na śmietnik
 
Do góry Bottom