>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet365 - Informacje

M 0

mirzczu

Użytkownik
Witam wszystkich, mam mały problem z racji tego że często korzystałem z opcji anulowania wypłaty przyszło parę wiadomości że mogę usunąć możliwość anulowania wypłat, postanowiłem z tego skorzystać. Napisałem więc do supportu na czacie gdy spytali dlaczego chcę to uczynić, nie wiedziałęm co napisać i napisałem &quot;bo tak będzie dla mnie lepiej&quot; po 10 minutach oczekiwania na odpowiedź zadają mi pytanie czy mam problemy z hazadrem, odpowiedziałem zirytowany że tak i chce tylko usunąc możliwość anulowania wypłat. Po kolejnych 10 minutach napisali że zamykają mi konto na stałe ze względu na problemy z hazardem.... Da się to jakoś odkręcić?
 
bezstronny 2K

bezstronny

Użytkownik
Zrobilem podobnie, rok temu na mundialu zagrałem grubo jakiś mecz, nie weszło i zamknąłem konto na 5 lat ???? Jest jakaś szansa że mi je otworzą wcześniej ?
 
niznekamsk 481

niznekamsk

Użytkownik
Jeżeli zamknąłeś konto to powinni Ci otworzyć, oczywiście bardzo ładnie prosząc :razz:

Jeżeli natomiast zawiesiłeś (lub coś w tym stylu, coś w rodzaju urlopu) konto to Ci nie otworzą, wiem coś o tym :grin:

Właśnie na przełomie zeszłego roku, w okresie kwiecień - sierpień pozmieniali to i wprowadzili opcje do wyboru :]
 
bezstronny 2K

bezstronny

Użytkownik
Bardzo dziwne, zalogowałem się teraz na swoje konto i jest ono otwarte i mam ponownie możliwość weryfikacji mimo że konto było już wcześniej zweryfikowane i dokonywałem wypłat, o co chodzi ? ???? Jak teraz sobie coś ugram to nie stwierdzą sobie hola hola pana konto powinno być zamknięte do 2019 roku i nie zabiorą sobie hajsu ?
edit: dobra jednak po przejściu do depozytu wyświetliło się że dostęp do tej sekcji jest ograniczony a na czacie powiedziano mi że moje konto podlega samowykluczeniu do 1 lipca 2019 i nie można tego anulować, także super ????
 
M 0

makarmo

Użytkownik
Witam, jestem nowy w obstawianiu w internecie i mam kilka pytań.
Naszła mnie taka refleksja dotycząca bezpieczeństwa korzystania na terenie Polski z usług tego bukmachera, który u nas nie jest zarejestrowany. Chciałbym dowiedzieć się, jak sytuacja wygląda na dzień dzisiejszy, dostać jasne odpowiedzi, za które już teraz jestem z góry wdzięczny ????
Otóż założyłem sobie konto na bet365, jeszcze nie zweryfikowane. Słyszałem, że najlepszym sposobem na wpłaty i wypłaty z tego konta jest posiadanie e-walleta o nazwie Skrill. Również założyłem sobie tam konto, także jeszcze bez weryfikacji.
I tutaj chciałbym się dowiedzieć, czy ten Skrill jest na pewno w 100% pewnym, bezpiecznym sposobem na przelewanie pieniędzy do banku?
Jeśli tak, to jak duża może być jednorazowa wypłata (pod względem bezpieczeństwa a nie formalnym) z bet365 na Skrill i ze Skrill na konto bankowe, tak żeby przypadkiem nikt się nie przyczepił?
Pytania może oczywiste dla wielu z Was, ale jednak mimo wszystko chciałbym otrzymać jak najświeższy obraz sytuacji, byleby był szczery ????
Pozdrawiam i dziękuję za pomoc.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Witam, jestem nowy w obstawianiu w internecie i mam kilka pytań.
Naszła mnie taka refleksja dotycząca bezpieczeństwa korzystania na terenie Polski z usług tego bukmachera, który u nas nie jest zarejestrowany. Chciałbym dowiedzieć się, jak sytuacja wygląda na dzień dzisiejszy, dostać jasne odpowiedzi, za które już teraz jestem z góry wdzięczny ????
Słyszałem, że najlepszym sposobem na wpłaty i wypłaty z tego konta jest posiadanie e-walleta o nazwie Skrill. Również założyłem sobie tam konto, także jeszcze bez weryfikacji.
I tutaj chciałbym się dowiedzieć, czy ten Skrill jest na pewno w 100% pewnym, bezpiecznym sposobem na przelewanie pieniędzy do banku?
Jeśli tak, to jak duża może być jednorazowa wypłata (pod względem bezpieczeństwa a nie formalnym) z bet365 na Skrill i ze Skrill na konto bankowe, tak żeby przypadkiem nikt się nie przyczepił?
Pytania może oczywiste dla wielu z Was, ale jednak mimo wszystko chciałbym otrzymać jak najświeższy obraz sytuacji, byleby był szczery ????
Pozdrawiam i dziękuję za pomoc.
Wałkowany temat na forum jest codziennie po kilkanascie razy, jest conajmniej kilkadziesiąt wątków na ten temat i kilkanascie tysięcy odpowiedzi.
https://www.skrill.com/
tutaj znajdziesz wszystkie informacje na temat tego czym jest skrill.
Jeżeli chodzi o wypłaty na konto skrill to ja wiem czy to najlepsza metoda może nie najlepsza ale najszybsza.
Proponuje zaprzestać czerpania wiedzy na takie tematy z forum, jest conajmniej kilka innych wiarygodnych źródeł informacji. Na forum znajdziesz różne odpowiedzi na ten temat. W zasadzie znajdziesz każdą z możliwych odpowiedzi wystarczy sobie wybrać tą którą chciałbyś usłyszeć. Czy widzisz jakiś sens uzyskiwania informacji z takiego źródła?
 
M 0

makarmo

Użytkownik
Ok, poczytałem sobie trochę i wiem już nieco więcej. Jednak kwestia bezpieczeństwa przesyłania ze Skrilla na konto bankowe nie daje mi spokoju. Dowiedziałem się, że najbezpieczniej byłoby wyrobić kartę i wypłacać z bankomatu, jednak osobiście wolałbym mieć te pieniądze od razu w banku.
I tutaj moje pytania. Kiedy robi się przelew ze Skrilla, to jak on jest opisany później w banku? Co jest wyświetlane w miejscu nadawcy? Czy takie dane mogą się wydać podejrzane, wskazywać na powiązania z bukmacherem? Czy może jednak jest to absolutnie bezpieczne i będzie wyglądało jak zwykły, pierwszy lepszy przelew?
 
A 167

abes1

Użytkownik
Ok, poczytałem sobie trochę i wiem już nieco więcej. Jednak kwestia bezpieczeństwa przesyłania ze Skrilla na konto bankowe nie daje mi spokoju. Dowiedziałem się, że najbezpieczniej byłoby wyrobić kartę i wypłacać z bankomatu, jednak osobiście wolałbym mieć te pieniądze od razu w banku.

I tutaj moje pytania. Kiedy robi się przelew ze Skrilla, to jak on jest opisany później w banku? Co jest wyświetlane w miejscu nadawcy? Czy takie dane mogą się wydać podejrzane, wskazywać na powiązania z bukmacherem? Czy może jednak jest to absolutnie bezpieczne i będzie wyglądało jak zwykły, pierwszy lepszy przelew?

Wydaje mi się, że jest to potraktowane jako zwykły przelew i na 95% nie zostawia jakichkolwiek znamion powiązania z bukmacherką. Równie dobrze może to być dochód firmowy, opcje binarne, czy prezent od cioci zza Oceanu.
 
D 0

damian545

Użytkownik
Witam, mieszkam aktualnie w Holandii, ale jestem zameldowany w Polsce, czy moge normalnie zarejestrowac sie tutaj w Holandii na polskie dane zamieszkania ktore mam w dowodzie, robic wplaty z plskiego konta i grac normalnie tutaj w holandii ?
 
N 15,5K

norbertb

Użytkownik
Witam, mieszkam aktualnie w Holandii, ale jestem zameldowany w Polsce, czy moge normalnie zarejestrowac sie tutaj w Holandii na polskie dane zamieszkania ktore mam w dowodzie, robic wplaty z plskiego konta i grac normalnie tutaj w holandii ?
Jaa
 
kubuevil 77

kubuevil

Użytkownik
Dostałem maila od bet365 że teraz zostały wprowadzone jakies opłaty. Jak to jest, planuję zamknąć u nich konto ale nie wiem czy nie nalicza żadnych opłat ? mam na koncie 0,17 groszy.. to pobiorą to i dziękuję czy muszę zrobić jakoś wpłatę coś zagrac i wtedy się &quot; samowykluczyć &quot; ?
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Konta u buka raczej się nie zamknąć? Jak planujesz nie grać, to zaprzestań logowania. Nawet jak doliczą ci jakieś opłaty, to i tak nie mają jak ci ich ściągnąć i nie będziesz miał raczej żadnych konsekwencji
 
M 0

mrvoo

Użytkownik
Dostałem jakiś list z Royal Mail. Nie otwierałem jeszcze, czy to możliwe, że przyszedł z bet365 po wysłaniu skanów dowodu potrzebnych do weryfikacji?
 
blum 70

blum

Użytkownik
Mam pytanie - czemu nazwa tego buka została na tym forum zakazana? Kiedykolwiek zatwierdzam posta, jest ona kasowana z tekstu, w każdym przypadku. Widzę, że u innych piszących też. Także gdy pisze się ją ze spacją lub kropką. O co chodzi?
 
kubaks 12

kubaks

Użytkownik
Mam pytanie - czemu nazwa tego buka została na tym forum zakazana? Kiedykolwiek zatwierdzam posta, jest ona kasowana z tekstu, w każdym przypadku. Widzę, że u innych piszących też. Także gdy pisze się ją ze spacją lub kropką. O co chodzi?

Przecież działa - @bet365 :]
 
Do góry Bottom