>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ilość kuponów na miesiąc

K 0

korneliusz

Użytkownik
Ja gram w zależności od oferty, generalnie staram się grać ~2 dziennie, ale nie zawsze oferta na to pozwoli i często po prostu się nic nie gra - zwłaszcza w weekend (gram tenis), a wtedy finały, więc lepiej nie ruszać ????
 
Z 0

zenekbuk

Użytkownik
Ponad 13 lat obstawiam i dopiero teraz zrozumialem, ze jakies analizy na jedna strone A4 dotycznaca jednego spotkania to mozna o kant pupy...
Mam kilka metod do kazdej dyscypliny, robie statystyki co mi sie najbardziej oplaca, gram kursy ~2.00, rzadko mniejsze. Po takim czasie grania zaczyna sie zauwazac sporo schematow.
Skoro dogłębne analizy są bez znaczenia, to jak ocenić czy dany typ ma value?
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
Ale co więcej ma Ci napisać? ????
Oceniasz prawdopodobieństwo i szukasz value. Im więcej zakładów z value znajdziesz i zagrasz tym lepiej, bo niwelujesz wariancje.
To tak jakbyś miał rzucać monetą i mógłbyś zagrać, że wypadnie orzeł z kursem 2.20
Value takiego beta jest duże, bo grasz typ z prawdopodobieństwem 50%, gdzie kurs jest wystawiony na 45%.
Ale jak rzucisz 5 razy w miesiącu to nic nie stoi na przeszkodzie żeby wypadło Ci 5 reszek.
Ale jeśli wykonasz odpowiednio dużą ilość prób, to wynik orzeł/reszka zawsze będzie zmierzał do 50/50, a Ty przy takiej skuteczności, grając kurs 2.20 na Orła będzie zarabiał.
Tak samo jest w bukmacherce. Im więcej valuebetów zagrasz tym lepiej.
Tylko że tak się składa że typerzy wmówili sobie valuebety a tych wcale nie ma.
 
gelo85 2,6K

gelo85

Użytkownik
Każdy typ, który wchodzi jest value. Jak nie wchodzi, to nie jest. Reszta to dorabianie zbędnej filozofii do bukmacherki.
 
stsiak 11

stsiak

Użytkownik
Każdy typ, który wchodzi jest value. Jak nie wchodzi, to nie jest. Reszta to dorabianie zbędnej filozofii do bukmacherki.
A liczyc umiesz ?
Grając same @ 1.20 , przy stu typach trafiasz 70 a 30 plecy i jestes do tyłu. Te trafione 70 typów po @ 1.20 nazwiesz value?
Skoro dogłębne analizy są bez znaczenia, to jak ocenić czy dany typ ma value?
Jeżeli sie nie znasz na samym typowaniu, sporcie, a chcesz i bedziesz typować to jedynie od strony statystycznej po określonej liczbie typów możesz ocenić czy potrafisz grać Value. Oczywiście to ma odzwierciedlenie jak grasz Single, a w polskich bukach tak nie pograsz, wiec nie bede Ci tlumaczyc jak to liczyć...
 
gelo85 2,6K

gelo85

Użytkownik
A liczyc umiesz ?
Grając same @ 1.20 , przy stu typach trafiasz 70 a 30 plecy i jestes do tyłu. Te trafione 70 typów po @ 1.20 nazwiesz value?
Te 70 typów, które weszło ? Oczywiście. Niestety te 30 nie było value, co przy tych kursach dało stratę.
 
stsiak 11

stsiak

Użytkownik
Te 70 typów, które weszło ? Oczywiście. Niestety te 30 nie było value, co przy tych kursach dało stratę.
Nie, takie kursy nie sa value w ogóle, bo przy 70% skuteczności ma sie stratę. Ciężko mieć większą, wiec w ogóle sie nie gra takich kursów, bo one zawsze dadzą strate. Chyba tego nie jesteś wstanie pojąć, a taki pewny siebie jestes/byles
 
gelo85 2,6K

gelo85

Użytkownik
Co ma moja pewność/niepewność siebie do tego, o czym dyskutujemy.
Kurs 1,2 nie może być value ? Dlaczego ?
 
C 82

chriskola

Użytkownik
Nie No głupoty gadasz po prostu. Nie ma czegoś takiego, ze jak wejdzie typ to był value. To jest błędne myślenie.
Rzuć moneta dam Ci za reszkę kurs 1.5 wypadnie reszka i pwoiesz ze miałeś value, bo trafiłeś.
Oczywiście, ze nie wartość oczekiwana masz w minusie i po kolejnych rzutach dotrzesz do tej wartości.
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Raz nie wejdzie ale w dłuższym okresie czasu grając value bedzie ok.
Troche za długi staż na forum żeby pisać takie teorie ????
 
