>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Informacja

Status
Zamknięty.
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Właśnie rozmawiałem z przedstawicielem NoiQ.
Najbliższy turniej jaki się odbędzie, będzie po nowym roku 3.01.
Po nim może się odbyć turniej zamiast tego który się dzisiaj nie odbył
Za niedługo więcej informacji
Przepraszam wszystkich za problem
 
midel 189

midel

Użytkownik
Sorki, że tutaj, ale reszta pozamykana.
Banan chciał dobrze, żeby nie było nieproszonych gości, fakt, hasło było mimo wszystko trochę za późno, ale to nie znaczy, że osoby, które na forum logują się raz na rok i mają po 10 postów mogą go atakować. Jak się wam nie podoba organizacja to nie musicie grać w tych turniejach.
Osobiście jestem zwolennikiem dawania haseł na 1-2 minuty przed końcem i akurat może NoIQ nie jest tak obleganym pokeroom&#39;em i można podać hasło na 5-10 minut wcześniej, ale np. podanie hasła na Paradise 10 minut przed rozpoczęciem to jest automatycznie co najmniej 50 osób nieuprawnionych.
 
M 0

mejdzor

Użytkownik
popieram midel&#39;a wkurza mnie najezdzanie na BananeQ
sory ale kazdy popelnia jakies bledy i wazne zeby wyciagac z tego wnioski
czekam na turniej 3 stycznia mam nadzieje ze teraz uwzglednicie to ze weekend po sylwestrze obciaza takze lacza w domach poniewaz duzo osob siedzi na necie i albo poprostu haslo bedzie 3 do 5min wczesniej albo pojdzie na prv ;)
za najezdzanie i wygadywanie niech posypia sie bany! ;)
pozdrawiam
 
L 5

landzaat21

Użytkownik
3-5 minut z całym szacunkiem mejdzor, ale to bardzo wiele, minuta zdecydowanie max i powinni wszyscy ze słabym netem zdążyć. A jak nie potrafi ktoś zrobić kopiuj,wklej w ciągu minuty to przepraszam, to może takie turnieje nie są dla niego i warto się na szachy przerzucić? Jak gracie rozdanie to też myślicie 3-4 minuty czy macie 10-20sekund na rozdanie? No offence, pa
 
R 0

robinmaster

Użytkownik
2 minuty by w zupelnosci wystarczyly a co do bananqa i najezdzania na niego to uwazam ze ludzie ktorzy maja ponizej 100 postow moga ... sie w dupe pocalowac nigdy na forum nie byli ani teraz ani wczesniej wiec co oni moga miec do gadania , bananeq popelnil blad wyciagnie wnioski kazdy z nas uczy sie na bledach takie zycie ... ????
 
M 0

mejdzor

Użytkownik
Landzaat21 rowniez z calym szacunkiem ;) ale przy ostatniej sytuacji uwierz bardzo szybko robie ctrl+c ctrl+v problem polega na tym ze aby uzyskac haslo trzeba refreshowac strone(temat) gdzie to haslo sie znajduje i tutaj pojawia sie najwiekszy problem tym bardziej w swieta ;)
tak z ciekawosci teraz zrobilem sobie test i z otwartym oknem w sofcie na wpisanie hasla przekopiowanie go z forum i wklejenie to ok 3s wtedy bylo 30s a strona odswiezla mi sie po ok 1min :p (lacze 512Kb/s) wiec problem nie polega przynajmniej w moim przypadku w nie umiejetnym przekopiowywaniu :p
Problem polega ze w swieta i pewnie po sylwestrze tez natężenie w sieciach jest dosyc spore szczegolnie w takich poznych godzinach ;) i chyba wiekszosc ludzi miala problem z dostepem do hasla (refresh) niz z przekopiowaniem go ???? a tak swoja droga to nie ma takiej funkcji na forum gdzie moznaby podac haslo w zakrytym polu ktore odkryloby sie o danej godzinie tylko dla zarejestrowanej grupy uzytkownikow? (grupy mozna tworzyc przeciez) pytam bo nie pamietam czy phpbb mialo takie cos ;)
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
To, że się turniej nie odbył to moja wina i tyle ;)
nie mam zamiaru unikać tego ????
Teraz hasło będzie podane wcześniej, tak aby nie było wałka następnego.
 
noiqpokerpl 0

noiqpokerpl

Użytkownik
W zwiazku z tym ze NoiQPoker Zmnienia siec i nowy rok zaczniemy na nowej platformie (wiecej info 29go), turniej sie odbedzie troche pozniej juz w nowej sieci i z nowym softem.

Wiecej wiadomosci juz wkrotce.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom