>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Indywidualne Mistrzostwa Polski 2018

Status
Zamknięty.
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Dziś Ćwierćfinały IMP. Z oferty STS wybrałem sobie 3 typy póki co. Na ten ostatni turniej o 19 też powinienem coś wrzucić. Ze stawkami nie szalejcie. Jeśli kursy będą inne niż te które tu podałem to dlatego, że spadły, nie dlatego, że oszukuję czy coś. W razie czego wrzucę screena.
Adrian Gała - Sebastian Ułamek (turniej w Opolu)
Typ: Sebastian Ułamek @ 2.35 - STS ⛔ ⛔ ⛔
Zawody w Opolu gdzie w tym sezonie jeździ Ułamek. Weteran torów, wiadomo, że już powoli kroczy ku końcowi kariery, więc myślę, że występ w finale IMP byłby dla niego czymś fajnym. Gała nieoczekiwanie (jak dla mnie) mocne występy w Nice PLŻ, ale uważam, że decydować będzie tu znajomość toru i lepszy wynik osiągnie Ułamek. Kurs zachęca.
edit Gucci / Cymbał &quot;Ułomek&quot; wycofał się z zawodów po 3 biegach i zakład oczywiście w STS się liczy, czyli przegrany...
Oskar Fajfer - Wiktor Lampart (turniej w Krośnie)
Typ: Wiktor Lampart @ 1.85 - STS ✅ ✅ ✅
Fajfer załatwił ostatnio mecz Wybrzeżu, które przegrało 44:46 w Gnieźnie. Fajfer 0, t, 0 i potem już nie pojechał. Skoro na lidze, na najlepszym sprzęcie pojechał taką padlinę to nie wróże wielkiego sukcesu w Krośnie. Myślę, że Lampart miał w swojej karierze okazję trenować w Krośnie, bo to przecież ośrodek niedaleko Rzeszowa skąd pochodzi a i również Lublina gdzie obecnie jeździ. Do tego dodam jeszcze fakt, że Fajfer musi zapylać do Krosna z Gdańska lub z Gniezna, a Lampart ma na stadion właściwie rzut beretem.
Tobiasz Musielak - Damian Baliński (turniej w Rawiczu)
Typ: Damian Baliński @ 2.00 - STS ✅ ✅ ✅
Zawody w Rawiczu gdzie obecnie występuje Baliński. Do Rawicza na pewno zjadą tłumy z Leszna żeby wspierać swoją legendę, więc będzie dla kogo się ścigać. Musielak owszem, również leszczynianin, ale na chwilę obecną jednak przeciwnik, a dla niektórych nawet zdrajca. &quot;Tofik&quot; fatalny występ w ekstralidze, 3 punkty w 4 startach. Baliński w ostatniej kolejce natomiast 9 punktów w meczu na szczycie w Opolu. Stawiam na Balińskiego po dobrym kursie.
 
B 35,3K

bosky

Użytkownik
Dzisiaj nie warto grać niskich kursów, bo sypnie niespodziankami (jak to zazwyczaj na tym szczeblu rywalizacji o mistrzostwo Polski). Ode mnie dwa typy:
Piotr Pawlicki - Bartek Smektała 2 3,60 ✅
Koza - Karczmarz 2 1,90 ✅
Pierwszy typ, to naprawdę bardzo wysoki kurs jak na tak wyrównaną parę. Bartek Smektała pokazywał się już niejednokrotnie z dobrej strony w zawodach seniorskich (jak choćby Złoty Kask) i nie widzę powodu dla takich dysproporcji. Tak jak mówiłem - dla mnie para 50/50, a nawet jeśli Piotrek jest faworytem to minimalnym.
Ernest Koza to zawodnik Wandy Kraków i tutaj moim zdaniem jest największy problem, bo neiwątpliwie ma talent (w końcu porafił przywieźć i 14 punktów w ekstraligowym meczu). Rafał Karczmarz ma duży problem w zawodach indywidualnych, ale niewątpliwie również ogromny talent. Główny problem tkwi w problemach finansowych Wandy, w związku z czym nie podejrzewam Kozy o najlepszy występ dzisiaj.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Ciężko się obstawia tego typu zawody. Finały jeszcze idzie ogarnąć, ale 1/4 to często dramat dla kieszeni.
Zagram sobie jakiś rozpis na dzisiejsze zawody a tu wstawiam dwa zdarzenia do AKO aby pokryć ewentualną stratę.