C 82

chriskola

Użytkownik
ok ???? czyli jak nie wchodzi to jest dobrze, bo typ był value.
No Ty należysz do tych co trafia reszkę po 1.5 w weekend z podatkiem i się cieszą ze jest plus w ten dzień. Kiedyś zrozumiesz podstawy matematyki i może sam się będziesz śmiał z tego co pisałeś.
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
Raz nie wejdzie ale w dłuższym okresie czasu grając value bedzie ok.
Troche za długi staż na forum żeby pisać takie teorie ????
Daj jakieś przykłady value. Ja uważam że można stwierdzić czy dany typ był value czy nie dopiero po wyniku . Weszło to okazuje się że był .
 
E 0

enduro

Użytkownik
Daj jakieś przykłady value. Ja uważam że można stwierdzić czy dany typ był value czy nie dopiero po wyniku . Weszło to okazuje się że był .
Tutaj raczej trzeba zadać sobie dwa pytania, bo od kilku godzin się na tym zastanawiam.
1) co jest tym value?
2) jak mozna stwierdzić ze ktos potrafi wskazać i zarabiać na value?
Ewidentnie widac ze Wy w tym dialogu stoicie w miejscu, jeden cos słyszał, a drugi coś wie, ale nie wie o co chodzi...
A wystarczy trochę pomyslunku.
Spróbuj odpowiedzieć na te pytania jeden z drugim, a poznacie odpowiedź
ok ???? czyli jak nie wchodzi to jest dobrze, bo typ był value.
A Ty masz kolego problem z prostym zagadnienieniem, a nie mozesz się nad tym skupić
Dzieci 10-12 lat walczą w szkole z całych sil aby rozwiązać problem i uważam że one by znalazly na to odpowiedź
Spróbuj intelektualnie przycisnąć i sie skoncentrować przede wszystkim
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Daj jakieś przykłady value. Ja uważam że można stwierdzić czy dany typ był value czy nie dopiero po wyniku . Weszło to okazuje się że był .
Czy wy nie rozumiecie że nie każde value musi koniecznie wejść? Nie będę kolejny raz powtarzał zagadnień matematycznych, ale nie raz w tym temacie było czarno na białym, logicznie wytłumaczone że bukmacherka to w jakimś stopniu matematyka (plus &#39;analiza&#39;): chyba lepszego i prostszego przykładu jak ten z orzeł/reszka nie da się znaleźć.
Chcesz przykłady value? (dałem ale jakiś mądry mod usunął...)
Dlczego akurat to było value, nie mam zamiaru pisać, ktoś kto jest w stanie przeanalizować dlaczego będzie wiedział. Jak widać nie każdy typ był wygrany, a paradoksalnie najbardziej value z tych przykładów wydawał się być nr4. A jednak...
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
value to niedoszacowane kursy widze ze kurs jest za wysoki w stosunku do tego co sie dzieje na boisku - jak gram na zywo a gram tak 99,9 procent typow - to gram. tak jak pisze zksstal nie kazde value musi wejsc. ale jesli grasz value i w twoim mniemaniu jest to nie wiem 20 procent niedoszacowania - zalezy jaka stopa zwrotu jest z kursow u danego bukmachera - w kursach lub wiecej to w dlugiej perspektywie czasu a raczej przy duzej ilosci typow na tym zarobisz. dlatego ciezej jest zarobic u ziemniaka, bo tam musi byc wieksze value zeby mialo to rece i nogi - patrz 12 procentowy podatek. to tak jakbys gral na gieldzie i akcje kupowal po wartosci nizszej niz rzeczywista. ja mam takie zdanie, ze bumacher tez czlowiek i wystarczy znalezc glupszego od siebie lub byc madrzejszmym od bukmachera oddsmakera, ktory wystawia kursy, grac i na tym zarabiac.nie dziala mi capslock i shift, przepraszam.
edit - przyklad value portugalia capo verde do lat 19 ze goscie nie strzela pograne po 1,67 po paru minutach jesat 1,4. goscie raz wyszli z polowy po 20 minutach. jak nie wejdzie trudno za duzy kurs w stosunku do tego co sie dzieje na boisku.
 
E 0

enduro

Użytkownik
Czy wy umiecie czytać, a później samodzielnie pomyśleć.. Po co ja zadalem te &quot;pytania&quot; ???? Więc dalej to samo...
Tutaj raczej trzeba zadać sobie dwa pytania, bo od kilku godzin się na tym zastanawiam.
1) co jest tym value?
2) jak mozna stwierdzić ze ktos potrafi wskazać i zarabiać na value?
Ewidentnie widac ze Wy w tym dialogu stoicie w miejscu, jeden cos słyszał, a drugi coś wie, ale nie wie o co chodzi...
A wystarczy trochę pomyslunku.
Spróbuj odpowiedzieć na te pytania jeden z drugim, a poznacie odpowiedź
 
Do góry Bottom