>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Ile zarabia pracownik STS/Profesjonał/Totomix?

jacek89 5

jacek89

Użytkownik
Witam,

Ile zarabia pani/pan która/y przyjmuje zakłady u buka naziemnego?
Jakie trzeba mieć wykształcenie i umiejętności do wykonywania takiej pracy?

Pozdrawiam
Jacek
 
zludna 0

zludna

Forum VIP
Wykształcenie zapewne żadne, wystarczy być pełnoletnim.
Znaczy z maturą, to bankowo.

Słyszałam dwie wersje, że cały etat 1200 albo 800 - nie wiem, która jest prawdziwa. W pierwszym miesiącu trzeba odbyć szkolenie w Wawie za 300 zł. Potrącane z pensji.
No i tyle.
 
2211kiler 2

2211kiler

Użytkownik
Ja bym chciał pracować w buku jakimś tylko tam zatrudniają same panie . Z jednej strony szkoda a z drugiej to fajnie ????
 
2211kiler 2

2211kiler

Użytkownik
No u mnie pracują same Panie i to dosyć urodziwe :p Najładniejsze są w STsie niczego sobie w BETAKO, Tipsort to naprawde masakra ???? to jest ogormna przewaga buka nziemnego od internetowego ????
 
2211kiler 2

2211kiler

Użytkownik
no u mnie w Profesie to jest masakra mimo że mam go najbliżej zawsze jadę busem na centrum i odwiedzam po kolei wszystkie buki tam te panie są wyrąbiste ????
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
???? ????
Gdyby u mnie takie byly, to bym nigdy do internetowego buka nie wpłacil.
W Krakowie to roznie, w niektorych punktach sa wredne baby a w innych miejscach ładnie zbudowane,mile kobietki.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
W STS to wogóle do przyjmowania zakładów tylko same kobiety zatrudniają. Ostatnio było głośno o sprawie kiedy mężczyzna zgłosił się na to stanowisko, a jego podanie zostało odrzucone ze względów, że nie jest kobietą... ;)
 
2211kiler 2

2211kiler

Użytkownik
ALe ta fota to masakra ???? u mnie też są fajne w Stsie czyli STS rządzi ???? a zarabiają zdecydowanie za małoooooooooo ????
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
a kto decyduje o tym ze dany punkt STS powstaje w miesice czy ja moglbym np zglosic ze chce go prowadzic i po prostu lokal byl by na mnie kase bym im oddawal i ile taki ktos zarabia ciekawe?;&gt;
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
A wiecie,że to jest manipulacja ze strony buków. Przecież to jest oczywiste,że jak zobaczysz ładną laske za ladą :mrgreen: to za wiecej zagrasz, tak,żeby pokazać jaki jesteś bogaty, może zaimponować itp.. PROSTA MANIPULACJA,ALE SKUTECZNA oni mają dobre chwyty na swoich klientów. ????

Pamiętam jak u mnie siedziały dwa pasztety to nawet mi się tam iść nie chciało ale ostatnio wchodzę i widzę 2 ładne dupcie(do tego blondynka i brunetka- wiadomo,że blondynki dla brunetów a brunetki dla blondynów) i dałem się zmanipulowac tzn. wszedłem i puściłem kupon.
 
M 76

marian555

Użytkownik
Ja znam uszatka takiego, co zwsze chodzi do buka jak pracuje kobieta, bo mówi że szczęście to mu przyniesia. Jak w buku jest jakiś facio to nie idzie.
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
Jak by nie szkoła to bym mógł pracowac,ale sie najpierw trzeba wykształcic :p
Ale za to robi moja siostra,ale za duzo nie bierze :] (totolotek)
 
2211kiler 2

2211kiler

Użytkownik
no ja Ci powiem że może te Panie nie mają wpływu na wysokość stawki ale napewno mają wpływ na obecność w ich punkcie bo wiadomo że wole iść do &quot;ładnego STSa &quot; nież do &quot;brzydkiego Profesa&quot; proste ????
 
jacek89 5

jacek89

Użytkownik
no ja Ci powiem że może te Panie nie mają wpływu na wysokość stawki ale napewno mają wpływ na obecność w ich punkcie bo wiadomo że wole iść do &quot;ładnego STSa &quot; nież do &quot;brzydkiego Profesa&quot; proste ????
Trudno się z Tobą nie zgodzić ????
 
Do góry Bottom