Jamróg - Mroczka 6-6 ⛔
Dróżdż - W. Lampart 5-10 ✅

AKO 2,64 ⛔⛔⛔

Kuba ostatnimi czasy osiąga zdecydowanie lepsze wyniki. Zdaję sobie sprawę, że Mroczce ciężej o punkty w lidze w parze z dzikiem, ale Jamróg na tą chwilę jest po prostu lepszy. Gdyby było inaczej to Mroczka byłby prowadzącym parę.
W drugiej parze widzę zwycięstwo młodego Lamparta. Jedzie przeciwko wrocławskiemu kewlarowi. Zgodził się na taką rolę w drużynie i czy słusznie - nie mi oceniać. Wiem jednak jedno. Brak jazdy na pewno mu nie służy. Treningi to nie wszystko. Na nich nie ma tej adrenaliny ze spotkań ligowych. Młody w niezłej formie, w rytmie meczowym. Powinien sobie poradzić z Damianem.
Powodzenia
 
gelo85 2,6K

gelo85

Użytkownik
Półfinał IMP w Gnieźnie.
Przedpełski-D.Lampart 2 2,06
Dawid Lampart od kilku tygodni prezentuje równą dobrą formę i solidnie punktuje w lidze. Dobrze przygotowany sprzęt i szybkie wyjścia spod taśmy są w tym sezonie jego dużym atutem.
Przedpełski nie jeździ regularnie w lidze, po jednym biegu jest zastępowany przez zawodnika rezerwowego, słaba forma i zniechęcenie. To nie jest sezon Pawełka.
Tor w Gnieźnie przygotowany zazwyczaj na mocny beton, a tu starty Lamparta przeważą i zawodnik Motoru zdobędzie więcej punktów niż torunianin.
 
funias 691

funias

Użytkownik
Woryna - Kubera typ: Woryna @1.75
Buczkowski - Przedpełski typ: Buczkowski @1.50
Ako@ 2.63
Woryna swietnie czuł sie w Gnieźnie na lidze. Nie powinien mieć problemow z pokonaniem Kubery. Pawel bez formy, Buczek też nie zachwyca, ale tu sądzę, ze zdobędzie więcej oczek.
 
C 134

cfc_mnich

Użytkownik
Na dzisiejszy finał wybieram dwa typy:
J. Kołodziej - M. Janowski 1 1,67
Pi. Pawlicki - P. Dudek 1 1,83
AKO 3,056 (iforbet)
Janusz świetna dyspozycja - tydzień temu wygrał GP Challenge, dzień później poprowadził Unię do zwycięstwa w ZG. Do tego będzie dziś jechał na swoim torze, na którym zawsze przywozi powyżej 10pkt. Wspierany leszczyńską publicznością będzie faworytem dzisiejszego turnieju. Janowski także dobry sezon, trzecie miejsce w klasyfikacji GP, ale nie sądzę żeby zaprezentował się dziś lepiej od Jasia.
Druga para to żużlowcy, którzy są ostatnio w nie najlepszej formie. Jednak Dudek boryka się z problemami sprzętowymi już od dłuższego czasu, a poprawy wciąż nie widać. Piter ma w tym sezonie średnią biegową w Lesznie 2,6. Myślę, że dziś zaliczy solidny występ na swoim torze.
 
mrybka 253

mrybka

Użytkownik
Znajdzie się wyżej Niels Kristian Iversen/Nicki Pedersen - W1 1,67
Znajdzie się wyżej Bartosz Smektala/Adrian Miedzinski - W1 1.4
ako 2.33 stawka 10/10

drugi kupon:
Znajdzie się wyżej Janusz Kołodziej/Patryk Dudek - W 1 1,45
Wielka Brytania - Australia W1 2.28
Ako: 3.3 stawka 8/.10
3 kupon:
Piotr Pawlicki - Przemysław Pawlicki1X2 MECZPiotr Pawlicki----1.55---
Kacper Woryna - Mateusz Szczepaniak1X2 MECZKacper Woryna----1.51--
Ako 2.34 stawka 10/10
 
D 19

dawid021091

Użytkownik
Z mojej strony proponuję Drabika pograć, w ostatnim finale juniorów był niemal bezbłędny. Myślę że w parze z Miedzińskim czy jakimś Protasiewiczem będzie lepszy. Pozdro!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 3,8K

scrobek

Użytkownik
4 mecze / 20 startów / 52 pkt / 48 pkt + 4 bonusy / 52 pkt dzielimy przez 20 = 2,600 średnia jakie masz wątpliwości ?
 
W 28

wojtula

Użytkownik
Typowanie żużla to loteria, wczoraj zamykał mi kupon KL Zmarzlik - Piotr Pawlicki. Wszystko było pięknie, Bartek wszedl bezposrednio do finalu, tam pierwsze pole startowe.... a potem wszyscy widzieli.
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
Panowie jak byscie rozliczyli dzis zaklad madsen - laguta ? Mieli po 8 pkt i w barazach madsen drugi , a laguta trzeci
 
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Panowie jak byscie rozliczyli dzis zaklad madsen - laguta ? Mieli po 8 pkt i w barazach madsen drugi , a laguta trzeci
Punkty z barażu nie wliczają się do ogólnej klasyfikacji. Skoro obaj nie weszli do dalszej fazy to wyżej Madsen ze względu na więcej drugich miejsc w fazie zasadniczej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom