>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Unibet - Informacje

Status
Zamknięty.
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
dobry bukmacher, troche malo dyscyplin do obstawiania, nigdy nie mialem problemow z wyplata
Hah powiedz mi jakich dyscyplin Ci brakuje ?
Ja właśnie przeniosłem się tutaj ze względu na bogatą ofertę ???? .
 
man_city 0

man_city

Użytkownik
Jeden z lepszych bukamcherow moim skromnym zdaniem. Bogata oferta z pilki noznej. Jedynie czego mi tuta brakuje to tenisa i zakladow pobocznych w tenisa. Mam nadzieje, ze to sie zmieni, bo to jeden z lepszych bukamcherow na rynku.
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
Jeden z lepszych bukamcherow moim skromnym zdaniem. Bogata oferta z pilki noznej. Jedynie czego mi tuta brakuje to tenisa i zakladow pobocznych w tenisa. Mam nadzieje, ze to sie zmieni, bo to jeden z lepszych bukamcherow na rynku.
Potwierdzam to co mówi Jogurt, natomiast unibet zazwyczaj ok. 9-10 dodaje undery/overy, handi itd. Zobaczysz na AO ile bedzie opcji w unibet.:spokodfhgfh: Już tylko nie całe 2 tygodnie.
 
wielki_szlem 4

wielki_szlem

Użytkownik
to wez sobie zobacz oferte na bet-at-home.pl

tam jest pogata oferta, ktora przydalaby sie w unibecie. Nie mniej dalej twierdze to unibet jest jeden z najlepszych na rynku
No właśnie ja mam konto na bahu i w unibecie i powiem ci tyle że bah ze swoją ofertką się chowa. A o ofercie live już nie wspomnę, na bahu jak coś łaskawie dają dwa razy dziennie to jeszcze kity wciskają że będzie live, a potem wycofują, tak jest nagminnie ze skokami, a w unibecie masz 15-30 spotkań live dziennie, dyscypliny do wyboru do koloru, I CO NAJWAŻNIEJSZE, bo może nie wszyscy o tym wiedzą, większośc meczy jest nie tylko live w przenośni, ale i można je oglądac na żywo po zalogowaniu na stronie unibetu i obstawiac, a nie tylko suche liczby i domyślac się coś się teraz dzieje. Bez ściągania żadnego softu masz live stream z tennisa, koszykówki, rugby, piłki nożnej itp. Czegoś takiego nie ma ani w expekt ani na bahu.
 
man_city 0

man_city

Użytkownik
No właśnie ja mam konto na bahu i w unibecie i powiem ci tyle że bah ze swoją ofertką się chowa. A o ofercie live już nie wspomnę, na bahu jak coś łaskawie dają dwa razy dziennie to jeszcze kity wciskają że będzie live, a potem wycofują, tak jest nagminnie ze skokami, a w unibecie masz 15-30 spotkań live dziennie, dyscypliny do wyboru do koloru, I CO NAJWAŻNIEJSZE, bo może nie wszyscy o tym wiedzą, większośc meczy jest nie tylko live w przenośni, ale i można je oglądac na żywo po zalogowaniu na stronie unibetu i obstawiac, a nie tylko suche liczby i domyślac się coś się teraz dzieje. Bez ściągania żadnego softu masz live stream z tennisa, koszykówki, rugby, piłki nożnej itp. Czegoś takiego nie ma ani w expekt ani na bahu.
live to osobna sprawa i zgadzam sie ze BAH leży i kwiczy.
 
evpoker.pl 0

evpoker.pl

Użytkownik
Nawet możesz mieć 2 konta na siebie ;)
Unibet pozwala mieć więcej niż jedno konto na daną osobę.
Czy to dotyczy również kont na pokerze?
Czy możesz podać jakiś link do regulaminu bo nie mogłem znaleźć ?

Pozdrawiam Lordzie Vaderze
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Czy to dotyczy również kont na pokerze?
Czy możesz podać jakiś link do regulaminu bo nie mogłem znaleźć ?
Pozdrawiam Lordzie Vaderze
Nie mam pojęcia czy jak jest przy pokerze. Ta &quot;działka&quot; w ogóle mnie nie interesuje...
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Nawet możesz mieć 2 konta na siebie ;)
Unibet pozwala mieć więcej niż jedno konto na daną osobę.
Dostajac limit na jedno konto dostajemy automatycznie identyczny limit na drugie konto?? Chodzi o te konta zalozone na jedna osobe.
Vader // Tak. Dają zaraz te same limity na to drugie konto.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Nie ma promocji obecnie.
Czasami obecnie klienci dostają bonus od wpłaty. Coś w stylu realod bonus.
 
wielki_szlem 4

wielki_szlem

Użytkownik
Właśnie zmienili wersje oprogramowania na live, więc trochę się zmieniła szata graficzna. Doszły jakieś nowe możliwości obstawiania live - chyba możliwośc kombinacji typów, jednak jeszcze tego nie sprawdzałem. Dokładnie to: &quot;Pending Bets&quot; i &quot;Bet Slip&quot;.
Co do tej zmiany i wcześniejszych, to mam wrażenie że coś zubożała oferta na live (bardzo mało tenisa na live jak na tą firmę, strasznie zaczęli selekcjonowac te mecze przez co na dziś w kalendarzu mają od godz.13 tylko 2 mecze tenisowe), no i zaczynają się bawic w kotka i myszkę tzn. w kalendarzu piszą że bedzie live do obstawiania z NHL, którego oczywiście potem nie dają. Jedna z najbardziej denerwujących rzeczy jakie mogą człowieka spotkac u buka (z tej przyczyny porzuciłem już jednego cwanego bukmachera). Dzieje się tak już od dłuższego czasu. Jednak jest to jedyny minus jak dla mnie Unibetu. Nadal są na duży ✅
 
travism 190

travism

Forum VIP
czy moze mi ktos powiedziec jak działa u nich ten Live chat ? zdaje mi sie że obsługują od 10:00 do 18:00 no ale teraz na stronie pisze ze chat niedostepny. Moze ktoś napisać dokladnie jak oni tam działają ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom