>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ile trwa przelew przez Internet

mario4all 0

mario4all

Użytkownik
Minimum wpłąty to 40 zł.A skana przesyłać nie musisz wypłacając na moneybookers i na konto wpłacając raczej też. A ja mam pytanie: Czy jak ktoś wypłacił z expekta na konto to potrącali jakąś prowizję?
 
marcus_skalsson 0

marcus_skalsson

Użytkownik
To zależy jak długo będzie szedł przelew z PKO do BPH (chyba w tym banku Expekt ma konto na Polskę). Expekt aktualizuje wpłaty na kontach graczy w godz. 19:00 - 21:00 (dokładnie nie pamiętam) albo następnego dnia w godz. 8:00-10:00 (również dokładnie nie pamiętam :-? ). Kasa na koncie gracza powinna być najpóźniej jutro.
 
M 0

menox

Użytkownik
Kasa twoja dojdzie dopiero jutro wieczorkiem albo w srode rano. Ja tez robiłem przez neta z inteligo i dopiero miałem na 3 dzień.
 
grehor 0

grehor

Użytkownik
Expekt aktualizuje wpłaty na kontach graczy w godz. 19:00 - 21:00 .
tez cos takiego gdzies czytalem

marcus_skalsson---&gt; orientujesz sie w sprawie bonusu? bo podobno trzeba zagrac kursem 1,5, alt to ma byc jeden typ, czy kupon(2 lub wiecej typow) o takim kursie?
 
marcus_skalsson 0

marcus_skalsson

Użytkownik
To znalazłem na str. Expekt&#39;a

Przepisy i Warunki dla promocji 100% bonus

- Oferta jest ważna wyłącznie dla pierwszego zakładu złożonego w zakładach sportowych Expekt.com pomiędzy 30 listopada a 31 stycznia 2007.
- Promocyjny zakład musi zostać zawarty po kursie 1.50 bądź wyższym.
- Klienci, którzy zawierali zakłady przed 30 listopada 2006 NIE SĄ uprawnieni do wzięcia udziału w promocji.
- Klienci, którzy kiedykolwiek otrzymali już bonus promocyjny w naszym serwisie NIE mogą skorzystać z tej oferty.
- Tylko jeden bonus może zostać przyznany na jedną osobę/jedno domostwo.
- Promocja ta nie może być łączona z innymi promocjami oferowanymi w naszym serwisie.
- Minimalna stawka za zakład promocyjny wynosi 10 EUR (40 PLN).
- Maksymalny bonus do uzyskania to 50 EUR (200 PLN).
- Kwota bonusu musi zostać trzykrotnie obrócona w zakładach sportowych w naszym serwisie, po kursie conajmniej 1.50 bądź wyższym przed dokonaniem jakiejkolwiek wypłaty z konta gracza lub transferem do innych produktów.
- Jakiekolwiek złamanie przepisów promocji będzie skutkowało zamknięciem konta gracza. W takich przypadkach wniesiony depozyt nie będzie refundowany.
- Expekt.com rezerwuje sobie prawo do wstrzymania wypłaty w przypadku kiedy zostanie stwierdzone naruszenie zasad promocji bądź regulaminu.
-Oferta ważna jest do 31 stycznia 2007 do godziny 23:59 CET.
- Jeżeli wypłata zostanie zlecona przed dokonaniem wymaganego w promocji obrotu, po kursie conajmniej 1.50 gracz utraci prawo do bonusu.
 
T 0

tomekkg

Użytkownik
Skorzystałem z promocji więc mogę pomóc :mrgreen:
Pierwszy kupon promocyjny - czyli ten od którego zależy wielkość bonusu musi być singlem o kursie przynajmniej 1,5. Kolejne kupony (obrót bonusem) mogą być już zakładami wielokrotnymi, z większą ilością zdarzeń na kuponie lecz jedno musi mieć kurs przynajmniej 1,5.
Pozdrawiam, życzę powodzenia (mi szczęście dopisało)
 
K 0

k4milll0

Użytkownik
Czemu jeszcze nie mam kasy? Zrobilem przelew w piatek, banki w weekendy nie robia przelewow wiec wychodzi na to ze dzisiaj kase juz powinienem miec. Ale kasy nie ma. Jak myslicie na kiedy wplynie ta kasa (wplacalem z ing) bo mi mecze uciekaja :p
 
yarpen 0

yarpen

Użytkownik
przelew na koncie expekta zostal zaksiegowany dzis rano, takze podejrzewam ze jutro do godziny 12 powinienes miec kaske na koncie (jakos do tej godziny rano aktualizuja konta graczy, ale nie jestem pewny na 100 % ;)). ja wplacilem dzis, ale mam konto w bphu i licze na to ze tez juz jutro bede mial kase na koncie w expekcie ???? i bede mogl grac moim systemem ;)
 
Do góry Bottom