>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Informacje o bukmacherach

ted 9,5K

ted

Forum VIP
W tym temacie wymieniamy się poglądami, informacjami na temat firm jak są rzetelne, jak rozliczają pomyłki, jak je często mają , z których dyscyplin najczęściej itp
 
jawek 313

jawek

Użytkownik
To może ja zacznę, a potem Ted zrobi edit pierwszego postu, by najważniejsze rzeczy uchwycić.
Nie da się ukryć, że najłatwiejszym zarobkiem jest &quot;inwestowanie&quot; w znane wyniki. Kilka osób już widziałem, że tutaj to praktykuje, były niewiadome kto jak rozlicza, więc po to powstał ten dział. Sam lubię trochę się w to pobawić, ale często nie trafiam w buka. Oto moja lista, każdy może ma inne przypadki w nich, więc warto zawsze coś napisać. Warto napisać dosłownie o każdym buku, żeby w razie w tam zagrać.
Betclick - bywa różnie, ale zawsze warto spróbować, nie zawsze się orientują co i jak, nie grać wysoką stawką, bo np przy graniu pod limit na dane zdarzenie szybko je obserwują (tak było w jednym z moich przypadków)
Bet365 - nie da się nic wyciągnąć
Bwin - często źle rozliczali, by później zrobić korektę (da rade wyplacic do tego czasu) i potem - stan konta, ale jak się do nich napisze robią 0.00
Betway - w moim przypadku ZAWSZE na +
Bah - na +
Ladbrokes - ostatnio niestety rzadko coś się uda, ale niegdyś prawie zawsze na + (chyba, że bardzo wyraźnie źle wystawione np. linie) - zawsze warto spróbować
Unibet - nie warto
Expekt - nie warto
Doxxbet - kiedyś pograne po meczu i rozliczone na + do tego MB w 5 minut i kasa jest ????
jutro dopiszę kilka buków
 
simons 646

simons

Forum VIP
Bet365 - błedy na live cofane.
Betclick - tzw. odwrócone kursy cofane
Bah , 10bet, Paddypower - już rozegrane mecze rozliczają (halowka, tenis)
Tobet - rozegrane mecze cofane (nizsze polskie)
To z tego co pamietam i sam gralem.
 
jawek 313

jawek

Użytkownik
Mały ruch tutaj, a liczyłem, że każdy coś doda.
BetUs - nie warto, dzisiaj pograna Llogostera po 2.85 (zamiast 1.85) i po jakims czasie mail z anulowaniem
Gamebookers - warto zaryzykować, bo czasami rozliczają pozytywnie
Boylesports - warto, linia błędnie wystawiona, a kasa wypłacona
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Gamebookers - warto zaryzykować, bo czasami rozliczają pozytywnie
jak najbardziej warto, raz rozliczają na + mimo ze mecz rozegrany a mieli w ofercie, a czasem potrafia anulować bo z kursem sie pomylili
 
jawek 313

jawek

Użytkownik
Eurobet - rozliczaja pozytywnie rozne przypadki
Mybet - tak jak powyzej
Ias - mialem linie 1st half 70 zamiast 90 i dali zwrot, pozniej 6 zamiast -6 w koszu wloskim, na moje nieszczescie +6 i tak nie weszlo i mi rozliczyli jako przegrana
 
simons 646

simons

Forum VIP
Paddy - 20E rozliczony kiedyś, 140E zwrot pare dni temu (różne dyscypliny) w &quot;opóźnionej ofercie&quot;. Także zależy od dyscypliny albo stawki sam nie wiem :p
Milenium - &quot;opóźniona oferta&quot; zwroty 2 razy. Stawki 100 i 500 , więc nie ma co czasu tracić, żeby tam iść przy takich babolach ????
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Widzę nikt nie wpisał, a na pewno większość już grała, ale tak czy siak warto:
BetCity - Póki nie złapie się limitów można troszkę oskubać bukmachera ze wschodu. Wypłata dość szybko, 0 problemów.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Mnie tam zlimitowali, ale wciąż mogłem grać po 20-25 euro na zakład. Przy babolach jakie wystawiali z PLKK to zawsze można było trochę kasy wziąć z tego.

Tylko z dupy, że nawet jak pograłem za 1 euro i nie zużywałem całego limitu to nie mogę pograć 2 raz tego samego meczu.

Trzeba będzie pomyśleć o kolejnym koncie, bo pewnie Beniu już swoje też zużył.
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Ja też po dwóch kolejkach plkk dostałem tam limity.. ale kasę wypłacili bez problemu. Teraz mogę tam wysyłać zakłady do autoryzacji - przed wprowadzeniem stawki za zakład klikasz na buttona -&gt; VIP zakład. Czekasz i czasami przyjmują ????
Ogólnie ostatnio miałem nieprzyjemną przygodę z fonbetem. Był to ostatni bukmacher który trzymał 3 tenisy - z challengerów, które były podejrzane o fix. Pograłem to u nich, wygrana wyszła w setkach euro i.... po wygraniu odczekali jeden dzień i dali mi zwroty. Na maile nie odpisują.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Az dziwne ze fonbet dal zwrot, oni maja wszystko w ofercie co fixuje i rozliczaja normlanie ale jak tak to chyba zaczynaja sie kumac ????
a betcity to vip chyba 10e przyjmuja o ile przyjma :p
 
Do góry Bottom